Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
6. říj 2010

@elidule no prej je pak v pohodě, ale vzpomene si na mě když něco nechce dělat... 😀 tak hezky tam ze začátku chodil a teď děs... ☹
hihihi no to je taky pravda... 😀 ale víš jak stačí, že ví že mám vibrátor... 😅 😀 😀

janulle22
6. říj 2010

@seba mě taky, ale nesmím mu polevit, pak si se mnou bude dělat co chce... 😒 i když nejraději bych ho vzala dom a umuchlovala a upusinkovala... 😵

seba
6. říj 2010

Jani-to věřím 😉 on si zvykne-hlavně,že tam nebrečí celou dobu 😵

jiitkka
6. říj 2010

Dobré dopolko 😉
Tak jsem zas jako kdybych dostala na čumec - každou hodku jsem vzhůru v noci,jak bolí ty záda. Každé otočení jsou muka hrozná. Od 9h volám na gyndu jak vzteklá a nikdo mi to tam nebere, přitom tam mají být - sestra je zas na baterky 😀 Chci se poradit, zda tam mám v pátek radši jít kvůli tomu tvrdnutí břicha...a zda neví,co na ty záda,když jsem těhotná...

@janulle22 šup k doktoru se zánětem!! Chudák Adámek, že takhle béčí ☹ No i chudák maminka, že to musí zkousnout ☹ 😉
@seba mňám, topinka... 😉 Já mám dneska k obídku knedlíky plněneé uzeným a navrch mooooc osmažené cibulky 😵

elidule
autor
6. říj 2010

@janulle22 😀 😀

@jiitkka u mojí doktorky je to taky vždycky celý dopoledne, než mi to tam někdo zvedne, ale oni tam toho mají opravdu hodně a sestry tam lítaj, takže se nedivím, že to tak u nich trvá 😒 ale je to blbý, když člověk něco potřebuje, třeba tam to chodí tak, že každý 15. den v měsíci objednávají na další měsíc a jak se nedovolám toho 15., tak mám smůlu a už zase to musím zkusit až 15. za měsíc 😝 mohla bych tam jít i bez objednávky, ale musela bych tam stepovat už tak od šesti, co přijde setra a čekat na pořadový číslo, který se rozdává až před polednem, no mazec prostě 😀 ale nechce se mi měnit doktorku, nemám tady na žádnou dobrý reference u nás ve městě, ale asi přestanu bejt vybíravá a do nějaký už půjdu 😀

janulle22
6. říj 2010

tak ud r jsem nebyla tchýně neměla čas mě tam hodit bus mi jel v půl 11 a to mi sestra řekla že mě už nevezme až odpoledne...to zas mám školu, takže asi zétra nebo v pátek...snad se neuškrábu k smrti... 😀
@jiitkka to bych se neptala a rovnou se tam rozjela,,, raději p5x zbytečně než jednou pozdě...to je na prd, že se nevyspíš, spi kdykoliv to půjde aspon na chvilku...

janulle22
6. říj 2010

@elidule čemu se směješ jako... 😀 😀 😀

jiitkka
6. říj 2010

@elidule tý jo, tak to je mazec teda u té Tvojí doktorky!! 😕 No u nás na gyndě stačí zavolat a objedná mě většinou kdykoliv(u některých podle nálady 😀 ), prostě mě někam vecpe a když bych šla bez objednání, tak si počkám,až na mě přijde řada,jak jsem přišla a je to 😉 No zasejc to pak zkusím, tak brnknout.

jiitkka
6. říj 2010

@janulle22 teďka jsem se najedla a asi to půjdu na chvílu zkusit si schrupnout. 😉

elidule
autor
6. říj 2010

@janulle22 jsem si vzpomněla, jak mi jednou dal bývalý přítel k vánocům sadu erotických pomůcek a k tomu byly různý oleje a tak a naši se mě pak u stromečku ptali, co jsem od něj dostala a že to chtějí vidět, já si za boha nemohla rychle nic vymyslet, nešlo mi to, červená jsem byla a ještě víc, když na mámu jednou při úklidu taky ze skříně vypadla krabice od vibrátoru 😀 😀 ona to teda přešla, ale já se tak hanbila před ní 😀 😀 😀 ........... no a už ho ani nemám stejně 😅

elidule
autor
6. říj 2010

@jiitkka tak co? prospala ses trošku?

elidule
autor
6. říj 2010

chtěla jsem si dát k véče květák a brambory, ale je mi nějak divně od žaludku, tak asi to nebudu, ale myslíte, že ty brambory ve vodě do zítřka vydrží? už budou na výhoz, co? 😖

jiitkka
6. říj 2010

@elidule ano, trošku jo. ALE volala jsem cca 15x na tu gyndu a prostě mi to tam ta sestra nebere!!! 😠 Takže to budu zítra znova zkoušet, jsem na to fakt zvědavá. A zítra musím do města pro dva balíčky, potřebuju juknoput na bundu - žádnounemám a venku už je na mikinu zima. ALE koupit podzimní, nebo už zimní (nějakou teplejší) - a jak odhadnout aby semitam vešel pupča ... přecejen už dost poroste... Ach jo. jak jste to řešili vy??

