Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka četla jsme na netu... no a u nás nic... 😖 já su jak magor, ale já se fakt tak těším... 😀

jiitkka
28. lis 2010

Ty vado, bomba!!!!! říkám si, proč tu mám kosu jako hrom a on nejde kotel...něco mi tam běhá na displeji a já nevím co s tím a ještě je plynovej!!

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka tak s tím ti neporadím... 😖 zavolej muži... třeba bude vědět co a jak...

jiitkka
28. lis 2010

@janulle22 No muž radil...ale když na to neviděl...majitel nebral tel.a tak jsem zazvonila na souseda a ten taky moc nevěděl,ale nějak na to přišel 😀 No ale akorát jsem nasratá!! 😀 Byla jsem u nich v bytě,juknout,zda mají ten samej kotel a mají taky podkrovní byt a maj ho velkej jako kráva a fakt dokonalej!!! Ten náš je takovej malinkej oproti jejich... ale zas rozkošnej no 😵 No a volal Martas teďka a chudák ☹ ... šel venku a nevšiml si, že šplápne na kaluž jak byla zasněžená a jak šel rychle, tak mu ujela noha a letěl a prej spadnul na záda a chvílu nemohl dýchat...zatím ho to prý nebolí,ale mám hrůzu,že ráno nevstane... ☹ 😖 Zima posraná!! 😠

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka no teda vy jste dvojka... 😒 chudák, to muselo pěkně bolet... 😖 tak snad mu nic nebude... takna to nemysli a běž chrupat... 🙂 u nás se furt nic neděje asi u nás nic nebude... tak aspon máš vyrešenej kotel a je to fajn... 🙂
asi taky to půjdu zalomit, ale vůbec se mi nechce... 😝 a vstávat už vůbec néééééé 🙄 😀

jiitkka
28. lis 2010

@janulle22 koukám na Primu,tak až skončí talent, tak chrůpat půjdu. No říkal,že je ted za PHA na nakydáno je tam příšerně prý a silničáři nikde a prej jak sněží,tak to ani nemá cenu solit.... U nás taky nic. No je to děs! Hlavně ať ho to ráno nějak nebolí, ale divila bych se kdyby po takovém pádu nic nebolelo...No topení topí, díky bohu ale mám teďka haluz, že mě škrábe krk,hlava a uniká plyn...no je to spíš z ospalosti. No já se plynu bojím jako čert!!!! Ale prý je to novej kotel,co kdyby něco,tak se vypne,tak doufám!! 😖
Tak dobrou 😉

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka dobrou noc a nemysli na to... 🙂 tak dej ráno vědět jak mu je... chudák... 😒

jiitkka
28. lis 2010

@janulle22 😉 No jsem na to sama zvědavá... Brou brou 😉

seba
29. lis 2010

Dobré ránko,hlásím,že u nás je bílo-s kočárem neprojedu,tak jdem pěšo 😉
Jinak jak jste probírali hodné děti,Sárinka byla jako miminko zlatá a Sebík taky-zlomilo se to až po roce 😀 😀

elidule
autor
29. lis 2010

taky přeju dobrý ráno 🙂
tady sněží a sněží,drží se to,za oknem to vypadá hezky,ale jestli půjdeme ven,to teda nevím

Jíťo,tak jak kotel?

jinak Justýna taky byla zlatý miminko,ale za to teď 😀 snad to není pravidlo to,že první hodný,pak zlobivý a obráceně ☹

seba
29. lis 2010

Tak máme za sebou cestu ke škole,musím malýmu vytáhnout kombinézu.Já si cvičně vyházela chodník 😝 😝 a mohla bych si jít lehnout 😀

