• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
@jiitkka téééda to jsou moc hezké fotečky... koukám, že už máš docela buben :dizzy_face: :dizzy_face: jééé já už se těším až budu mít taky buben...jen doufám, že už néé tak velikej jak s Adámkem... :wink: neboj až malej povyroste tak uvidíš jak si bude hrát zas jak malej kluk... :grinning: Hans není jinej... :sweat_smile: :grinning:.
tak jsme skoro nic neudělala, všude bordel, tak to zítra musím dodělat...že by se mi chtělo, to zrovna nééé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 děkuju moc :slight_smile: No mám pěknej co?? :grinning: Takovej některé těhule nemají ani v 9.měs :grinning: :grinning: Mám foto v černém trčiku v kterém jsem přišla a fotografka, že mám mini bříško...a pak jsem si vzala takové rudé triko a ona že ho teda malé fakt nemám.- To dělala ta černá :grinning: No nevím,kam mi ještě poroste :grinning: Je to úžasné,když si děti hrají :slight_smile: a malé děti jak tancují, to je luxus :slight_smile: Jestli bude malej po mě,tak to bude tanečník :grinning:
Jinak ten úklid Ti neuteče :wink:
27. lis 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka no on dělá zadke tak já jsem dělala a fakt jsem se nasmála teda.. :grinning: asi bude po mě, tatínek netancuje... :wink: no máš buben jak hrom... :wink: no jo černá zeštíhluje... :grinning:

čumím po záclonách strašně se mi líbí ty prvázkový... nemáte je některá doma? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39341079&tab=2

dneska už mi asi nikdo nepoví co? všeci už chrápete... :grinning:
27. lis 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 měli jsme doma, jsou krásné, supropvě vypadají, fakt jo!! ale prát to...a rozmotávat to...MASAKR!!!
27. lis 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka někde jsem četla, že se mají dát na půl a udělat suk a že se nezamotají a nebo se na to dají koupit pytle... :slight_smile: uvidím co mi na to zítra řekne hans.. :grinning: vy všeci už máte sníh co? jen u nás je prd...

