Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
13. dub 2010

já růžovku vůbec nesleduju,ale co bych pečlivě sledovala,kdyby dávali,je Dallas 😀 😀 "žejár" byl největší sviňucha ze všech seriálů

lamarika
13. dub 2010

Jsi jí měla říct aby se podívala do zrcadla hvězda jedna 😠 Kdepak, naštěstí tam bylo jenom načůráno. Jeho ten nočník líkal celou návštěvu. Čekala jsem, že to tak nějak dopadne 😒

elidule
autor
13. dub 2010

teda "džejár" 😀

lamarika
13. dub 2010

Jejda to byl ale perfektní seriál!!! 😉 Škoda, že už ho nikde nedávají ☹

lamarika
13. dub 2010

Velikost xs máš pro děti 😀

elidule
autor
13. dub 2010

a proč nebyl vylitej? si to tam střádali pro návštěvy 😀

elidule
autor
13. dub 2010

no asi jo 😀
jo my jsme ho s mámou sledovaly,brambůrky k tomu,ta třičtvrtě hodina nebo 50 minut,jak byl dlouhej díl,to tak rychle uběhlo
třeba by se to dalo stáhnout na netu,zaúkoluju muže

janulle22
13. dub 2010

😀 😀 to asi eli neee 😀 ale kdo vi...hihi
dzejara jsem taky sledovala... 😀 a esmeralda 😀 skola zlomenych srdci, beverli hils, kasandra... 😀

lamarika
13. dub 2010

ale kdepak. Oni maj takovej ten záchod od fisher price http://www.babyzoom.cz/Hracky/Fisher-Price-Muj-... tady ten. No a ona se tam vyčůrala a oni ho vylívaj až když je tam toho víc. . .

elidule
autor
13. dub 2010

jak se jmenovala ta telenovela s Natalií Oreiro

lamarika
13. dub 2010

teď jsem si vzpomněla, že jsem si chtěla koupit křupky a zapomněla jsem na ně 🙄

lamarika
13. dub 2010

Divoký anděl

elidule
autor
13. dub 2010

jéé,ten je hezkej,taková dětská toy toy ka 😀

elidule
autor
13. dub 2010

noo tak ten jsem taky sledovala,ježiš těch seriálů bylo ............. a je

lamarika
13. dub 2010

hezkej je, ale myslím si že obyč nočník stačí 😉 Taky jsem pořád na všechno čučela, ale to bylo taky ještě víc času 😅 To jsem ještě bydlela u rodičů a tam bylo blaho. Si vzpomínám jak mě štvalo, že jsem měla jednou denně vytřít. . . Teď těch poviností je mnohem víc. Ke všemu jsem tam měla každej den teplý jídlo a nemusela jsem pro to hnou ani prstem. To byly časy nedoceněný 😀

janulle22
13. dub 2010

hihi to si clovek uvedomi co mel az kdyz o to prijde... 😀 ne samozrejme v pravym slova smyslu... 😉
taky mi delaly hrozne problemy vikendove uklidy...no nedej boze vanocni a velikonocni... 😝 😀 ale co jsem z domu, tak mama na to nejak kasle...asi se ji samotne nechce 😀 😀 ne ze by neukliozela, ale myslim ty mega uklidy

lamarika
13. dub 2010

Tak mamka dělá mega úklidy furt, ale já ne 😀 Máme malej byt, kterej se uklízí furt, takže mega úklidy už podle mě nejsou potřeba.

janulle22
13. dub 2010

no my mame 3+1 a jsem schopni tu udwlat mega bordel za jeden den a to je pak driny nez to uklidim... 😝

janulle22
13. dub 2010

ted me tak napadllo že ada vydržel u toho malování temperama hodinku a neco... to je úspěch u nás

lamarika
13. dub 2010

Synovec začal teďka malovat vodovkama a tuhle po mně chtěl abych mu s nima něco nakreslila 😀 Tak jsem se radši hnedka rychle vymluvila 😉

elidule
autor
13. dub 2010

naše mamka od tý doby,co se narodila první vnučka taky na úklidoví šílenství kašle,raději ten čas věnuje vnučkám,ale doma má uklizeno to jo 😀 ale když se tam slezem všichni,tak chudák,když to pak musí uklízet 😔

janulle22
13. dub 2010

mama taky je radeji s adou... jako taky ma naklizeno, ale znate vanosni uklid...ja velikonocni delala 3dny 😀
lami si mela neco vytvorit aspon domecek... 😀 ada mi nakreslil jakysi cmrkance...ale pro me samozrejme krasny... 😵 mam to na lednicce...

elidule
autor
13. dub 2010

holky,poštím taťku k pc,bude koukat na Ano, šéfe 😝
možná se dostane,možná se nedostanu,ale kdybych a gauči vytuhla,tak dobrou noc 😀

lamarika
13. dub 2010

Dobrou noc Liduš 😉

lamarika
13. dub 2010

už se těším až mi něco taky ten náš prďola nakreslí 😵 Jsem zase dneska nějaká mrtvá, asi to po růžovce zabalím

janulle22
13. dub 2010

ja to taky po ruzovce balim...
eli papa

lamarika
13. dub 2010

no nic, jdu ven se psem a do hajan. Zítra bude další náročnej den. Tak dobrou noc, zítra 😉

janulle22
13. dub 2010

ja taky prcham... tak dobrou kocky... 😉 jj zetra jak na koni... 😀

elidule
autor
14. dub 2010

ahoj holky 🙂
tak když můžu spát,Justýnka ještě chrupká,tak mě vzbudí mamka telefonem 🙂 byla u naší společný doktorky a nechávala mi napsat antiko a potřebovala si něco ověřit, už spát nepůjdu ale,to bych určitě zavřela oči a už by bylo vstávání ☹
dneska bude cheskýýýý 😀 jsem dobře vyspaná celkem,tak nebudu protiva a taky vám posílám kus sluníčka 😀

janulle22
14. dub 2010

bre ranecko devcata, tak jsem vzhuru... za chvilu dojede tata a doveze rohlicky.... 😵 musim vyplnit papiry a donesu je do skolky a pojedem k nasim akorad ze prsi tak to bude na prd mam to na bus kilasek a neco... 😝 tak snad to nejak zvladnem s adou...