• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
@elidule ahoj brouku píšu ze školy máme počítače... :grinning: prej dneska psat nebudem ale budem hledat jakýsi infirmace na netu. ohe¨romná zábava... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska nejdu na dějepis, babča jede do divadla tak nebude hlídání... jo a z učetnictví jsem dostala 1 nebuj poradila, my si radíme navzájem... každá má tahák a jedna má něco a druhá něco, tak si pomáháme... :grinning:
tak já si jdu teda hrát na to¨že něco dělám...večer tu b udu
11. lis 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 teda to je školní morálka :grinning:
já se láduju dortem, potřebuju doplnit energii, je to trestný zavřít dítě třeba do úložnýho prostoru v posteli?? :grinning: :grinning: a ještě zavřít dveře do ložnice, abych neslyšela, jak furt kvílí :grinning:
11. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule :grinning: :grinning: je :grinning: :grinning:
tak tam se to neřeší... :slight_smile: naštěstí...
už jsemd oma a čumim na telku...
11. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 co nadělám :grinning:
co dávají vůbec? přijde mi, že snad nikdy nedávají nic, o Vánocích aspoň budou dávat všechny pohádky (co dávají každej rok po sobě :grinning: )
11. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule byla ulice... :wink: a večer je růžofka... :grinning: tak budu čučet je to zajímavé... :zipper_mouth: no nenaděláš nic, dát spát a je to... :wink:
11. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 na ulici jsem nekoukala snad už měsíc, hodně se tam toho asi změnilo, ale podívám se na netu asi na Dokonalý svět, včera jsem to propásla :slight_smile:
už spí, ale poslední dobou je to fakt děs, hrozně se vzteká a dovoluje si na mě - pomoooc :grinning: než má člověk dítě, měl by projít speciálním vojenským výcvikem :grinning:
11. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule :grinning: :grinning: zvykej si bude huř... :grinning: co dělá? no já ju sleduju jen 2 dny v týdnu, když jsem ve škole tak dojedu po ní... :slight_smile:
11. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 a když jí vidíš jen dva dny, nepřipadá ti ani, že by v tom seriálu něco zásadního uteklo, že ne?? :grinning: takovej pocit jsem měla z Ošklivky Betty :slight_smile: to jsme s mámou sledovaly, Ošklivka Katka už mě tak nebrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak řeknu ne, normálně něco vezme do ruky a jde mě s tím třísknout :astonished: a pak na mě dělá tytyty :grinning: když je vzteklá a zkouší, kolik vydržím a já si jí nevšímám, tak jí to většinou přejde a jde si třeba hrát do pokojíčku sama, ale to se zas tak často nestává :confounded: nejhorší je, že fakt má záchvaty, zvlᚍ když jí něco nejde - to má asi po mě, taky nemám na nic trpělivost a hned mě to štve :fearful: ale když je doma taťka, tak je celkem v pohodě a on se diví, čemu já se divím :sweat_smile: a teď jak jí rostou další zuby, tak je to ještě horší - je mi jí líto, že jí to bolí, ale na druhou stranu to přece neznamená, že jí musím všechno povolit ne? :frowning2:
Áda má taky ještě vztekací období někdy? platí na něj vysvětlování nebo rázná ruka?
11. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
venku je nějakej vítr! u vás taky?
11. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule já jsem to řešila spíš že dostal na zadek...vysvětlování nezabírálo, ale teĎ občas zabere, ale někdy taky ne... a vzteká se i ted...kolikrát je to na palixi, ale pomáhá nevšímat si ho a odvést ho do pokoje a nebo zaujmout něčím jiným... jen mě teď štve, že venku se chce pořád nosit, jenže on toho využivá ví že ho někdo stejně vezme, ale vysvětlovat pořád dokola mě unavuje a jsem pak vzteklá... :grinning:
11. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 tak u nás zatím přes zadek ani přes ruce vůbec nezabírá, to potom na mě dělá to tytyty :grinning: a asi jí to vůbec nebolí, i když si kolikrát říkám, jestli jsem to přes ruku třeba nepřehnala, ale jí to asi neva :sweat_smile: :confused: a vysvětlování? u mýho to nesmíš, maminku to bolí :grinning: na mě zvysoka prdí :grinning:
děcka jsou vyčůraný, co? :grinning:
11. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule to si piš že jsou, zkoušej to na nás, ale víš jak babičky ho vždy ponesou i děda... :confounded: a já se můžu uvztekat... :grinning: teď zas chlastá jak duha a bude mokrá postel... :angry: naněj to taky ze začátku nezabíralo... ale teď už jo... :grinning:
11. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko...