asi už bych měla jít spat, ale nějak s e mi nechce... malej si dneska utlast v autosedačce na miminko... :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 sníh máme,ale né moc...tak cm - dva na zemy.... mohl by jít do pr... Já ti tam klidně ho pošlu. A to mábýt zítra kalamita :angry: :unamused: Zas budu na nervy až do jara, jen co Martin vždycky vyjede... :frowning2:
Já už jdu,už jsem kantáre :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej má dobrej pelíšek :grinning:
28. lis 2010 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko... teda jituš ty jsi tu byla dýl jak já... :grinning: no přenesla jsem ho do postele... ale ve 3 kašlání no spíš sípání, tak dostal meducínku tak snad to nebude nic vážného... :unamused: já te kalamitě nevěřím, alespon u nás... včerá taky psali jak všude sněžilo a u nás ani vločka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsme zvědavá jestli nasněží i u nás... předloni jsme jeli z Brna dom na letních gumách... :grinning: tak vím, že to zvládne, ale strach tam je pořád to je jasný :unamused:
pořád uklízím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic moc jsem včerá neudělala, spíš jsme pařili s adou a myla okna a spala... :grinning: tak to dneska musím dodělat... :slight_smile:
já už bych nejraději pekla... asi příští týden začnu...
28. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 no šla jsem spát v půl2 s Martasem :grinning: Teďka snídám :grinning: Hele, znám mnoho lidí, co na zimu ještě nepřzuli a třeba ani nepřezouvají. My přezujme příští týden po výplatě. U nás včera taky nesněžilo, a v Pa až večer. Snad malej nebude nemocnej... no zima=bacily. Já byla věčně nemocná jako malá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dobré ránko :slight_smile:
28. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka teda to jste šli pozdě... to já už nejspíš spala a nebo se o to aspon snažila... :grinning: loni nebylo moc peněz na gumy, ale tak hlavně že se nám nic nestalo, ale letos máme všechny 4 zimní, sice byly drahý, ale co se dá dělat a to jsem ještě měli slevu a prezutí zdarma... jinak by to stalo asi 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já už se těším na Vánoce, sice bude pod stromkem hovno, ale malej tam mít bude... :grinning: :dizzy_face:
28. lis 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 je to opravdu drahé děsně. My budeme mít nejlepší zimní pneu co jsou - Nokiany a to proto, že Martase táta něco pomohl kámošovi a on mu je dal a jsou fungl nové a rodičům se na auto nehodí, tak budou naše :grinning: Na nové by jsme neměli ani náhodou! :confounded:
Já ty Vánoce fakt letos neprožívám... hlavně ať je vemě Kubíček co nejdýl to půjde, mamka ať je brzo doma a stačí salát+kapr a jsem spokojená :wink:
28. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka až bude úrcek, tak to zase budeš prožívat :dizzy_face: já se těčím jak malé dítě... :dizzy_face: nám nemá kdo gumy dát takže jsme je museli koupit... :grinning: ale lepší utratit peníze za gumy než za blbosti...
nesnáším mytí wc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 no to je fakt s těma gumama!! :slight_smile: Já nesnáším žehlení!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka to já taky néééé, ale co nadělám... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
malej už vytahuje řetězy a jsou roztahaný po celým baráku... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a můžu začít odznova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 no s dětma asi moc úklizeno nevydrží že?? :grinning:
28. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka nevydrží... :angry: :grinning: tak do roka byl klid, ale jak se naučil chodit, tak to byla katastrofa hračky úplně všude pak se o nějakou přerazil a řval... :grinning: a to je do dneška, ale už se mi snaží pomáhat, tak hračky uklízíme bud spolu a nebo on... ale to je zas na dlouho... :grinning: nemám čas ztrácet čas... :grinning:
28. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 :grinning: :grinning: :grinning: no čekají mě krásně věci :grinning: Už se těším :slight_smile:
28. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka já se taky těšila, ale jak to bylo denodenně, tak už jsem byla nasruta :grinning: ale je to hezký, jen to uklízení je na palici... :grinning: :sweat_smile:
tak mám uklizeno jupííííííííí :slight_smile: ještě umyju okno v kuchyni a mám hotovo... jdem se nabaštit, dneska vaří babča... :dizzy_face: a odpoledne učeníčko mučeníčko... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 věřím, někdy toho má člověk plné kecky určo :wink: :grinning: Já umyla nádobí tedka, složila prádlo... jdu vyprat hovňajze kočíkům a pak pomalu chystat obídek...
28. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka to má a to jsem měla fakt hodné dítě, které nebrečelo, spalo krásně... sestřenka má malou rok a něco a teď mají miminko a malá to má obráceně, ve dne spí v noci řve... :unamused: to by mě asi štréchlo... a druhá sestřenka taky říkala, že druhý si to vybralo za to první hodný... :grinning: tak to se mám na co těšít... :slight_smile:
my už jsme po obědě a asi si půjdu bucnout s malým... :grinning: jen ho ukecat na spaní... :confounded:
28. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 no ono docela se říká, že jsou druhé děti zlobivější. Tak to bylo i u mě a ségry - ona nebrečela a já uřvaná :grinning: tak snad bude Kubíček hodnej :slight_smile:
28. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka a sakra :grinning: no snad bude to druhé taky hodné... :sweat_smile: :grinning:
tak sme si schrupli a už se učím dopravu no je toho požehnaně a moc mi to do hlavy nejde,.. :confounded: snad mu tam zítra něco povim... :grinning: ted jdu na matiku, to taky bude veselo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

Jíťo,krásný fotky,dej sem pak další,líbí se mi tohle profi focení,já si na to čas nenašla a teď když si na to vzpomenu,tak si nadávám :angry:

Jani,přestaň už s tím uklízením :grinning: já si dneska vyndala pár vánočních svícínků a takových kravinek,tak jsem to teď všechno zapálila a nemusíme vůbec svítit :grinning: :grinning:

taky si říkám,kde všichni berou sníh,u nás nic,v noci budu šmírovat a čekat na tu kalamitu,co předpovídaj,schválně :slight_smile:
28. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 obdivuju tě,že se ještě učíš,já když uložím večer malou a něco poklidim a najím se a vykoupu,tak pak už jen tupě čumím do blba nebo na telku a nebo hraju nějakou odpočinkovou hru na pc :sweat_smile: soustředit se ještě na učivo - to asi neee :unamused: nebo neumím zmobilizovat síly
28. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule já miluju svíčky, ale moc se je nezapalujem... když tak nad tím přemýšlím, tak jsem divná... :grinning:
já už jsme relativně naučená jen mám pocit že nic neumim... :sweat_smile: no uvidíme zítra... no já taky čekám na kalamitu a hovno z toho...u nás se to asi vyhne obloukema budem sánkovat na bláte... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak naučila jsem se dopravu,naložila do vany, udělala matiku a uložila dítě a mám klídek... :grinning:
28. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přidávám další foto :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule Díky moc!!! :wink:
28. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 myslím, že spíš bude mráz pěknej než sníh... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Držím palce do školičky :slight_smile:
28. lis 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka díky... snad to přežiju v dobrým... :slight_smile:
ráno na pracák, se mi nechce vstávat... si mě taky mohla pozvat na později než na půl 9 bubu od 8 čekat a pak honem dom... vstavat po 6 nachystat malýho šupnot do školky a na bus-.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě se tak nechcéééééééé :angry: :rolling_eyes:
28. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Martas volal a v PHA už prý pěkně kydá sníh... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já necíííííííííí :frowning2:
28. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek