Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
10. pro 2010

@jiitkka na tu pohádku se taky těším,viděla jsem jí jen jednou kdysi a vim,že se mi moc líbila,o moc lepší než ta česká hraná verze stará, to mi přišlo jak horor a ne pohádka 😅

já jsem si vytiskla před porodem všechny formuláře z netu,pak je vyplnila a Vašek oběhl a měl to za dopoledne zmáknutý,kdyby to bylo na jednom místě,taky by to bylo rychlejší,ale trvalák máme jinde a tam musel na sociálku jinam,na pojišťovnu jinam a na pracák jinam,aspoň že to bylo na jedný straně řeky 😀
já jsem totiž řekla,že nikam v tom vedru a s bolavým břichem jezdit nebudu,tak šel on

seba
10. pro 2010

Tak máme děcák vybílenej a uklizenej 😉 tatík meje vše zvrchu a já jen rovnám šuplíky,poličky atd.I když já k tomu mám ještě dva úvazky 😀 😀
U nás dneska půjde vyprávěj,Krásku máme na dvd.
Jo a tady opět šíleně chumelí 😠 chtěla bych mít trpaslíka,aby za mě prohrnoval

jiitkka
10. pro 2010

@janulle22 ano, já budu míthnedka rodičák a ten platí až po porodu. No od 1.1.2011 to je tak,že deset měsíců je to 7600,-a pak 3800,-. To víš že s penězma jsme na tom jakštakš...ale zas ty prachy nejsou všechno...no dumám nad tím a ještě uvidím. Co všechno je probůh potřeba na tu sociálku?? Určo RL, Martina potvrzení příjmu....a víc netuším 😀
@elidule já mám taky trvalé bydliště jinde,ale tohle na děti spadá k nám v Jičíně,takže to je ok. Jinak já krásku a zvíře miluju i českou, ale máš pravdu že jako malá jsem se u ní trošku balá 😀 Jak tam mají tu hudbu 😀 Ale ta dnešní bude krásná, už se těším!!! 😉

janulle22
10. pro 2010

jitu rl dostaneš myslím papír kterej enchá přitel potvrdit...dál nevím.... 😅 už si to taky nepamatuju...to zkrougli o 11měs to hajzli... 😝

koukam s amlým na krásku a zvíře... 🙂 🙂

jiitkka
10. pro 2010

@janulle22 jj 11měsíců a těch peněz!!! 😠 No my musíme nějak na tu matriku taky, potvrdit otcovství. Když jsme tam byly minule, tak tam jako nashcál nikdo nebyl 😠 Tak snad hnedka po Novém roce. Také jsem koukala na Krásku a zvíře -samozdřejmě jsem u toho brečela 😅 Já řvu u všeho a kor v těhu 😀

