Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jakoubka
27. pro 2010

@jiitkka -gratuluji k úspěšné kontrole 🙂
my měly v 33tt -2480g a dr říkal,že do termínu přibere ještě kilo a malý měl na termín 3670g,takže se moc nesekl 😉
Váhu už má krásnou 😵
Známá porodila na termín holčičku 2420g a 42 cm a ted je z ní už 3 letá slečna 😵

jiitkka
27. pro 2010

@jakoubka Děkuju 🙂 To jsi mě uklidnila, že nemusí být obřík 🙂 😉

jiitkka
28. pro 2010

Dobré ránko 🙂 Tak dneska za noc jsem byla asi 3x na wc, 1x budit Martase na ATB a 3x mě vzbudili záda, no spím teda fakt úžasně!! 😠 JInak pořád dumám, že abych nakonec fakt nepřenášela a nerodila Kubíčka pětikilového... 😀 No jak mi psala jedna na jiné diskuzy, tak termín neposunou,že se to nedělá...tak to nechám osudu 😉 Možná na začátku února začnu uklízet, být čiperná, vana, sexovat a třeba to přivolám dřív 😀 Ikdyž sexovat...když je Martas doma 2dny v týdnu...No co,ono to nějak dopadne 🙂 Jen se modlím ať nemám císaře a ani vyvolanej porod nechci!! Ikdyž jeho výhoda by byla,že by byl Martas doma a očekávala bych to...No nejdůžitější aby byl malej zdravej! 😵
Jinak dneska mi pán odesílá monitor dechu,takže zítra/čtvrtek přijde 🙂 A ještě kočárek a je to! 😵 Jo ještě chci teda pantofle do porodnice nové. Dneska dotřeme postýlku, tento týden uchystám tašky do porodky a bude. Já se normálně těším rodit 😀 😀

janulle22
28. pro 2010

@jiitkka ahojky... hele já jsem se taky těšila dokud jsem nevěděla kdy to příjde, ale nakonec jsem týden přenášela a v ondělí mi řekli ve středu v 5 hod ráno přijedte na vyvolávanej porod a byla jsem od té doby fest vystresovaná 😀 no a nakone jsem rodila císařem... 😉 ani mi to nevadí... u normálního to boli před a u císaře po... malého jsem hned viděla, měla jsem částečnou narkozu... 🙂
to teda nemáš moc dobré noce, aleaspon si můžeš lehnout kdy chceš... 🙂 a přítel teda marodí, nebo to přechází?

jiitkka
28. pro 2010

@janulle22 marodí. Přijel 23.ho uplně hotovej a 25.ho jsem ho ráno hnala na pohotovost a dostal penicilin= hnisavá angína. A tenhle týden má dovolenou, i kvůli tomu, aby to vyležel pořádně. ¨
Co se porodu týče,tak vím že to bude děsná bolest...ale těším se na malého a pro něj to ráda vydržím! Vyvolávanej porod,bych fakt nechtěla..ani císaře. Chci si to "užít" jak to má být. Rozhodně nechci epidural. Přistoupila bych na něj,jen kdyby měl být malej fakt macek a doporučili by mi ho. Jinak ne-e...ale člověk si plánovat může a vše může být nakonec jinak. Takže uvidím 🙂

elidule
autor
28. pro 2010

@jiitkka kámoška přenášela,pak šla na vyvolání a jak došla do porodky,praskla jí voda 😀 jiná šla na vyvolání a byla ráda,že to doktoři ukončili císařem,říkala,že císaře nechtěla,ale bylo to pro ní vysvobození .... takže fakt,nakonec dopadne všechno úplně jinak,než jak si to člověk naplánuje nebo představuje,hlavně že mimčo nakonec na svět vykoukne

mě začlo taky nějak bolet v krku,tak jsem hnedka začala cucat strepsils,doufám,že to zabere

jiitkka
28. pro 2010

@elidule jé to měla fajn,že jí praskla voda 🙂 No ono by to bylo moc lehké,kdyby šlo plánovat 😀 Ty bacily jsou šílené, koukej cucat a zavázat si krk 😉

seba
28. pro 2010

Ahojky 😉 Sebík už spinká přes tři hodinky-jsem zvědavá,kdy padne večer 😝
Nám snad léčba zabrala -sice smrkám a kašlu,ale jde to.Tatík odjel na nákupy,volal,že mi koupil demižónek vína 😀 😀 😀 a kouká,co je ve slevách.
@elidule zkoušek mám mít čtrnáct 😒 no možná večer jednu zkusím.
@jiitkka porod nemusí být nejhorší,podívej já-mě nejvíc u Sebíka bolelo napíchnutí kapačky a holení 🙄 ,pak zkus ten maliník a pořádně sexovat 😀

elidule
autor
28. pro 2010

já bych si tak lehla 😖

@seba a to musíš stihnout do února,jo? co to stojí vůbec,jestli můžu vědět?
ježiš,kdo tě holil,že to bolelo? já to jakžtakž ještě zvládla sama,ale byla to dřina přes ten pupík 😀

elidule
autor
28. pro 2010

já bych si tak lehla 😖

@seba a to musíš stihnout do února,jo? co to stojí vůbec,jestli můžu vědět?
ježiš,kdo tě holil,že to bolelo? já to jakžtakž ještě zvládla sama,ale byla to dřina přes ten pupík 😀

janulle22
28. pro 2010

jituš no plánovat si můžeš jak chceš, ale je nebude zajímat že nechceš vyvolávanej porod... 😀

tak malej má zas teplotu, měl 39 a trošinku mu to kleslo... nás se ty nemoce nepustěj... 😠 doufám, že to brzo přejde... ale má i rýmu a kašel, takže to bude asi na dýl...

