Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
4. lis 2010

@janulle22 Honza má svůj styl ve skládání ponožek? 🙂 tomu mýmu je to naštěstí jedno, ani nenadává, když nemá ponožky do páru 😝 😀 já jsem v tomhle hrozná, v práci se mi kámoška pořád smála, já po ránu nerozeznala v šeru, jestli je jedna černá a druhá tmavě hnědá nebo tmavě modrá, ještě spící jsem oblíkla a šlo se do práce 😅 tam jsem to ale skryla pracovníma botama, je fakt, že jinde by to byl pěknej trapas, ale už si na to dávám celkem pozor - taky spíš ruličkuju

janulle22
4. lis 2010

@elidule on ani né, ale babča mu to tak skládala...tak já jen pokračuju 🙂 no hele taky se mu stalo, že si vzal jednu šedou a druhou tmavě modrou, ale to bylo proto že jsem je k sobě dala protože mi zbyly... 😀 to je dobrý ty jsi aspon měla ponozky já zapomněla kalhotky... 😅 😀 😀 naštěstí to nebylo vidět... 😀

elidule
autor
4. lis 2010

@janulle22 😀 😀
já jednou šla do krámu a furt jsem se cejtila divně a pak mi došlo, že nemám podprdu - já nemám žádný prsa, vlastně bych jí ani nosit nemusela 😀 😝 ale stejně mi to přišlo divný a teď se mi stává, že když vidím kozatou ženskou bez práskačky, tak na ní zírám, jak nějakej úchylnej chlap 😅 😕 😀 😀 a nechápu, že chodí bez

jiitkka
5. lis 2010

Dobré ránko 😉 Spala bych jako špalek,ale dneska je hodně zařizování,tak v půl10 frčíme směr město... V noci mi to nešlo spát, je mi nějak dost šoufl od žaludku,nevím co to 😝 Včera večer tady byla sestra s přítelem, tak nás vyzvdnou zítra před 9hodinkou a jede se - nejdříve k nim do baráčku(zdobit auta,apod) a odtamtud po 11hod směr zase naše město(bydlí cca 30km jinde) na obřad,pak hostina až do večera...Se pořádně napapám 😀 😀 No mohlo byla elespoň na zítřek vysvytnout sluníčko 😖 Hlavně ať neprší. No přeji hezký den 😉 😵

janulle22
5. lis 2010

@elidule to má naše uča z menežmentu sice je mlada ale má větší prsa a nemá je tak pevné... 😀 bradavky ji dycky stojí a kluci slincou... 😀 😀
@jiitkka ty jdeš na svatbu jooooo? téééééda závidím, taky bych brala něco... 😀

elidule
autor
5. lis 2010

@janulle22 😀 😀 to my na střední měli tělocvikářku starší paní před důchodem už, ale na svůj věk docela štramanda 😀 a taky nenosila podprdu a když dělala stojku, to bylo pokoukáníčko 😲 😝 😀

@jiitkka já bych si dala koláčky 🙂 svatba a zabíjačka - tyhle dvě akce miluju 😀

janulle22
5. lis 2010

@elidule no to nevím jakej byl ten pohled a raději to nechci ani vědět... 😀 😀

elidule
autor
5. lis 2010

tak jsme se vrátili z nákupu a nic nějak nemáme vlastně k jídlu 😕 takovejch peněz v pr... hlavně že jsem si koupila dvě takový krásný plechový dózičky na cukroví nebo bonbony 😀 😀

janulle22
5. lis 2010

@elidule to je hlavní... 😀 ale já to mám taky tak... 😝 jídla plnej koš, peněz a stejně nic pořádnáho nemám... ale jelikož naše lednička zeje prázdnotou, tak i to hovno co koupím mi bude stačit... 😀 😀 táta právě dojel, tak pojedem na nákupy taky... 😵 se těším jak malá, jsem týden nebyla v tescu a už mám absták... 😀

