Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
14. pro 2010

@janulle22 jé Jani-ty se máš 😎 my si dáváme jen maličkost.No ono podělit děti je fuška,včera mě ppl stála tři litry 😠 aleuž máme pro ně všechno.Tatík ještě stihl v Lídlu koupit ten světelnej monitor Sárince 😵
Ještě musíme něco prarodičům,našim a bráchovi-ale co-poraďte 😖

janulle22
14. pro 2010

@seba ty se máš že už máš uklizeno... 🙂 u nás je to jak po boji.... 😠 😀 ale už se musím na to vrhnout... 😝 no tak my zatím máme jen jedno dítě, ale až bude druhé, tak taky sobě nebudem nic kupovat... tak my ještě musíme koupit moji mamě- parfém, tchánovcum- poukaz na masáže a já ještě Honzovi- knižku, triko mám, a bud brusle nebo boty chce, tak uvidíme... prababi budem dávat peníze at si koupí co chce sama...dneska jsem malýmu koupila ještě razítka bořka stavitela a jakýsi traktory... 😉 no ještě dostane od prababičky peníze, tak nevím co už mu kopit...uvidíme třeba pak po slevách mu něco koupim...
sebi prababi má kolik let? já bych jim koupila třeba dárkovej koš, nebo jsme kupovali třeba kávu s hrníčkama nějaký balení atd...
a vašim neporadím.třeba taky nějakej poukaz? máti jsme loni dala na kosmetiku a tatovi koupila svetr, parfém a kosmetiku na holení... letos dostane mikinu, holící strojek s ručnikem a kosmetiku... mama dostane- manikuru pedikuru, parfém, kosmetiku. tchán- triko, masaž, kosmetiku. tchynka- masáž, vybrala si halenku, kosmetiku. tak to vypadá u nás... 😀
a proč má vydechování na prd? 😕 ty léky jsou drahý jak prase teda... ale pro dítě jen to nejlepší.... 😵

jiitkka
14. pro 2010

@seba asi budu muset no,ale bojim bojim... ☹ tuková bulka se miudělala asi před 10lety za krkem a je tam pořád...nic nedělá,tak mi nevadí... To je dobře,že už máte hotovo 🙂 KOukám, že má Sára astma a to ji nevadí při sportu??
@janulle22 téda, to se někdo má 😀

elidule
autor
14. pro 2010

@seba v pondělí vyjíždí - půjde k někomu na zaučení a časem dostane svoje auto asi
třeba se to astma srovná časem,hlavně že na to jsou léky
my jsme jednou rodičům koupili velkej obraz,naší babičce koupíme nějakou pěknou vlnu (stejně nám z toho uplete nějakej svetr 😀 ), bráchovi nic,domluvili jsme se,že budem podarovávat jen díťata 🙂 ale kdybych mu chtěla něco koupit někdy,dala bych mu novou Guinessovu knihu rekordů - vyšla nová,je teda drahá jak prase,ale zajímavý počtení,hlavně ty rekordy kuriozit a pro člověka,který nečte žádný romány,tak si myslim,že taková knížka vystačí na rok 😀

elidule
autor
14. pro 2010

@janulle22 tys teda byla nějaká hodná,že ti ježíšek tolik nadělí 🙂

janulle22
14. pro 2010

@elidule asi jo no... 😀 ale měla jsem si něco vybrat... tak jsem říkala, že mp3 vonavku, něco na sebe a stříbro... tak mp3 nebude a ze stříbra to taky bude už za pár kaček... 🙂 ale nevadí mi to... ta teplíkovka je úžasnááááá 😵

seba
14. pro 2010

@jiitkka zatím nevadí,u fočusu neběhá pořád a v hale měla záchvat jen jednou 😒

@janulle22 díky,tu masáž půjdu zítra zjistit,mamině by se to líbilo.Tátovi nevím a bráchovi asi koupíme nějaký drahý triko nebo mikču.Všichni dostanou fotky dětí 😵 😵 😵 prarodičům je osmdesát,copak dědovi stačí flašička becheru-čím větší,tím lepší 😀 ale co babkám??
@elidule -Guinesovku máme,vloni ji chtěla Sára k vánocům 😵 teď si nejvíc přála psa simbu,tak ji ho tatík objednal,jsem zvědavá jakou bude mít radost a všichni dohromady dostaneme monopoly 😵 na to se těším já 😀

