• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
@janulle22 bych taky potřebovala si někam zaskočit :grinning: já měla 2 rohlíky se salámem - taky docela ušlo :grinning: i když bych nepohrdla nějakým řízkem nebo tak něco :dizzy_face:
23. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule já měla zelnačku a chleba... :slight_smile: taky bašta... :grinning: přemýšlím, že půjdu umýt okna... :grinning:
23. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 teď?? :grinning: vyprdni se na to :grinning:
23. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule já se asi dneska po růžovce naučím a ráno je umeju... jsem debil...až mrzne, tak začnu narychlo šudlit okna... :grinning:
23. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My je myli v neděli večer :grinning: :grinning: a ty střešní nechám na sněhu,jen je umeju zevnitř a dám tam výzdobu :wink:
Malej je pěknej protivka,ještě nechrápe :angry:
Já mám lednici plnou,stavili se tu naši a dovezli polívky a nějaký guláš a něco na zelenině,tak nemusím dva dny vařit-pustím se zítra do žehlení a chci si udělat pořádek v kuchyni :rolling_eyes:
23. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba ale já mám 7 oken a balkon... :sweat_smile: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a jak vypadali na denním světle? ty se máš...já zítra nic nevařím a ve čt asi taky né... :grinning: zítra jsem ve škole a ve čt jedem asi pro auti... :wink: íme mimo a malej jí ve školce...
23. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš fajn :wink: my dvě normoš do ulice a pak tři střešní-vypadaly fajně,bydlíme přímo u silnice,takže si dokážeš představit tu černotu
A auti je stejná značka?
23. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 tak už jste našli nějaký jiný?
já mám umytý jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě nějaký umeju,no,abych nebyla vámi zahanbená :grinning: jsme v posledním patře,sem nikdo nedohlídne :grinning:
23. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba co malej večeřel?
23. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule malej jedl v poledne jednu naběrku polívky a půl rohlíku a pak až o půl sedmý opět polívku a před chvílí vypil malý sunar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba octavka kombi... :slight_smile:

@elidule jj našli jsme další... ale je to až u Zlína, tak si ve čt uděláme výlet, doufám, že nenasněží... :sweat_smile: jinak sena sníh těším...

@seba tak to nic moc teda, ale asi nechce... :slight_smile:

jsme si s malým dáchli do čtvrt na 6 a ted tu dělá bordel a nechce spát
23. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsmutnější zvíře na světě je muž, protože má prsa bez mléka, ptáka bez křídel, vejce bez skořápky a pytel bez peněz. :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:
Jani-perfektní :grinning: :grinning: :grinning:
Seba usnul až po ordinaci a teď ještě chrní,budu ho muset nenápadně vzbudit :frowning2: dnes chci vyžehlit a možná si s ním půjdu po obídku dáchnout :sunglasses:
24. lis 2010 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko...
já večer zjistila že mám dneska nějaké školení z pracáku, tak už jsem vzhuru, sprcha a hlava za mnou... :slight_smile: za chvilku vzbudím malýho obleču ho a Honza jak dorazí po noční, tak ho šupnem do školky a hodí mě tam... :unamused: se mi hrozně chce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nevím na co nějaký školení když mi to stejně bude k hovnu... :rolling_eyes: takhle otravovat lidi... :grinning:

@seba malej taky usl až v půl 11 a ted tu řeže, pač za mnou došel nad ránem... :grinning:

tak se tu holky mšjte a myslte na mě... :grinning:
24. lis 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:
tak tady už sněží, sice to není nějaká chumelence ale sněží :slight_smile:

@janulle22 tak tam hlavně neusni :grinning:
24. lis 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:
tak tady už sněží, sice to není nějaká chumelence ale sněží :slight_smile:

@janulle22 tak tam hlavně neusni :grinning:
24. lis 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé,proč se mi to vložilo dvojmo?
mám asi třas ruky a mačkám víckrát :grinning:
24. lis 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jani si koukej dělat poznámky a aktivně se hlásit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já dovedla Sáru do školy a jsem mokrá až tam...je tam velká chumelenice,ale jde to s deštěm a do toho vítr :frowning2: už bych brala léto-toto setkání se zimou mně stačí :grinning:
24. lis 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba tak tady taky hrozně fičí,ale jen sněží naštěstí,zmokla jsem už včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to stále padá spíš s děštěm :frowning2:
Sebík už dneska spapal termix,půl tyčky mussli a toustík :dizzy_face: teď snad už bude chrnět a já půjdu vyžehlit,odpo dopíšem se Sárou matiku a písanku a pak chci vyzdobit okna :sweat_smile: aspoň nebudou vidět matláky :grinning: :sunglasses:
24. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba malej spí přes poledne? Justýna je kolikrát taky dopozralá na spaní,ale ona pak už nechce spát odpoledne a v pět by vytuhla úplně :confounded:
dneska jsem jí objednala k zubařce - to bude řevu zasejc :frowning2:
24. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak u nás je to hnus fialovej - venku fučí vítr a sněží dost! Odpolko musím na sociálku, takže nejen že jedu s bolestma a mám hrůzu aby se to nezhoršilo, ale ještě k tomu budu jak slepice zmoklá. Pač v tomhle si vzít deštník, tak s ním dám max.někomu po hubě, když se bude větrem furt kroutit :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jo, už je to tu...ach jo! Já tak nesnáááášíííím zimu a sníh a vítr a náledí!!! Už máte doma některá výzdobu hotovou?? Já dám jen na okna, něco malonko po bytě a nazdar bazar. Letos nechci ani stromek, péct nemůžu v mém stavu a pokud bude mamka v nemocnici tak to budou strašné vánoce :cry: A ještě budeme muset asi k Martina rodičům. Já nechci ani za nic, ale vařit nemůžu, abych v bolestech stála celej den u plotny...nejradši bych nic neslavila,ale kvůli Martinovi bych se hold přemohla.... A každej rok mám už všechny dárky a letos nemám ani jeden... No jo, nevydělávám si, když se něco koupí tak na miminko a ani nějak nemám náladu...
24. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka nesmíš to vidět tak černě, ikdyž to s tvojí mamkou je špatný :frowning2:
a péct a vařit můžeš ne? já jsem už taky někdy nemohla vydržet stát, tak jsem si k tý lince sedla a bylo to :grinning: a je fakt,žehodně mi pomohl Vašek,třeba s pečením,jeho to baví naštěstí :sweat_smile:
na sociálce dobrý pořízení :slight_smile: ať jseš rychle venku :slight_smile:
my dárky letos taky nějak odbudeme, nakoupíme malý něco,to je jasný,ale třeba my dva si dáme něco,až si Vašek víc vydělá a budem si to moct dovolit - někdo nakupuje jenom v lednu prej - jsou slevy :grinning:
24. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule no dr.mi řekl, že nemám ani vařit a rozhodně nestát u plotny... péct nebudu, mám malou troubu tady a nechci ani letos... No černě to vidím, ještě nikdy jsme nebyly na št.den od sebe a zatím jsme vždy byly spolu... A ta představa, že ona chudák sama v nemocnici s cizíma, no otřes!!! No na socku jdu jen pro prachy, to jsem zvědavá, kolik mi za listopad dají... :confounded: doufám že miliony :grinning:
24. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidu malej do roku a půl spal dvakrát za den,teď chodí kolem jedenáctý a spí tak dvě hodinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď odmítl oběd,tak jsem schovala pití a udělala mu sunar,tak 125 vypil :wink: já snad začnu čarovat :confounded:
My si na vánoce většinou dáváme maličkost-já tatíkovi většinou něco na sebe-slipy,ponožky a on mi lahvinku vínka.Letos ale bude společný dar pro celou rodinku ten sodobar-včera jsem mu vysvětlila,že Sára málo pije a proto má stále hlad :grinning: tak si ho mám vybrat a v pátek objednáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma holky, posedela jsem 3 h a šli jsme do řitě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: k naším je to docela kus, tak jsem zmrzla, ale stavila jsem se v takovým bufetu nobl a koupila jsem nám oběd... :grinning: tak jsem metla k naším najedla se a ted sme dojela... zabalím pingl a povalím do školy... :grinning: dneska je v OL rozsvěcování stromečku, tak možná kluci za mnou dojedou a půjdem kuknout.... bývá ohnostroj a tak... je to krásny, ale milion lidí...
Malej má moč naprosto v pořádku a dneska se nepočural... ráno jsem mu říkala, že tam bude mladá učitelka a ono ejhle byla tam ta stará rašpla... jen jak ju uviděl, začal se po mě sápat a brečet... :cry: takže to je určo školkou... :rolling_eyes: Honza mi nadal, že ho nemám chovat a utěšovat, ale já prostě nemůžu ho nechat jen tak... :cry:
já už se na ježucha strašně těším... pomalu začnu píct a v pátek si asi umeju okna a nazdobím... :wink:

