Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
22. lis 2010

@elidule já nevím, ale myslím si že to má na to vliv tak z 90%. v pátek mu zakázala za nama jít dokud nesní pomeranč... 🙄 😠 chudám brečel... a předtím ho nutila jest kurky od chleba... a nesměl si hrát dokud to nesní... 😝 🙄 🙄

elidule
autor
22. lis 2010

@janulle22 ježiš, tak to je baba, takovejhle dozor jsme měli v družině na obědech, stála nad náma ježibaba a musíš to sníst, jinak se nehneš, ty blafy - sama by to nepozřela přitom 😝
jak se tam střídají ty učitelky?

seba
22. lis 2010

Jani tak jí řekni,že si jídlo platíš sama a ať ho nechá jíst,co chce on...mamina jim říká aspoň jednu barvu a když nechtějí,tak to ukáže rodičům -aby si nemysleli,že to zblajzla ona a nenutí je.Sára mi celou školku nepila teplý mlíko-tak jsem to oznámila,že si nepřeju aby jí nutili a bylo to-usí ti vyjít vstříc 😉
Malej si pustil tv a čeká na star dance-to se načeká 😀 😀 😀 a začal říkat,že je moje áska veliká ako clá aflika 😵

elidule
autor
22. lis 2010

@seba po tvým příspěvku jsem si sama na to mlíko vzpomněla - fuj 😅 😝 hlavně ten škraloup 😖
líbí se mu to? 😀
už se těším, až mi Jusťula řekne taky něco hezkýho (se taky načekám 😀 )

seba
22. lis 2010

😀 JJ líbí,včera jsme si mysleli,jak si uděláme hezkej večer,když je Sára pryč a Sebík se rozhodl koukat na talentmánii 😀 😀
Já teď čekám na kouzelnou škoku nebo něco pro děti a zkusím mu dát něco k jídlu a pak až večer ve vaně 😀

elidule
autor
22. lis 2010

@seba zase krmení ve vaně je docela praktický, co ubryndne, hned se umyje 😀 😀
já chtěla jít na chvíli ven a taky do krámu, došly mi kaše, ale zase začalo pršet 😒

seba
22. lis 2010

Tak Sebík zblajzl celý velký pribiňák,dávají soutěž a Sára mu říkal,ať jí nebo jde spinkat,tak papal 😵
Tady mrňá,ale dost tu fučí-no lepší už to asi nebude 😠

jiitkka
22. lis 2010

Maminy, měla jste některá v těhu takovej pocit, že se otevíráte, nebo že máte u čípku jakoby míček, nebo mimčo leze ven??? Já když dýl stojím, nebo sedím na míči tak ten pocit mám... i tedka a je to dost nepříjemné... Tak nevím, zda je to jak malej klesl dolů a tlačí mi na ten čípek,nebo čím to... Nebolí to,ale pocit je to příšernej!!!!I mám furt bolesti na MS... už se z toho asi zblázním... ☹ 😖

elidule
autor
22. lis 2010

@jiitkka Tak tobohužel nevím ☹ jako měla jsem někdy pocit, že mámbříško strašně dole a cítila jsem tlak na pipce,ale vždy se to ustálilo a přešlo to 😒

jiitkka
22. lis 2010

@elidule mě to vždy taky přejde, ale nesmím chodit moc nebo sedět moc na tom zadku jakoby... no je to čím dál častější... 😖 dr.mám až třetího. Ale na pohotovosti jsem to doktorce říkala a prostě že mám měkký čípek no...ale to jsem to tak často děsně nepocitovala. ☹

elidule
autor
22. lis 2010

@jiitkka já si pamatuju, že mě strašně bolela kostrč a doktorka říkala, že je to tím,jak mimčo sestupuje níž a níž že tlačí,ale tak ke konci okolo osmýho měsíce jsem už byla kolikrát úplně vzteklá,jak mě bolelo všechno, ležet, sedět stát, chodit,nic prostě,jediná věc comi fakt pomohla,byl ten balon,na něm jsem se cítila snad nejlíp

jiitkka
22. lis 2010

@elidule Aha, no já si taky říkám, že když mě to nebolí, jen cítím ten tlak a pocit jak kdybych se otevírala, tak by to mělo být ok a tím, jak je hlavičkou dolů a tlačí dolů. Ale právě že to cítím dost, už ikdyž sedím, ležím... No já začínám sedmej měsíc...už i ten měkký čípek je dost brzo že jo ☹ Ach jo!

