Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
3. pro 2010

@jiitkka njn co se dá dělat... 😒 za rok už bude líp... 🙂 bude to hezčí a lepší... 😉 ted koukám, že už jsi 30týden...tý jo toto uteklo... 😵 už to máš za pár... 🙂

seba
4. pro 2010

Krásný víkend 😉 nějak s tatíkem doma nestíhám,vyrazil ještě na nějaký nákupy a já si vařím brambory a vajíčka na zítřejší oslavu 😉 Sebík kouká na teleblbís a na mašinku Tomáše,musím sehnat i jiný díly-dokolečka je to hrůza 😲
Sárinka měla jet s robikem na výlet,ale v tomhle mrazu jsme ji nepustili 😖

jiitkka
4. pro 2010

Doré dopoledne 😉 Já jsem od 7h vzhůru,chytli mě zas záda 😠 Na poledne jedeme na řízek k Martina mamce a nevím, zda půjdu do porodnice za kamarádkou a malou Beatkou - není jí moc dobře...Pak jedeme přezout zimáky, sice už máme ale dáme funglovky. No a do Kauflandu - mají tam sadu Astrid pro miminko 5ks kosmetiky za 129,- tak koupíme a nějaký zásoby a večer jdeme na večeři k svátku 🙂 Krásnou sobotu 🙂 😉

@janulle22 Nj začínáme 30tt - letííííí to!!! Hlavně ať do 36tt ve mě prcek vydrží a jsme doma v pohodlí! Už dělá v břiše psí kusy a už to i pěkně bolí 😀

elidule
autor
4. pro 2010

ahoj holky 🙂
zdravím,byli jsme u našich na kukandu a u švagřice pro krásný svícínky,až to všechno zapálim,bude to u nás plápolat jak na hřbitově 😅 😀
venku je fakt kosa 😖 strašně to klouže

jiitkka
4. pro 2010

Ahojda ... tak véča se nekoná, jsme oba hotový nějaký. Od půl1 jsme byly u M.rodičů...byla doma jen máti..tak jsme se najedli, kecali jsme, Martas pak jel přezout zimáky... a pak přijel v půl4 táta ze zabijačky ... napitej jak vagon N 😀 o to bylo...jak mi to sluší, že jsem čím dál hezčí, mám pěkně velký bříško, ať se opatruju, nezlobím Kubíčka, že je dobře že je to kluk...a pak mi přál k svátku,objal mě, pusu na čelo mi dal (boha jeho to bylo něco)... A pak mi po 6,5letech nabídnul tykání ...takže si tykáme N 😀 o ale jak se znám, tak mu budu vykat než si zvyknu a i se mi do toho tykání nechce vůbec... A pak jsme jeli do Kauflandu a nakoupili jsme tam něco...Koupila jsem Kubíkovi tu Astrid sadu a co jsem odhadem spočetla,tak vyjde od 120,- levněji,než kdyby se to koupilo po kuse. A koupila jsem si novou Maminku s přílohou 🙂 No a ted nevím...Martas hraje playstation...já sem unavená,ale spát nejdu to nevím,co bych dělala v noci...

jiitkka
5. pro 2010

Dobré ránko 🙂
Tady mrtvo 😀 Tak včera jsme si objednali pizzošku dom - mňamka!! 🙂 Dneska dělám biftek k obědu - rychlovka...v půl2 jedu busem do nemocnice za kamarádkkou a její 4denní Beatkou - juchůůů,to se těším!!!!! Ale obávám se,že budu bulet 😀 že budu z malé tak moc dojatá 🙂 Včera Martas pozoroval břicho, jaké vlny mi dělá malej když se tam chruje a byl z toho uplně hotovej, jak už je velký 🙂 No pak mě vyzvedne M. a šup nakoupit jemu na cestu, mě něco na týden...a v 19h frčí zas ☹ Ach jo! Zítra mi v 9h prosím držte palečky - jdu na gyndu a dost se bojím, zda se mi čípek nezhoršil ☹ Veze mě tchýně, ale musím ještě na pracák...tak snad jí to nebude vadit.
hezký den 🙂

elidule
autor
5. pro 2010

@jiitkka ahoj a všechno nejlepší k svátku 😵 a zítra na gyndě ať jsou to jen dobrý zprávy

a všem dětem od Mikuláše jen dobroty a ne uhlí 🙂

dneska jsme byli u Vaškových rodičů, tchýně mi sdělila,že nám chce koupit u vietnamců záclonu do kuchyně,že viděla strašně pěknou a za 70 korun a jestli nám nevadí,že tohle dostaneme k Vánocům,že nemá peníze na nic jinýho,tak jsem jen tak blbě koukala asi,ale řeknu Vaškovi,ať jí pak zavolá,že nich nechcem raději 😝

jiitkka
5. pro 2010

@elidule jéé děkuji moc!! 😉 😵 Jinak ono co se týče věcí do bytu,lepší když si to člověk koupí sám!! tak ať koupí nějakou maličkost malé 😉

Tak já se jdu chysta do porodnice na návštěvu 😵 😵

elidule
autor
5. pro 2010

@jiitkka no to právě nechci,aby kupovali něco malý,oni vždycky dají nějakou blbinu,jako třeba použitou peněženku nebo starýho plyšáka,co vyhrabou po Vaškovi,lezou mu všude chlupy a je to celý zatuchlý 😒 nechci bejt nevděčná,ale když takhle,to raději nic ☹ vlastně jí nic nekoupili nikdy,jenom,co dostali zadarmo nebo někde vyšašili 😝

janulle22
5. pro 2010

ahoj holky...
konečně klídek... včerá jsme šli do hospody, malej byl u naších... došli jsem asi v půl 5 já jsem ještě pekla mamě buchto dort 😀 vyprala a uklidila mezitím... a v půl 7 jsem zalehla a v půl 12 vstávala a jeli jsem k našim popřát máti k narozkám a chvilu jsme poseděli ojedli a já dojela totálně přežraná... 😝 ještě nám mama napakovala dom, tak si vezmě táta něco do Brna... a do teď jsem propočítavala příklady na zítřejší písemku do matiky... 🙄 asi to nedám.. 😝
co mikuláš došel k Vám? u nás byl a malej toho má jak nas....ho... 😀 aspon nebudu dlouho kupovat sladky... 🙂 dostal i 4 auta tak aspon něco... 🙂
hodím vanu a jdu chrápat, jsem totálně vyfluslá...

seba
6. pro 2010

Ahojky po vejkendě 🙂

Jitu dodatečně všechno nej a ať je Kubík ještě zalezlej 😉
My včera měli tu oslavu,pozvala jsem i prababi a tetu,takže to byl blázinec,ale vydařilo se to 😵 😵 😵 malej chtěl pořád foukat svíčky 😀 a Sárinka stále hledala hračky-ty dostane pod stromek 😀
večer hodím fota 😉

jiitkka
6. pro 2010

@seba děkuju moc!! 🙂 😵 Supr,že se oslavička vydařila!! Na foto se těším 🙂

Dobré ránko 🙂
Tak jsem trošku zaspala, kdyby malej tak nekopal tak ani nevstanu...vůbec nevím zda zvonil, nebo nezvonil budík 😀 za 40min mě vyzvdne tchýně. Břicho mě bolí z nervů, co midr.poví ☹ Držte prosím palce!! Pak pisnu!!