eli já spinkala do půl 5 😅 😀
sebi jsi šikula, že si doděláváš zkoušky... 😉 jak to jako funguje?

jiitkka
28. pro 2010

@seba no sexovat 😀 Když je Martas pryč přes týden 😀 Na ten maliník se chystám, díky od 36týdne se má pít??
@janulle22 😀 to je fakt 😀 Mě je to celkem jedno, jen opravdu budu ráda,když nebudu mít císaře a vyvolávačku. Samo že je priorita,at je malej zdravej, ať to bolí jakkoliv!!! 😉

elidule
autor
28. pro 2010

@janulle22 a co ty ouška? nebolej ho? 😒 čím srážíš tu teplotu? dva večery po sobě měla malá 38,5 - to nikdy neměla ještě,dala jsem jí čípek,neplašim při týhle teplotě?? 😕 😅 je to vůbgec teplota nebo jen zvýšená?
Justyna má taky rýmu,jestli se objeví kašel,tak půjdu hnedka k doktorovi,minule jak měla ten zánět průdušek,tak mi doktor řekl,že jak začne kašlat,i kdyby jen malinko,mám raději hnedka přijít,tak doufám,že to zůstane jen u rýmy

janulle22
28. pro 2010

@elidule ne nebolej naštěstí, ale teplotku má pořád... 😒 mě dr říkala, že mám sirupek dávat až pří teplotě na 38, ted dostal a už leží se mnou a usiná... jak je nemocnej, mám ho dycky u sebe, táta je pryč, tak aspon nejsem sama v pelíšku... 🙂 jen kdyby nebyl nemocnej... snad ho to brzo přejde...
@jiitkka já chápu jak to myslíš, taky jsem to tak viděla, ale mě už při kontrolách v nemocnici říkali, že asi budu rodit císařem, že malej nesestupuje... ale pořád jsme doufala, že to bude bormálně, ale nebylo a ani mi to není líto...byla jsem ráda, že už je malej na světě a nic mu není... 😉 a já se z toho rychle oklepala, zašili mě ukázkově jizva není vidět... 🙂 a žádný problémy jsem neměla...když pominu kojení...

jiitkka
28. pro 2010

@janulle22 Malej nechtěl mlíčko, nebo v čem byl problém?? Já bych moc chtěla kojit, tak snad nám to půjde a bude chtít. Ono opravdu je to všechno jedno,hlavně ať je Kubík na světě a je zdravej 😉

janulle22
28. pro 2010

@jiitkka spíš mě moc nepomáhali s kojením v porodce a mě bylo blbé je otravovat... dali mi ho k prsu a odešla on se pustil a já jsem to nemuměla, takže bradavky rozkousaný do krve, bolest u každého kojení, zkoušela jsem odsávat, kojit přes kloboučky a porád bolest jako hrom... pak zánet prsu 40 horečky atb a mlíko bylo fuč...

jiitkka
28. pro 2010

@janulle22 tý jo... ☹ No tady prej taky pomoc žádná od sester. Kamarádka co tedka rodila,tak říkala že ji malou 5h po porodu přinesli a sestra "nakojte ji" a ona že neví jak a sestra ji prý řekla,že si musí najít správnou techniku a odešla... Ale já jsem od rány,takže uviděj!! Od toho tam jsou!! 😠

janulle22
28. pro 2010

@jiitkka já jsme taky od rány.... ale v tu chvíli jsem byla malinká jak hlavička od špendliku... 😅

seba
29. pro 2010

Ahojky 😉 tatík jel na pracák,tak mám volno na pc 😀

@elidule tatíka to stálo 1800 a je to nejlevnější,co může být 😝 ,když to stihnu poslat do konce února,tak mám do konce roku čas udělat ještě zkoušky na dalších šest let.Myslím,že je to jen tahání peněz z nás ☹ 😠

@jiitkka já měla taky manžu pryč 😀 😀 ale pátek,sobota,neděle to musel odpracovat-a jak se mu nechtělo 😀 😀 😀 maliník jsem pila od 36 dva hrníčky a od 38 tři

seba
29. pro 2010

Jani-jak malej??Snad z toho nic nebude 😵 😵 😵

janulle22
29. pro 2010

dobré ránko...
tak malej má 37,5 je mrzutej ale tak snad to bude v pohodě,,, tch jedou do Zlína tak budem sami to bude pohodička 😀 dneska udělám rajskou a bude na dva dny...