elidule
autor
22. lis 2010

@jiitkka asi jste oba vždycky v nějaký pozici která neladí 🙂
já jsem jednu chvíli měla malou v břiše našikmo a vypadalo to,že se tam tak usalašila až do porodu,nakonec si to ale stejně rozmyslela 🙂
kdyby tak to břicho bylo průsvitný,aby bylo vidět dobře,co se tam děje
a neboj,to spolu ještě vydržíte do toho února 🙂 ............ paradoxně abys pak ještě nepřenášela 😅

janulle22
22. lis 2010

tak dítě uloženo, ale nespí...jsem zvědavá kdy usne... 😅
tak otelováky mu jsou...a je fešák jak věšák... 😵 😵
já jsem držka, ale nějak neumím říct nic aby na něj nebyla hnusná...ale po 3 už se asi neudržím... mě ve školce nutili jest rajčatovej kompot až jsem se poblinkala a od té doby nemůžu vidět rajče 😝 jen cítím ten smrad a už se mi navaluje... 😝
já ho doma nenutím k ničemu...nensáším nuceni do čehokoliv...

jiitkka
22. lis 2010

@elidule kééééž by prostě vydržel alespoň 14dnů před termín. Aby jsme nemuseli do inkubátoru a rodili jsme tady u nás. Prosím drž palce!! Malej je furt hlavičkou dolů, podle kopanečků. A když mi dole cvrnká do moč.trubice, to je něcíčko 😀 Asi si pořídím pleny pro důchodce,když někam půjdu.

janulle22
23. lis 2010

dobré ránko, tak koukám, že se to včerá neposlalo... 😒
sebi já to zatím řešit nebudu dokud nebudu vědět výsledek z moče... dneska se zase počural, tak pojedem dneska k dr... 😢
u nás je kosa a fouká...jak je u vás?

seba
23. lis 2010

Dobré ránko,Sárinka už je ve škole 😉 je tam klendra,malýmu jsem už dala nánožník a propadává sníh 😠
Jani tak ať je to ok a přijde se na problém 😵 Sebík už je po snídani-jednou si kousnul do párku a jednou do loupáku 😠 😠
Jíťo ty koukej vydržet do 38 týdne 😎 já u Sárinky taky měla problémy,pak už jsem ležela ve špitále a nakonec je přenošená a Sebula taky 😀

janulle22
23. lis 2010

sebi díky, no snad jo no...dneska zas mokro... ☹ přitom jsme ho před 12 dala čurat... 😖 já to nechápu co v něm děje... je taky možné že to má celé rozhozené...doam nespal po O a večer v půl 8 spala v klidu, ted spí ve školce a večer jde spát až v 10-11 a má asi dost tvrdé spaní... 😒 nemůžu se dovolat babče aby nás tam hodila...chjoooo

elidule
autor
23. lis 2010

dobrý ráno 🙂
u nás taky sněžoprší 😒 ale musíme po sváče ven, aspoň pro nějaký pečivo,jsme úplně vyjedený 😅

@jiitkka to jo,plínky -to je praktické 😀 nemusíš ve městě hledat záchody,když najednou potřebuješ 😀