tak maej je ve školce... je tam teda docela kosa a fouká a navíc prší... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je teda počasi... už aby sněžilo a ne tohle... :grinning:
jak sjte se vyspali? malej zas mokrej nevím co mu je... :unamused: takovou dobu v pohodě a teď zas.... :rolling_eyes: chjooo
12. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 dobrý ránko :slight_smile:
a není to jen tím pitím večerním, pak to nemůže asi udržet
my jsme spaly do jedenácti a pak hurá, jsme vzhůru a v podstatě do jedný brek a vztekání se - si myslela, že si s ní o půlnoci sednu ke kostkám nebo co :grinning: ale pak po tý jedný už to celkem šlo - uspala jsem jí na klíně na křesle v obýváku :sweat_smile: hlavně, že pak usnula, mě se tááák už chtělo spát :grinning:
12. lis 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, v tomhle případě snad už taky sníh :slight_smile: jak máme starý okna, tak jsem slyšela, jak ten vítr profukuje :unamused:
12. lis 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule no teda tak to jsi měla veselou noc... :sweat_smile: mě by asi švihlo, já jsem tohle zažila jen jednou nebo dvakrát...a víckrát už bych nechtěla... :grinning: no je pravda, že včerá večer glgal jak kačena a jeste jsme mu dali velkou peřinu že se pořád odkopává, tak jestli je mu pod ní moc teplo, že ho to čurání nevzbudí, nevím jak si to vysvětlit... :confounded:
nasi měli taky starý okna a normálně když fučelo, tak nám vlála záclona... a v baráku kosa jak prase ... zlaty plastáky... :slight_smile:
12. lis 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 no to je možný, teplíčko, plnej močák - tak to šlo samo - taky se někdy vzbudím v noci a honem honem na záchod a říkám si, že to je na poslední chvíli :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tady začali ty okna měnit a jen na pár bytech a už si to asi zase rozmysleli a nic se dál dít nebude, hlavně, že chtěj zvedat nájem :angry:
ja to jsem jí ještě blbec ráno sama nechtíc vzbudila :confounded: - jsem jí chtěla přikrýt a jak mě zahlídla, tak už spát nechtěla :grinning:
já si po o schrupnu s ní a je to :slight_smile: snad bude spát aspoň dvě hodiny
12. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule dneska mu dám jeho peřinu a uvidím jestli to pomůže, leda že by byl nachlazenej, ale nekašle, nesmrká tak to asi taky nic... :sweat_smile: člověk si ani nezdřímne... babča tu pořád oxiduje... :grinning: tak já vystartovala aby to nevypadalo že jen chrápu... :grinning:
aha to já jsem dělala že spím aby se mu nechtělo brzo vstávat... :grinning: a teď ho budím do školky... :grinning:

mi došel dalšídárek k vánocům avon pro rodiče, tak jsem spokojená... ted ještě aby došel zbytek... :wink:
koukaa jsem se na vaření a dělal tam španělský ptáčky měl uvařeno za š min... :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 taky jsem chtěla napsat, jestli není nastydlej
tak si taky nezdřímnu :grinning: už rozmrzlo maso, tak budu muset připravit řízky a brambory na odpoledne, až nám dorazí "hlava rodiny"
na ty ptáčky jsem taky koukala :grinning: - já nesnáším dělat věci na sádle - sádlo jako takový mi nevadí třeba na chleba nebo tak, ale jak se na něm něco smaží, tak mi děsně smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mě by určo tak nedržely ty ptáčci :grinning: já bych je musela omotat kilometrem nitě :grinning: :grinning:
12. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule :grinning: :grinning: tak yjsem si říkala, že to asi bez párátek nepůjde :grinning: :grinning: však maso by počkalo a i manža... :grinning: to by tak jestě hrálo aby se zlobil... :slight_smile:
mám nákou depku... :unamused:
12. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 aspoň nebude dělat bordel v kuchyni :grinning:
z čeho? co se děje? to chce někam vyrazit. jak vůbec dopadla ta sobota? jsem to nějak asi překoukla, šla jsi s těma holkama vlastně?
12. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule nešly jsme pač jedna to odvolala že je jí blbý že její manžel o víkendu dělá na jejich bytě a ona chodí na akce, jako na jendu stranu ju hcápu, ale jsme 3 kamarádky už hodně dlouho a vidíme se tak jednou za půl roku, tak mi to bylo líto... jako do hospody jsme šli jako banda, ale nebylo to ono... :slight_smile: depku ze sebe... :grinning: :confounded: klasika já ju z něčeho jiného ani nemám... :frowning2:
12. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 jo takhle, tak se snad sejdete brzo a napravíte to, zapaříte :slight_smile: já bych tak někam šla :slight_smile:
jak to? co se ti nezdá na sobě?
12. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule no snad jo no... přitom bydlíme od sebe par km... :unamused: no moje co dycky... kiláááááááááá :rolling_eyes: si dycky řeknu že s tím něco udělám ale hovno... za par dní mě to přejde... :frowning2: fakt na palicu...proste celkove jsem na sebe basraná :confounded:
12. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 to mi povídej, přesně vím, o čem mluvíš :frowning2: taky to vydržím maximálně tejden a hovno hovno slavný soude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: nemám vůli - kdysi jsem měla jednu poradkyni na telefonu a ta mě fakt držela, volala mi každej druhej den a já jí hlásila, co jím a kdy a ona mi radila a já se držela, nechtěla jsem před ní vypadat blbě a lhát mi nešlo :sweat_smile: ale to stálo dost peněz, to si teď nemůžu dovolit ........ u mámy v práci dělá ženská, která předcvičuje zumbu a všechno jinýho možnýho a teď si bude dělat certifikát na poradkyni v oblasti hubnutí a zdravé výživě, pak se na nás vrhne prej :grinning: já nad sebou potřebuju bič .......... taky někdy propadám depresi a zoufalství, teď v zimě ani ne, všechno je zakrytý, ale až se zase bude blížit jaro, tak se ty stavy zase dostaví :unamused:
12. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule ty poradkyně jsu drahý no a stejně hovno poradí a peněz v hajzlu... :grinning: já bych potřebovala aby bydlela u mě a vařila a chystala jídla... :grinning: to máte s mamkou dobrý, třeba za to ani tolik nebude chtět... :wink: manžu už máš doma?a kam se ztratila seba?
12. lis 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 to mě taky neba, chystat jídla dopředu a furt vymejšlet, aby to bylo dietní a zdravý :confounded:
taky jsem si říkala, kam se poděla?? :unamused:
12. lis 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo, už je doma, ale moc se dneska neužijem, půjdu po zprávách asi spát :grinning:
co vy? jste kompletní?
12. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule já se ti ani nedivím, taky bych šla po takové noci...nejsem kompletní, dojede až zitra ráno a bude spat po noční, takže jako by tu nebyl a spolu budem tak od 3...večer chce jít do hospody, ale mě se nějak nechce...malej spal po obědě, tak se mu nechce spát, tak mi slíbil, že mi pomůže s uklizením, tak jsem zvědavá... :grinning:
12. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 ještě nespííím :grinning: ale už se chystám, jsme si pustili strašidelnej film, tak jsem musela dokoukat :sweat_smile: ale už mažu, zítra jedeme k našim na návštěvu, tak písnu od nich :slight_smile:
jen běž se pobavit, domů můžeš odejít vždycky, kdyby bylo nůďo
už máte douklizeno? :grinning:
12. lis 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek