Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
7. říj 2010

tak vás zddravím ze školy... 😉 máme supla na psaní na počítači taj jsem na netu a docela se nudím... 😀 přemýšlíme jestli to dnesk anezabalíme... 😅 jsem zvědavá co bude v dějepise... 😝 tak já jdu šmírovat na mmb 😀

jiitkka
7. říj 2010

Ahoooooojky. tak jsem doma z města ☹ Já už fakt nemůžu s těma zádama, teď je to horší než ráno mnohem, jak jsem je namohla... No bundu jsem nesehnala, buď jsou pěkné ale za 700,- a víc a na to nemám ani náhodou, nebo okolo 400,- ale sou pasové a to já nechci, chci delší přes ledviny...jinak samej hnus!! Koupila jsem Kubíčkovi za 29,- nádhernou příjemnou dečku 100x75cm... vyzvedla jsem ty balíky, nakoupila maso na oběd (blbka, těžký jako kráva to bylo) a šla sem na bus, kterej jel o 7min dříve a ujel mi! Tak sem musela přes lipovou álej péšo,ale už jsem fakt nemohla. Naštěstí jel majitel bytu a nabral mě! - díky bohu!! doma jsem vše odhodila a akorát jsem se rozbrečela jak to bolí... Kubča dneska ani nekope zas... Ale představte si, jak jsem si objednala od jedné maminky taky z koně balíček 5věciček, tak už je mám - nádherné věcičky za 175,- jenom a paní mi k tomu dala zdarma - dvd "návštěva dětské poradny", bodýčko, tričko, mikinku a takové bačkůrky. No čučím jako blázen, musím jí hnedka napsat, jak je hodná!!!

@elidule je to s nima někdy otřes, ale teďka si šplhnul, že mi zastavil a vzal mě domů 😉 Ten náš domácí je jinak učitel Němčiny...a náš barák má 14bytů+obchod s kočárky,apod...takže slušný korunky měsíčně 😀 Ale jinak je milej, to jo i ochotnej. No prostě je těžký aby se dva lidi schodli na jednom termínu ... 😉

jiitkka
7. říj 2010

@janulle22 žádnej net, hezky se učit 😀

seba
7. říj 2010

Jani-co to čtu?? 😠 Máš se učit a ne blbákovat na netu 😀 😀 😀
Jitu a jak ta gynda?
Tak já za chvíli poletím pro Sáru na robika-malej půjde pěšo,aby pak rychleji padnul do hajan a já chci stihnout do osmi zbytek skříní s věcma.Příští týden to nafotím a pojede to z domu 😅

jiitkka
7. říj 2010

@seba No jdu tam až zítra v půl12, tak snad to bude všechno v pořádku a poradí i mi něco na ty záda. Hlavně ať se neotvírám,díky tomu tvrdnutí! Ale to si myslím, že by tvrdlo víc, dneska jen 1x na 5min..ale ten pondělek, byl příšernej... včera jen píchalo trošku zespoda... Zítra dám vědět 😉

elidule
autor
7. říj 2010

@jiitkka určo bude všechno ok 🙂
paní je fakt hodná, tolik věcí navíc 🙂

jiitkka
7. říj 2010

@elidule jj je 😉
Tedka číhám na mimiaukci na autosedačku, přebalovák, zavinovačku, oblečení za 121,- - držte prosííííííím palce!! To by byl můj druhý obchod z netu😀 😀 😀

jiitkka
7. říj 2010

Jůůůůůůůůůůůůůů 😵 😵 😵 právě jsem díky jedné dobré dušičce co jí dala info, vyhrála v aukci autosedačku+podložku přebalovací+zavinovačku+kombinézku+body+čepičku+svetřík za 361,- . 😀 Má první registrace+výhra v aukci a to vše za 40minut 😀 jééé to mám radost velikou!!! 😵
Dobrou noc 😉