elidule
autor
5. lis 2010

@janulle22 já ráda nakupuju v Globusu, sice je tam vždycky v jakýkoliv den dost lidí, ale mě to neva, maj tam výborný pečivo 😵
když člověk koupí pleny a mlíko a nějakej čaj pro malou a pomalu litr je v hajzlu 😖

janulle22
5. lis 2010

@elidule sme doma.. 11set v háji a nic nemám... 😀 jsem přemýšlela co si dám k večeři... 😅 😀 ty se máš aspon na co vymluvit, já už nééé

elidule
autor
5. lis 2010

@janulle22 vždycky se najde nějaká dobrá výmluva 😀
my měli rizoto a už bych spala 😅
muž ještě jede pro svoují mámu - je na koncertu Evy a Vaška !!! ona jezdí snad na každej

janulle22
5. lis 2010

@elidule 😀 😀 no to máš recht... 🙂 taky to asi zalomim... 😅 sem náká nevyspaná, ale někam bych šla

jiitkka
7. lis 2010

Ahoj, tak jaký jste měli víkend?? Já svatba-bylo to pěkné, pořádně jsem se nabaštila... ale od pátka mám příšerné bolesti dole...jsem z toho uplně na zhroucení ...

elidule
autor
7. lis 2010

ahoj holky 🙂

@jiitkka už zasejc? ☹ to je hrůza, to už není samo sebou

jiitkka
7. lis 2010

@elidule ☹ ☹ No tak na pohotovosti byla ta samá doktorka co min.nedělu, sem myslela že mě klepne. Nejdřív dost nepříjemná proč nejdu zítra ke svému doktorovi, že jsem měla tam a ne do nemocnice. Tak jsem ji odsekla, že radši s přítelem autem a na pohotovost,než pěšky se vláčet na gyndu a sama. No tak koukala a pak začla vtipkovat,že ji každou nedělu zaměstnávám. No jinak teda - po prohlídce řečnila o hospitalizaci v nemocnici, ptala se zda pracuju,apod...A pak jsme se dohodli že zůstanu doma, ale musím být v naprostém klidu, nikde nechodit, nic nedělat, nohy nahoru když budu sedět, ležet hodně, nestát dlouho, nesedět s nohama dolu. Prý mám dost měkký čípek, (což nevím co to znamená) hrdlo se mi zužilo, malej klesnul dolu, proto neustálej tlak a i ten pupík pravděpodobně, ale to říkala, že nic není závažného že mi zapadl. No a pokud nedodržím klid, je prý dost velká pravděpodobnost, že porodím mnohem dříve a pokud by mi začli kontrakce okamžitě přijet, protože ty křeče co jsem v PA i včera cítila byli opravdu kontrakce prý, takže to hlídat. No jsem z toho špatná, Martin taky. Ptal se, zda si má vzít volno, ale to by si ho mohl vzít do porodu že jo a z čeho by jsme žili, to absolutně netuším. ☹ ☹ Ach jo..... Mám hroznej strach o malého! ☹

elidule
autor
7. lis 2010

@jiitkka neboj, pokud to půjde, tak fakt jen lež s nohama hore a kdyby bylo nejhůř, tak se nech hospitalizovat (ta představa je asi úděsná, ale nebyla bys tam na to sama ), když by ti to nabídli, přece jen, pak budeš pod lékařským dohledem a vždycky bude po ruce nějaká pomoc

jiitkka
7. lis 2010

@elidule Já bych to v nemocnici nezvládla hlavně psychicky asi. Myslím že doma budu ležet stejně jako tam a tady mi se zvířátkama bude lépe. prostě doma je doma. Snad to opravdu bude dobré,díky. Jsem z toho špatná. Ale malej určo ve mě vydrží alespoň do 1.2., prostě musí. Musím mu domluvit!!

elidule
autor
8. lis 2010

@jiitkka snad to nebude zapotřebí - ta nemocnice 😒

jinak dobrý ráno, musím dneska na katastr a nechce se mi tam, jsou tam děsně nepříjemný báby (aspoň co si pamatuju) ☹

jiitkka
8. lis 2010

@elidule věřím že ne, ikdyž dneska ráno jsem mělatakové bolesti, že už jsem myslela že jedu... Záda bolej jako čert v kříži... No mě čekají křížové bolesti,s tím jsem smířená...ale at vše ještě tak 2měs.počká. Už jsem včera malému domlouvala,že musí ještě počkat,že zatím by se mu tady nelíbilo.