@janulle22 to chodídocela pozdě spát teda

janulle22
23. lis 2010

@elidule no chodí... já vím, ale co nadělám i když ho dám do postele v 8 neusne, dělá bordel, hraje si, chodí za mnou a loudí spaní u nás, čurání, pití, že se chce pomazlit atd... 😒 tak babča nás nakonec hodí, tak je to fajn... už aby jsme to měli za sebou... naše dr je fajn, ale příjde mi, že moc neřeší... 😖 hlavně počurávání řešej až od 5 let, ale já tak dlouho nemíním čekat at se to vyřeší hned...
u nás je jen hnusně, neprší, nesněží jen je kosa a fouká... dneska dáme zimní bundu i boty...to bude chodit jak kdyby si poprvé stoupl... 😀

jiitkka
23. lis 2010

@seba jééé nestraš se špitálem ☹ Já jsem z toho taková smutná, přešlá... vstala jsem, 5min ok a dělám si snídani a už zas cejtim ten tlak dole, pocit toho míčku jakoby... Včera jsem to diskutovala s kamarádkou a ta měla tento pocit 5dní před porodem - supr že mi to řekla 😖 😝 Druhá má termín v PO a má to samé, co já... Snažím se nenervovat, ale to je furt něco a strach z porodu předčasného je čím dál větší. Nebojím se porodu, těším se na něj, ale nééé teďka. Až v lednu nejdříve.
U nás zas leje...je to humus!! 😝

elidule
autor
23. lis 2010

@janulle22 a do pěti let to berou jako normální věc,jo? 😒 jakto?
napiš pak co u doktorky

janulle22
23. lis 2010

@elidule četla jsme to všude na netu...

takže jsme doma... moč jsem odnesla do laborky, byla jsme u dr a tak se mu dívala na pindíka a říkala, že ho má malinko zarudlej, ale že to nezpůsobuje to počurávání, takže uvidíme co vyjde zítra na výsledkách a taky jsme se bavili o školce, tak jsem jim to vylíčila a říkala, že by bylo dobré ho zkusit nechat 14 dní doma jestli se to urovná... pak nás pošle na psych, poradnu... tak jsem na zítra zvědavá... byla bych raději kdyby to byl zánět než psychika... ☹ a v čekárně jsme čekali a příšla tam pani a jak sestra vylezla tak jí hlasí, že maj neštovice... 😅 🙄 tak jim sestra řekla že nesmijou chodit do čekárny... 🙄 🙄 takže mám fakt radost... 😝

elidule
autor
23. lis 2010

@janulle22 aha 😒 mě každej druhej štve s tím,jak říká, to naše děti byly v roce už bez plen 🙄
ježiš,ještě neštovice do toho,jako by toho nebylo dost,co? 😲
tak jestli se to srovná,tak pak je zřejmě jasný,kde vězí ten problém!

janulle22
23. lis 2010

no to jo... pak si promluvím teda s ředitelkou a budem hledat jinou školku... ale všechny máme daleko a bus spojení nic moc... 😝 ted jsem hledala že se nemoc projeví až za 3 tádny... to se načekám... 🙄 chjo když se to sere tak všechno...

seba
23. lis 2010

Dobré odpoledne 😉
Jani nic moc-doufejme,že to bude zánět 😨 a nešťovice,inkubační je opravdu 21 dní,Sáře vylezly až ten poslední možný den a pak to teda byla hrůza-kdyžtak ihned Fenistil kapky-to nám jediný pomohlo.
Jinak u nás veselo,v jedenáct zazvonila neobjednaná tchýně 😠 😠 celou dobu mi tu vykládala jak je nemocná a že brzy umře,snědla můj oběd 😝 a Sebík samo neusnul,takže jsem zvědavá kdy lehne 😔

elidule
autor
23. lis 2010

@janulle22 třeba se s říďou domluvíte dobře

@seba mě tchýně dorazí v pátek dopoledne 😒 to si taky vyslechnu milion stížností 🙄

janulle22
23. lis 2010

já budu mít tchynku za chvilu doma a první co bude, tak malej poleze za ní... 😀 pak se tam nenápadně nasáčkuju i já 😀

elidule
autor
23. lis 2010

@janulle22 má něco k véče aspoň? 😀

janulle22
23. lis 2010

@elidule jo to oan má... ta lednička je narvaná k prasknutrí 😀