Dobrou noc 😉

jiitkka
11. pro 2010

ahoj, tak tu teďka brečím jak malé děcko.... Z 😢 a tou mamkou teda nejedem... vzhůru jsem z nervů od půl7 a když jsem koukla z okna tak hrůza děs! HOdně tu sněží, silnice bílé ... Tak jsem volala Martasovi a ten že ať ani náhodou nikam nejezdím, že je mu uplně zle, jakej má o mě a malého strach. A že v lednu se mnou sám za mamkou dojede a volno si nahlásí už teďka,aby byl doma určitě. Že poslouchá rádio, že nejhorší situace Králov.hradecká kraj-což jsme my a tam kam jedem do nemocnice,tak tam jezdí nakládat nákladákem a ví, jak příšerně to tam vypadá v zimě a opravdu nezkušenej řidič,by tam měl problém...i zkušený tam zůstavaj stát v lese. No tak jsem volala ségře, tak rozhodnutá že se pojede,tak ji vysvětluju že chci taky jet,ale že jsme obě těhotný-tak ona,že je v začátcích,že at do toho nepletu její těhotenství a 😕 taky ji říkám,že my můžem jet v pohodě,ale někde bude bouračka,uvázlej kamion a budem stát klidně 4-6hod v koloně a pak to akorát otočíme a jedem dom. A že chce jet prostě.. tak volám Martasoj a on že je to teda nezodpovědný od ní a že je to na mě,ale že on nechce abych jela....a zrovna mi psala sms,že i její Radek řekl,že máme být doma. Tak tu bulím, hrozně moc mě to mrzí... 😢 už 1,5měsíce jsem mamku neviděla,do Vánoc se tam nedostanu a to jsou první vánoce,co nebudeme spolu...ona chudák zavřená v nemocnici No a tak teďka se budu modlit, aby jsem ještě tak druhou So v lednu byla 2v1 a bylo mi dobře a mohla sem jet s Martinem!! S ním se bát nebudu a vím že dojedeme dobře! Ségra leden kvůli škole nemůže, má zkoušky a tak ona by tam jela až v únoru a to já už nebudu moct! No tak pojedu v 11:15h alespoň busem do města a nakoupím si pečivo a juknu na trh adventní. Dřív mi bus nejde. A za hodku a půl mi jede zas dom. Jen musím pomalu,když nemám boty zimní... Ach jo, uplně den na hovno... sem tu sama furt.... 😢
Tak alespoň Vám pěkný den!!!

janulle22
11. pro 2010

@jiitkka jitui z toho nedělej... je lepší když zůstanete doma než aby se vám něco stalo.... 😒 mamka to určitě pochopí a nebude se zlobit a věř že bude ráda, že se vám nic nestalo než aby jste riskovaly že se něco stane...ona segra může jet jakkoliv dobře a spolehlivě, ale nikdy nevíš co za debila vyjede do protivky... 😒 a vidíš přítel to vyřešil v pohodě zajedete tam po vánocích a bz problému a navíc s ním se nebojíš, tak to bude fajn... 😉 a nemůžeš třeba mamce zavolat? a nebud smutná... zase bude líp... 🙂 co to je za města že tam nejezdí vlak?
táta chrápe malej je dole, tak sem se nasnídala a půjdu taky dolů at nerušíme tátu...u nás tak chumelí, ale to mi nevadí já miluju sníh a honza má dovolenou tak bude s nama až do pátku tak doufám, že nasněží a půjdem už konečně s malým bobovat.... 😀 se na to těším víc jak malj... 😅 😎 zas nakouknu...

jiitkka
11. pro 2010

@janulle22 jj,vím že bude ráda, že by nechtěla aby ségra řídila...ale mrzí mě to moc! Hlavně že sou ty svátky taky... No v lednu pojedeme pokud to bude tak do půlky ledna, pak už bych si to neriskla a kor když mi hrozí předčasný porod. Uvidím,co mi dr.řekne 27.ho na velkém UTZ. A taky jak mi pak bude. Kdybych byla pořád 2v1 byla bych moc ráda,abych mamku viděla. Protože to vypadá,že tam pořád bude... ☹ Je to naprd...
To je moc fajn, že máte taťku doma!! 😉 A malý máze sněhu určo radost! tady sněží děsně moc, to než dojedu do města a zas dom,tak budu jak sněhulák! Hlavně musím pomalu.

janulle22
11. pro 2010

@jiitkka u baráku nemáte nějakej krámek?mě je to jasný, že tě to mrzí, ale musíš se s tím smířit a neutápět se v tom... ☹jestli máš možnost jí aspon zavolat zavolej... 🙂 tak hlavně opatrně... jak to že nemáš zimní boty? já si ted koupila a nejdou do sraček jak jsem zjistila 😝 no nejsou kožený no... 😀 ale vypadají strašně pěkně... 🙂 no když poprvé lehce nasněžilo, tka jsme šli místo 10min do školky 25mina koulovali jsme se... 😀 už se těší až půjdem sánkovat a já snad víc jak on... 😀 jsme ráda že doma, ale lepší by bylo kdyby byl mezi svátkama a né ted... v tydnu sjedem pro zbytek dárků a stromek...a pak už jen žrádlo před vánoci a budem mít klídek... 🙂

jiitkka
11. pro 2010

@janulle22 u baráku krámek nemám, ale asi 15min daleko,takže pohoda. Ale já musela na poštu a aby dneska odešel ještě dopis,tak proto jsem musela busem do města.Busem je to 8min,ale pešky asi 45min a těhotná bych to šla tak hodinu. No v těch keckách co jsem šla,tak jsem 3x tak tak vyrovnala smeknutí. No to by ještě scházelo,abych sebou žuchla. Myslela jsem,že to v těch keckách zmáknu, a ono pěkný prd! Tak jsem hnedka šla a koupila si boty. Sice to nikdy nebyl můj styl,ale na to peču. Jsou sportovní,kotníčkové s gumovou+hodně vzorovanou drsnou podrážkou,takže zatím je chválím,nesmekaj se! A vevnitř mají beránka,takže jsou i dost teplé. No mamku to taky moc mrzí, chtěla nás vidět po měsíci a půl a před Vánoci, přece jen je to moc dlouhá doba...ale je ráda,že jsme nejeli, když měla ségra řídit! To by si nikdy neodpustila,kdyby se něco stalo! A kor,když jsme dvě těhotný! Kdybych nebyla,tak jedu,ale musím myslet na malého!
U nás už hodinu prší dost,takže se to klouže,na silnicích srajda pěkná...Tak jestli u vás taky,tak aby jste nešli bobovat do žbrajdy.. 😒 No už jen 14dnů a jsou vánoce. My stromek nebudeme mít,kocouři by ho schodili a není kam dát a ani nechci. A dárky - maličkosti samé už mám. Jen čekám,až je uvidí Martin,co komu dáváme a zabalím je a je to. V týdnu budu mít ty fotky z focení (doufám,že se vyvolaj dobře! Když se nahrávali přes ten jejich program,tak byli takové rozmázlé 😠 bych je hnala) a tak mamce vytvořím ty foto koláže a pošlu jí to poštou 🙂 To bude mít velkou radost!!

janulle22
11. pro 2010

tak jsme došli ze sánkování... od rána tu sněží, tak doufám, že tu ani pršet nebudu... malej byl nadšenej a i když najel na krtinec a letěl na čunu tak z toho měl strašnou srandu... 😀 a my z honzou taky... ale bylo to super... a pořád sněží... 🙂
jdu udělat uzené s kaší, nák nám vyhládlo po sánkování... 😀

jiitkka
11. pro 2010

@janulle22 tady už od 12h prší a chvílema dost teda! 😝 Já tedka vstala a umírám nudou!!!!

janulle22
11. pro 2010

@jiitkka tak to co nasněžilo je pryč ne? 😅 já doufám, že u nás pršet nebude... 🙂 to by mě dost naštvalo... koupíme adískovi k vánocům ještě saně at můžem jezdit s ním... 😀 na stará kolena budem jak malé děti... 😅 😀

jiitkka
11. pro 2010

@janulle22 Jé jen kupte, to je přeci super když budet jezdit s ním 🙂 😉 No sněhu tady bylo hodně,takže pořád je...jen na silnici je žbrajda a fouká dost. Myslím, že je snad pod nulou,takže jesti tohle zmrzne,tak potěš!!!

