Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
14. dub 2010

Jani,do tý škoky je potřeba i nějakej papír od doktora,že jo? Co se tam jako píše? Že je dítko připravený jít do školky nebo že nemá nějaký nemoce? 😕

elidule
autor
14. dub 2010

já si pro rohlíky budu muset zajít sama 😀

elidule
autor
14. dub 2010

a v noci jsem ani tak nevstávala kvůli malý ale kvůli tomu mýmu - furt chrápal 😠

janulle22
14. dub 2010

eli jj ze nema nemoce, nebo nejaky diety a tak...alergie atd...
tak uz jsme po snidani a do te skolky nesem prihlasku a zadost o prijeti...ale to udelam az zitra pac sem debil napsala honzoviho zamestnavatele ke me a nemam cas to tam vypisovat, tak tam zajdem zetra nez si pojedem k nasim pro adu...
hihi se mu darilo no... 😀 ja vcera vytuhla s adou v obyvaku a vzbudilo me me chrapani..

elidule
autor
14. dub 2010

to já si radši beru formulářů víc,protože to já tam vždycky na poprvý něco zmatlám 😀
tak to já taky umím zachrápnout,ale na mužíčka nemám 😀

janulle22
14. dub 2010

no my dostali jeden, takze zitra to pujdem vyplnovat tam... 😀 tak sem ulozila tatu a my se pomalu tez budem chystat...se me vubec nece... chcije...dneska mi ten dest vadi

lamarika
14. dub 2010

Dobre ranko holky. Tak u nás zatím svítí, ale moc tomu počasí nevěřím, takže si beru deštník 🙂 Mates dneska nechtěl snídat, tak je hlady. Jsem zvědavá jestli do oběda vydrží. Chtěl by se cpát jenom piškotama, křupkama a sušenkama. Ale to má chlapec smůlu, protože já jsem v tomhle přísná 😎 Za chvilku vyrazíme ven do tý zimky. . .

elidule
autor
14. dub 2010

tady se to taky už nějak kazí a to to vypadalo tak nadějně ☹
Justýna se taky včera dožadovala křupek,měla záchvat,že nedostala 😅 ale my jsme snídali naštěstí,zatím s jídlem problém není, ale to taky časem přijde 😀

janulle22
14. dub 2010

no ada posnidal, platek syra a dva platky sunky a so rohlika dvakrat kousl... 😀 uz to neresim az bude met hlad rekne si.. 😉 tak nas nakonec veze tchynka, tak mam cas...
tak holky dosel ten komplet, ale jsou nam velke kalhoty a nevim jak je mam zuzit... 😒 a ty 3/4 ketre se va neukazali mame jak normalni gate...ada je asi nakej malej... 😀 ale to vubec nevadi...

elidule
autor
14. dub 2010

moje neteř ta taky sní sýr,salám,případně olíže mazací sýr,ale rohlík nebo chleba? 😀
no proto já raději nakupuju to co vidím
jak je to na tom bazaru s reklamací pak?

janulle22
14. dub 2010

tak ja to vracet nebudu, to je moje vina... to doroste a enbo to zuzim...to ma kazda maminky v podminkach prodeje, ale vetsinou se to da vymenit, ale ja nikdy nemela problem... 😉

axi81
14. dub 2010

Ahoj holky, máte tady ještě volno pro jednu s víkendovým tatínkem..? 🙂

janulle22
14. dub 2010

tak uz jsem prisla na to ajk je zuzim, tak vecer snad se do toho dam... snad to neudelam mensi a pak to budu muset parat... 😀

janulle22
14. dub 2010

axi jasne ze mame...ejn se pridej k nam... 😉 cim vic tim lip...

axi81
14. dub 2010

Díky, Janu. Koukám, na to, že jste tady 3 a 3 dny i s cestou, jste pěkně ukecané... 😀

janulle22
14. dub 2010

tak to si pis... 😀 to vis dyt my prece na materske se nudime... 😅 😀 😀

elidule
autor
14. dub 2010

hele další 😀
vítej axi mezi Keliškama 😀 😀

elidule
autor
14. dub 2010

Jani ty umíš šít? tiše závidím,já jsem střevo,aleee ......... umím přišít knoflík 😀 to se taky počítá

axi81
14. dub 2010

Jo já jsem zapomněla, že se vlastně nudíme..!! 😀
Eli, díky 🙂

janulle22
14. dub 2010

eli hihi na nas to asi sedi... 😀 vubec se me nechce do skoly... 😝 sneska vas asi budu zanedbavat, mam doma tatu... 😵 ale budu nakukovat, hele ve skole jsem v pul 3 tak tu budte napichnus e ve skole, mame pocitace, tak en ze tu budu ssama

janulle22
14. dub 2010

ale ja jsem panska krejci... 😉 tak bych tu mela umet, ale to mi to trvalo nez jsem prisla na to jak to udelat, uz to mam naspendlene a vecer to zuzim a bude to,..

elidule
autor
14. dub 2010

tak běž za školu 😎 ale ty dneska píšeš písemku vlastně - jsi naučená???

janulle22
14. dub 2010

ne ale ale eli tam melo byt... 😉

elidule
autor
14. dub 2010

jéé to se máš,já jsem kancelářská krysa - to mi je víte k čemu 😖 😀

axi81
14. dub 2010

Se šitím jsem na tom stejně jako eli. Knoflík a ještě zvládnu zaštepovat ponožky. A to fakt hezky! 😉 Ale dnes už se to ani nedělá.
Jani, tak ať ti to pěkně utíká ve škole, myslím, že jsem tady četla, že studuje Pdf..?

elidule
autor
14. dub 2010

to neva
axi - ty taky tak brzo po prvním dítku se snažíte o druhý?

janulle22
14. dub 2010

jj jsem a jeste u nasich sinapisu tahatk... 😀 se mi zas tata buse smat, ze jsem jak mala psat si tahaky... 😀
jak jsem dostala tu 5 z obcanky, tak se mi spoluzak strasne chlamal, a v pondeli nesel na ucetnictvi pac se bal pisemky... hroznej tvrdak teda a chytrolin v 1 😝 😠 😀

elidule
autor
14. dub 2010

jééé,ponožky se koupí nový, no je to o mojí pohodlnosti 😔

janulle22
14. dub 2010

eli ja by sjem brala praci v kanclu... 😉
axi ja ze delam to co jsi napsala?

elidule
autor
14. dub 2010

a to si nemusí pak tu písemku nahradit?