@jiitkka a co kdyby jste za ní šli, vzali cukroví (koupené), dárečky a šli posedět za ní.. já myslím, že to půjde... :slight_smile:

@elidule neusla jsem.... juchuuuuu , ale záživný to nebylo... :grinning:
@seba jsme dostali od paní papír na poznámky a každej jí ho na konci vrátil... :grinning: :grinning:

u nás taky hnus, kosa, větr...něco trocha podobné sněhu tam občas proletí, ale spíš mží... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se vykecavá a dojdu já a nikco tu není... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak ve škole dávej pozor :wink:
Už jsme doma ze školy,Sára dělá úlohu a já pustila prckovi teleblbis a jdu mu zkusit dát výživu :zipper_mouth:
24. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, já tedka přišla dom a jdu si dát nudle a maso od ťongů, mám hlad jako vlk!! Venku kosa,sněží a doběhla jsem dom tak tak s narvaným močákem a bolej záda jako čert, jak jsem šmajdala. Malej už 6hod.nekope, nemá rád chůzy... No nechala jsem plno peněz za zvěřinec ve městě, stratila jsem někde 200,- od babči :angry: j :frowning2: co sem měla na noční košile, ty jsem si dvě koupila teda za své(díky bohu že jsem sehnala do porodnice a maj super matroš příjemnej), na zítra jsemsi koupila šišky s mákem a jinak nemám nic...a prachů v pr.že mě klepne pepka! Na socce jsem čekala jen 20min.takže pohoda. A chtěla jsem ségře to svat.album a nikde nemají...a prej ani nebudedo vánoc. Takže nevím..dárek teda zatím nemám k zítřejším nar.. No a s tchýní jsme nechali poukázku za 500,- v lékárně, tak mám troje vložky poporodní, tampiony kojící, pro malého dudlíka, 2x rybelka mast na opruzeniny, čistítka do oušek, avril olejíček, balení vlh.ubrousků, a takové ty čtverečky jako tamponky na čištění očiček atd...

@janulle22 chudák malej, že se té baby učitelské tak bojí :frowning2: Jako myslíš za mamkou do nemocnice že by jsme šli?? To asi těžko...máme to 130km...a moje ségra by nejela ani náhodou...
24. lis 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka uvidíš,snad jí pustí,aspoň na ty svátky :unamused: no a to cukroví - to je fakt,dá se koupit všude,stejně se to pak nejí,aspoň my ho máme spíš jen jako dekoraci na talířek :grinning:
u těch košil do porodnice jse si vzpomněla,že jsem si taky vzala svou a vůbec jsem si jí tam na sebe nevzala,byla jsem ráda za ty erární, převlíkala jsem se někdy i dvakrát denně,byla jsem furt od krve, i s těma vložkama tlustejma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@janulle22 taky bych ho utěšovala,to je jasný, ty chlapi si to představujou :rolling_eyes:
to musí bejtteda babizna hnusná :confounded:
24. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule No uvidím... cukroví snad dá nějaké tchýně..nebo něco málo koupíme... No taky jsem nadtím dumala, že asi využiju erární. A nejsou to takové ty s holejma zadkama??? :grinning: No pak ale stejně,doma mám jen jednu pořádnou a tak je pak určitě využiju :wink:
24. lis 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek