Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
25. lis 2010

@elidule no to já na zadku a stehnech mám strie jako hrom... a to i přesto, že jsem tam nepřibrala a i na bocích mám malonko a prsou... Ale já říká, že je to uplně jedno a to fakt je!! Priorita je zdraví malého a hlavně,aby ve mě zůstal alespoň do 35tt!! No co teda nchi,aby mi poprsakal břicho,to fakt ne-e...ale taky to neovlivním. Mamka moje ho popraskané má... 😖 No zatím jsem měla před 14dny nahoře 8kilo...tedka počítám,že budu mít tak 8,5-9kg, uvidím 😉 Však já si s tím nějak pak poradím 😵 A prsa uvidím, mám je o dvě čísla větší a snad už neporostou...nejsem na to zvyklá,ani se mi to nelíbí teda...a někteří známý když mě vidí po dlouhé době,tak mi na ně čuměj jak puci.. 😠 a někteří ještě nejsou vychovaní a řeknou,že mi něco vyrostlo krom břicha... 😠 No ale chci rozhodně kojit, ikdyby pak měly vypadat jakkoliv! 😉

janulle22
25. lis 2010

@seba ruka- našla jsem na googlu 😀

jiitkka
25. lis 2010

@seba tak to si pamatuju ze školy, ale nevzpomenu si ani náhodou... 😖 ☹

elidule
autor
25. lis 2010

@jiitkka ty strie,říkala mi moje doktorka,jsou prej dědičný,ať se mažeš čímkoliv od sádla až po nejdražší krém,tak je to naprd 😒
tak já břicho neukazovala nikdy ani před tím,tak mi to neva a už jsou vybledlý ty jizvičky 🙂

@janulle22 tak to gratuluju k novýmu "členu rodiny" 🙂 ......... já chci takýý nový autoo 😀 nebo klidně ten balík peněz 😀 jééé,taky bych utrácela - to by byly Vánoce po Onasisovsku 😀 😀

@seba tak to bych nevěděla ani náhodou - ale pamatuju si taky jednu: červený kurníček,plný bílých slepiček 😀

jiitkka
25. lis 2010

@elidule Já jsem taky nikdy neukazovala nikde břicho,ale vadilo by mi to prostě no... 😖 No mám k tomu větší sklony, to určitě ano. Ale nemyslím si,že by měli být jako dědičné stopro...uvidím. Snad to bude ok! 😉

elidule
autor
25. lis 2010

@jiitkka já teda ty strie nemám nijak hluboký,až na tříslech,tak je to na dotyk hodně cítit - já vím,že mi tam nikdo nekouká ani tam nešahá 😅 ale je mi to samotný na omak nepříjemný 😖

jiitkka
25. lis 2010

@elidule no nic s tím nenaděláme, je to úděl nás těhulí a mamin 😉 Co by jsme pro ty drobečky neudělaly že 😉 Hlavně aby si toho vážili i ty naši chlapáci!! Osobně si myslím, že si 100%ně nedokážou představit co všechno žena v těhu zažívá, co se děje s jejím těle, i následná péče o miminko až dospělé dítko..

seba
26. lis 2010

Dobré ránko 😉 Sebík vstával v pět 😠 tak to asi pak zalomím s ním.
Jitu-chlapi si to určitě neumí představit 🤐 já teda břicho vystavuju na plovc,strie tam moc nemám,ale ještě stále tam jsou občas k najití-hlavně když jsem si píchla inj do nich,tak se rozestoupily 😠 😠

elidule
autor
26. lis 2010

dobrý ráno,tam je kosa 😲 (nevím,co se divím)
za chvíli dorazí cthýňa,tak jdu připravit vodu na kafe ☹

@seba ježiš v pět? my vstávaly v sedm a ještě bych spala 😒
v kolik ty chodíš večer spát vlastně?naspíš něco aspoň?

elidule
autor
26. lis 2010

dobrý ráno,tam je kosa 😲 (nevím,co se divím)
za chvíli dorazí cthýňa,tak jdu připravit vodu na kafe ☹

@seba ježiš v pět? my vstávaly v sedm a ještě bych spala 😒
v kolik ty chodíš večer spát vlastně?naspíš něco aspoň?

elidule
autor
26. lis 2010

už zas

seba
26. lis 2010

@elidule Užij si to s tchýní 😝 😝 😝
Chodím kolem jedenáctý 😒 to stačí-ale zítra pokud nepůjde mm do šichty vyhlašuju bojkot a nevstávám dřív jak v osm 😎

jiitkka
26. lis 2010

ahojda, tak včera večer jsem myslela, že už jedu do nemocnice...3x za sebou děsný křeče, tvrdnutí břicha, že sem musela okamžitě chodit, nešlo ani náhodou sedět... no děs! Pak jsem usla a ok... Dnes ráno opět záda a s tím tvrdnutím jsem jelen... tak divně se to břicho stahuje, že pokud by to bylo "ono" tak nemám šanci to poznat! Jinak jsem usla okolo půl2 ráno a chtěla jsem se řádně vyspat a v půl9 mi vola Martas a prej "co chrápeš, vstávej" 😀 no kopla bych ho...takže tu teďka mžhourám a jsem na odpis...

elidule
autor
26. lis 2010

tak tchýně odešla dřív,než měla v plánu,ale dobrý,docela jsme probraly některý věci,o kterých jsme obě asi nechtěly mluvit - trochu se pročistil vzduch .............. a přinesla mi lahev vína,tak dobrý 😀

@seba tak to já se nevyspím ani,když je táta doma a ráno může zabavit malou,abych si ještě schrupla 😖 dělaj takovej bordel,že v tom spát nejde 😀

@jiitkka to je dobrák,co? 😀 běž se ještě natáhnout 🙂

jiitkka
26. lis 2010

@elidule no najím se a půjdu, jsem jak opařená 😝 😀 To je dobře s tchýní 🙂

elidule
autor
26. lis 2010

@jiitkka ono i to počasí je takový spací
já jsem zbaštila talíř polívky a sedím a nevím co by 😀
no,docela jsem se divili,že jsme se normálně bavily 😅

jiitkka
26. lis 2010

@elidule to u nás se zas normálně bavíme...ale mě sere tolik věcí, že až jednou bouchnu,tak bude zle... Hrozně se nám snaží organizovat život. Jo pomáhá, to nemůžu říct - jak tu byla a pomáhala mi rovnat věci ještě ze stěhování, když řeknu k dr.že potřebuju tak mě odveze...ale co je moc je moc. A to její jak máme žít,apod... 😠 No já dělám knedlíky plněné uzeným a najím se a padnu 😀 U nás přes noc nasněžilo malonko, ale už to slejzá zase. No kdyby byl sníh jako ráno,tak by to bylo super takhle celou zimu 😀

janulle22
26. lis 2010

tak holky mám chvilinku klidek... 😝
ráno jsme spouzeli po Ol nechali jsme 6000 za zimni pneu 😝 hnus... pak jsme jeli do globu, tak jsme si koupila věneček a budu dělat adventní věnec...strašně se mi líbí z tamponku na chicht, tak menší změna... a na stůl udělám svícen 😵 jsem letos jakási aktivní 😀
ted jsme dorazili ze školky a půjdu chystat Honzovi jídlo, už dneska jede... 😖 bolí mě lebka a mám kopr 😝
jak se máte vy?
eli dobrý že jste s tchynkou vyříkaly aspon máte klid na duši... 🙂

elidule
autor
26. lis 2010

no,je ještě plno věcí,co bysme potřebovaly probrat,ale asi to necháme vyšumět a budeme rády,že se sneseme a můžeme normálně komunikovat 🙂

byly jsme s malou venku,ale jí se teď poslední dobou venku vůbec nelíbí a vydržíme tam tak půl hodiny a už řve nebo se vzteká,všechno zahazuje,rukavice,čepici rve i s vlasama 😠

udělám si k večeři květák smaženej,mám na něj chuť

elidule
autor
26. lis 2010

@janulle22 z tampůnku,jo? pak vyfoť,to mě zajímá,jak to vypadá

janulle22
26. lis 2010

http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5464 třeba takhle, ale je víc možností... 😉

tak jsem vyžehlila tu kopu prádla co tu byla a zas vyprala 3 pračky... 😝 bolí mě hlava a je mi nějak šoufl od žaludku... 😝

bud ráda, že je to aspon tak jak to je a jestli spolu dokážete komunikovat na lepší úrrovni než jindy, tak je to o to lepší... 😉
dnesk aje na nově krásnej film už to nějaký rok máme na dvd, ale ráda se na to dycky podívám... 😉

elidule
autor
26. lis 2010

@janulle22 to je hezký 🙂 že to někoho napadne vůbec 😅 já zřejmě nejsem vůbec tvořivá ☹
ten film jsem už taky viděla,je odpočinkovej s dobrýmkoncem,to je hlavní 🙂
nesnědla jsi něco blbýho? 😖
no,já doufám,že se to s tchýní obrací na dobrou cestu,sice to trvalo dost dlouho,ale tak hlavně,že jo 😅 😀

janulle22
27. lis 2010

@elidule ahojky... no nevím asi jsme neco snedli pač bolelo bricho a hlava i Honzu...no už je mi dobře...sice né úplně ale aspon se dá fungovat, večer jsem byla mrtvá... ani telku jsem nezapla a šla spát hned v 8 ani nevím jak usl malej... 😀 ten věněc je strašně hezkej... 😉 budu ho dělat do červena... 😉 tak uvidíme...hihi... no lepší ted s tou tchynkou nez nikdy... 😉
jinak přeji krásné ránko... 🙂 u nas bez sněhu a zima a fouká... 😝

jiitkka
27. lis 2010

Dobré ráno, já už se fakt zblázním!!!! Od 5h jsem vzhůru, chytnul mě zub, ale tak hrozně, jak dlouho ne!! Takže jsem oteklá,naprosto nevyspalá, s hubou zkřivenou a to mám dneska focení-bomba! Nejradši bych se na to vy*rala . Bolí to jak čert!! Mě už to fakt nepřijde normální, že se furt něco musí dít a už mě to silně nebaví!!!

Alespoň vy ať máte pěkný den!

janulle22
27. lis 2010

http://www.prozeny.cz/magazin/bydleni-a-zahrada...
dobrej článek, vezmu si ho k srdc... 🙂 dneska jdu na okna , výzdobu a běžný úklid 😝

janulle22
27. lis 2010

tak tak všeobecně uklízím,a le příjde mi, že je tu pořád bordel... 😝 chodím od ničeho k ničemu... 😀 udělali jsme si disco malej pařil jak oživot... 😀 jsem nic neudělala a jen se chlámala... 😀 jsem samo tančila s ním a on mi říká: mamí proč třepeš tou prdelou... 😅 😀 😀 je s ním veselo... 🙂

elidule
autor
27. lis 2010

@janulle22 jsem začla číst ten článek a asi se nebudu držet žádný z rad tam napsaný 😀 ale je to dokonale zorganizovaný - možná příští rok 😀
ale s tím pravidlem, že jak dva roky na sebe něco nevezmu,už to nevezmu nikdy,já nevím .......... pořád doufám že jo 😀 😀
to by si Áda zatrsal s naší Justýnou,když pustím očko,tak naběhne k telce a začne se vlnit taky (naštěstí mě ještě nekomentuje 😀 )

@jiitkka zase něco! 😒 tak ať brzo přestane bolet

janulle22
27. lis 2010

tak já ty okna stejně budu dělat po tmě 😀 😀 ted jsme vylezli s adou z pelecha.. 😅 😅 ale seru na to, dneksa to udělám stuj co stůj... 😀 zítra nic nedělám, jen se učit do školy...

seba
27. lis 2010

Ahojky,tak my máme tatíka celý víkend doma-teda teď jsem ho propustila na pivko.Předělávali jsme obývák,aby prcek měl víc místa na hračky,pak vyjeli se Sárou na nákupy a pak jsme vysávali-všude i za gaučem atd 😝
Tatík koupil Sebíkovi k narozkám tahač na auta a co myslíte-nejvíc si s ním hrál on 😀 😀 😀 dneska jsme oběma dali po dvou menších dárkách a příští víkend dostanou od nás každý jeden velký 😵 😵

jiitkka
27. lis 2010

ahoj maminy 🙂 Tak focení nádhera 🙂 😵 Supr atmosféra, fotografka moc milá, nasmáli jsme se a i jsme se jí líbili, že prej ikdyž jsem platila 50fotek, tak z 380 co nafotila vymaže rozmazané+tam kde mrkám a zbytek upraví co bude potřeba a vše pošle na CD, takže okolo cca 200fotek 🙂 To je supr!!! Pak jsme byly na jídle, nakoupit, na hřbitově a doma jsem padla uplně neuvěřitelně. Břicho moc rozbolelo.. no po takovém, chození, na focení svlíkání+oblékání...a zub bolel,ale malonko polevil,cítím ho ale jde to. No ale zubař si mi nevyhne... :-P
Posílám foto z focení co mám prvních 5ukázek, snad se budou líbit a nevadí že je sem dávám. Třeba rádi kouknete 🙂 Na některých se zapojili tatínek, alespoň rukama 🙂

jiitkka
27. lis 2010

@janulle22 jééé to muselo být supr disko 😀
@seba tak mají děti radost z dárečků 🙂 Martas by si taky hrál s autákem a kor nákladákem 😀