Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
9. lis 2010

@elidule teda ty seš aktivní...já se ještě nedostala k těm oknům, je budu umývat až bude mrznout... 😅 😀
jsem si dopoledne lehla a vzbudila se ve 12 😅 🙂 zítra to bude masakr... 3 písemky a možná zkoušení se z toho poseru... 🙄 😝 tak se jdu učit ať mám samé jedničky... 😀

@jiitkka nechceš si někam zajet? já vím, že si připadáš blbě, ale já bych jezdila klidně denně jen abych věděla, že je vše jak má být...od toho tam jsou aby tě vyšetřili... 🙂

jiitkka
9. lis 2010

@elidule ležím, sedím nohy nahoře... Jen tedka si smažím cibulku a dělám zmražené knedlíky - rychlovka. Odpolko musím jen vybrat stelivo kočíkům. Zítra přijde tchýně a přiveze mi nějaké jídlo a i obědy na dva dny z jídelny a šoupnu ji prádlo na vyprání.
@janulle22 objednala jsem se na pátek na gyndu, Kontra díky bohu nemám a břicho taky netvrdne, takže to na to nejhorší nevypadá a věřím,že to tak i zůstane!! Bolesti mám, ale když mám tyhle problémy,tak nemůžu čekat že to bude jentak... ☹

janulle22
9. lis 2010

@jiitkka tak odpočívej... tchýnka je hodná... 😉 to máš fajn... já bych taky něco popapala, ale jsem líná si sama sobě uvařit tak to vyřeší rohlík se salámem... 😀

jiitkka
9. lis 2010

@janulle22 no hodná, jen aťse smeká, jde i o její vnouče!!

janulle22
9. lis 2010

@jiitkka no ale to neznamená, že musí okolo tebe skákat... 😉 já bych to nebrala jako samozřejmost jen proto, že je to její vnouče... si počti na konovi jak některý tchýně jsou hnusný, nejeví zájem... 🙂 tak bud ráda, že ti pomůže a neber to jako samozřejmost... 😉 hlavně odpočívej 🙂 a papej... 😉

jiitkka
9. lis 2010

@janulle22 neberu to jako samozdřejmost. Není vše jak se zdá,když člověk jednou pomůže,že je hodný apod.. jj díky, budu odpočívat

elidule
autor
9. lis 2010

ježiš slovo tchýně a mám všude pupínky 😅 😀 .............. manža přišel s tím, že bych mohla příští rok do práce a jeho máma by mi každej den hlídala malou - mám pocit, že to není on, s kým jsem šest let, protože po tom všem nechápu, jak mi může nabídnout takovou šílenost 😲 😖 😠

janulle22
10. lis 2010

jsem se koukala na 112 a bylo tam o dvoua pul lete holčičce že ju uzýral otčím... pořád na to myslím a mám slzy na krajíčku... nemůžu spát... tak s Honzou hledáme auta at se zabavím... 😔 tak dobrou noc holky...

elidule
autor
10. lis 2010

@janulle22 to se ti nedivím ☹ taky tyhle zprávy strašně prožívám, nechápu, jak někdo může ubližovat dětem

tak pak ukaž, co jste vybrali pěknýho

nám se musí dál líbit ta naše popelnice 😀

janulle22
10. lis 2010

@elidule no nejde mi to nají, tak leda až bude doma... 😀 psal mi honza že mu volali, tak že dnesja zajede zaplatit zálohu na převoz a že v so máme auto v Olomouci.... 😉 jinak je to octavie combi 2005, nafta, šedá metalíza 200 tis 🙂 já jsem se dospala a půjdu to tu porychtovat... 😝 a pak do školy... dneska na mě myslete mám 3 písemky... 🙄

elidule
autor
10. lis 2010

@janulle22 týýjo, se vám bude krásně jezdit 🙂
to zvládneš, jseš chytrá holka

janulle22
10. lis 2010

@elidule no já doufám, že nekoupime nějakýho krypla... 😅 to naše co máme teď si honza kupoval když to auto mělo asi 11let když jsem se ho ptala proč si ho koupil, pač se na něm pořád něco sralo, tak mi řekl, že se chtěl splnit klukovský sen... 😉 ale už z toho vyrostl a chce rodinný auti, prostorný s velkým kufrem... 😉 tak se rěším na sobotuuuuuuuuuuuu 😀 😵 no musím to zvládnout, ale víc se bojím němčiny než chodu podniku a ekonomiky... 😀

