• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
já růžovku vůbec nesleduju,ale co bych pečlivě sledovala,kdyby dávali,je Dallas :grinning: :grinning: "žejár" byl největší sviňucha ze všech seriálů
13. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi jí měla říct aby se podívala do zrcadla hvězda jedna :angry: Kdepak, naštěstí tam bylo jenom načůráno. Jeho ten nočník líkal celou návštěvu. Čekala jsem, že to tak nějak dopadne :unamused:
autor
teda "džejár" :grinning:
Jejda to byl ale perfektní seriál!!! :wink: Škoda, že už ho nikde nedávají :frowning2:
Velikost xs máš pro děti :grinning:
13. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a proč nebyl vylitej? si to tam střádali pro návštěvy :grinning:
13. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no asi jo :grinning:
jo my jsme ho s mámou sledovaly,brambůrky k tomu,ta třičtvrtě hodina nebo 50 minut,jak byl dlouhej díl,to tak rychle uběhlo
třeba by se to dalo stáhnout na netu,zaúkoluju muže
13. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to asi eli neee :grinning: ale kdo vi...hihi
dzejara jsem taky sledovala... :grinning: a esmeralda :grinning: skola zlomenych srdci, beverli hils, kasandra... :grinning:
13. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kdepak. Oni maj takovej ten záchod od fisher price http://www.babyzoom.cz/Hracky/Fisher-Price-Muj-prvni-zachod tady ten. No a ona se tam vyčůrala a oni ho vylívaj až když je tam toho víc. . .
13. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak se jmenovala ta telenovela s Natalií Oreiro
teď jsem si vzpomněla, že jsem si chtěla koupit křupky a zapomněla jsem na ně :rolling_eyes:
Divoký anděl
13. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé,ten je hezkej,taková dětská toy toy ka :grinning:
autor
noo tak ten jsem taky sledovala,ježiš těch seriálů bylo ............. a je
hezkej je, ale myslím si že obyč nočník stačí :wink: Taky jsem pořád na všechno čučela, ale to bylo taky ještě víc času :sweat_smile: To jsem ještě bydlela u rodičů a tam bylo blaho. Si vzpomínám jak mě štvalo, že jsem měla jednou denně vytřít. . . Teď těch poviností je mnohem víc. Ke všemu jsem tam měla každej den teplý jídlo a nemusela jsem pro to hnou ani prstem. To byly časy nedoceněný :grinning:
13. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi to si clovek uvedomi co mel az kdyz o to prijde... :grinning: ne samozrejme v pravym slova smyslu... :wink:
taky mi delaly hrozne problemy vikendove uklidy...no nedej boze vanocni a velikonocni... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale co jsem z domu, tak mama na to nejak kasle...asi se ji samotne nechce :grinning: :grinning: ne ze by neukliozela, ale myslim ty mega uklidy
13. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mamka dělá mega úklidy furt, ale já ne :grinning: Máme malej byt, kterej se uklízí furt, takže mega úklidy už podle mě nejsou potřeba.
13. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my mame 3+1 a jsem schopni tu udwlat mega bordel za jeden den a to je pak driny nez to uklidim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted me tak napadllo že ada vydržel u toho malování temperama hodinku a neco... to je úspěch u nás
13. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Synovec začal teďka malovat vodovkama a tuhle po mně chtěl abych mu s nima něco nakreslila :grinning: Tak jsem se radši hnedka rychle vymluvila :wink:
13. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naše mamka od tý doby,co se narodila první vnučka taky na úklidoví šílenství kašle,raději ten čas věnuje vnučkám,ale doma má uklizeno to jo :grinning: ale když se tam slezem všichni,tak chudák,když to pak musí uklízet :pensive:
13. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mama taky je radeji s adou... jako taky ma naklizeno, ale znate vanosni uklid...ja velikonocni delala 3dny :grinning:
lami si mela neco vytvorit aspon domecek... :grinning: ada mi nakreslil jakysi cmrkance...ale pro me samozrejme krasny... :dizzy_face: mam to na lednicce...
13. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,poštím taťku k pc,bude koukat na Ano, šéfe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
možná se dostane,možná se nedostanu,ale kdybych a gauči vytuhla,tak dobrou noc :grinning:
13. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc Liduš :wink:
13. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těším až mi něco taky ten náš prďola nakreslí :dizzy_face: Jsem zase dneska nějaká mrtvá, asi to po růžovce zabalím
13. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to taky po ruzovce balim...
eli papa
13. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu ven se psem a do hajan. Zítra bude další náročnej den. Tak dobrou noc, zítra :wink:
13. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky prcham... tak dobrou kocky... :wink: jj zetra jak na koni... :grinning:
13. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
tak když můžu spát,Justýnka ještě chrupká,tak mě vzbudí mamka telefonem :slight_smile: byla u naší společný doktorky a nechávala mi napsat antiko a potřebovala si něco ověřit, už spát nepůjdu ale,to bych určitě zavřela oči a už by bylo vstávání :frowning2:
dneska bude cheskýýýý :grinning: jsem dobře vyspaná celkem,tak nebudu protiva a taky vám posílám kus sluníčka :grinning:
14. dub 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranecko devcata, tak jsem vzhuru... za chvilu dojede tata a doveze rohlicky.... :dizzy_face: musim vyplnit papiry a donesu je do skolky a pojedem k nasim akorad ze prsi tak to bude na prd mam to na bus kilasek a neco... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to nejak zvladnem s adou...
14. dub 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek