Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
23. lis 2010

@janulle22 bych taky potřebovala si někam zaskočit 😀 já měla 2 rohlíky se salámem - taky docela ušlo 😀 i když bych nepohrdla nějakým řízkem nebo tak něco 😵

janulle22
23. lis 2010

@elidule já měla zelnačku a chleba... 🙂 taky bašta... 😀 přemýšlím, že půjdu umýt okna... 😀

elidule
autor
23. lis 2010

@janulle22 teď?? 😀 vyprdni se na to 😀

janulle22
23. lis 2010

@elidule já se asi dneska po růžovce naučím a ráno je umeju... jsem debil...až mrzne, tak začnu narychlo šudlit okna... 😀

seba
23. lis 2010

My je myli v neděli večer 😀 😀 a ty střešní nechám na sněhu,jen je umeju zevnitř a dám tam výzdobu 😉
Malej je pěknej protivka,ještě nechrápe 😠
Já mám lednici plnou,stavili se tu naši a dovezli polívky a nějaký guláš a něco na zelenině,tak nemusím dva dny vařit-pustím se zítra do žehlení a chci si udělat pořádek v kuchyni 🙄

janulle22
23. lis 2010

@seba ale já mám 7 oken a balkon... 😅 🙄 😝 😀 a jak vypadali na denním světle? ty se máš...já zítra nic nevařím a ve čt asi taky né... 😀 zítra jsem ve škole a ve čt jedem asi pro auti... 😉 íme mimo a malej jí ve školce...

seba
23. lis 2010

Tak to máš fajn 😉 my dvě normoš do ulice a pak tři střešní-vypadaly fajně,bydlíme přímo u silnice,takže si dokážeš představit tu černotu
A auti je stejná značka?

elidule
autor
23. lis 2010

@janulle22 tak už jste našli nějaký jiný?
já mám umytý jedno 😝 ještě nějaký umeju,no,abych nebyla vámi zahanbená 😀 jsme v posledním patře,sem nikdo nedohlídne 😀

elidule
autor
23. lis 2010

@seba co malej večeřel?

seba
23. lis 2010

@elidule malej jedl v poledne jednu naběrku polívky a půl rohlíku a pak až o půl sedmý opět polívku a před chvílí vypil malý sunar 😵 😵 😵

janulle22
23. lis 2010

@seba octavka kombi... 🙂

@elidule jj našli jsme další... ale je to až u Zlína, tak si ve čt uděláme výlet, doufám, že nenasněží... 😅 jinak sena sníh těším...

@seba tak to nic moc teda, ale asi nechce... 🙂

jsme si s malým dáchli do čtvrt na 6 a ted tu dělá bordel a nechce spát

janulle22
23. lis 2010

Nejsmutnější zvíře na světě je muž, protože má prsa bez mléka, ptáka bez křídel, vejce bez skořápky a pytel bez peněz. 😀 😀 😀

seba
24. lis 2010

Dobré ránko 😵
Jani-perfektní 😀 😀 😀
Seba usnul až po ordinaci a teď ještě chrní,budu ho muset nenápadně vzbudit ☹ dnes chci vyžehlit a možná si s ním půjdu po obídku dáchnout 😎

janulle22
24. lis 2010

dobré ránko...
já večer zjistila že mám dneska nějaké školení z pracáku, tak už jsem vzhuru, sprcha a hlava za mnou... 🙂 za chvilku vzbudím malýho obleču ho a Honza jak dorazí po noční, tak ho šupnem do školky a hodí mě tam... 😒 se mi hrozně chce... 😝 já nevím na co nějaký školení když mi to stejně bude k hovnu... 🙄 takhle otravovat lidi... 😀

@seba malej taky usl až v půl 11 a ted tu řeže, pač za mnou došel nad ránem... 😀

tak se tu holky mšjte a myslte na mě... 😀

elidule
autor
24. lis 2010

ahoj 🙂
tak tady už sněží, sice to není nějaká chumelence ale sněží 🙂

@janulle22 tak tam hlavně neusni 😀

elidule
autor
24. lis 2010

ahoj 🙂
tak tady už sněží, sice to není nějaká chumelence ale sněží 🙂

@janulle22 tak tam hlavně neusni 😀

elidule
autor
24. lis 2010

jéé,proč se mi to vložilo dvojmo?
mám asi třas ruky a mačkám víckrát 😀

seba
24. lis 2010

Tak Jani si koukej dělat poznámky a aktivně se hlásit 😝
Já dovedla Sáru do školy a jsem mokrá až tam...je tam velká chumelenice,ale jde to s deštěm a do toho vítr ☹ už bych brala léto-toto setkání se zimou mně stačí 😀

elidule
autor
24. lis 2010

@seba tak tady taky hrozně fičí,ale jen sněží naštěstí,zmokla jsem už včera 😝

seba
24. lis 2010

Tady to stále padá spíš s děštěm ☹
Sebík už dneska spapal termix,půl tyčky mussli a toustík 😵 teď snad už bude chrnět a já půjdu vyžehlit,odpo dopíšem se Sárou matiku a písanku a pak chci vyzdobit okna 😅 aspoň nebudou vidět matláky 😀 😎

elidule
autor
24. lis 2010

@seba malej spí přes poledne? Justýna je kolikrát taky dopozralá na spaní,ale ona pak už nechce spát odpoledne a v pět by vytuhla úplně 😖
dneska jsem jí objednala k zubařce - to bude řevu zasejc ☹

jiitkka
24. lis 2010

ahojda, tak u nás je to hnus fialovej - venku fučí vítr a sněží dost! Odpolko musím na sociálku, takže nejen že jedu s bolestma a mám hrůzu aby se to nezhoršilo, ale ještě k tomu budu jak slepice zmoklá. Pač v tomhle si vzít deštník, tak s ním dám max.někomu po hubě, když se bude větrem furt kroutit 😒 😝 No jo, už je to tu...ach jo! Já tak nesnáááášíííím zimu a sníh a vítr a náledí!!! Už máte doma některá výzdobu hotovou?? Já dám jen na okna, něco malonko po bytě a nazdar bazar. Letos nechci ani stromek, péct nemůžu v mém stavu a pokud bude mamka v nemocnici tak to budou strašné vánoce 😢 A ještě budeme muset asi k Martina rodičům. Já nechci ani za nic, ale vařit nemůžu, abych v bolestech stála celej den u plotny...nejradši bych nic neslavila,ale kvůli Martinovi bych se hold přemohla.... A každej rok mám už všechny dárky a letos nemám ani jeden... No jo, nevydělávám si, když se něco koupí tak na miminko a ani nějak nemám náladu...

elidule
autor
24. lis 2010

@jiitkka nesmíš to vidět tak černě, ikdyž to s tvojí mamkou je špatný ☹
a péct a vařit můžeš ne? já jsem už taky někdy nemohla vydržet stát, tak jsem si k tý lince sedla a bylo to 😀 a je fakt,žehodně mi pomohl Vašek,třeba s pečením,jeho to baví naštěstí 😅
na sociálce dobrý pořízení 🙂 ať jseš rychle venku 🙂
my dárky letos taky nějak odbudeme, nakoupíme malý něco,to je jasný,ale třeba my dva si dáme něco,až si Vašek víc vydělá a budem si to moct dovolit - někdo nakupuje jenom v lednu prej - jsou slevy 😀

jiitkka
24. lis 2010

@elidule no dr.mi řekl, že nemám ani vařit a rozhodně nestát u plotny... péct nebudu, mám malou troubu tady a nechci ani letos... No černě to vidím, ještě nikdy jsme nebyly na št.den od sebe a zatím jsme vždy byly spolu... A ta představa, že ona chudák sama v nemocnici s cizíma, no otřes!!! No na socku jdu jen pro prachy, to jsem zvědavá, kolik mi za listopad dají... 😖 doufám že miliony 😀

seba
24. lis 2010

Lidu malej do roku a půl spal dvakrát za den,teď chodí kolem jedenáctý a spí tak dvě hodinky 😝 teď odmítl oběd,tak jsem schovala pití a udělala mu sunar,tak 125 vypil 😉 já snad začnu čarovat 😖
My si na vánoce většinou dáváme maličkost-já tatíkovi většinou něco na sebe-slipy,ponožky a on mi lahvinku vínka.Letos ale bude společný dar pro celou rodinku ten sodobar-včera jsem mu vysvětlila,že Sára málo pije a proto má stále hlad 😀 tak si ho mám vybrat a v pátek objednáme 😵 😵 😵

