Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
30. říj 2010

@seba kolik tak nosí domů? já vůbec nemám představu... 😅 taky bych brala, kdyby Hans chodil na melouchy... 😵 ale je rád, že je doma...což samo chápu...

seba
30. říj 2010

Jani-za melouch-dělá u bohatýho strýce-většinou dvanáct stovek za den-plus jídlo a pití.Dneska byl bez stravy-jsou na dovče,tak dostane více 😵
Tatík šel na pivo-sem zvědavá jak dorazí dom-fotbalisti maj rozlučku,tak aby se nechtěl loučit za Sáru 😀 😀 😀

janulle22
30. říj 2010

@seba tak to je hezké, to pěkně pomůže... 😉 to je fajn...tak to bude asi veselé...on ale nehraje ne? tak s čím se šel loučit? 😀
,alej uř je tuhej nespal po obědě... 🙂 dneska se posunuje čas takna to nezapoměnte 😉 jsem zvědavá jak malej bude spát... 😅

seba
30. říj 2010

U nás už prcek taky spinká 😉 ale mám obavu,že bude budíček tak v pět 😠
Jinak kolik ti vážil Adík ve dvou letech?Seba má dvanáct a už jsem slyšela,že je šíleně hubenej...Sárinka měla ve dvou letech 8,9O 😒

janulle22
31. říj 2010

@seba já myslím, že měl malej ve dvou letech něco okolo 12 kg nemůžu najít knížečku... 😀 a že je hubenej slyším leda od babek a dr říkala, že je živej a že je normální... tak si z toho nic nedělám... 😉 teď má ve 3 letech a 4 měsicích 13,40 😀 maleh hubenej... no a co, lepší jak bachratý děcka... 😵
tak jak jste přežili noc? my vstávali klasicky v půl 8 tak to se da 😉

jiitkka
31. říj 2010

Dobré ráno. Tak já už zas od včera šílím... Od odpoledne mě začal bolet spodek jako na MS, takovej tlak...a cítím to pořád, bez minutové pauzy, že by to povolilo. I v noci mě to vzbudilo. Na to pálení tu mám 4čípky,co mi napsal v 3měsíci těhotenství,tak je zkusim jeden na noc a uvidím. Ale to bolení...... 😖 Nemáte s tím některá zkušenost?? četla jsem hodně,že při bolestech na MS se může začít rozjíždět porod, ale myslím si, že to by malej normálně nekopal ne?? A i by se mi určo přidali nějaké křeče, nebo kontra... No já už jsem z toho magor prostě...to je furt něco ☹ A do toho jedna známá mě vyplašila, pač že takhle v 15tt poratila, že cítila bolest na MS tři dny s přestávkama... ☹ 😖

seba
31. říj 2010

Ahojky-musím rychle,mám v troubě buchtu 😉 Noc byla ok,vstávalo se v šest 😒 ale hlavně,že už se budí jen jednou-na mlíko 😵
Jitu-kolikrát bereš magnézko?Kdyby to nepřestávalo,raději zavolej do špitálu ať ti po tel. řeknou,co dělat-držím palečky,ať to dá pokoj!!!

jiitkka
31. říj 2010

@seba 3x denně ho beru, už asi 2měsíce. No dumám, že řeknu Martinovi, ať zajedeme na pohotovst ....prostě ať na mě juknou, od toho tam jsou že jo. Pokud tam bude můj doktor,tak si pravděpodobně řekne,že jsem magor...ale co! Jinak díky!!

jiitkka
31. říj 2010

Tak jsem byla na pohotovosti,stálo mě to 90,- a 30,- čípky. No mám zánět vevnitř, takže jsem na 8dní dostala čípky na noc. Byla tam doktorka, která je postrach většiny těhulí, ale teda mile mě překvapila. Byla moc milá, vyšetřila mě jak růčo, tak jukla mikroskopem, nebo jak se tomu říká, pak UTZ zevnitř i UTZ na břiše. Sice foforovka,ale jsem za to ráda. Podle zprávy co mám pro doktora,se neotvírám(hrdlo uzavřené) a mám chronický zánět - něco jako mykoza. Říkala,že je malej v pořádku, srdíčko mi ukázala a prý kdybych začla cítit kontra,nebo nějaké hodně divné, bolestivé křeče ihned k doktoru. Ale říkala,že bych neměla,že je vše jinak ok. Ale mám se radši hlídat, zvýšit magnezko na pár dní i na 9tablet denně a kdyby něco, radši jet 20x zbytečně než něco zameškat. .... No každopádně jsem se fakt uklidnila!!!
A koupila jsem si MAMINKU a má speciálně v listopadu 404stran a za 39,- = pokud to někdo čtete
😉

janulle22
31. říj 2010

@jiitkka tak aspon víš, že je vše v pohodě... 😉 jak říká doktorka a já taky raději 5x zbytečně než 1x pozdě... 😎 jo ty poplatky jsou fak masakr s tím zubem jsem tam nechala 270kč a teď s malým dalších 120kč takže fakt super, si vydělají myslím hodně a ještě se občas chovají jako by jsme je ještě obtěžovali... 😠 tak dopočívej a nic nedělej, ale aspon můžeš v klidu spát... 😉 časopis jsem si občas koupila, ale né pravidelně...

my jsme byli na hřbitově zapalít prababíčce svíčku a pěkně tam foukalo, jinak se to celkem dalo... 🙂 za chvilu půjde malej do hajan, tak bude klídek, ale budu muset vyžehlit mu věci do školky a já po obědě pojedu k dr, snad mi nedá atb...v so mám dámskou jízdu, jinak by jsem musela odložit.. 😒

elidule
autor
1. lis 2010

ahoj holky 🙂

@jiitkka já mám předplacenou Betynku 🙂 ráda si v ní počtu, manža občas taky (na záchodě 😀 )

@janulle22 co dáváš malýmu do školky všechno za náhradní oblečení?

janulle22
1. lis 2010

@elidule má tam dvoje tepláky, náhradní slipy, náhradní triko + oblečení ve kterém půjde do školky, tak i na vycházku do vesnice, na pisek mají právě ty tepláky... jo a pyžamko...

dneska jsme vstávali až v 8 tak jsem volala do školky že teprve vstáváme ale ze dorazime... 😀 sedli jsme na kolo a jeli jsme....natahoval ale v pohodě, dneska jde pro něj babi a já od dr jedu do Olmika do divadla vyzvednout lístky na muzikál a zítra jedééééééééééém... 😵

elidule
autor
1. lis 2010

@janulle22 ve školce neva, když nedorazíte přesně? tady jedna ředitelka mi řekla, že každopádně do půl osmý musíme být u nich ve školce - jako že to tam tak mají zavedený - a kdybych se asi spozdila, tak už mi asi neotevřou nebo co 😅

jééé muzikál - tiše závidím 🙂

janulle22
1. lis 2010

@elidule máme chodit do 8, ale nikdy tam nejsou všeci v čas a nijak to tam neřeší... jen prej máme osbně předat dítě...že s ejim stalo, že si odvedli děti ze školky a neřekly to učitelce...ta pak šílela... 😀 😖 máme dve takové menší místnosti a když je v té druhé tak nevidí že někdo přišel...

