Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
23. pro 2010

@elidule nn v těhu se nesmí... Musí to přejít samo, nebo sklenka mléka,ale to nepomáhá... No je to humus hnusnej!! 😝

jakoubka
23. pro 2010

Ahoj holky,
Rennie se smí i v těhu 😉
http://www.lekarna.cz/rennie-96-zvykaci-tablety...
já ho občas cucala též 😉

Přeji Vám příjemné prožití svátků vánočních 😵 🙂

fire85
24. pro 2010

ahoj holky přeju vám vesele vánoce a bohatého ježíška. 🙂

jiitkka
24. pro 2010

ahojda, tak my přijeli z pohotovosti... Jsem od půl6 vzhůru, Martin chrchlá, chrápe, kocouři lítali a příííšerně mě bolej záda a už mě to fakt neba... No Martina jsem sprdla o sto šest, pořád by se jen ládoval ibalginem a tak jsem prostě zavelela,že jedem. A samozdřejmě jak jsem říkala tak má hnisavou angínu. Doktor ho sprdnul,že to nechal až takhle,když už to má 5dní a že když má těhotnou ženu,že ji pěkně ohrožuje. No a já mámATB na dutiny a škrábě mě akorát dneska mnohem víc v krku...takže jsem z toho na nervy,abych to od něj nechytla, pač krk mám (měla sem) docela ok. No jdu chrnět.

Přeji Vám krásné Vánoce, hlavně pohodu,klid a rodinu pospolu (tu vám moc závidím) a ať si dnešek krásně užijete a dobře se napapkáte 😉 😵 Hezký den Jitka a Kubíček

janulle22
24. pro 2010

tak kočky...
nastal konečně den D a je tu štědrý den, tak vám přeju krásné Vánoce, bohatýho ježíška, hlavně zdravíčko, plno lásky, hodně štěstí a ať ten dnešní den prožijete co nejlépe.... 😵

jiitkka
25. pro 2010

Dobré sváteční dopoledne 😵 Tak tu asi straším jediná 😀 Tak jak jste si užily včerejšek?? Já tu měla sestru a v 16h už jsme jeli k Martina rodině. U proslovu tchána jsem byla přivítána do rodiny 😀 No Martinovi bylo celej večer zle, průšvih je že na mě bacil v krku hodil, takže já dneska sotva polykám a svá ATB na dutiny dobírám v PO ráno... Jsem z toho na prášky...bojím se o malého,aby mu to neuškodilo... ☹ Jinak jsem dostala kosmetiku-i pro malého,apod...ale z čeho mám ohromnou radost je kniha "první rok života dítěte", je v ní vše od porodu až do navrácení do práce. Je bombová!!!! Super info o nemocích,péče o miminko,ale i o matce a její tělo v šestinedělí,apod...no úžasný!! 😵 A přenádherný deníček miminka,ale ten je strašně moc info se do něj píše,krásná ilustrace,to mám fakt radost 😵 Tak já jdu udělat cibuly s medem na ten krk, nebo mi schoří, to je děs!!!
Přeju krásný,pohodový den 😉 😵

janulle22
25. pro 2010

ahojky holky... tak jakej byl ježíšek...?k nám taky došel... 😀 dostala jsme teplákovku adidas, pumu vonavku, řetízek s přívěskem, kosmetiku, vonavku další a peníze... 😀 tak v pondělí razím na nákupy, malej pojede k našim na prázdniny... malej dostal tolik dárku, že nevěděl s čím dřív si hrát, ale jak to tak vypadá tak ho nejvíc zaujal zubař, přístav k vláčkodráze a garáž na auta... 🙂

@jiitkka no hezký dárečky jste dostali... 🙂 tak se brzo uzdravte oba...u nás maj kluci rýmu a hans jako obvykle opuchá jednou noha, pak obě, ruka, obě ruce, ret, oko... 🙄 a já to poslouchám pořád... 😝 😀

zamilovala jsem do balerinek z adidasu, ale stojej 1000kč tak nevím jestli to mám obětovat... 😅

fire85
25. pro 2010

ahoj holky tak vám přeju krásné svátky

my jsme u přítelových rodičů a já už jsem tak děsně přecpaná z jídla 🙂 měli jsme fakt výbornou svíčkovou,tchýně vaří fakt dobře 😵

jinak dárečků jsem dostala moc,jsem spokojená, největší radost mám ze županu, potom mlýnky na koření v sadě, nějakou kosmetiku,čaje,aromalampu,ponožky,parfém Versace-ten voní úplně nádherně,spoustu oblečení.

no bylo toho moc,ani už nevím

ještě zítra od babičky dostanu peníze tak se těším až je použiju na slevy a něco si pořídím
jinak jsem s přítelem dostala puzzle podle naší fotky,je to fakt super,zatím jsme neskládali ale až složíme tak necháme zarámovat a pověsíme

