Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
14. dub 2010

já chci taky kouknout na šaty,já se vdávala v gatích,tak se aspoň mrknu,co teď letí 😀

axi81
14. dub 2010

Eli, u mě to je hormonální původ, prostě tělo nevytváří dostatek hormonů pro běžný cyklus.

lamarika
14. dub 2010

Liduš ty jsi se fakt vdávala v kalhotách? To byl nějakej kostýmek nebo jak?
Je to normální porucha, někdy se dokonce stává, že máš ovulaci během menstruace. Většinou se to dá ale všechno homonálně upravit.
Nevím jestli bych nazývala manikůru na 10 ženských prací. . . Je to mrcha vychcaná co k pořádný práci nikdy nečuchne a radši se bude tahat se zazobanýma borcama
Axi určitě ho nebudeš otravovat. To že máš nějaký problém přece není tvoje vina. Jen tam pěkně běž. Taky jsem takhle běhala každej měsíc na gyndu skoro dva roky. Měla jsem pořád záněty a už jsem z toho šílela a měla jsem strach abych mohla mít někdy děti. Pak jsem se naštvala a šla k jinýmu doktorovi a od tý doby mám pokoj. Předešlá doktorka to totiž nijak neléčila. . .

elidule
autor
14. dub 2010

jo aha,nemám nikoho v okolí s tímhle problémem,přitom,jak tady na koníkovi čtu,je to docela věda otěhotnět ☹
no vdávala,v kostýmku, to byla prostinká svatba - jen my a svědci

elidule
autor
14. dub 2010

si to umí holka dobře zařídit 😝

od rána neteče teplá voda 😠

axi81
14. dub 2010

Eli, jak se ta svatba blíží, tak ti svatbu o 4 lidech fakt závidím... 😀

Můj doktor je skvělý, fakt se o mě staral jak o vlastní 🙂 Navíc jsem z doktorské rodiny, tak to pak i doktoři mají jiný přístup. To je tak jediná výhoda 😀 A právě proto se cítím jaksi mu být zavázána a je mi to fakt vyloženě trapné tam jít zase...vím, že je to jeho práce, je ke mně vždy milý a tak se bojím, jako abych ho nevyužívala...jsem divná, většína lidí takhle nepřemýšlí, ale já to mám v sobě holt zakódované. Strašně nerada někoho žádám o pomoc, mám pak pocit, že jsem neschopná. Díky, rodičové, že jste mě takto vychovali!!! 😠 🙄

axi81
14. dub 2010

Já mám právě strach, aby lidé takhle na mě nepohlíželi, jako že jsem si pořídila dítě a šup šup do práce a děcko k chůvě. Ale razím teorii, než být unavená a ušlápnutá maminka, která má svého dítěte občas plné zuby, já se na malou vždy těším a ten společný čas se snažím věnovat opravdu jen jí, blbneme, hrajeme si, procházky a na zbytek kašlu. Mě ta práce opravdu pomáhá se "odreagovat" a zůstat tak nějak v kontaktu s jiným světem, než tím maminkovským.

axi81
14. dub 2010

Jsem to tam nějak nezvládla, to souvětí... 😀

elidule
autor
14. dub 2010

😀 kolik vás tam bude axi?
já zažívám to samý s naším pediatrem,div se mu pokaždý ještě neomlouvám,když jdeme třeba do poradny 😅

lamarika
14. dub 2010

Právě to je ten problém proč mi tchyně nemůže hlídat Matese. . . Jsem šla na kontrolu a tři týdny dopředu jsem jí hlásila, že bych potřebovala hlídání a že ho bude dopoledne mít. Večer před kontrolou mi volá, že mi ho hlídat nebude, protože hlídá děcko tý hvězdy. My šli slzy do očí, jak jsem byla vzteklá a jak jsem cítila strašnou nespravedlnost vůči Matesovi. Teďka jak pujdu na kontrolu, tak jsem domluvená s mamkou, že si veme volno v práci aby mi ho mohla pohlídat a nemusela jsem ho brát zase sebou.

S tou vodou by mě to teda taky štvalo 😉 My měli svadbu na zámku, bylo to moc pěkný, ale přišlo mi to strašně rychlý 😀

elidule
autor
14. dub 2010

to nevadí,my si to přebereme 😀

axi81
14. dub 2010

Na profilu nemám žádnou fotku malé, tak vám ji hodím aspoň sem 🙂

axi81
14. dub 2010

Lami, to je blbé s tou tchýní...já jestli teď půjdu na tu kontrolu, tak asi malou vezmu s sebou.