@seba takk to je dost peněz...ale jestli je to potřeba, tak to se nedá nic dělat...hlavně aby ti to šlo....

elidule
autor
29. pro 2010

ahoj všem 🙂

@seba aspon,že nemusíš nikam jezdit,co? to je dobrý,když to jde takhle přes pc

@jiitkka já měla štěstí na skvělý laktační sestry,byly moc hodný a ochotný a vše mi ukazovaly a mě to stejně nešlo a pořád jsem na ně volala,aby mi malou přikládaly a nikdy se ani neušklíbly, byly fakt super,ale mě to kojení nešlo ani s kloboučkama,tak jsem začala odstříkávat a mlíko časem zmizelo úplnhě ☹ ale asi jsem neměla dostatek trpělivosti a vzdala jsem to brzo 😔

@janulle22 my jsme už bez teplot naštěstí,i ta rýma je na ústupu,ale stejně jsem k malý vstávala snad desetkrát,nějak špatně se jí spinkalo

jiitkka
29. pro 2010

@janulle22
@elidule No modlím se, abych kojila. Tak snad nám to půjde! 😉
@elidule naše porodnice má ten certifikát, že dodržuje těch 10zásad správného kojení a co slyším od mamin,tak na to silně prděj! To na mě ale můžou zkusit 😉
@seba a myslíš, že ten maliník opravdu pomáhá?? Určo ho koupím. No tak uvidíme, Martasovi jsem to už říkala, že pak začnem sexovat 😀 Tedka máme už cca 3měsíce zákaz. I vanu nesmím kvůli otevírání, přitom by mi určo na ty moje záda bodla.

Jinak dobré dopoledne, já si dneska pospala pořádně. Ale to bylo asi tím,že od 6h jsem byla do cca 8h vzhůru... zas ten bláznivek kocour řval... no idelání příprava na dítě 😀

elidule
autor
29. pro 2010

@jiitkka co sprcha aspoˇn na ty záda?mě to docela pomáhalo

jiitkka
29. pro 2010

@elidule to pomůže jen na chvílu, bych tam musela sedět 24h denně 😀 😀

elidule
autor
29. pro 2010

@jiitkka jo aha 😀

fire85
29. pro 2010

ahoj holky tak mám ode dneška až do neděle volno a nějak nevím co mám doma dělat,se mi nějak nic nechce 🙄
jsme byli včera na nákupech,chtěla jsem olivovej olej ale neměli žádnej pořádnej jen nějakej za 40 kč a ten jsen fakt nechtěla.tak kouknu ještě jinde,i na ten olejíček do aromalampy.
pak jsme šli do kina na film Občanský průkaz a bylo to fakt moc pěkný.je to taková hořká komedie ze 70.let jak to tenkrát bylo a končí to docela smutně.doporučuju zajít na to.

dneska jsme si dali doma oběd,přítel ty těstoviny z pondělka zahustil vajíčkem k tomu okurku a byla to mnamka,ted se chystám žehlit a odpoledne půjdeme s přítelem za kamarádkou na chvíli posedět.

zítra jedeme ke tchánům budeme tam na silvestra tak ještě chceme zajet do Třebíče do nějakýho obchodáku nakoupit nějaký bagetky a pomazánky na oslavu a taky vínko. 🙂

jak se máte?
@jiitkka koukám že jsi se fakt moc nevyspala 😒

janulle22
29. pro 2010

tak jsme se napapali... dneska jsemd o 3 čuměla na net až jsem se rozhodla, že budu dodržovat kj tak jsem zvšdavá... 🙂 ted jsem poobědvala malou porci k tomu list zelího a jsme najezená a jindy bych si navalila a totálně se přejedla... tak doufám, že to bude v pohodě...
ted ještě opravitrotoped a můžu jezdit 😀

elidule
autor
29. pro 2010

@janulle22 jé,počítání kj nezávidím,ale je fakt,že takhle si nejlíp člověk pohlídá příjem a výdej
já bych taky chtěla nějakej cvičící stroj ☹

@fire85 neděláte nějakou dobrou pomazánku na chutovky?my děláme furt tu samou jednu česnekosýrovou a pak dokupujeme i jiný,ale v podstatě taky pořád ty samý 😒 chtělo by to nějakou změnu

janulle22
29. pro 2010

@elidule toje celkem v pohodě... jen si najděš kolik co má a vytvoříš si jidelníček na celej den a pak už jen jíš... 🙂 není to tak hrozný 😉
dala jsem si pulhodinky na rotopedu a posilování podle tv... 😉

elidule
autor
29. pro 2010

@janulle22 nemusíš si ještě hlídat poměr tuků a cukrů? abys třeba neměla sice kj tak akorát na hubhutí ale aby to nebyly samý sacharidy třeba - tohle mě právě vždycky odrazovalo, tohle hlídat
já už mám sestavenej jídelníček na 11 týdnů,je to speciálně pro mě podle dosavadního stylu jezení (nebo spíš žraní 😝 ) ale když jsem to tak zkoukla,tak asi umřu hlady 😔