@elidule pravidlo to není,mně se obě děti budily jen na hamů a jinak nezabrečely 😵 😵 zato teď když se do toho pustěj 😲

elidule
autor
29. lis 2010

@seba je tam zima co? 😒 u nás se nějak víc rozsněžilo, ještě že nemusím odhazovat sníh,i když v lednu na nás vyjde služba s úklidem a v tom je i ten sníh,ale už se vidím,jak kvůli těm důchodcům u nás ve vchodě,který musí stůj co stůj ráno do města,vstávám a dělám jim cestičku k chodníku 😅 😀
jak často se zalívá vánoční hvězda?
máš doma stereo řev? 😀 ale mají i světlý chvilky,ne?

seba
29. lis 2010

@elidule řev ne,oni spíš spolu vyvádí a jančí,i když někdy už to na blázinec a pak je mno řev-ale můj 😀 😀
Tady je přímo vánice,takže až malej usne budu muset opět vyrazit na chodník-ten tatík se tomu opět vyhne 😠 😠

jiitkka
29. lis 2010

@elidule ok ok, kotel funguje a už tu mám teplíčko 🙂 Koukala jsi na foto na předešlé stránce?? Dala jsem nových 5, nebo je mám v albu 🙂

Ahojda, tak u nás kydá a kydá! nesnáááááááááááším zimu!!! 😠 Nemám zimní boty,takže když někam půjdu tak ve vyšších teniskách,co jsou i teplé,takže dcl ok,ale kloužou se jak svina! No a Martas nakládá za Prahou Slaným v nějaké vesnici a včera okolo půlnoci se tam nemohl dostat, ale doškrábal to tam nějak (tak ono nákladákem to prostě není prdel a kor když nebyl naloženej) a tedka ho tam nakládaj a baví se se šéfem a i na rádiu hlásej že ta silnice jediná co se dá do té vesnice dostat je zavřená.... takže se vůbec neví,kdy odtamtud odjede... Zapadli tam dva nákladáky a i osobáky a jak tam jsou osobáky,tak se tam ani sypači přes ně nedostanou...tak to jsem zvědavá,co vykoumou! Až už se těším večer na zprávy,jak neinformovaní k*eténi budou opět říkat, že řidiči nákladáku opět vyjeli bez zimních pneu! To už jsem vytočená teďka! 😠 Kdyby byli inteligentní a informovaní,tak vědí že zimní pneu na nákladák není! No a to teprva začala zima... A na zítra zas hlásej mrazy až -12 v noci... Hrůůůza!! 😠 Ale pro děti je to určo krása, že sněží 🙂 Bude to něco jiného, až nebudu těhotná a půjdu s malým ven a on bude žasnout co to je 🙂 Ale ty nervy, že mám chlapa řidiče nákladáku... ☹ 😒

seba
29. lis 2010

@jiitkka Jitu-nám odjel tatík k Ttutnovu,jeli firemním,ale řídil prý nevyježděnej kluk a to když manža řekne,že měl strach ☹ no snad brzy skončí a bude doma 😒 i když zase penízky jsou potřeba.
Včera nás překvapili praprarodiče-poslali dětem k narozkám přání a v tom smetanu ať jim něco koupím a každýmu balíček k mikuláši,ale s laktobacílkama-děda se přiznal,že jim řekl,že jsem čoko zakázala tak koupili vitamínky 😵 😵
Nikdy mi moc nedávali-jsem vyženěná vnučka 😉 a oni silně věřící 😝 a teď tohle 😵
Jitu-krásný fotky 😵 😵 😵 a bříško už docela veliký-kolik jsi přibrala? 😉

jiitkka
29. lis 2010

@seba no před 14dny jsem měla nahoře 8kg 🙂 Vše mám v prsou a břiše, jinde nemám ani cm navíc. No někde mě na těch foto přijde,že mi dělají velké břicho 😀 Ale jo,mám ho větší a co...neřeším to. Mám prý hodně plodové vody, kluci prý jdou dopředu a 8kg v 29tt je supr, dr.mě chválil. Jinak díky, taky z nich mám velkou radost 😵 Ještě jich hodně bude - okolo 150ks do konce týdne na CD 😉 😵
No na těch silnicích je to o nervy... Já si ulevím,až bude jaro zas. No radši nemyslet ☹ Jééé tak to je fajn, že prarodiče nakoupili 😵 😵