janulle22
11. pro 2010

@jiitkka no v noci to nejspíš zmrzne... to je na prd... 😒 tady je taky rozježděná srajda,ale chlapi z JZD to občas projedou, takže jsme na tom líp než někde kde se o to staraj silničáři... 🙂 dostane od prababi penízky tak doplatíme a budou saně... 😵
doufám, že ještě nasněžíííííííííí 😵

jiitkka
11. pro 2010

@janulle22 Já se hlavně modlím, ať je rozumě v tom lednu začátkem a hlavně ať jsem 2v1 a v pořádku a budu si moct cestu dovolit! Hlavně bude řídit Martin! No volno si už nahlásí a řekla jsem mu,že ikdyby měl běžet 900km z Hamburgu,tak je poběží abych jela za mamčou!! Teďka ukazovali ve zprávách,jak je kalamita i na Vysočině a tam jsme my dneska měly jet! takže mě to opravdu utvrdilo,že je dobře že jsme zůstali doma,ikdyž mě to moc mrzí.... ☹ Je vidět,že počasí je různé. Dneska budu koukat na ten film o tchýni 😀 a pak svatby podle Mary. A asi vyrobím další obrázek Kubíkovi. Předevčírem jsem udělala krásmou zebru - mám ji v albu 🙂 Dneska bych se mohla vrhnout na nějaké autíčko 🙂

elidule
autor
11. pro 2010

ahoj holky 🙂
jsem si vás přečetla

@jiitkka to je škoda,že nemůžeš za mamkou,ale v lednu to zvládnete,já se s Vaškem taky cítím dobře a bezpečně v autě za jakýkoliv situace
a ještě že se vracím k tý úředničině,tak u pojišťovny,aspoň u VZP jsem musela do místa trvalýho bydliště nahlásit malou,tady mi to neprošlo 😖 báby mě vykázaly 😀 😝 a myslim,že se to musí do osmi dnů? teď si nejsem jistá
přitom ať se jedná o jakýkoliv úřad,mají systémy stejný,tak nechápu,proč to nemůžou udělat v místě,kde člověk bydlí,ale jestli to u vás jde,máš štěstí

na stromek jsem zvědavá,kdy my ho koupíme,Vašek se vrací někdy zítra,v pondělí má běhání - doktor,dopravka,v úterý zase pryč,všechny hezký budou vyprodaný,budeme se muset slitovat nad nějakým zbylým cudáčkem a šikovně ho natočit a ozdobit 😀 😀
a cetu sněhem mi ani nepřipomínejte,dneska jsem šla s malou do krámu a bezradně sem stála dvakrát u půlmetru nahromaděnýho sněhu u chodníků a nevěděla jsem,kudy mám teda jít,musela jsem po silnici a někde jsem kočár musela táhnout chvilku za sebou,protože před sebou bych ho nevytáhla přes ty nánosy sněhu 😒 jsem byla spocená až na prd... 😝

elidule
autor
11. pro 2010

@jiitkka koukám,Kubík bude hoch v modrém,co? 🙂

elidule
autor
11. pro 2010

@janulle22 já vůbec nevím,kde se tady u nás dá sáňkovat 😒 před panelákem když kouknu směrem do parku,je tam mírný svah,ale na tom sněhu se to pěkně černalo,tam chodit asi nebudeme 😀 a vůbec tady asi touhle dobou nebudeme,včera v noci jsem musela zase bouchat na souseda,aby si laskavě uvědomil,že bysme chtěly s malou spát a vůbec mě to udivuje,že musím padesátiletýho chlapa upozorňovat furt na to,že dělá bordel 🙄

navíc tady byli instalatéři,spravili,co měli,ale řekli,že je všechno třicet let starý a že se to rozpadá,oknama fouká jak blázen a to slibovala firma,že okna se vymění a příští rok se zvedá nájem,dělá se fajná plíseň v ložnici 😅 - no prostě jsme si vybrali skvělej byt 😔 😝 😀

elidule
autor
11. pro 2010

ty vado,dole je už zase bordel,představte si,že padá lešení,prostě sto trubek na hromadu,co tam můžou proboha dělat? nejhorší je,že je devět a to ještě není noční klid ☹ takže si tak postěžuju vám akorát

jiitkka
11. pro 2010

@elidule no tam kde mám trvalák,tam je mini úřad a řeší tam jen příspěvky a to mě díky bohu přeložili díky tomu, že tady bydlím už 10let sem. Takže tam nemusím. Jinak pojištovnu máme tady a vše také 🙂 A opravdu se tam musí do 8dnů,jak píšeš. No až porodím,bude to fuška - na sociálku jednu,na druhou porodné+rodičák,doktorka, pojištovna... mazec!!!
Jinak snad budu v pořádku v lednu a dojedu za mamčou ještě před termínem. Chci jet 8.1.nebo tu další So. Dýl už bych si to neriskla!! Ty bariéry,co dělají k chodníkům - bych je za to nakopala do prdele!!! Já dneska zas nastupovala přes takovou hroudu do busu a i vystupvala. To je myšlení fakt!!S břichem se mi blběchodí,bolej mě záda + mám strach,abych neupadla! S kočárkem,to musí být taky otřes! A chudáci důchodci,nebo co mají nemocné nohy! Stromek najdete určo krásný 😉 😵
O bytě mi povídej...jsme tu od září a furt se něco děje!! Ale majitel to díky bohu řeší! Ikdyž mu to trvá a i ho to hodně štve,pač to tu zrekonstruoval...tekli ty okna.No a vložnici taky táhne festově. Příští čt všude vymění těsnění tak snad to bude ok!
Jinak neschaluji jen - holka=růžová, kluk=modrá...ale nějak se mi ty modré věcičky sešli 😀 No co kupuji já,tak se snažím ne-modré 😀 😀
No jinak dokud není 22hod tak s klidem nepochodíš... 😠 je to někdy na palici! Třeba ikdyž začnou někde vrtat kolo 7hod ráno... 😠 No jo, chce to vyhrát ve sportce a pořídi domeček 😉 Martas volal, že vsadil a povídá mi " tak příští týden jedu naposled,pak už nebudem muset nic a budeme semít moc dobře 😀 " No kééééééééž by!!! I 50tis by bodlo jako hrom!!! 😉

elidule
autor
11. pro 2010

@jiitkka tak to máš dobrý,že nemusíš nikam jezdit,já jsem to dala Vaškovi příkazem 😀 a to taky bylo:že na porod určitě doma nebude,to by byla náhoda,aby to vyšlo na víkend,pak teda,že si aspoň v práci zamluvil týden volna po porodu,řekl v práci,že ať počítají s tím,že až se malá narodí,vezme si týden volna,tak mu řekli že jo,že bez problémů,pak měl tři dny a z toho jeden den půlku proběhal po těch úřadech a druhou musel ještě skočit do práce 😠
ale doktor přišel k nám,to jsem byla moc ráda,je fajn a přišel, i když měl dovolenou,abysme nemusely s malou nikam k jinýmu doktorovi
no na minulým bytě aspoň domácí řešil a navíc bral v potaz,že tam budeme bydlet jako rodina,takže nechal udělat střechu a okna,před náma tam bydleli dva chlapi,tak ty nic prej neřešili,ty tam jen přespávali,tak jim bylo všechno fuk
a vůbec ten byt,hrozně se mi po něm stýská,byl malej a pod náma festovní travaři,který něco začali vařit a třeba u toho usnuli 😲 to byl problém,bála jsem se ,že jednou vyhoříme, ale byl tak útulnej a hezky jsme si ho zařídili ☹ a nezvonil na nás nikdo v noci aspoň 😠
nějakou finanční injekci bysme taky potřebovali 😀 ale ty jsi skromná,já bych za tu vaši částku přidala aspoň ještě dvě nuly 😀 😀 (nechci naštvat štěstěnu,kdyby k nám chtěla zavítat,bereme i padesát 😀 😀 )
a co se týče barev mám ráda zelenou a kávovou,to jsem nakupovala já a taky hlavně,že jsem do poslední chvíle nevěděla,že budeme mít holčičku 🙂