seba
14. pro 2010

@janulle22 Jani tak ji pak nafoť-ať se můžem pokochat 😵

janulle22
14. pro 2010

@seba tak nějaký koš dárkový.... nebo něco praktického.... noční košile, halenka, zástěra, papuče... k tomu ty fotky a myslím, že úspěch bude... 🙂
my prababi budem dávat peníze...chce prej kabát za 4500lč, tak ji dáme 1000kč ted měla narozeniny, tak k narozkám 500 a k vánocům 500 a je to vyřešeno... 😉

janulle22
14. pro 2010

@seba v adidase mají ted slevy na trika... okolo 500kč myslím, že to bude všude... 🙂

elidule
autor
14. pro 2010

teď mi volala kámoška z práce,je taky na mateřský,že jsme pozvaný ve čtvrtek na podnikový mecheche,tak hurá,taky půjdem mezi lidi 😀 nezapomněli na nás

janulle22
14. pro 2010

@elidule jéé ty s emáš... tak si to pořádně užij... 😉

elidule
autor
14. pro 2010

@janulle22 no já se pokusím,sešli jsme se z práce všehovšudy dvakrát a byla to vždycky taková "tichá domácnost" 😅 a sešla se nás pokaždý tak půlka,ale teĎ je mi to fuk,dám si točený píííívo 😀 😀

janulle22
14. pro 2010

@elidule budeš brát malou? bo bude hlídat manža?

elidule
autor
14. pro 2010

@janulle22 bude hlídat 🙂 kdyby nebyl doma,tak bych ji na chvilku vzala,je to od půl čtvrtý,tak na hodku by to šlo,abych se se všema viděla a pozdravila a pak šupajdila domů,ale takhle nemusim spěchat 🙂

jiitkka
14. pro 2010

Tak jsem ženy vymyslela suproš dárek k Vánocům ještě mamce k těm kolážím z fotek 🙂 Udělám ji kalendář a v něm budou zakomponovány moje fotky a asi i zvěřince 🙂 Už na něm pracuju 🙂 Pak se pochlubím 🙂 Jen musím ještě vykoumat zadělání / funkčnost a udělat ho rychle. Pač jí to do nemonice budu posílat poštou a tak aby to ve čt příští týden měla! 😉 Ikdyž ono by klidně šlo, že by nebyl spojenej...prostě jen archy.... hmmm uvidím uvidím 🙂
Dobrou noc 😉

janulle22
15. pro 2010

dobré ránko... 😉
tak jak jste se vyspaly dneska? 🙂 já do růžova... 😀 dneska budu balit dárky a ulky udělám... 🙂
@elidule tak to je fajn jak bude hlídání... 😉 to bude odpočinek... 🙂

@jiitkka ty si šikovná a mamka bude mít určo radost... 😉

seba
15. pro 2010

Dobré ránko 😉 tady opět chumelenice 😠
Tatík odjel na školení a závěrečný mecheche 😲 😝 😝 tak jsem musela táhnout ráno i Sebulku.Byl na bobech úplně zachumelenej 😀 😀
Jani-díky za tip,do adidasu se mrknem 😉 a babim asi udělám balíčky z lékárny.
Sebíkovi jsem teď ráno musela koupit čípek na kakání,tři dny nic,tak už tu tlačí 😝 snad se povede 😅

janulle22
15. pro 2010

@seba no vidíš jak jsi to dobre vymyslela... 😉 to určo taky potěší... 🙂
chudák malej, tak at se mu podaří bobek... 😉
ru chumelenici ti závidím... vlastně každýmu kdo má sníh... 😀

seba
15. pro 2010

@janulle22 tak bobek je zdárně venku 😉 a tatíkovi zakážm čoko úplatky 😠
a myslím,že bude pokračovat,právě zalejzá za křeslo 😀 😀 😀

janulle22
15. pro 2010

@seba 😀 😀 šikula...tak jen at se mu zdárně povede i další... 😉
na mě teda čokoláda nepůsobý zacpávavě, ba naopak... 😀

janulle22
15. pro 2010

@seba IP

jiitkka
15. pro 2010

Dobré ránko 🙂 Ještě že kamarád co měl přijet na 10h nepřijel...šla jsem spát v 1h ráno a jsem jak puchejř 😀 Takže jakmile v 8h ráno psal,že nepřijede,tak jsem vypla budíka a spala jsem dýl,ale stejně jsem jak přejetá. Tak dělám mamče ten kalendář a tedka jdu na květen a jsem se svou prací moooooooc spokojená 😵 Mamka bude nadšená 😵 Chci to stihnout dio 13h, než pojedu do města a rovnou ho vytisknout tam,tak Vám ho pak nafotím aby jste jukli 😉 snídám a pak musím opět jako každý den vyhrnout okna - je to něco bydlet v podkroví 😝 😀