seba
8. říj 2010

Ahojky 😉 nechtělo se mi,ale vstávat se musí 😒
Jitu-krásná výhra-jen tak dál.Já mám počíháno na aukru,ale až na sobotu 🙂
Jani-co škola?Už máš jedničku?
Lidu-co dostala Justýnka k svátku?U nás slaví zítra Sára,ale bude to mít posunutý na neděli,dneska jde spát ke kamarádce-já mám zítra sraz a Seba bude u našich 😝 v neděli absolujeme zápasy a razíme do Pardubek nakupovat 😀

elidule
autor
8. říj 2010

dobrý ráno 🙂

@seba koupila jsem malý do pokojíčku závěšný koše na hračky a jeden stojací box na hračky (má jich nějak moc, mi přijde) a kapsář na stěnu a dneska jí koupím ponožky, jsem vyřazovala - měkký dárek musí být 😀 😀 od jedný babí dostala přidáno na botky a od druhý nevím, psala, že se máme stavit pro dárek, ale k narozeninám nedostala nic, tak si neuím představit, co dostane k svátku
jedete do nějakýho nákupního centra? já se chystám příští týden do Ikei, chtěla bych tam koupit něco babičkám k Vánocům 🙂 já tam ještě nikdy nebyla, ale kámoška mě tak navnadila 🙂

elidule
autor
8. říj 2010

@seba a Sárka dostane co? měla nějaký speciální požadavek? 😀

seba
8. říj 2010

Lidu-Sára chce vitamíny 😉 a dostane botasky-vybere si v neděli a knížku
Jedem do sportisima,kiky a dm-tak uvidíme co pokoupíme,hlavně ty tepláky potřebujem

seba
8. říj 2010

Jinak od jedný babi dostala kozačky a dneska jí prý ještě přidá nějaký penízky a od našich toho bude jako vždy hodně,ale nevím co-popřejou až v neděli 😵

janulle22
8. říj 2010

ahoj holky... včerá malej usl až ve čtvrt na 11 🙄 já už jsem skoro spala v sedě... 😅 😀
koukám na mmb na šroubovací motorku, dneska ju měl nějakej chlapeček ve školce, tak si ju půjčil tak mu ju objednám k ježíškovi 😵
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28511732&tab=1
ještě u té paní objednám modelínu s vykrajovátkama pro neteř... jsem zvědavá jestli se švagrové zavděčím... 😝 😀

elidule
autor
8. říj 2010

@seba no jo, tepláků není nikdy dost 🙂 máš prakticky založenou dceru 🙂

@janulle22 Já mám pro neteře taky modelínu, takovej zmrzlinovej set, tak doufám, že se jim to bude líbit

jinak jsme byly venku a je tam tak krásně, zítra jedem k našim, ale jestli takhle bude i v neděli, tak si někam vyrazíme (a všechny lidi napadne to samý a bude všude hlava na hlavě 😀 )

janulle22
8. říj 2010

@elidule ona chtěla jen modelínu a vykrajovátka hlavně s válečkem, tak jsem to objednala a mám je aspoň z krku... malýmu jsem vzala sevu a motorku a pokoukám, další dárek ze seznamu... 😀
u našich je zítra drakiáda, tak pojedem pouštět draky, tak jsem zvědavá jestli s ním nebudem běhat po hřišti... 😀 😀 a v neděli asi budem doma, v pondělí píšu písemku, takže něco dobrého ukuchtím a budu se učit... 😝 začíná už přituhovat... 😅
tak si to užijte... 😵 ale mám chut jet do aquaparku, ale asi to necháme na jindy, když je malej po nemoci...