@janulle22 balerínky si kup,myslím že to je v pohodě ta cena,a budeš mít radost

@jiitkka tak to je hezký že tě tchán přivítal do rodiny co? asi už je na čase,když za chvilku rodíš 🙂
snad už je vám líp

elidule
autor
26. pro 2010

ahoj 🙂
my jsme včera byli u našich a dneska u tchánů,ježíšek dorazil všude,koukám,tak to je dobře 🙂

@janulle22 kup si je a udělej si radost, na to ty peníze máš

@jiitkka tak co? jak vám je? 😒

u nás se momentálně spí,Justýna po obědě,Vašek spí do zásoby, večer vyráží na cesty,tak aby byl fit

janulle22
26. pro 2010

ahoj holky...
no uvidím, záleží jestli se dostanu do Olomouce, malej je jakejsi marod, tak asi k našim nepojede... 😒 stěžuje si zas na ouško, tak nevím jestli nebude mít zas zánět ucha...
malej si taky chvilku dáchl ale je takovej bez břinku... 😖 já se přejedla a taky bych si dala šlofika 😀

@elidule tak ybudete sami? my taky, dneska večer táta odjíždí, ale jen do čtvrtka...už aby byla škola, nějak mě to doma už nebaví... 😅 😀

jiitkka
26. pro 2010

ahojda 😉 Tak my včera byly na návštěvě celej den skoro a naštvala mě opět silně tchýně a už s ní končím. Protože aby nám opět tvrdila,jak jsme blbý a že malej je chyba,na to já jí seru!! 😠 Takže jsem přijela dom s náladou nabodu mrazu. Dneska jsem vyprala pols.várku věciček malého, prohrabošila se věcičkama a už mám připravené v čem pojede zporodnice 😵 Tatínek nám to odsouhlasil a malej bude opravdu velikánský fešák 😵 Zítra mám ráno velký ultrazvuk, pak dokoupíme zbytek věciček co chybí+číhám na aukru na monitor dechu. K dr.se bojím...snad se to otvírání nezhoršilo. No je mi čím dál hůř, záda jsou masakr...křeče,tvrdé břicho...no uvidíme,snad ještě tak 3-4týdny malej zůstane v bříšku.
@elidule děkuji za optání, dneska je to již lepší 😉 Já zítra dobírám antibiotika,ale jak na mě muž hodil i bacil v krku, tak to ještě není uplně ok,ale snad to bude už dobré. Co Justýnka a ježíšek?? 😵
@janulle22 díky,snad už nám daj bacily pokoj!! Krásné dárky malý dostal 🙂 Ale že zubař udělá radost 😀 Snad nebude nemocný... 😖
@fire85 také jsem měla včera svíčkovou 🙂 No po 6,5letech mě přivítal do rodiny, asi už ví, že když čekám jeho vnuka, že se mě už nezbaví 😀 😀

elidule
autor
26. pro 2010

@janulle22 já jsem taky nějaká přejedená všeho 😝 😀 furt něco zobu 😖
no měl by dojet taky asi ve čtvrtek a do tý doby budeme zalezlý doma - kdyžtak slyším,že má bejt zima

@jiitkka proč vám to říká,že je dítě chyba? nějaká praštěná ne? 😠 a vůbec,co jí je do toho,vy jste se pro něj rozhodli
Justýně byl Ježíšek ještě ukradenej 😀 všimla si dárečků,prohlídla,prozkoumala a šla si hrát s plechovkou od čaje,co má mezi hračkama 😀
příští rok už to bude ale určitě o něčem jiným 🙂
s dárkem od tchýně si naštěstí nehrála vůbec - píšu naštěstí,protože to byly nějaký levný plastový kostičky od vietnamců a já jsem za chvilku,co jsem se jima probírala,měla červený ruce,pouštělo to nějaký svinstvo 😝 🙄 tak hnedka říkal Vašek,že s tím si Justýna hrát teda nebude,za což jsem mu vděčná,že se ozval sám - tchýně koukala jak bulík

elidule
autor
26. pro 2010

@jiitkka taky jsem pečlivě vybírala oblečky pro malou,aby byla fešanda z porodnice 😵 nakonec byla celá ve žlutým 🙂
ten monitor dechu to je pálka,my jsme no naštěstí dostali,ale i kdybgy ne,ty peníze bysme za něj obětovali

fire85
26. pro 2010

ahojky tak my dnes přijeli od tchýně a byli jsme ještě u mojí babičky,dostala jsem další dárky ´+peníze takže můžu jít utrácet na slevy,už se těším.jinak jsem se taky hrozně přecpala ,měli jsme výbornou véču,spousta sýrů,ovoce ,cukroví a tak.
zítra si potřebuju koupit novej diář a dostala jsem aromalampu tak nějakej dobrej olejíček do ní.

@jiitkka to teda moc nechápu proč vám tohle tchýně vykládá a vadí jí že budete mít dítě,vždyt jste spolu dlouho a máte na něj asi nejvyšší čas,jinak by jste si ho nepořizovali ne? jste snad rozumný,ne?
a moc nechápu že tě tchán přívítal do rodiny a tchýně takhle blbne 😀 ale stejně si dal načas,po 6,5 letech...

seba
27. pro 2010

Ahojky po svátcích 😉 Sárinka je z dárků nadšená,Sebíka nejvíc zaujala mašinka Tomáš tatíka jeho autodráha 😀 Včera jsme byli u prababi,všechny její děti s vnoučaty a pravnoučaty 😝 naštěstí dvě sestřenky nedávno porodily tak jejich rodiny chyběli,jinak to byl blázinec 😝 a večer na mě lehl nějakej bacil a sotva dejchám.Sára si taky stěžovala,že se necejtí,tak uvidíme ☹

@jiitkka tak jak dopadl utz?A co Kubík-drží se?
@janulle22 boty kup určo 😵 😵 😵

@elidule já dneska pro sebe naplánovala jen vodu 😀 😀 včera jsem to přehnala s chlebíčkama 😝
@fire85 mě tchán do rodiny ještě nepřivítal 😀 😀 😀
Jinak už mám tři zkoušky-jde to docela ok 😎

jiitkka
27. pro 2010

@elidule
@fire85 taky nevím,co nám to říká a co jí je k sakru do toho!! Sama měla dítě v 18ti,táta bez práce,bez financí,živila je tchýně a mě bude něco říkat!! Fakt toho mám plné zuby! POkud mi začně ještě krafat do výchovy,apod.tak to už bouchnu bez servítek!! I ty řeči jiné - monitor dechu,mantinel,igelit pod matraci..... = zbytečnosti!! že dřív to prej nebylo. Ale tak k sakru mám sehnat valchu a prát na valše že dřív nebyla pračka a máme začít poslouchat rozhlas?!!? 😠 No zamrzelo mě to pěkně a i fakt rozčílilo!! Ale hlavně že my se těšíme a moc!! 😉
@seba za 30min jedeme. Bojím bojím... 😒 Snad bude vše ok!! 😉 Supr,že jste si užili Vánoce!! 😵 Musí to být krásné,když jsou děti a rozbalují dárečky od Ježíška 😵 Držím palce na bacil, at rychle zmizí!!! Já dobírám tedka posl.antibiotika a je mi pořád docela blbě...Martin na angínu dobírá až v pátek 😒 No to počasí,každej prská... 😝

elidule
autor
27. pro 2010

@seba kolik toho ještě máš těch zkoušek?

@jiitkka tak jak Kubík? jak mu je u tebe? 🙂

jiitkka
27. pro 2010

Tak jsem doma z kontroly. Tak tělo už se připravuje, otevírání se nějak moc nezhoršilo, co mě dva dny pálí hrozně hrdlo uvnitř, tak tam nic nevidí, jen lehké zarudnutí. UTZ tvral asi 10-15min, malej lumpačil, vůbec se mu utz nelíbil, asi ho to mačkalo 😀 je v pořádku, u něj vše jak má být. Ptala jsem se na váhu a ta mě malonko vyšokovala Malej do tedka naprosto odpovídal a dneska jsme 32+3 a odpovídáme 33+4 ...máme 2300g. Prý to ale nemusí být přesně tak, protože UTZ ukazují vždycky víc. je ale větší. Což opravdu vím že neodpovídají často, protože kamarádky děsily jak budou děti velké a rozdíl byl třeba i 700g než tvrdili dr. Tak uvidíme, jak velkej Kubík bude 😵 Pro mě to není podstatné,hlavně ať je zdravej!! Nahoře mám 11kg. No říkala jsem mu o křečích,apod...tak už mám prý určo poslíčky, mám se hlídat tvrdutí,apod. Zatím je vše v pořádku,ale může to přijít každým dnem. Tedka jdu 17.ho a pak už začnu chodit do porodnice na pásy každý týden a každý týden i k němu na kontroly. To se teda naběhám 😵 Pak jsme dokoupili - 2x pleny balík, hřebíneky, nůžtičky, líh, odsávačku nudlí, dudlíky s fotbalovým míčem (těm jsme neodolaly ), v DM 10ks omývatelných přebalovacích podložek(sebou na cesty,do kočárku,...), vložky do podprdy a mají v akci dlouhodobě za 52,- od Canpolu 5ks poporodoních vložek jednorázových-což je supr cena.Pak ještě mě zbytek věcí do porodnice, i bavl.kalhotky ať mám nové, intim.ubrousky,igelit na matraci, košíky na kosmetiku malému at to mám na komodě srovnané, atd tad...takže už jen borovou vodu-tu ale až z porodnice a číhám na ten monitor dechu na aukru a je to. No šli jsme na oběd a tedka si jdu lehnout a pak jedem za rodičema na chalupu...chtěli koupit veky
😝 Jsem z toho chození hotová a i spodek se hlásí, že takhle by to nešlo 😝