elidule
autor
1. lis 2010

to je menší školka asi že?
u nás je školek dost, ale já mám takových kriterií podle čeho vybírat 😅 nechci být odkázaná na auto, takže něco při cestě do práce nebo poblíž bydliště, to tady je školka, ale nemá oddělení pro menší děti, pak jsou tady jiný školky, ale ty mi nevezmou malou na tři měsíce před velkými prázdninami, jak si to plánuje můj šéf, navíc po třech měsících bych zase řešila, co s malou, že jo 😖 soukromý školky tu jsou, ale ne jesle a když ano, tak to vyjde na strašný prachy!!! tolik bych nebrala, abych si to mohla dovolit

elidule
autor
1. lis 2010

ženy, co děláte?
u nás je svátek, táta koupe Justýnu 😀 asi po páté v životě
večer bude štrůdl, ten já můžu 🙂

janulle22
1. lis 2010

@elidule jj je malá a hlavně na vesnici... 🙂
tak jsem doma, u dr jsem dostala antb fakt paráda když máme v so dámskou jízdu... 😖 pak jsem si sjela pro lístek na muzikál a před chvilkou sem došla ... já nevím co budu žrát pač tchýnka nechce do tesca a já tu nic nemám... 🙄

elidule
autor
1. lis 2010

@janulle22 na jak dlouho je máš? do tý doby budeš ok
nějaký zbytky se najdou vždycky 😀

janulle22
1. lis 2010

@elidule na 7 dní to je do neděle...☹ tož uvidím jak mi bude, kdyžtak je vysadím...

elidule
autor
1. lis 2010

@janulle22 tak jedině, že bys byla na svý oblíbený kofole 😀

janulle22
1. lis 2010

@elidule no a oči budu mít jak angorák a neusnu 😀

elidule
autor
2. lis 2010

dobrý ráno 🙂
dneska bude asi hnusně 😒

jiitkka
2. lis 2010

Dobré ránko 😉 Tak dneska stejně jako včera jdu do města na sociálku-jdu si pro první peníze za září - jsem silně zvědavá,kolik pak mi daj... Jinak u nás svítí sluníčko, je pěkně asi. Hlásej až 17st.

elidule
autor
2. lis 2010

@jiitkka ať aspoň něco ti přiznají 🙂
no tak tady je zataženo a hnusno

jiitkka
2. lis 2010

@elidule jsem na to zvědabá. Hlavně dneska tam zas jak blbá musím dokládat papíry na další měsíc - září, pak na další a dlaší...a pořád je toto samé! Asi to každý měsíc vypočítávají nanovo 😝 A pak mám být v klidu a doma... 😠 😀

elidule
autor
2. lis 2010

@jiitkka no jo, to víš, asi se bojej, aby ti náhodou nedali třeba něco navíc, co by neměli 😠

janulle22
2. lis 2010

ahoj holky... já jsme se dopoledne válela a léčila se pak jsem pouklízela a šla mojemu tatovi k busu a do školky por malýho...najedli jsme se a já se jdu chystat do divadla... 😵 jsem zvědavá jestli se mi to bude líbit... 🙂
Jituš dobré pořízení na sociálce...

elidule
autor
2. lis 2010

@janulle22 tak pěkný kulturní zážitek 🙂

jiitkka
2. lis 2010

@janulle22 jééééééééééé divadlo= velká závist!! Jinak na sociálce jsem dopadla dobře-díky bohu! Přiznali mi co nejvíce to jde z té hmotné nouze. Ale jako balík to není,to určitě ne! Mám to na měsíc na jídlo pro sebe a zvěřinec. A v pátek si jdu pro další za říjen a do konce měsíce by se měl vyřešit listopad. Tak si koupím tu bundu a boty. Ale dneska jsem koukala a nic moc a nebo peněz až hrůza!

janulle22
3. lis 2010

dobré ránko děvčata... 🙂
tak divadlo nebylo podle mého očekávání, ale občas to bylo ftipné... muzikál to moc nebyl spíše opereta...kdybych to věděla dřív, že je to z 60.let tak tam asi nejdu... 😀
jinak noc dneska u mě děs... jsem nemohla usnout, pořád jsemměla sucho v krku a kašlala jsem a kašlala... no katastrofa... 😖
malej už je ve školce a já si koupila vánočku... 😉 a barevné papíry tak něco budem tvořit s malym...máte nějaký nápad? mě napadá jen řetěz na vánoce.... 😀