seba
6. pro 2010

Jitu-držím 😉

jiitkka
6. pro 2010

Ahojda tak jsem doma... Tak na mě juknul doktor. Vše jsem mu řekla poctivě a prý jsem dál o malonko pootevřená,ale hrdlo má pořád 4cm,takže je stále dostatečně dlouhé. Mám se šetřit, brát magnezko pravidelně, odpočívat, nohy nahoru a celkově se opatrovat, abych vydržela alespoň do půlky ledna. Malej je pořád hlavičkou dolů a už tak určitě zůstane a když jsem ho viděla tak mě to uplně dojalo - protože otevíral pusinku a vyplazoval jazyk, bylo to nádherné! 😵 😵 Roštěp nám prý opravdu nehrozí. 😵 Srdíčko bije, kluk je to jak buk, to jsem sama viděla dneska, že pindíka má opravdu 😀 A daří se mu dobře u mě 😵 Tak jsem moc ráda!!! No ALE jdu zas až za tři týdny 😝 Na velký UTZ, ale to už budu 32+3... No je to 27.12.tak snad mě tam někdo vezme,nebo budu muset péšo a busem... uvidím. Pak jsem musela do banky s nájmem, složenky zaplatit, do masny, kocourům žrádlo a u čínanů jsem si koupila oběd. No a tchýně mě vyhodila zas u baráku. Ale teda jsem hotová naprosto, chvilka chození a ještě v tomhle počasí - je to děs! 😝 😠 Tak jsem zas o něco klidnější a štastná, že jsem Kubíka viděla 🙂))))
Odpol,.dám k sobě do alba foto z focení - mám 183fotek 😀 Přišly mi dneska na CD, tak kdo pak budechtít třeba juknout 🙂
@seba děkuju moc 🙂

jiitkka
6. pro 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jiitkka/albu...

Tak hodně moc foto nových vloženo, kdo chce juknout 🙂 🙂 hodně jsem je protřídila...no 50% foto vyfocených tam je 😀

elidule
autor
6. pro 2010

ahoj,zdravím 🙂

Jíťo,krásný fotky 🙂 gratulace k dobrým zprávám

@seba co malej? už se pořádně rozjedl?

elidule
autor
6. pro 2010

chtěla jsem jít ven s kámoškou na svařáka,ale sněžoprší,tak asi zůstanu doma,Justýna totiž strhává pláštěnku z kočárku pořád 😅

jiitkka
6. pro 2010

@elidule děkuji moc 😉 😵 Tady taky sněžilo s deštem 😝

elidule
autor
6. pro 2010

teď tu byl soused zezdola a furt ho vytápíme nechtěně,takže příští týden sem přijdou tu koupelnu nebo záchod rozkopat a vyměňovat nějaký trubky ☹

jiitkka
6. pro 2010

@elidule Hmmm 😒 to jsou teda radosti suprový... ach jo!

janulle22
6. pro 2010

ahoj kočky, tak jsem si už upekla perníčky... 😵 mám asi 5 plechů tak snad nám to bude stačit... 🙂 zítra se dám do lineckého a pracek....at už mám něco hotového... a pak ještě koule a nějaký strojový cukrový a uly a seru na toooo 😀

@elidule no to teda je pech ted před vánoci, to teda nasere řádně... 🙄

@jiitkka to je fajn, že na kontrole vše ok, tak pořídně odpočívej a šetři se... 🙂

zítra jedu k zubaři jsem tam měla být před měsícem, ale mě se nechtělo... 😀 tak zítra musím... 😝

jiitkka
6. pro 2010

@janulle22 no vše ok ne,trochu se to zhoršilo...ale jsem doma, v klidu a musím se šetřit 🙂 Hlavně že malému se daří dobře, já to nějak zmáknu. Super, že máš už perníčky 🙂 Pošli mi, já nepeču 🙂

Tak jdu do hajan, po 4dnech mě dostal bacil svinskej asi..mám krk jak v ohni,rýmu humusáckou a hlavu jak střep. Takže teplé fusky na noc a zavázat krk a kloktat 😝
Dobrou noc 😉

elidule
autor
7. pro 2010

nazdar 🙂
venku to začíná nějak břečkovatět 😖

seba
7. pro 2010

Ahojky,nám včera dorazil tatík-nečekaně 😉 dneska opět maká,ale snad brzy dorazí.Ráno jsme dovedli Sáru a mokrý až na ři...
Jani jak děláš úlky a co do nich dáváš???Sárinka je chce dělat-díky 😵
Lidu-malej jí obstojně polívky,večer bez problémů dá 125 sunaru a ráno kinder řez-ostatní jen u teletabis a nebo ve vaně výživu či pribiňáka.Ale je to mnohem lepší a hlavně si sem tam kousne i do pečiva 😵 myslím,že nechce od stoliček,ale že by to trvalo od října??
Jinak včera jsme dělali úlohy-sčítání,odčítání se závorkama a nebo pod sebe 😖 a v češtině sloh o pejskovi a naučit se měkký,tvrdý a obojetný souhlásky a co je to rozdíl a součet a úsečka 😲 mám dojem,že my jsme to snad v druhý nebrali 😝