elidule
autor
10. lis 2010

@janulle22 když už přemejšlí takhle, tak jste určo chybu neudělali 🙂 jsem zvědavá, až to našče auto odejde do automobilového nebe, jakou náhradu si pořídíme, ale asi zůstaneme u peugeotu, jsme s ním spokojený
němčinu jsem měla docela ráda, to byl jedinej předmět, na kterej jsem se na maturitu neučila a byla jsem si jistá, že to zvládnu, ale účetnictví to mě děsilo 😝 fuuuuuj

janulle22
10. lis 2010

@elidule no já myslím že né... peugot se mi taky líbí...ale táta chtěl octavku a ja forda focusa ale mě vyhověno nebylo... 😀 jsem zvědavá až mi Honza zavolá jak to teda bude... nevím kde v so vyberem tolik peněz a jak tam pojedem.. 😅 no uvidíme jak to všechno dopadne.... 🙂
už se to trocha poliskala a neboj z učetkla mám taky vítr zvlašt když jsem ho viděla naposledy loni a zítra píšu písemku... 😝 😀 asi se vykecám... 😀

elidule
autor
10. lis 2010

@janulle22 jedině nějakou zálohu v pátek vybrat a pak převodem asi - bych se bála tahat tolik peněz někam - jsem ani tolik nikdy v ruce nedržela 😅 šáhni a pak popiš jo? 😀
neumím si představit, že bych se teď ještě měla třeba učit do školy ☹ - řešíme s fin. poradkyní plno věcí, dneska jsem psala do dalších tří školek, to musím ještě zajít do práce za šéfem, aby mi řekl na stoprocent co bude a to ještě - jestli vyjde práce a poblíž školka, budeme se zase stěhovat 😀 😀 já vím, myslíte si že jsme blázni, ale ještě nejsme úplně tady zařízený a zabydlený a jestli vyjde jedna ze školiček, který jsou na opačný straně města, chci být co nejblíž a nechci už být odkázaná na auto, zvlášť v zimě 😝 ............ a po stěhování do tohohle bytu už mě další stěhování neděsí 😀 - akorát jak to všechno skloubit hezky dohromady ke spokojenosti všech? naštěstí manžovi je tohle tak nějak jedno, na to jeho vyspání se na víkend doma

janulle22
10. lis 2010

@elidule no my to asi pošlem tchynce na učet, ta nám to vybere ve vesnici a pak s tím pojedem... ale nevím jak se tam v so dostanem žádnej bud nejede, tak leda někdo z kámošu...
ty by ses fákt zas stěhovala? ty jsi blázen, zase platit nájmy dopředu, vratnou zálohu a to stěhování... 😝 😀 to by se mi nechtělo...to bych jezdila raději busem... 😉
já se na to učení strašně těšila, ale ve druháku teda pěkně lajdám... 😅 ale snad to doženu a nebude problém jen ta matika bude asi masakr... 😀 přinejhorším rupnu v pololetí a na konci budu muset máknou a vím, že raději budu maturovat z němčiny, doučko mě nemine, ale fakt radějí němčina... 😀

elidule
autor
10. lis 2010

@janulle22 tak vás někdo sveze určitě
tak ta záloha se furt točí dokola, tady nám to vrátí, dáme to do dalšího bytu, to mě netrápí 🙂 všechno se dá přežít, když jdeš za lepším, docela se i těším na změnu 🙂 a když budu muset být v práci třeba v půl osmé, tak se mi nechce budit malou někdy v šest, abysme to stihly všechno 😖 ty to máš asi kousek
já se vždycky na začátku školního roku taky moc těšila a slibovala si, že budu víc pracovat na učení a po pár týdnech to nějak upadalo 😀

janulle22
10. lis 2010

@elidule jo mám školku kousek za zatáčkou tak 2 min cesty... 😀 a stejně chodíme pozdě... 😅
tak auto nebude, pač už je prodané... 😠 prej jim aktualizace dělá firma a na netu je třeba týden prodaní auto...zmetci fakt!!! jsme nasraní oba dva... 😠 tak budem hledat dál no...
jj pak ti řeknu jáký to je držet tolik peněz... 😀
tak já valím do školy, tak se tu mějte... večer jsme tu jak na koni... 😀 😀

elidule
autor
10. lis 2010

@janulle22 jéé, ty jsou fakt blbý 😒 ale to je jako u internetových prodejen - mají v nabídce spoustu zboží a když si to objednáš, napíšou ti, že to ještě nemají k dispozici - tak proč to nabízejí 😝
najdete třeba ještě lepší 🙂 a řeknete si, ještě že jsme tamto nekoupili třeba 🙂
tak čus

janulle22
10. lis 2010

@elidule jsem doma hodila mě spolužačka dom. oni jsou fakt idioti,... to se nám tak strašně líbilo... tak hledáme dál no...
jinak ve škole ekonomika 1, chod podniku asi 1, němčina 3 😒

elidule
autor
10. lis 2010

@janulle22 to je nadprůměr nee? dohromady? 🙂
Jani, když jste šli s malým k zápisu, tak jsi psala, žes tam byla i s ním viď? já půjdu s Justýnou v dubnu k zápisu do jedný školičky tady ve městě, ale doufám, že bude na vývěsce napsaný, jestli máme přijít i s dětma, protože co by mohli chtít po dvacetiměsíčním dítěti 😅 a navíc paní ze školky mi psala, že si mám přivstat a doporučuje přijít a stát frontu co nejdřív, že je moc dětí - kdyby ti Ádu nevzali, měla jsi nějaký náhradní řešení? nějakou jinou školku? u nás je totiž jen tahle jediná, co bere malý díťata a jestli mi malou nevezmou, tak mám prostě smůlu, jiný zařízení tady není ☹

janulle22
10. lis 2010

@elidule šla jsem s malým on si tam pohrál pokoukal si hračky a děti 🙂 jiný řešení jsem neměla, ale na vesnici je to jiné než ve městě... tady se to bralo podle věku dítěte a jestli jde maminka do práce...ale vzali všechny... ja myslím že určo půjdeš s malou kam by jsi ju vrazila, si tam pohraje a tak... 🙂 a běž fakt brzy aby jsi se dostala včas... záleží podlejakých kritérii berou...

elidule
autor
10. lis 2010

@janulle22 já jsem z toho už teď nějaká nervozní a to je teprve listopad 😅 ta paní mi řekla, že všechno podstatný mi řekne až u zápisu, po mailu nic ani po telefonu, tak ani třeba nevim,jestli budeme muset být bez plínek nebo kolik by to vůbec měsíčně vyšlo 😖 doufám, že to se mnou nesekne 😀
pětileté děti mají ze zákona přednost
jinak je to školka s kapacitou 233 míst, snad se tam pro nás nějaký to majinký místečko najde 😀

jsem prošvihla seriál na Nově, jsem zapomněla úplně . to se mi nestává 😀

jakoubka
10. lis 2010

@janulle22 -Jani,nechcete mojí Fabii combi ? 😀 😅 😉

janulle22
10. lis 2010

@jakoubka Marti hans chce octavku... 😀
@elidule aha tak si napiš na papír otázky a zavolej si tam... a na netu nemají stránky?

elidule
autor
11. lis 2010

@janulle22 maj, ale tam nic konkrétního nepíšou, akorát milion fotek z interiérů a z akcí a tak a personál

jinak dobrý ránko 🙂

janulle22
11. lis 2010

@elidule Dobré ránko...
aha tak to je blbý teda... 😒 tak leda tamzas zavolat a pořádně se poptat...
tak sem si koupila koblížky ale ta marmeláda byla jako plesnivá... 😝 byl to hnus...
půjdu se učit do učetnictví... píšu písemku, ale pochybuju, že se to naučím za dopoledne když jsem to neviděla od lonska... 🙂

elidule
autor
11. lis 2010

@janulle22 jsem našla jednu diskuzi o tý školce a byl tam i ke stáhnutí jejich řád a tam chtějí trvalý pobyt dítěte v tom samým městě, ale to teda nemáme, my máme trvalák u našich v Děčíně a bydlíme v Lípě, tak to jsem na to zvědavá - je to jedno z výběrových kriterií 😒
koblihy mám ráda bez náplně nejlíp 🙂
to dáš, kdyžtak časem napravíš ne? ještě příležitost bude 🙂

janulle22
11. lis 2010

@elidule no tu měli taky... já mám s malým bydliště v Uničově a bydlíme v Žerotíně tak zažadal Honza že aspoň on tu má bydliště, ale veděli to, že mám jiné bydliště a v pohodě. Ale ve město je to jiné je moc dětí... nás se hlásilo 7 a všechny vzali...
tak jsem se na to koukla tak není to tak těžký jen z té věty zjistit ten učet a ještě poznát nákladový a tak...občas sem udělala chybu, ale tak sedím se šprtkou tak bude radit... 😀 no určitě bude příležitost...
tady je strašná kosa, fouká jak svina... to je hnus... 😝

elidule
autor
11. lis 2010

@janulle22 já si tam asi zavolám a ujistím se, jak to je 😒
a bude radit? nebude lakomá na informace? 😀