elidule
autor
8. říj 2010

@janulle22 já bych šla na nějakou pouť 🙂 nebo jen jarmark (ale velikej, aby bylo na co koukat), když tak taťku umluvím do Tróje 😀
ráno u nás bylo bílo na trávě, to fakt byla kosa

seba
8. říj 2010

Tady byly ráno dva stupně ☹ ale teď tam je krásně,za chvíli razím pro Sárinku,pak je trénink a pak ji vedu k tý kámošce.Tatík už snad míří k domovu,tak doufám že dneska stihne vysát 😝

elidule
autor
8. říj 2010

@seba já se zítra už nedostanu na net asi, tak přejeme Sárce všechno nejlepší k svátku 🙂
nám táta dorazí už za chvilku snad, ale jsem šplhoun - já už vysála 😀

jiitkka
8. říj 2010

Tak jsem zase tu... D 😉 ozvěděla jsem se u doktora jednu dobrou a jednu špatnou zprávu - Kubík je v pořádku P 😵 rý se neotevírám, hrdlo mám prý v pořádku, No prý můj stav je "celkem" normální(nevím co znamená celkem). Na tvrdnutí mám brát teďka tři dny magnezium 6x denně. Musím se šetřit, nejlépe nic nedělat, odpočívat, nic nezvedat...prostě jako kdybych byla doma na rizikovém. No a ta špatná zpráva- na záda mi nic nepomůže, možná to ani nepřestane do porodu a rozhodně budu mít křížové bolesti,které jsou prý mnohem horší v kontra. Na kozu jsem nemohla skoro vylézt jak to bolelo 😝 No a mám přijít jako jsem měla 18.10.
A ta naše bláznivá sestra tam - na mě je vždy moc milá a hodná, vzala mě dřív o 20min (před 2staršíma babama a ty mě málem propíchli očima 😀 ) a říká,copak mi je...tak jí to říkám a ona na mě "chudinko, co s Váma..ach jo, taky to neprožíváte moc hezky...aby jste ještě nepotratila" -jen jsem na ní vyvalila oči a říkám jí,ať tohle předemnou ani neříká a ona se začla smát.... pak mi měří tlak a říká - "asi byste měla jít do nemocnice radši, ono nikdy nevíte"...... tý vado, takže jsem šla do ordinace vykulená a vyděšená jako ratlík, co mi doktor řekne.... No ale je to všechno docela ok!! Hlavně že jsem viděla malého, to jsem moc ráda. A 😉 😵 říkal,že mi dá léky na dělohu,abych neměla stahy či co a pak asi zapoměl...
JO a už mám nahoře 5kg... za 18dní jsem přibrala 2kg a to jím jako dřív... a ted i mnohem více ovoce a zeleniny. Holky, bude ze mě totální velryba v 9měsíci
😀 😀 😀

Přidávám foto pupčíká 22tt - dneska ráno focené 😉

elidule
autor
8. říj 2010

@jiitkka sluší ti to 🙂
buď v klidu, nebo se aspoň snaž, i když má člověk starosti, je to těžký odpočívat a uvolnit se 😒 ale i tak, mysli na malýho a rozptyluj se nějakýma hezkýma představama, to jsem dělala já v nemocnici po narození malý, když jsem už chtěla moc domů a ještě nás nechtěli pustit 😀
bude to fajn

jiitkka
9. říj 2010

@elidule Jéééé děkuji moc'!! 😉 😵 Jj musím být v pohodě, kvůli malému 😵 Teda ale ty záda, mi prostě dávaj...dneska opět totál nevyspalá, každou chvílu vzhůru, každé pretočení = noční můra.... Ale pro malého cokoliv!! Dneska jedu za mamčou do nemocnice, tak se těším!! Včera Martin poprvé cítil malého kopat, bylo to krásné 😵 🙂 No už pěkně skotačí v bříšku 😀
Tak krásný den Vám přeji, užíjte si sobotu a já sem zas zítra juknu 😉 😵

elidule
autor
10. říj 2010

ahoj holky, zdravím při neděli 🙂
co děláte? my po obědě razíme do ústecký zoo, snad počasí vydrží 😵
mějte se krásně všechny

@jiitkka tak co mamča? jak je na tom?

jiitkka
10. říj 2010

@elidule děkuji za optání. Pokud vše půjde dobře, tak ji mám na konci října,na začátku listopadu doma 😉 No snad nenastanou komplikace....Dneska mě tak točí ten můj chlap, že mám sto chutí ho nakopat někam... 😠 Nedokáže za 4týdny složit skřín,co sem dostala k narozkám,dneska se mu opět nechde...válí se u pc...nepomůže nic..a ještě držkuje a dělá bordel!

janulle22
10. říj 2010

@elidule nazdáááárek... jééé vy se máte... 😵 počasí určo vydrží, tak si to užijte a hezký výlet... 😉 budu na vás myslet, já si vypsala otázky do dopravy a jedem k našim pro malýho a pak se budu učit... 😖 krásná neděle... 😝
ale stavíme se v tescu tak si udělám něčím radost... 😀
tak papa

elidule
autor
11. říj 2010

ahoj holky 🙂
jak se máte, co děláte?

@janulle22 naučila ses? to by se mi nechtělo v neděli teda, soucítím dodatečně s tebou 😀
v zoo to bylo fajn, ani moc lidí, tak jsme mohli všude koukat a dostali jsme se ke každýmu výběhu 🙂 konečně Justýna začala vnímat i zvířata, ne jenom ty lidi okolo sebe 😀 dostala jsem od manžílka pamětní minci, jsem koukala, že dobrovolně vytáhl pajdu a koupil 😀
ale přivezli jsme si nějakou rýmu, v noci jsme už odsávali, ale ani moc nemusíme, teče to jak z kohoutku 😝

@jiitkka tak u mě pomáhá, když už nevím, jak ho dokopat k něčemu, že se na to vrhnu sama a protože on ví, že mi hnedka hrozí nějakej úraz, protože jsem střevo, tak teda vstane a jde na to 😀 😀 ale moc často se tohle nestává 🙂

janulle22
11. říj 2010

@elidule nazdar brouku... 😵 no naučila sem se ale jak to nevím... 😀 včerá u našich byla akce věci veřejné tak malej se projel na poníkovi a dostal balonek a kokina... 😀 to je fajn, že jste si to užili... 😉 teda táta se švihl přes kapsu co... 😀 😀 tak at je to jen rýma a nic horšího... 🙂

dneska dělám tu štavnatou kotletu ze sačku tak sem zvědavá... koukam pořád na mmb, přemýšlím jestli nekoupit zi,mní boty a bundu... 😅 asi su magor co? 😀

elidule
autor
11. říj 2010

@janulle22 tady jsem koukala, že si děcka nosily taky balonky a jsem si říkala, kde to berou 🙂 co je za volby vůbec? já jsem hrozná, já vím, ale mě přijde, že jsou furt nějaký volby někam 😅 😀
to maso ze sáčku je fakt dobrý, já dělám polívku, dám si s malou, až se vzbudí
tohle počasí je krásný, ale dost zrádný, včera jsme nás furt svlíkala a hned zase oblíkala 😅
jestli se ti to líbí a máš za co nakupovat, tak objednávej 🙂 já jsem zase třídila velký věci po neteřích, takže my jsme na zimu vybavený, máme něco novýho i staršího a je toho dost celkem, takže já nemám důvod nic kupovat ☹ škoda 😀

janulle22
11. říj 2010

@elidule je to zrádný... 😒 mě bolí pěně v krku zase... no jsem včerá byla jen ve svetýrku a fakt foukal studenej větr... 😖 no nakupovat zatím je za co... 😀 ale zalibila se nám tahle bundička, tak pořádně poměřím malýho večer a asi objednám... kupodivu se líbí i honzovi a nenamítá nic na cenu... 😀

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38039686&tab=1

elidule
autor
11. říj 2010

@janulle22 ta je pěkná, ta by se mi líbila v tom červeným 🙂 ale ta cena už tak pěkná není, ale já nhemám co říkat, já koupila malý kostičkovanou zimní bundičku v takku za 500 😒