janulle22
27. pro 2010

ahoj holky... zajela jsme do města a utratila zas peněz... 😝 koupila jsem si gatě, košilu, stíny, štětce na stíny, tvářenku, zrcátko 😀
malýmu v lékárně echinaceu, vitamínky, niveu krém
v tescu a jsem o 1200 chudší 😀
@jiitkka to je dobře, že jste v pohodě zatím... tak se šetři... 🙂 nám řekli, že malej má 3-3,5 kg a měl 3,80 😉
jsem se najedla a nic se mi nechce... 😝 vyperu, pouklizím a dám aerobik a rotoped...

fire85
27. pro 2010

ahoj tak jsem dnes byly v práci a pak vyrazila na nákupy ale nic moc.chtěla jsem nějakej dobrej olejíček do aromalampy ale měli asi jen 3 druhy a jinak nic.taky kalendář jsem chtěla ale je to nějaký probraný,tak jsem to vzdala.
zítra jedeme do tesca tak snad si něco vyberu a pak jdem do kina na Občanský průkaz.
přítelovi jsem odpoledne usmažila řízky a právě zapékám těstoviny s brokolicí a smetanou.

@janulle22 super nákupy,peněz nelituj a užij si to

janulle22
27. pro 2010

@fire85 já nelituju, jsem ráda, že jsem sehnala na sebe gatě... v takku mi nebyly a nebo neměli moji mega velikost, takže jsem spokojená i od tamanů 😀 teda ty jsi kuchtík, mě by se teda nechtělo tak vařit... ale zítra budu muset něco uklohnit, ale nevím co... je to jen pro mě a malýho, chtělo by to něco rychlého a sytého... 😅

fire85
27. pro 2010

@janulle22 to víš že jo i od tamanů dobrý když jinde nejsou.
no já kuchtím takhle jen občas,ale zase to stojí za to. ve středu jedem ke tchýni tak snad nebudu až do nového roku vařit. 🙂
udělěj lečo...zdravý rychlý zasytí,a je levný,nebo rajskou je tu bych si dala.a tu máš hned.teda bez masa 😀

jiitkka
27. pro 2010

@janulle22 tééééda, to jsi nakupovala 😉 😵 My taky,ale pro malého 😀 No jsem zvědavá teda,zda mi změní termín,když odpovídáme o 8dní jinak, zda malého tedka bude hlídat a i vážit příště zas... no snad se začnu modlit,at po 20.tém leze na svět už, ať nerodím 5kilového macíka 😀 Týýý brďo,to snad ne 😅
@fire85 mňááám těstovinky 😉

fire85
27. pro 2010

holky už ty těstovinky dlabu jsou fakt výborný,je tam párek s telecím masem mnam
přítel si dá zítra dneska měl řízky,tak zejtra budou jen těstoviny no.

@jiitkka četla jsem co jste všechno koupily pro malýho to je paráda 🙂

jedný známý se narodila 15.holčička Sylvinka,má fotky na FB a malá je krásná.prý hodně spinká

jiitkka
27. pro 2010

@fire85 díky, jsem ráda 🙂 No kamarádka má doma měsíc starou holčičku Beatku a spinká přes den, v noci je vzhůru a druhá má 3týdny starého Kryštůfka 🙂 Obě porod vyvolaný, tak uvidím co čeká mě 🙂

fire85
27. pro 2010

je kryštůfek,to je pěkný jméno 🙂
neboj porod u rčitě bude v pohodě

jiitkka
27. pro 2010

@fire85 nebojím, já se těším 🙂 Ikdyž vím, že to bude masakr ... ale už tu bude malej,to se moc těším!! No uvidíme,kdy se mu bude chtít na svět a jak bude veliký 🙂

elidule
autor
27. pro 2010

čus 🙂

@jiitkka mě doktorka říkala,že ty váhový odhady jsou vždycky +/- 500 gramů

@fire85 já si raději kupuju vonný svíčky,protože se mi jednou stalo,že mi voda s tím olejíčkem vyprchala a ta nádobka se pálila dál,já si toho blbec nevšimla a celý dno tý nádobky se nějak speklo nebo co a bylo to na výhoz 😅 😝

fire85
27. pro 2010

@elidule dík,na to si musím dát pozor,vonný svíčky právě zapaluju dost často,tak chci nějakou změnu 🙂

jiitkka
27. pro 2010

@elidule uvidíme opravdu až vyleze Kubík na svět 🙂