Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
20. pro 2010

@fire85 no nesmí, penicilinové se mohou, to je už leta ozkoušené,že nemají vliv na miminko a já mám trošku silnější a taky ok. Protože Kubík už je"hotový" jen roste, takže by mu ublížit neměli. Správně by se v těhu nesmělo nic, ale pro něj je horší infekce ode mě,než léky které ji zničí. A 3týdny je fakt už dost no. Navíc Martas je taky nachípanej... je fakt,že v tuhle dobu je bacilů všude děsně moc! Já mám slabou imunitu od mala a jindy už touto dobou mám tak patery antibiotika, jen za podzim-zimu, letos první takže to je dobré! A nemocná jsem už páté vánoce po sobě,takže mě to ani nijak nepřekvapuje... 😖 .. a o bolavých zádech mi ani nemluv... to je masakr záda v těhu 😒

fire85
20. pro 2010

@jiitkka jejda tak to tě lituju s tou imunitou.no patery antib. normálně za zimu je strašně moc,nezkusila jsi někdy třeba homeopatii? přijde mi že doktoři to lidem cpou jak na běžícím pásu,myslím že to není vůbec dobrý,tělo si na to zvykne apak už ani nemusí zabírat.
ale ted v těhu je fakt že to aspon zničí ty bacily a Kubíkovi to naštěstí neublíží 🙂 což je fajn.
no záda mě fakt bolí fest,zatím s tím nic nedělám každej hned vem si prášek ale já na to kašlu,nechci se pořád dopovat práškama,některý lidi něco píchne někde a hned zobou prášek,uvidíme jestli to nepoleví možná jsem jen prochladla.

no já jdu péct perník,tak mrknu večer na vás 🙂

jiitkka
20. pro 2010

@fire85 no já mám slabou imunitu od mala a vyzkoušeli na mě už vše možné,mamka do mě vrazila tisíce za různé přírodní prostředky,apod... a bez úspěchu. Jediné co mi dcl min.rok pomohlo jsou přírodní věci od Nuskinu,ale ty v těhu neberu. A moje dr.mi řekla,že mě pomůže jedině těhu,ta změna v těle hormonů...protože už leta nikdo neví,co s mou imunitou dělat.... takže snad bude líp 😉
S těmi léky děláš dobře, já se taky vždy snažím nejdříve vydržet, pak třeba na krk a rýmu - čaje,med,citrony,cibuly,apod...a pak teprva doktor. Azáda vtěhujsoumasakr, už měsícnespímjak mě bolej festově, před 3měs.jsem měla skříplej nerv a to bylo něco. Horších 10dní neznám..a nemohla jsem kvůli miminku na to nic,takže jsem trpěla ale pak to samo přešlo! Tak držím palce,at Ti to dá pokoj brzko 😉

fire85
20. pro 2010

@jiitkka je tak to je teda blbý že máš takovou imunitu,ale zase víš že když jste vyzkoušeli kde co a nic nepomohlo,tak se s
tím nedá nic dělat.myslím že těhotenství ti určitě pomůže,všechno se mění tak snad už budeš následující roky a zimy mín trpět nebo vůbec na nachlazení a pod.

já sem dopekla perník,vyžehlila,půjdu mrknout na telku a zabalit pár dárků.už ty dárky ani nemám kam dávat,přijde mi že jich mám strašně moc,přitom mám pro každýho 2-3.

jiitkka
21. pro 2010

Dobré ránko, tak jsem vzhůru od 5:40h co nám zvonil budík a Martas musel frčet do práce. Musí mít nějakej bacil jako hrom, protože sotva mluvil, má teplotu a rýmu. A já jak měla z většiny problém jen s rýmou děsnou, tak dneska taky sotva polykám a krk jak v ohni. Takže to prsknul na mě a já se teda modlím, aby mi na to ty antibiotika co mám na rýmu pomohli. Ale píšou tam,že mají široké spektrum. To je něco teda! Ale já alespoň můžu ležet a pít čaje...ale Martas chudák za volantem! ☹ Doufám,že ve čtvrtek co nejdříve přijede a bude se kurýrovat!! No a mě hlavně at se to kvůli malému nezhorší!! Koupím si odpolko alespoň hašlerky. Do obchodu musím pro pečivo, včera sem zapoměla,ale je to díky bohu kousek. Okolo 9-10h čekám kamarádku co je doma na Vánoce z Anglie,tak se na ni těším 🙂 Jinak mi včera v pelechu Martas řekl, že by nemohl mít dítě,jako čekat ho...tak říkám jak to, a on že by se hrozně bál té bolesti,že mě moc obdivuje jak to beru,že se nebojím Tak jsem mu pověděla,že pro naše dítko to opravdu ráda postoupím a vím,že to bude šílená bolest,ale že to zmáknu.Jen že jsem z toho nervní. A on mě pohladil a řekl že ví, že jsem silná ženská 😵

elidule
autor
21. pro 2010

ahoj 🙂
od rána tady chumelí,byly jsme v krámu a vrátily jsme se domů jako sněhuláci 😀 ale je to makačka na chodnících,šla jsem zpátky po silnici 😒

@fire85 to musíš mít hodně dárků,já ještě něco dneska pokoupila,ještě zabalit - díky Bohu za dárkový tašky 😅 já jsem na balení děsná,nevypadá to moc hezky,pořádně zabalím jen knížky 😅 😔

@jiitkka ty si teda užiješ ty nemoce 😖
já jdu dneska ke kámošce a už mi psala,že mají doma rýmu,tak snad na nás taky něco neprsknou

jiitkka
21. pro 2010

@elidule no já bych teda radši byla doma a nikam bych nešla,kde mají rýmu 😖 Já jdu odpolko do krámu a taky mám z toho hrůzu, šíleně tu od rána sněží! 😝

fire85
21. pro 2010

@jiitkka je tak t je hezký že tě přítel takto drží, i když ti někdy není třeba hej 🙂
@elidule těch dárku řekla bych moc nemám,spíš máme tak malej byt 😀

já dorazila před chvílí z práce,chtěla jsem jít dnes ke kadeřnici ale bohužel měla plno,tak to nechám až na čtvrtek.
zítra jdem k babičce na kafe a vyzvednout si cukroví,ketrý nám napekla a dokoupit ještě zbytek dárků.

a pak už snad bude klídek.

tak já letím uvařit lečo k večeři,už na něj mám docela chut.jinak jsem měla dnes k obědu těstoviny se špenátem, kuřecím masem a smetanou.byla toho hora a já to zbouchala najednou 😅

jiitkka
21. pro 2010

@fire85 pěkně ses nabaštila k obídku, bych si hnedka takovou dobrůtku taky dala 🙂 A lečo je taky mňamka!! 😵 😉

fire85
21. pro 2010

jito jsem zjistila že toho leča bude nějak moc a to jsem tam dala 5 menších paprik a 4 rajčata ale ty zase byla obrovský.no nevadí budeme mít i na zítřek.
poslední dobou mám s jídlem vystaráno na týden. upeču buchtu ,jednou týdně uvařím hrnec něčeho a je to.no jo penízky budou ppotřeba na stavbu 🙂
tak já jdu umejt vanu a koupelnu 😝

janulle22
21. pro 2010

Ahoj děvčata...
jsme včerá měli mecheche a já dolezla doma ž o půl noci... 😀 ale bylo to super, fakt sranda... hidna busem mi dala zabrat, jsem se málem počůrala...snad byrzy vyrazíme zas...

přiopitá Janička... 😀 😝

monikahoff
21. pro 2010

Ahojky, ráda bych se k vám přidala....nejsem sice sama, ale jako bych byla! Je to jen s tím rozdílem, že musím uvařit večeři, protože přijíždí v deset večer a v osm ráno zase pryč..... Tak snad nevadí, že občas nakouknu a přidám svůj příspěvek.

jiitkka
21. pro 2010

@janulle22 pěkné foto 😀 😉
@monikahoff ahojky, mě to určitě neva 🙂 Opravdu jako by jsi byla sama přes týden pořád...
@fire85 super, zítra nemusíš vařit 😉

fire85
21. pro 2010

@monikahoff ahoj taky zdravím.to máš taky blbý že ti jezdí přítel takhle pozdě domů,já vím že když je ten můj pryč tak je pryč nějakou dobu,ale zase takhle bych se na něj každej večer těšila.
@jiitkka myslím že letošní rok už nebudu vůbec vařit,nebudeme skoro vůbec doma,ale u rodičů 🙂

monikahoff
21. pro 2010

@fire85 Já už jsem zvyklá. Jen teď, když jsem s malým doma, tak mi ta komunikace chybí. Někdy chytam stavy, že jsem rozhodnutá jít do práce.....ale Tomša už mluví pěkně, tak snad mě to přejde. Někdy si zase říkám, že bych byla raději, kdyby byl pryč i přes noc. Přijede - nají se - umeje - zeptá se, co Tomík - spí....Ale přes noc by si nejraději malýho nastěhoval k sobě do postele. Má smůlu, Tomša je zvyklý v postýlce, vzbudí se a chce táááám....do postýlky. Alespoň na tohle jsem hrdá...je to můj poklad.

fire85
21. pro 2010

@monikahoff jo tak jsem to myslela že jako přes noc pryč,nějakou dobu,pro mě je to takhle asi lepší než kdyby chodil denně až večer.
a co o víkendu? má víkendy volné ne?
můj přítel když je v čechách tak dělá od 6-14.30 po-pá

monikahoff
21. pro 2010

@fire85 O víkendu je doma, ale jelikož máme bárák!!!! A on udělá vše nejlíp, tak lítá...a ... no nic. Já ho chápu, ale občas mi hrabe a říkám si, co bych dala za dobrou sousedku s mimčem. Ta tady sice je, ale vůbec nechodí ven! Nevim, jestli jí nemáme přepadnout. Ale její manžel pracuje doma a nevim, jestli má zájem. Taky bych byla ráda za takovou pracovní dobu. No nic. Nezměnim to. Ale opravdu je lepší, když je pryč. Tomša když ho večer slyší, tak se zbytečně probere....

fire85
21. pro 2010

jé mámte barák tak to závidím,ale my začínáme na jaře stavět tak nás to taky čeká,máme to všechno ještě před sebou 🙂 naštěstí ještě nemáme děti takže ve dvou se to zatím zvládá dobře.je jasný že ty mu ani nemůžeš pomáhat,když jsi s prckem.
mě to vyhovuje proto,že když vím že bude pryč třeba týden ,14 dní tak si rozplánuju dny a každý den po práci mám jiný program....ale fakt to člověk nezmění.
a jak staré máte dítko?

jdu dát sprchu a spát 🙄 kolikrát závidím vám co jste na mateřské že nemusíte nikam vstávat,sice k prckům jo ale zase si jdete třeba lehnout.ale mě to většinou v práci přejde a je mi zase fajn 😀

elidule
autor
22. pro 2010

zdravím všechny 🙂
jako asi poslední z vás ještě dneska koupím jeden dárek - jsem zapomněla nějak na moji babču 😅 a vše zabalim a je to
dneska ráno mi nějakej kluk musel pomoct s kočárem,jinak bych nepřešla u přechodu pro chodce nával sněhu,koukal na mě dost dlouho,než mu došlo,že mi musí pomoct,jinak by sám nepřešel - jsem to tam zablokovala 😀

elidule
autor
22. pro 2010

@monikahoff to musí být děsný nemít s kým pokecat,i když se zabavíš přes den s malým,ale stejně není nad to mít si popovídat ještě s někým jiným

já včera byla u tý kámošky a taky jsme ale všechno neprobraly - její manžel se vrátil dřív z práce a nakýbloval se k nám,tak jsme nějaký věci raději vynechaly 😀