janulle22
24. lis 2010

tak jsem doma holky, posedela jsem 3 h a šli jsme do řitě... 😝 k naším je to docela kus, tak jsem zmrzla, ale stavila jsem se v takovým bufetu nobl a koupila jsem nám oběd... 😀 tak jsem metla k naším najedla se a ted sme dojela... zabalím pingl a povalím do školy... 😀 dneska je v OL rozsvěcování stromečku, tak možná kluci za mnou dojedou a půjdem kuknout.... bývá ohnostroj a tak... je to krásny, ale milion lidí...
Malej má moč naprosto v pořádku a dneska se nepočural... ráno jsem mu říkala, že tam bude mladá učitelka a ono ejhle byla tam ta stará rašpla... jen jak ju uviděl, začal se po mě sápat a brečet... 😢 takže to je určo školkou... 🙄 Honza mi nadal, že ho nemám chovat a utěšovat, ale já prostě nemůžu ho nechat jen tak... 😢
já už se na ježucha strašně těším... pomalu začnu píct a v pátek si asi umeju okna a nazdobím... 😉

@jiitkka a co kdyby jste za ní šli, vzali cukroví (koupené), dárečky a šli posedět za ní.. já myslím, že to půjde... 🙂

@elidule neusla jsem.... juchuuuuu , ale záživný to nebylo... 😀
@seba jsme dostali od paní papír na poznámky a každej jí ho na konci vrátil... 😀 😀

u nás taky hnus, kosa, větr...něco trocha podobné sněhu tam občas proletí, ale spíš mží... 😝

janulle22
24. lis 2010

tady se vykecavá a dojdu já a nikco tu není... 😝 😠 😅 🙄 😀 😀 😀

seba
24. lis 2010

Jani tak ve škole dávej pozor 😉
Už jsme doma ze školy,Sára dělá úlohu a já pustila prckovi teleblbis a jdu mu zkusit dát výživu 🤐

jiitkka
24. lis 2010

Ahojda, já tedka přišla dom a jdu si dát nudle a maso od ťongů, mám hlad jako vlk!! Venku kosa,sněží a doběhla jsem dom tak tak s narvaným močákem a bolej záda jako čert, jak jsem šmajdala. Malej už 6hod.nekope, nemá rád chůzy... No nechala jsem plno peněz za zvěřinec ve městě, stratila jsem někde 200,- od babči 😠 j ☹ co sem měla na noční košile, ty jsem si dvě koupila teda za své(díky bohu že jsem sehnala do porodnice a maj super matroš příjemnej), na zítra jsemsi koupila šišky s mákem a jinak nemám nic...a prachů v pr.že mě klepne pepka! Na socce jsem čekala jen 20min.takže pohoda. A chtěla jsem ségře to svat.album a nikde nemají...a prej ani nebudedo vánoc. Takže nevím..dárek teda zatím nemám k zítřejším nar.. No a s tchýní jsme nechali poukázku za 500,- v lékárně, tak mám troje vložky poporodní, tampiony kojící, pro malého dudlíka, 2x rybelka mast na opruzeniny, čistítka do oušek, avril olejíček, balení vlh.ubrousků, a takové ty čtverečky jako tamponky na čištění očiček atd...

@janulle22 chudák malej, že se té baby učitelské tak bojí ☹ Jako myslíš za mamkou do nemocnice že by jsme šli?? To asi těžko...máme to 130km...a moje ségra by nejela ani náhodou...

elidule
autor
24. lis 2010

@jiitkka uvidíš,snad jí pustí,aspoň na ty svátky 😒 no a to cukroví - to je fakt,dá se koupit všude,stejně se to pak nejí,aspoň my ho máme spíš jen jako dekoraci na talířek 😀
u těch košil do porodnice jse si vzpomněla,že jsem si taky vzala svou a vůbec jsem si jí tam na sebe nevzala,byla jsem ráda za ty erární, převlíkala jsem se někdy i dvakrát denně,byla jsem furt od krve, i s těma vložkama tlustejma 😝

@janulle22 taky bych ho utěšovala,to je jasný, ty chlapi si to představujou 🙄
to musí bejtteda babizna hnusná 😖

jiitkka
24. lis 2010

@elidule No uvidím... cukroví snad dá nějaké tchýně..nebo něco málo koupíme... No taky jsem nadtím dumala, že asi využiju erární. A nejsou to takové ty s holejma zadkama??? 😀 No pak ale stejně,doma mám jen jednu pořádnou a tak je pak určitě využiju 😉