elidule
autor
11. pro 2010

a musím říct,že i ty tři dny mi byl Vašek doma velkou pomocí,honila jsem ho po lékárnách a zdravotních potřebách,musel mi kupovat odsávačku a i kloboučky na kojení,vložky do podprdy a tak,ale dělal to rád prej 🙂

jiitkka
11. pro 2010

@elidule no ve sportce je přes 100mega, kdyby jsme je vyhráli,bylo byto fajn 😀 a 50tis by stačilo na zapl.kočárku,nakoupení pračky+ledničky co potřebujeme, doplatit svinskou kartu,co jsme museli vybrat když Martin stratil ty peníze a bylo by to fuč raz dva. Ale bodlo by to jako sůl!!! 🙂 Kdyby bylo na baráček to by bylo ještě lepší 😀
Jinak Martin si plánuje dovču 14dní,ale taky bůh ví jak to vyjde + 14dní dovča je dost peněz z výplaty dolů. Ono třeba taky malému mohou být 2-4dny a teprva sedostane domů..kdo ví. No ráda bych ho měla když to na měpřijde doma!! Ale to by byla velká náhoda! Jinak týden chce na zapíjení a týden s náma doma 😀 Dr.za náma taky druhý den co budeme doma přijede 🙂 A ty úřady,apod...to je trapný!! Sešitý těhule,co sotva lezou,jsou rádi že jsou doma a v klidu,maj bolesti,apod...a musej lítat po úřadech! 😠

No jdu do pelechu,dobrou noc 😉

elidule
autor
11. pro 2010

@jiitkka no přesně,měli by na všechno dát delší lhůtu,ale třeba o porodný můžeš zažádat snad rok zpětně,ale co si budeme povídat,to je věc,kterou potřebujeme vyřešit co nejdříve 😒
jdu taky spát už 🙂
dobrou

jiitkka
11. pro 2010

@elidule no uvidíme,zda nám dají porodné...
Já pořád sedím u TV, zakoukla jsem se na film s vandamem 😀 No zítra si pospim, klidně do 12hod... na co vstávat, stejně se budu nudit.
Brou noc 😉

seba
12. pro 2010

Ahojky-tatík jel pro barvu,tak můžu na pc 😉 dneska máme odpočinek a zítra ráno musíme se Sárou na ko na alergo a pak pojedem k foťákovi a pak nás čeká nejhorší-kuchyň a obyvák 😝 😝 😝
a musím pochválit Sebulku už tři dny jí přenádherně,dneska vstával v šest kvůli polívce 😀 😀 😀

jiitkka
12. pro 2010

Dobré ráno 🙂 Tak já teďka lezu z pelechu... nálada opět nabodu mrazu... Venku sněží a asi i s deštěm,fouká vítr...No humus!!
@seba tak dneska pěkně odpočívejte 🙂 Je dobře, že malej baští 🙂

elidule
autor
12. pro 2010

dobrý skoropoledne 🙂

@jiitkka a jo,vidíš,mě vlastně nedošo,že to porodný rušili 😖

@seba to zmáknete a budet to mít krásný,jako nový 🙂
malej je dobrej 😀 hlavně ž baští

janulle22
12. pro 2010

ahoj holky.... tak dneska se malýmu dařilo do půl 9 😀 jsem se vysinkala do růžova... 🙂
@seba tak vidíš jak se to hezky zlomilo a malej zas papká... 🙂 hihi borec že vstával kvůli polívce... 😀
@jiitkka u nás to co včerá napadlo skoro roztálo...večer začlo pršet a je 5,5 st, venku hnus a sračky... 😝

Honza douklízí kuchyn a jede se na nákup... 😝 mám dlouhej seznam tak snad tátu nejebne... 😅 já nikdy nevím co mám kupovat... pak chci něco dělat a nemám ingredience... 😖