jiitkka
22. pro 2010

@elidule nj když se nakýbloval chlap do ženské debaty,to je pak naprdek 😀

Ahojda 🙂 Tak Martas má nečekaně příští týden dovolenou. Dneska mi tu hodinu nešla voda 😠 a od rána mi je zle až hrůza...začínám se po ATB čistit, jak kašlu,tak mě bolej festově záda u lopatek, v kříži zas jako normálně bolej,hlava z rýmy... no masakr! 😝 Tedka si dělám kaši a opeču si gothaj v trojobalu 😉

elidule
autor
22. pro 2010

@jiitkka no a nechtěl se zvednout vůbec 😀
snad už ti bude brzo líp a léky zaberou
gothaj v trojobalu - taky se tomu u vás říká studentskej řízek? 😀

jiitkka
22. pro 2010

@elidule hele to dělávala už babička naše ke kaši s okurkovym salátem 😉 Je to výborný a rychlý+levný.

fire85
22. pro 2010

hezký večer

je tak gothaj v torjobalu jsem ještě neměla,ale samotnej ho moc nemusím.
občas dělám špízy chudých 🙂 -zelenina,párek,cibule,sýr -obalit.
a dneska jsem měla čevapčiči.

po práci jsme šli s přítelem za babičkou,uděllala nám guláš pěkně s 5 knedlama.
já jdu ještě zítra do práce,ale už se těším až budou 4 hodiny a půjdu domů,teda čeká mě pak ještě kadeřnice.
@jiitkka drž se,snad ti bude líp.mě bylo minulý týden mizerně,jsem se bála že to odmarodím,ale nakonec ok.ty atb ti určitě pomůžou.
jinak mě pořád děsně bolí ty záda,babička mi dala konskou mast,tak mě přítel namaže ,tak snad to uleví.ona krásně voní,jestli to neznáte je to nějaká sněs asi 25 bylin a prej to fakt pomáhá,tak uvidíme.zárověn se cítím taková nafouklá a bolí mě břicho,ach jo. 😖

jiitkka
22. pro 2010

@fire85 díky, atb určo pomůžou...jen to má děsnej průběh, jak to mám v sobě dlouho a malého v bříšku...
Ty záda jsou děs,to znám. mě už bolej festově dobu,v noci se budim,místo abych vstávala odpočatá jsem uplně hotová...

jsem se trubka nabiflovala na noc a asi jdu zvracet.... 😖 😝 jsem prase snědla chlebíček,mandarinku,2ks vánočky s máslem a banán a je mi zléééééé 😖 😝 no to bych se kopla!!
Dobrou noc

seba
23. pro 2010

Ahojky holky,nějak nestíhám.Sice na pc jsem neustále,ale to studuju.Potřebuju do konce února udělat všechny zkoušky 😝
Přeju krásný svátky vánoční a každému vše ,co si nejvíc přeje 😵 😵 😵

elidule
autor
23. pro 2010

ahoj holky 🙂
dneska jsme byli na skok u našich,přivezli jsme si salát a od jedněch známých,co dělají na jatkách zase klobásy,tak hostina na zítra je připravena 😀

@seba to máš určitě teda fofr,přeju "pokud možno" trochu klidu na učení 🙂 a ať to všechno zvládneš
tobě a všem ostatním taky krásný svátky a pohodu 😵

elidule
autor
23. pro 2010

@jiitkka nejsi prase,míchaj se ti chutě no 😀 jak to dopadlo? udělalo se ti líp,nebo jsi to fakt vyzvracela?

jiitkka
23. pro 2010

@elidule no usla jsem asi po hodině funění v postely...a dneska mě zas z gulášovky už několik hod páláí žáha 😠 😝

Jinak všem co se zítra dopoledne nebudou motat na pc jako já, tak přeji krásný štědrý den 🙂

elidule
autor
23. pro 2010

@jiitkka pálením žáhy trpí moje mamka,já sama jsem to nikdy nepoznala,ale od ní vím,že je to fakt nepříjemný,ona na to cucá rennie,to ty asi nemůžeš v těhu,viď? 😖 ☹