@seba to je dobře,že je bobek venku 😉 😀
@janulle22 díky, určo bude a velkou 🙂

seba
15. pro 2010

@janulle22 Jani díky
Dala jsem nový fotky-tak mrkněte 😉

elidule
autor
15. pro 2010

nazdárek 🙂

@seba pěkný fotky 🙂 dorty vypadaly lákavě 😵 ............ taky bych si dala něco sladkýho 😅

byli jsme jen něco málo pokoupit a hlavně stromek jsem chtěla a prodej začíná od dvou až 🙄
venku furt padá a padá

seba
15. pro 2010

Ještě jedny fotky-tentokrát Sára prcek 😉 našla jsem konečně starý fota 😵 😵 😵

seba
15. pro 2010

@elidule Tak co,máte stromek.Já dotáhla děti ze školy a vyházela mega tuny sněhu.Za chvíli přenesu prcka do postýlky a půjdu na to zase 😠 😠 😠

jiitkka
15. pro 2010

@seba krásné fotky 🙂

Tak já jdu do hajan. Kalendář jsem dodělala, je krásný ...ALE tisk v info centru byl strašný... prostě to vypadalo hrozně ☹ Tak mě to mrzí... Vyzvedla jsem fotky, pro mamku na koláže jich mám 16 asi a nejdřív jsem mysela, že je dám na černou čtvrtku a dneska jsem si řekla že ne... tak jsem koupila veselé barvičky, i to jí v nemocnici zlepší náladu 🙂 tak se zítra na to vrhnu! Chtěla bych za ní osmého jet, tak snad budu fit a ještě 2v1. Dnes jsem byla na pracáku a slečna co za ní chodím je moc hodná a už jsme sepsali vše na ukončení a až porodím, tak tam jen zavolám. No a pak vyzvednout fotky,nakoupit a s kamarádkou těhulína čaj. A seděli jsme dvě hod na čaji...a když jsem pak přišla dom,tak příšerná bolest čípku,tvrdé břicho a křeče a asi 2h to trvalo... asi poslíčci,nebo nevím...Každopádně jsem měla strach. Ted to není o moc lepší,tak to jdu zaspat.
Dobrou noc!

elidule
autor
16. pro 2010

@seba ahoj,jo jo,včera jsme koupili malý smrček,je hodně bohatý,ale má krásný tvar,těším se,až ho ozdobíme 🙂 a ještě že jsme ho koupili,dneska má totiž manža ještě doktorku kvůli nový práci,pak ještě holiče,protože je jak Rumcajs a odpoledne mám já to sezení s prací a zítra si jede do starý práce pro zápočťák,do nový práce pro nový informace 😀 a v sobotu neplánovaně odjíždí s mým taťkou do Norska a měli by se vrátit prý ve středu,tak aspoň něco malinko ještě nakoupíme a dárečky budu muset zplichtit sama nějak příští týden asi,ale budou to jen maličkosti,tak uvidím

elidule
autor
16. pro 2010

@seba ahoj,jo jo,včera jsme koupili malý smrček,je hodně bohatý,ale má krásný tvar,těším se,až ho ozdobíme 🙂 a ještě že jsme ho koupili,dneska má totiž manža ještě doktorku kvůli nový práci,pak ještě holiče,protože je jak Rumcajs a odpoledne mám já to sezení s prací a zítra si jede do starý práce pro zápočťák,do nový práce pro nový informace 😀 a v sobotu neplánovaně odjíždí s mým taťkou do Norska a měli by se vrátit prý ve středu,tak aspoň něco malinko ještě nakoupíme a dárečky budu muset zplichtit sama nějak příští týden asi,ale budou to jen maličkosti,tak uvidím

elidule
autor
16. pro 2010

@jiitkka ahoj,je to lepší už?