janulle22
8. lis 2010

hoj holky, nestíhám, měla jsem tátu doma... ráno odvedl malého do školky a já ještě lenošila.... vzbudila nás v půl 10 pošta a rychle jsem metla mu vařit jídlo s sebou... 😀 dneska do školy... 😝 dvě písemky, fakt paráda... 😝

Jituš drž se a kdyžtak jed, nemá cenu něco vydržet a lepší aby tě vyšetřili a ty budeš taky klidnější...
tak pááá

elidule
autor
8. lis 2010

tak na katastru neúspěch, tak jsem musela volat do banky, aby zaslali správný dokument, čtyři ženský si mě přepojovaly, snad už to konečně vyřídím tento týden
dneska přišlo sipo - nájem a zálohy na energii a není tam elektrika - tak budu muset zase volat, proč tohle není v pořádku 😝 nějaká jejich chyba, ale běda kdybych určitě nezaplatila, tak to by si pospíšili s penálem za prodlení v placení
mě to nebaví furt něvo obvolávat a zařizovat!!!!!

elidule
autor
8. lis 2010

@janulle22 zastav seeeeee 😀

jiitkka
8. lis 2010

@elidule já ted 2,5měsíce řešila O2 a ještě vše není dokončené a už mě taky volové nebavěj!! Maj v tom bordel a z lidí by tahali jen prachy!!! 😠
@janulle22 díky! Musíme vydržt alespoň ještě 1,5měsíce! Věřím,že to s Kubíkem zmákneme!!!

janulle22
8. lis 2010

@elidule s čím se mám stavit? 😕
tak ve škole s nama pěkně vy...a... dala mi jeden příklad a bud ho budeš mít nebo né... 🙄 😀 kráva... že si prej nebudem určovat kdy si písemku napíšem...
tak jsem doma a mám klid, zítra bude mazec vypadá to na celej den učení... 😝 3 písemky a možná zkoušení... 🙄

elidule
autor
9. lis 2010

@janulle22 no jako, abys nebyla tak v letu, tak aby ses zastavila 😀
to má ale úča pravdu, nemůžete si to diktovat 😀 to je jasný ..................... stejně budeš mít zase za jedna určo 😀

janulle22
9. lis 2010

@elidule z matiky jsme nikdy neměla jedničku a nebuude tomu jinak i ted... 😝 šak co, v pololetí se dá propadnout... 😀 jo takhle... 😀 su blba... 😅
to sice nebudeme, ale taky nemůže chtět povečernácích aby tam byli každou hodinu, každej má jinak pracovní dobu, decka nemocný a pod... 😒 její chování mě vytočilo...

jiitkka
9. lis 2010

ahoj. Tak dnešní noc hrůza...bolesti pořád stejný, k tomu se přidali záda(v kříži) který bolej jako čert... ☹ Nervy mám na pochodu! Objednala jsem se na pátek na ráno na gyndu,aby mě shlédnul můj doktor. Jen se modlím,abych nemusela do nemocnice a aby se vše zlepšilo a malej ve mě ještě tak 50dní vydržel (máme 101dní do termínu)...

elidule
autor
9. lis 2010

@janulle22 to jo, ona má asi času dost 😝

@jiitkka to vydržíte, uvidíš 🙂 ležíš?

elidule
autor
9. lis 2010

dneska odpo přijde kámoška těhule, tak snad udám ještě nějaký ty hadříky po malý - ty miminkovský věci se prodávají fajn, nejsou zničený, ale po ročním dítěti něco prodávat - to už mi asi tak nepůjde, kalhoty a bundy, to jo, ale tepláčky, bodyna - to je hrůza, někde je to prošoupaný, odřený, jeden flek, co za boha nejde dolů 🙄 .....
peču povidlový šátečky, ať mám co na stůl