Já mám tchýni daleko, ale mám tu naše, takže když náhodou, hlídá mi mamka. Ale to spíš, když si chci doma uklidit, ať se mi tam cvrček nemotá. A naši jsou nadšení. 🙂

Lami, zkoušela sis s tou dotyčnou o tom promluvit? A to je takový problém hlídat tu chvilku obě děti?

elidule
autor
14. dub 2010

s tou vodou to je už snad po desátý 😒 zavolám domácímu,ten přijede,zjistí,že bojler funguje a soused se nemyl,tak neví,co s tím 🙄 už chci bydlet ve svým ☹

lamarika
14. dub 2010

Tak u nás to na svadbě bylo ještě trochu zkomplikovaný rodinnýma vztahama. . . Nejvíc mě štvalo, že všechno zařizování bylo na mě a nikdo mi s tím nemohl pomoct, protože jsme o svdbě nikomu neřekli. Až měsíc před termínem jak bylo všechno hotový

Axi vyprdni se na to a buď prozměnu sobecká a mysli jen sama na sebe a vtrhni tam 😉 Každej má na práci pohled jinej a záleží si myslím i na tom jak je ta maminka na dítěti závislá. Já bych třeba nemohla chodit do práce a dát ho někomu jinýmu. Nedokázala bych to, protože jsem na něm závislá. A tím jak jsem pořád jenom s ním, tak ho nerada dávám i na hlídání když musím. Takže si myslím, že pohled maminek na práci a mateřství opravdu závisí i na této závislosti. Nicméně si myslím, že trocha práce ještě nikomu neublížila.

elidule
autor
14. dub 2010

hezoučká,smíšek 🙂 jak se jmenuje?

elidule
autor
14. dub 2010

naše rodinný vztahy (ze strany muže) jsou taky dost špatný,proto jsme se rozhodli pro tuhle variantu

lamarika
14. dub 2010

celekem je, protože s Matesem by musela jítdopoledne ven a nevím jak by zvládla dva kočáry. On mi ještě dopoledne spinká. Nějaká promluva s ní nemá žádnou cenu. Ona mě nesnáší od začátku co jsem s chlapem a já už mám díky všem naschválům co mi pořád dělá na ní taky averzi. Jeden čas jsem se snažila s ní vycházet, ale byla to jen zbytečná námaha. Víš jak, ona je ten tip člověka, kterýho je nejlíp vyliskat a i tak to bude zbytečný

lamarika
14. dub 2010

Kočka už chodí? 😕

axi81
14. dub 2010

Apolenka 🙂

Ach jo, kdyby člověk tak ty rodinné problémy mohl vypustit z hlavy. V každé rodině je holt něco, i v té naší samozřejmě. 😔 Je to mazec. Ale člověk si nevybere.

lamarika
14. dub 2010

Liduš to je pak pěkně na prd když je všechno pořád komplikovaný těma vztahama, co? Já teď řeším jak uděláme malýmu oslavu k roku. Už to má za 14 dní a pořád nevím jak to udělat. . . Nejradši bych nedělala nic, ale zase nechci aby on byl bitej kvůli tomu, že si někdo s někým nerozumí

axi81
14. dub 2010

Nechodí, zatím jen furt stojí.

Jasně, ono asi aby si člověk nedělal problémy, tak je lepší se dané osobě vyhýbat. Horší je, když je ti ten člověk tak blízký, že před problémy nemůžeš zavírat oči... 😢 A to je tvoje švagrová, Lami?

Eli, většinou, kdo má takto komorní svatbičku, hrozně si to pochvlauje. My budeme mít tak 80-90 lidí... 🙄

lamarika
14. dub 2010

Holky vy máte u holek z mého pohledu strašně zvláštní jména 😀

elidule
autor
14. dub 2010

taky jsem chtěla Apolenku,ale pak jsem si napsala Apolena Polanecká a už se mi to nezdálo 🙂
ale krásný jméno
člověk musí dělat kompromisy,občas ustoupit,ale s některými lidmi a donekonečna to nejde 😠

lamarika
14. dub 2010

Bohužel je, manželova sestra. . . My měli 50 lidí a bohatě stačilo teda

axi81
14. dub 2010

My už máme oslavu za sebou. Byli jen oba páry prarodičů. Větší jsem to nechtěla. Ale vy si to Lami můžete udělat jen ve třech,ne? Nebo pozvat taky jen babičky a dědečky a lidi, co máš ráda...

elidule
autor
14. dub 2010

jak to? 😀
my budeme slavit u našich,tam není problém ani s bráchovou rodinou,se tam všici slezeme 🙂 u tchánovců nic,tam je to o ničem

axi81
14. dub 2010

No, já jsem Alexandra, taky nic moc obvyklého (teda aspoň v mém dětství 🙂 ) Přítel chtěl Šarlotu, to jsem nechtěla já, já chtěla Amálku, to zas nechtěl on, protože on doma žádnou ANálku nechce 😀 Pak vymyslel Apolenu a mě se to moc líbilo. A kluka chtěl Přemysla. No tak to fakt néééé. Nakonec jsme měli taky něco jiného.
Lami, a jaké plánuješ jména pro další mimi, jestli to není tajemství? 🙂

lamarika
14. dub 2010

taky jsem nad tím přemýšlela, že by to bylo jen s prarodiči, jenže moji sourozenci mají malýho moc rádi a máme skvělý vztahy, takže samo sebou, že musí přijít na oslavu. Už se na ní moc těší. Od manžela sourozenci by tam být nemuseli, ale když tam buodu ti moji, tak zákonitě musí být i ti jeho kvůli prarodičům, protože ti by to nerozdýchali. Ke všemu přijede manželova babička a to už by byla úplná ostuda. No a manžel ostudy nerad, takže budu muset asi skřípat zubama. . .

axi81
14. dub 2010

Eli, a mě se ta Apolena s tvým příjmením zase moc líbí!! 🙂