elidule
autor
6. říj 2010

@jiitkka a nemůžeš se tam cestou zastavit rovnou? nebo to máš nějak daleko?
já přes ten největší pupík zažila dost vedra, takže já jenom tričíčka a na doma manželový tílka velký vytahaný 😀 na chození ven jsem měla trička, co jsou v bocích takový nabíraný a hubeňoury je nosí k legínám a mají je až pod zadek, tak mě byly normáně 😀 😀
kámoška má holčičku lednovou a říkala, že si koupila v sekáči kabát, vyšel jí levně, nechtěla utrácet za drahý nový, který by jí byl pak velký a už by ho pak neunosila, ty těhotenský věci jsou krásný, ale tak předražený a je to jen na chvíli 😝

jiitkka
6. říj 2010

No pokud by tam bylo plno,tak bych dobu čekala,to se radši na druhý den objednám...ona je pak ta sestra dost nepříjemná,když se tam jentak jde. Ale objednám se-prostě radši! teďka mě zas dole píchá,jako blázen...takže radši, at mám klid!! Jé tak ty jsi měla pupíka v létě 🙂 No já bych nového nic někde v obchodu normoš nekoupila! těhu kalhoty mám za 200,- z hrabáku, zítra si beru starší rifle co tu mám + roztržné tepláky a donesu je do půjčovny šatů+tam ženské šijí, zda mi udělají z toho těhu kalhoty 😵 , protože nemohu sehnat druhé 😝 A bunda bud sekáč, nebo vientamci...něco prostě zítra musím vybrat! 😉 Pokud se s těma zádama vůbec do města dobelhám 😀 😝

seba
6. říj 2010

Jitu-já sebrala bundu mamině 😉 a u Sebíka manžovi 😀 a druhou taky mamině 😝
jinak já měla těhu akorát tříčtvrťáky a pak k tomu ty nadrchmaný trika-ty nosím ještě teď na doma a pak rifle s kšandama-za stováka ze sekáče

jiitkka
6. říj 2010

@seba já nemám co komu vzít 😀 No musím něco koupit...i trošně teplejší, aby mi nebyla v noci zima. Jsem zvědavá,co objevím. A musí být nejlépe zadarmo 😀 😝

seba
7. říj 2010

Ahojky 😉 u nás noc perfektní,malej se vzbudil jen jednou 😵 😵 😵
Dneska to bude honička,ale aspoň se projdeme 😀

elidule
autor
7. říj 2010

dobrý ránko 🙂 my jsme do jedný v noci byly několikrát vzhůru, ale pak jsem mázla dásně a byl klídek 🙂

@seba co chystáte?

janulle22
7. říj 2010

Dobré ránko děvčata...
u nás noc super jak jinak... 😀 už nevstáváme do školky v 7 ale až se malej vyspí, nejpozději v půl 8 on je pak strašně protivnej... 😒 tak se vzbidí sám a je v pohodě... 😉 včerá si sám řekl, že bude kreslit, tak nakreslil klubíčka a z klubíček sochu- to oznámil učitelce a ona to dopsala do výkresu... 🙂 dneska to bylo v pohodě pochovala jsem ho a pak si sedl na židličku a koukal a tak jsem mu řekla jestli mi něco nakreslí tak s nadšením s učitelkou odešel a dneska bez PLACE... 😵 😵 moje mama se zbláznila moc peněz nemají protože platí dluhy za bráchu a včerá mi volala že nám k vánocum koupila plochou televizu 81 uhlopříčka 😵 😵 tak mi ju za chvilu doveze známej a zapojí 😵 loni jsme dostali pračku letos televizu 🙂 paráda...tak to tu jdu poliskat ať se nelekne... 😀
@jiitkka já si koupila podzimní bundu u tamanu je krásná po celých zádech je beránek a budu ji nosit i v zime, pokud nebude nějaká krutá zima... ale stála 550kč... třeba seženeš levnější... jinak já měla svoji bundu a v zime jsem byla ve 3 mes tak jsem se do ní vlezla...jinak mega pupek jsem měla v létě a nosila jsem stejne trika jako Eli... 😀
@elidule no to taky bylo veselo co... 😀 😀 no on ho našel malej v šuplíku se spodním prádlem a šel se zeptat babičky coto je... 😀 😀
tak jsem se rozepsala, tak končím ať vás nenudím... 😀 jdu vysát blééé 😀

@seba ať je to co je to, hezkou procházku... 😉

jiitkka
7. říj 2010

Dobré ránko... Holky, chlapi jsou volové!! Dneska nemůžu skoro ani chodit, od 4h jsem vzhůru kvůli těm zádům... volala jsem doktorce a musím se nejdříve poradit s gynekologem,co můžu a nemůžu. Masáž by eventulně šla zařídit,ale rehabilitační sestry u nás nechtějí mít nic společného s těhotnejma. No a tak se dneska prostě musím objednat na gyndu,na zítra. No a volám Martinovi, říkám mu to a jeho chytli záda před 4roky...a on že mě chápe jak to bolí,apod...a pak mi ten vocas řekne, že jeho boleli mnohem víc než mě určitě! No to jsem jen zalapala po dechu a optala jsem se ho,jak ví,že mě nebole víc...a on že to určitě ne, že bych nebyla schopná ani chodit. tak jsem se naštvala a říkám mu, že jsem ženská, né stupidní chlap co má rýmičku a umírá a že za mě nidko nenakrmí zvířata, nezaplatí za jeho složenky, apod a že mě to bolí jako sviňa,ale nemám čas sedět doma a čekat kdo za mě všechno udělá! No ten mě tak vytočil! + mě nasral majitel bytu zas hnedka po ránu. 😠
No v 13:10h mi jede do JC bus a jsem fakt zvědavá,jak se tam s těma zádama dopravím. Ale musím že jo,nikdo to za mě nezařídí. Nejsem totiž chlap! Prostě den debil dneska!

@janulle22 No mě právě vyjde ten mega pupča na zimu... a netuším,jak to bříško povyroste. No musím to dneska nějak vykoumat. Snad něco pěkného a né drahého seženu 😉 Jinak dárk supr!!!! 😉 Také bych chtěla - potřebujem akutně postel,ledničku,kočárek... Jenže na nás se všici vys...... 😝

elidule
autor
7. říj 2010

@janulle22 no tak už bude dobře s malým ve školce 🙂 snad se to nebude pak opakovat při nějaký delší pauze, kdy nebude chodit do školky ☹ třeba prázdniny nebo když budete mít dovolenou nebo tak něco
krásný dárek 😵 taky bych si nechala líbit, ale telku ne, tu máme celkem novou, teda kdyby bylo na tom mým, tak kuuje furt větší a větší televizi 😖 což já moc nechápu, mě stačila i ta stará, co jsme měli 😀

@jiitkka no to víš, chlapi na tom jsou vždycky hůř než my 😝 🙄 a co udělal majitel bytu? nějak prudil?

seba
7. říj 2010

Jíťo-tak snad ti konečně pomůžou..a co bříško-netvrdne?
Já u Sebíka měla vše v břichu a obvod byl 117 cm 🤐 😝 koukni po sekáčích určitě něco mají
Jdu si obarvit vlasy

jiitkka
7. říj 2010

@elidule ále, majitel má už 3týdny přijít namontovat dvě světla a pořád mění termíny a nedokáže blb pochopit, že když mu řeknu, že se musí ozvat alespoň den předem abych byla doma. A že neznamená když jsem doma na ÚP a těhotná,že oprostě budu doma furt. A on ten blb zas dneska v 7:30h píše,zda může přijít místo dnes v 20h v 13h. tak mu volám, že určitě ne, protože v tu dobu půjdu na bus. Tak až budu doma mám dát vědět. Prostě jak u blbejch na dvorku!

@seba Bříško tvrdlo v to úterý, jak jsem šla nakoupit, i jak mě venku začli šíleně bolet ta záda. Tak mám dneska obavu,až vyrazím do města,aby to nezačlo dělat zas. ☹ No včera malej docela kopal, dneska zatím nic. Potřebovala bych si vzít ibalgin na bolest,ale prdím na to. Musím to nějak vydržet. Za 3dny jsem měla 4dvoustovky a už takhle ztoho mám lufta, přitom jsem si měla vzít 2x denně. No já mám teďka obvod přesně 100cm 😉 Ale nahoře jen 2,5kg.... 😵

seba
7. říj 2010

Až teď koukám do kalendáře-Justýnce vše nejlepší k svátečku-Sebík posílá pusinku 😵 😵 😵

elidule
autor
7. říj 2010

@seba jéé, Justý děkuje 😵 (dám adresu na případné dary 😀 )

elidule
autor
7. říj 2010

@jiitkka ten náš minulej domácí si klidně třeba zase odjel na dovču a nám nic neřekl - ne že by nám do toho něco bylo 😅 ale netekla jednou voda, pak nefungovalo otevírání vrat ke dvorku a když jsem mu napsala, tak mi jen oznámil, že nemá čas, že to vyřídí, až dorazí zpět 😝 a my se máme klidně asi stavit na hlavu
teď už sice žádnýho domácího nemáme, zato jsou tu báby, co do všeho kecaj 😀 hlavně se ptají, jestli uklízíme chodbu 😀

elidule
autor
7. říj 2010

dneska jsem objednala něco málo z vánočních dárků pro neteřinky, hned jsem klidnější, že už něco mám 😀

janulle22
7. říj 2010

@elidule taky se připijuji ke gratulacím... 😉 at je malá pořád taková šikulka... 🙂
teda já budu objednavat až po výplatě v pondělí... 😀 včerá došli nátělníky a dneska punčošky... jsou fakt kvalitní a teplý... 😵 a krásný... 😀
za chvilku valím na bus, taks e tu mějte hezky a dneska až večer... 😝 učetko mě asi zabije... 😀

elidule
autor
7. říj 2010

@janulle22 děkujeme 🙂 ať se daří ve škole