jiitkka
7. pro 2010

Dobré ránko. U nás prší, je to hnus... já od 5h asi do půl7 čumákovala v posteli, měla jsem ucpanej nos tak mě to vzbudilo, v noci jak mi vyschne krk tak nemůžu ani polknout..šílenost! A do toho hlava bolí jako střep! A když už jsem zabírala, tak malej začne vyvádět že mě probaral a tak jsem mu povídala a hladila ho 🙂 Krásně reagoval na hlas 🙂 Já teda jen nevím, má okolo 1250g a to jsou rány, mety rychlé, boule šílené...chvílema to už festově bolí...a to až teďka bude hodně přibírat, to si teda neumím představit 😀 Dneska za mnou přijede na 17h kamarádka, neviděli jsme se asi rok a půl... každá bydlí jinde, práce...No těším se!! K obědu mám prejt,zelí a brambor. Zítra asi budu muset na sociálku a už hodně rychle vykoumat ty fotky z focení(dárky k Vánocům)!! Mamce budu tvořit asi koláže tři na A4 takže to mi dá taky zabrat! A koupit nějaké maličkosti k Vánocům...

janulle22
7. pro 2010

ahoj holky jsem doma...na tetan sjem nedošla, nějak se mi nechtělo... 😅 😅 😀 ale příští týden tam sjedu... 😀
sraček miliony, boty totálně durch i s ponožkama na nohách varhánky... 😝 u zubaře nic moc... řekl mi že mám velkou kazivost zubu tak že by na mém místě rovnátka nedával, ale udělal korunky, že se mi nebudou kazit zuby... 🙄 že si mám připravit 7500kč a že se mi tím taky trocha srovnají...tak nevím...

@seba no mě taky příjde nějak brzo a na druhou třídu je to nějaký moc složitý... 😅 jestli mi můžeš poslat meil pošlu ti ten recept a nebo chceš jako postup?

jiitkka
7. pro 2010

Tak jsem tu měla tu kamarádku a přivezla malému zelené chrastítko s hlavičkou hrošíka 🙂 To mi udělala velkou radost 🙂
Na facebooku píšou, že do pátka to tu bude blbnout dost, díky tvorbě nových stránek.

elidule
autor
7. pro 2010

ahoj,tak jsem uložila a je klid 🙂

@janulle22 týjo,takovejch peněz 😒 kdyby člověk ale spočítal,kolik to dělá dohromady za odvedený zdravotní pojištění,tak by to bylo zaplacený už mnohonásobně 😝
na tetanovku jsem byla před asi třemi roky,připomněla jsem se v rámci prevence u doktora a on mi řekl,máte ještě čas a pak jsem se tam nedostala,pak otěhotněla a teď už nevim,kdy se tam dostanu,musím dojíždět a nechce se mi 😅 a pro injekci se taky nepřerazim,ale zase abych jich pak nemusela dostat tři po sobě ☹

@seba teda,takovýho učení 😲

@jiitkka tak jste pokecaly,jo? škoda,že je tak daleko,co?
tady se budou tvořit nový stránky?to jsem na ně zvědavá 🙂

elidule
autor
7. pro 2010

neviděla jste některá ten dokument Katka od Heleny Třeštíkový? já jo minulej tejden a je to teda síla,jsem u toho bulela,ale ne nad tou Katkou,ale nad její dceruškou,bylo mi jí hrozně líto ☹

janulle22
7. pro 2010

@elidule no je to pálka, ale co nadělám... lepší než mít klapáky... 😅 no já tam budu muset taky nechci 3 po sobě a jak řikáš, pro injekci se nepřerazím... 😀

chce se mi strašně spááát, dneska jsem nepekla se mi tak strašně nechtělo... 🙄 jsem zhnilá jak veš...

V práci po Honzovi chtějí aby jel předávat projekt do Indie... je to asi na 3 týdny... tak asi budem sami takovou dobu... 😝