janulle22
29. lis 2010

brej den
tak jsem byla na pracáku no samo že nic, takže další návštěva až 21.3. 😀 tady sněží až od rána, ale kde tu nic tu nic... 😀
chce se mi strašně spáááát... 😒 dneska asi lehnu v 8 a bude po mě jak po žabě... 😉

jiitkka
29. lis 2010

@janulle22 až v březnu??? 😲 Já těhotná tam musím každej měsíc... 😖 Já si jdu lehnout teďka,jsem uplně hotová...

elidule
autor
29. lis 2010

@janulle22 no to taky čumím,že až v březnu 😀

@jiitkka tady na koníkovi jsem viděla u jedný maminky taky takový pěkný fotky a ona si jednu nechala hoooodně zvětšit a zarámovat a dala si ji do pokojíčku pro miminko a vypadalo to strašně krásně 🙂

četli jste tu diskuzi "sem nebo nejsem?" jako taky jsem četla,že se stávají případy,kdy ženská zjistí,že čeká dítě,až když rodí 😅 ale v dnešní době?? 😕

jiitkka
29. lis 2010

@elidule já jednu černobílou - detail břicha a naše ruce zvětším nad stůl...a pak nějaké nad postel...ale nevím,jak velké...asi A5 a bude jich víc,pač je skosená stěna a stejně z těch hafo fotek nevyberu dvě nejhezčí... No že některá nepozná že je těhotná, to mi přijde silně na palici!

jiitkka
29. lis 2010

ahoj, další dvě foto 🙂

elidule
autor
29. lis 2010

@jiitkka na tom prvním bříšku je vidět,že tam Kubík dělal nějaký kotrmelce,co? 🙂

elidule
autor
29. lis 2010

teď mě to tak štve,že taky nemám nějaký takový fotky ☹

jiitkka
29. lis 2010

@elidule jj chrul se tam, to máš pravdu 😀 A to moc nekope, když stojím nebo něco dělám...spíš v leže, v sedě když jsem v klidu. Asi věděl že je důležitej pro ty fotky 😀

elidule
autor
29. lis 2010

@jiitkka aktivně se zapojil 😀
na kolik tě ty fotky vyjdou,jestli se můžu zeptat?

koukám na zprávy,všude to vypadá,že kvůli sněhu ani krok a tady u nás jen takovej poprašek 😅

jiitkka
29. lis 2010

@elidule No já to mám od holčiny-ml.paní co má doma ateliér a dělá to po práci. A ještě to je přes kamarádku.. Zaplatila jsem si 50foto na CD ale budu jich mít okolo 150 - 200 díky sympatičnosti 😀 Jinak focení co vím stojí cca 18fotek za 1500 - 3000,- 🙂

janulle22
29. lis 2010

ahoj kočky...
tak ve škole v pohodě z dopravy jsem sice dostala 3 ale kdybych se dneska měla hodnotit tak si dám 5... 😅 mě to prostě nejde do palice... 😝
no já se ani nedivím, za chvilu vánoce a pak stejně práce nebude... 😒 ve středu mám dvě písemky a ve čt jednu... ale když dorazím až v půl 8, tak se toho moc nenaučím... 😝

elidule
autor
29. lis 2010

@jiitkka no tak to je dobrej kšeft 🙂

@janulle22 za tři,to je dobrý . to mě vždycky bohatě stačilo 😀

janulle22
29. lis 2010

@elidule však já taky jsme spokojená... 😀 mám tam 1,2,3 😉 čístá dvojka já jsem spokojená 😀

jiitkka
29. lis 2010

@janulle22 trojka taky dobrá 😉 hmm středa a čtvrtek bude teda náročno - 3písemky, tak držím palce!!! 😉
@elidule jj dobrej kšeft 😀 2500,- za 18fotek jako dávaj v PHA bych nedala ani nááááááááhodou!!!