• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
Jani,do tý škoky je potřeba i nějakej papír od doktora,že jo? Co se tam jako píše? Že je dítko připravený jít do školky nebo že nemá nějaký nemoce? :confused:
14. dub 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si pro rohlíky budu muset zajít sama :grinning:
14. dub 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a v noci jsem ani tak nevstávala kvůli malý ale kvůli tomu mýmu - furt chrápal :angry:
14. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli jj ze nema nemoce, nebo nejaky diety a tak...alergie atd...
tak uz jsme po snidani a do te skolky nesem prihlasku a zadost o prijeti...ale to udelam az zitra pac sem debil napsala honzoviho zamestnavatele ke me a nemam cas to tam vypisovat, tak tam zajdem zetra nez si pojedem k nasim pro adu...
hihi se mu darilo no... :grinning: ja vcera vytuhla s adou v obyvaku a vzbudilo me me chrapani..
14. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já si radši beru formulářů víc,protože to já tam vždycky na poprvý něco zmatlám :grinning:
tak to já taky umím zachrápnout,ale na mužíčka nemám :grinning:
14. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my dostali jeden, takze zitra to pujdem vyplnovat tam... :grinning: tak sem ulozila tatu a my se pomalu tez budem chystat...se me vubec nece... chcije...dneska mi ten dest vadi
14. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky. Tak u nás zatím svítí, ale moc tomu počasí nevěřím, takže si beru deštník :slight_smile: Mates dneska nechtěl snídat, tak je hlady. Jsem zvědavá jestli do oběda vydrží. Chtěl by se cpát jenom piškotama, křupkama a sušenkama. Ale to má chlapec smůlu, protože já jsem v tomhle přísná :sunglasses: Za chvilku vyrazíme ven do tý zimky. . .
14. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady se to taky už nějak kazí a to to vypadalo tak nadějně :frowning2:
Justýna se taky včera dožadovala křupek,měla záchvat,že nedostala :sweat_smile: ale my jsme snídali naštěstí,zatím s jídlem problém není, ale to taky časem přijde :grinning:
14. dub 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ada posnidal, platek syra a dva platky sunky a so rohlika dvakrat kousl... :grinning: uz to neresim az bude met hlad rekne si.. :wink: tak nas nakonec veze tchynka, tak mam cas...
tak holky dosel ten komplet, ale jsou nam velke kalhoty a nevim jak je mam zuzit... :unamused: a ty 3/4 ketre se va neukazali mame jak normalni gate...ada je asi nakej malej... :grinning: ale to vubec nevadi...
14. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje neteř ta taky sní sýr,salám,případně olíže mazací sýr,ale rohlík nebo chleba? :grinning:
no proto já raději nakupuju to co vidím
jak je to na tom bazaru s reklamací pak?
14. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja to vracet nebudu, to je moje vina... to doroste a enbo to zuzim...to ma kazda maminky v podminkach prodeje, ale vetsinou se to da vymenit, ale ja nikdy nemela problem... :wink:
14. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte tady ještě volno pro jednu s víkendovým tatínkem..? :slight_smile:
14. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsem prisla na to ajk je zuzim, tak vecer snad se do toho dam... snad to neudelam mensi a pak to budu muset parat... :grinning:
14. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
axi jasne ze mame...ejn se pridej k nam... :wink: cim vic tim lip...
14. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Janu. Koukám, na to, že jste tady 3 a 3 dny i s cestou, jste pěkně ukecané... :grinning:
14. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si pis... :grinning: to vis dyt my prece na materske se nudime... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele další :grinning:
vítej axi mezi Keliškama :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani ty umíš šít? tiše závidím,já jsem střevo,aleee ......... umím přišít knoflík :grinning: to se taky počítá
14. dub 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já jsem zapomněla, že se vlastně nudíme..!! :grinning:
Eli, díky :slight_smile:
14. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli hihi na nas to asi sedi... :grinning: vubec se me nechce do skoly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: sneska vas asi budu zanedbavat, mam doma tatu... :dizzy_face: ale budu nakukovat, hele ve skole jsem v pul 3 tak tu budte napichnus e ve skole, mame pocitace, tak en ze tu budu ssama
14. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja jsem panska krejci... :wink: tak bych tu mela umet, ale to mi to trvalo nez jsem prisla na to jak to udelat, uz to mam naspendlene a vecer to zuzim a bude to,..
14. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak běž za školu :sunglasses: ale ty dneska píšeš písemku vlastně - jsi naučená???
14. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ale ale eli tam melo byt... :wink:
14. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé to se máš,já jsem kancelářská krysa - to mi je víte k čemu :confounded: :grinning:
Se šitím jsem na tom stejně jako eli. Knoflík a ještě zvládnu zaštepovat ponožky. A to fakt hezky! :wink: Ale dnes už se to ani nedělá.
Jani, tak ať ti to pěkně utíká ve škole, myslím, že jsem tady četla, že studuje Pdf..?
autor
to neva
axi - ty taky tak brzo po prvním dítku se snažíte o druhý?
14. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jsem a jeste u nasich sinapisu tahatk... :grinning: se mi zas tata buse smat, ze jsem jak mala psat si tahaky... :grinning:
jak jsem dostala tu 5 z obcanky, tak se mi spoluzak strasne chlamal, a v pondeli nesel na ucetnictvi pac se bal pisemky... hroznej tvrdak teda a chytrolin v 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
14. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé,ponožky se koupí nový, no je to o mojí pohodlnosti :pensive:
14. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli ja by sjem brala praci v kanclu... :wink:
axi ja ze delam to co jsi napsala?
autor
a to si nemusí pak tu písemku nahradit?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek