Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
13. led 2011

@fire85 tak jako tak, v jejich blízkosti 😀 dobře,že spolu vycházíte 🙂
tak dobrou

denisa31
13. led 2011

ahojj, koukám, že máte dobrou debatu 😀
@fire85 že bych včera něco přivolala? ale tak snad ne, když ještě nechceš 😉 no jinak já myslim, že 14 dní po početí je v den vynechání MS, ne?
@jiitkka si bude mít pak malej s kým doma hrát 😉

@elidule my jsme taky pořád v malým bytě a zatim to jde, ale pořídit si tady tři děti a tvrdit jak mi to vyhovuje, tak to fakt ne 😒

jiitkka
13. led 2011

@elidule souhlasím s tím těhu. @fire85 U nás to taky přišlo nečekaně v dost blbou chvílu. Mamku odvezli do nemocnice, já bez práce, musela jsem k sobě do 1kk na tajno vzít kocoury tři a králíčka, ikdyž nám hrozilo,že kdyby to zjistil majitel tak jsme okamžitě na dlažbe, musela jsem všechno ohledně mamky oběhat - zrušit čez, rwe,apodobné věci. Vystěhovat jí byt,na což jsem byla uplně sama,protože ségra se na mě vysrala a přijela až když bylo vše v krabicích a pytlech a ještě měla keci. Byla jsem ze všeho dost v háji, tak to odnášel i Martin,protože jsem byla s nervama fakt v prdeli...do toho dluhy Martase zdřívějška... a pak najednou 9dnů spoždo a dvě čárky. Nejdřív šok a nevěděla jsem co ale když jsem viděla na UTZ tu malou pecičku a věděla,že je to mé dítě,byla jsem nejštastnější na světě! A myslím,že to tak mělo být,že to nakonec bylo správné načasování. Pro mamku je malej velká motivace, pro mě hodně velkej smysl života, s Martinem sme na tom perfektně, ikdyž u nás byl vztah vždycky skvělej...a co dluhy se splatili jednou půjčkou,takže splácíme jen jednu věc,bydlení se našlo krásné,jiné větší...a ted už jen aby mamka byla doma a je vše supr! 😵
@fire85 jinak kdybych tu něměla kočičáky a čika, tak že jsem furt doma, tak by mě asi klepla pepka... si s nima povídám jak s dětma 😀
@denisa31 to teda 😀

Jinak my máme byt cca 40-45m2 a je krásný,prostorný 3kk. A jak je podkrovní tak je fakt útulný. Větší bych ani nechtěla. Rozhodně pro dva lidi,dítě a zvěřinec ideální. A to máme ještě jeden pokojík zatím nevyužitý.
dobrou

janulle22
14. led 2011

dobré ránko dámy...
včerá jsem byla ve škole a vpohodě... jen mi uča nechce dát dvojku z ekonomiky...tak se musím naučit na středu... 😀 nemám na výběr, musím to stáhnout na 1 😝
dneska máme pohřeb a večer jdem do šatny na ples, koupila jsem si krásný triko, kámoška mi natočí vlasy, tak snad nebudu vypadat jak ufon 🙄 jsem natočené vlasy ještě neměla tak jsem zvědavá jak budu vypadat... 😅
tak jsem posnídala rohlík a půjdu to asi ještě zalomit 😀 táta taky ještě chrupe 🙂

denisa31
14. led 2011

@jiitkka 45 m 3+kk?? ty jo, to si ani nedovedu představit, ale lepší tři piďi pokojíčky než jeden velký, to je jasný

elidule
autor
14. led 2011

@janulle22 kdo umřel? 😒
do šatny na ples? tak se říká nějakýmu místu? nebudete sedět v šatně 😀

my jsme dneska zase ponocovaly,večer usnu u Shreka určitě 😖

jiitkka
14. led 2011

@denisa31 no obývák máme spojenej s kuchyní a je dost velkej, koupelnu máme větší než pokojík 😀 Ložnice taky je větší a pak pokojíček je menší. K tomu chodba + komora. Úplně ideální bydlení pro rodinu s jedním dítětem. Větší bych ani náhodou nechtěla. Jo kdybych kupovala své bydlení, tak koupíme větší ,ale tohle a nájem = ideální. A jak je podkrovní,tak je opravdu útulný.

janulle22
14. led 2011

@elidule eli fakt sedíme v šatně a budou si k nám lidi dávat bundy 😀 ale myslím to vážně.... 🙂 Honzuv děda, tak za chvilu pojedem, je to v kostele tam jsem nikdy nebyla tak tam budu za debila... 🙄
dneska už asi nebu na net čas, tak se mějte hezky a jestli vám odjedou manžilci, tak si jich uživejte... 🙂 papa

elidule
autor
14. led 2011

@janulle22 jo aha,já jsem si pak říkala,že bys psala,že sis koupila šaty a ne triko, to máte jako nějakou dobrovolnou akci v rámci školy? to bych šla taky,spíš než jsem kdysi chodila a prodávala svíčky na nějakou charitu - to byl děs tenkrát,jsem chodila s kámoškou a musely jsme říkat,že výtěžek jde na koupi transplantačních jednotek na dětské oddělení do místní nemocnice a jak jsme to říkaly furt dokola,tak jsme to pak komolily a říkaly jsme transparentní 😀
v kostele jsem naposled byla na střední na nějakým koncertě,šla tam celá škola a nikoho to nebavilo 😅 😝

janulle22
14. led 2011

@elidule no tenhle ples pořádá škola a školka v Žerotíně, tak když už malej chodí do školky tak se na tom taky podílíme... chtěla jsem do kasy, ale ta už byla obsazená a druhej den na mě uča čekala jestli půjdem do šatny, že jim to ti co tam měli jít odřekli. tak jsem řekla jo, stejně na ples by jsme nemohli- tchán to zakázal, tka jsem to vyřešila aspon takhle 😀
já v kostele byla jako dítě, ale né na pohřbu 😒 tak nevím jak to tam bude chodit
😖

elidule
autor
14. led 2011

@janulle22 proč vám to zakázal?
já teda plesy nemusím,na maturitní jsem šla ne moc nadšená a taky jsem tak odcházela 😅
prarodiče byli věřící,že to bude v kostele? to bude sloužit farář asi nějakou mši

elidule
autor
14. led 2011

@janulle22 jo jako že je nevhodný,aby jste ve stejný den, kdy je phřeb šli pak na ples?asi že jo?

fire85
14. led 2011

ahoj holky tak dneska je mi fajn ale stejně sem utahaná z celého týdne,tak půjdu spát mám toho na zítřek moc

my jdeme na ples na konci ledna,musím si koupit něco ke kalhotám.dneska jsem akorát koupila jedny kalhotky a tot vše.obměnuju starý věci 🙂

holky bylo mi úplně jasný že mi některé z vás napíšete že vy jste vlasrně taky otěhotněli neplánovaně a bylo to v pohodě,dá se to zvládnout.já si to taky myslím,akorát mámpocit že když člověk až tak nechce,tak by to asi nebylo dobrý.ale říkám nemůžu soudit,nezažila jsem to.každopádně je super,že máte krásný zdravý děti 😵
u mě je to určitě planý popla ch ,dnes mi blbě není je n ta únava,akorát jsem teda trochu špinila 😒 ale kolem vánoc jsem brala prášky na vylečení zánětu/z gyndy/tak možná jestli to není z toho taky.

no uvidíme,mějte se hezky,zejtra mrknu už dopol.

elidule
autor
14. led 2011

@fire85 ahoj,asi máš jen nějaký "splašený" hormony tou léčbou,že? 😒 určitě se ti to srovná časem
určitě je fajn,těšit se na to těhotenství a už jen tu představu si užít,to je určitě mnohem lepší,pro mě to byl šok a vlastně jsem to ze začátku prožívala tak,že jsem si říkala,že se musím probudit každou chvíli 😅

fire85
15. led 2011

dobré ráno
tak dneska mám VOLNO hurá.po delší době jsem o víkendu v našem bytě, jinak jsme vždy u přítele.je teprve půl 10 a už mi to tu začíná lézt na mozek 😀 ale musím po nákupech tak to určitě uteče.
jsem vzhůru od půl 9,uklidila jsem celej byt,no 34 m2 mi moc práce nedalo,zapnula pračku umyla nádobí a půjdu dělat oběd.

fire85
15. led 2011

@elidule asi jo,asi se mi to nějak rozházelo tou léčbou.

fire85
15. led 2011

holky co dnes děláte k obědu? já karbanátky a bramborovou kaši,už se na to těším 😵

elidule
autor
15. led 2011

@fire85 ahoj 🙂
psát,co jsme měli k obědu,je teď už zbytečný 😅 ale bylo kuře pečený a kaše - vařili naši,dneska jsme byli u nich,zítra budeme doma, ráno zajdem na nákup a pobudem doma v klidu 🙂

janulle22
16. led 2011

ahoj holky tak ples byl v pohodě, teda spíš v šatně... 🙂 ale už nikdy více, zkončili jsme asi v půl 4 a pak jsme šli za děckama do pekla tamd o nás paní ředitelka ZŠ nalívala panáky zadarmo 😀 doma jsme byli asi ve čtvrt na 5 a do 6 jsme si vykladali v posteli... 😀 vyspali jsme se a jeli k našim pro malého a pak odjel táta do brna 😒 a já vytuhla s adou v 8 a vstávali jsme o půl 9 tak jsem se vyspala do růžova 😀 dneska máme děckej karneval tak malej jde za želvu a pak dojede kámoš mi pomuct s matikou v pondělí píšem pololetku 😝 tak snad na 4 to dám... 😉 tak jdu to tu poliskat at máme uklízeno a pak chystání na karneval...
tak se holky mějte hezky a já se sem zas dohrabu 😀 a dám fotečky 🙂

jiitkka
16. led 2011

ahojky. Tak my jsme oba zas nachcípaný...mě klepne! 😒 Včera jsme byly na obědě u babči, dala nám 2prostěradla krásná pro Kubču,španělskou deku, povlečení...Večer jsme koukali na telku a brzo jsme šli spát, jak nám není dobře... V pátek jsem byla nečekaně na gyndě... mám problémy s tím tlakem, musej mě hlídat..zítra v 9h tam mám být zas. Brali mi krev,tak snad bude vše v pořádku. Jsem z toho na nervy! Dneska M.zas jede ☹ Ten víkend tak utíká...
Hezkou nedělu 😉

fire85
16. led 2011

ahoj holky
tak já jsem byla taky dnes na obědě u našich, a včera v nákupáku tak jsem si koupila nějaký dobrý papání a už je tu zase neděle večer a zítra zase do práce 😒 ale letí to všechno jako voda,za chvíli je konec ledna.už se těším na jaro,dneska u nás bylo 11 stupnu.
@jiitkka jé nachcípaná,tak přeju at to rychle vyležíš a bude to dobrý 🙂
@janulle22 fotky určitě dodej 😉

mějte se jdu si udělat večeři

jiitkka
16. led 2011

@fire85 díky, zatím je to děs běs! 😖 😝 M.chrchlá jak tuberák. Lituju ho, ráno v 5h vstává a jede pracovat zas na týden... ach jo. Ten víkend opravdu letí šíleně,to je děs!!! ☹

elidule
autor
17. led 2011

nazdárek 🙂

@jiitkka teda,vy snad nebudete mít klid od těch nemocí 😒
co by se dělo,kdyby ti tlak pořád třeba stoupal? tam hrozí nějaký komplikace u porodu potom?

Vašek taky odjel,vstával v noci,tak mám to spaní nějaký rozcouraný 😝

@fire85 já už chci taky jaro a sluníčko,včera tady svítilo sluníčko a bylo to fajn,se těším,až pak vyrazíme jednou zase do zoo někam třeba 😵

@janulle22 učili jste se poctivě? nebo jste doučko prodrbali? 😀 (tak to probíhalo u mě vždycky a říkala jsem si pak,no co,písemka nějak dopadne 😀 )

jiitkka
17. led 2011

ahojda, tak jsem doma... krev a stěr výsledky ještě nejsou,kdyby něco tak volají. Dneska tlak i moč v pořádku, takže paráda. Příští týden až se mi bude chtít, tak mám jít do porodnice na pásy, prý jakýkoliv den 8-14h... no jasně,že půjdu hnedka v pondělí Další KO u doktora 31.1. pondělí v půl12. Kubča se má dobře, až moc - máme cca 2900g (je to plus minus 300g jako každý UTZ). No pokud by to odpovídalo, tak máme 200g týdně navrch, tak na termín by jsme měli 3700g - což by šlo, do těch 4kil za tři týdny jsem přibrala jen 500g, to se docela divím. Kubčovi se opět UTZ nelíbil,jak ho dr.mačkal,tak mi to tedka dává sežrat 😀 Na porod to nevypadá,ikdyž já už bych rodit šla 😀 Jinak jsem po 4h spánku,takže jdu do hajan. M.má horečku a je v nákladáku,ach jo...chudák! Nešlo nám to v noci usnout a když jsme zabírali,tak cítím na peřině mokro,pak i na tričku...tak jsem vstala a už mi teče mlezivo. No mokré dvalívance jako hrom. Takže od včerejška už spím v kojící podprdě a tamponkách uvnitř 😀
@elidule no hrozí preklamsie,když jsou problémy s vysokým tlakem. To je pak ohroženo na životě nejen dítě,ale i rodička.... no u nás to bylo snad jen chvilkové. Musejí to hlídat.

elidule
autor
17. led 2011

@jiitkka aha,to jsem nevěděla,že to může být tak vážné 😒 ...... určitě to bude v poho 🙂
mě se v nemocnici stávalo,že když jsem kojila z jednoho prsu,tak z druhýho to teklo,ale přitom z toho prvního se malá sotva napila, když jsem prsa vyměnila,stalo se to opačně 😅

elidule
autor
17. led 2011

@jiitkka aha,to jsem nevěděla,že to může být tak vážné 😒 ...... určitě to bude v poho 🙂
mě se v nemocnici stávalo,že když jsem kojila z jednoho prsu,tak z druhýho to teklo,ale přitom z toho prvního se malá sotva napila, když jsem prsa vyměnila,stalo se to opačně 😅

fire85
17. led 2011

ahoj holky sem ted přišla z práce,dávám si kafčo a chci něco vyžehlit.a zítra zase do práce,začíná mě to tam pěkně lézt krkem hlavně snad kvůli tý mý kámošce co mi do tý práce pomohla,furt knourá že jí to nebaví,že by nejradši šla na mateřskou a podobný hovadiny.jako nic ve zlým j jí to přeju ale ona by snad šla jen kvůli tomu aby nemusela pracovat fakt.hlavně že když přijde výplata tak je celá nadšená.bože,kdyby tak věděla že na mateřský je tý práce víc ,zodpovědný a nikdy to nekončí...
@jiitkka to je dobře,že Kubčovi je dobře.s přítelem je to horší vid ☹ a nemohl si vzít aspon dovolenou nebo třeba nemocenskou? ale tu asi ne,ta se nevyplatí...no ale s horečkama za volant,nevím.snad ho to přejde

jiitkka
17. led 2011

@elidule taky doufám,že to bude v pohodě!No já včera z toho byla hotová,že už mi takhle tečou prsa 😀 No jo,už se to blííížíííí 🙂 🙂
@fire85 dovolenou určitě ne a nemocenskou taky ne.. Při jeho práci nejde jentak nejet 😒 To by taky mohl být bez práce,když není žádná náhrada,řidič který by za něj jel a firma by dostala třeba i několika milionovou pokutu. No je to děs.... Má ibalgin,tak snad mu pomůže. Ale postel by byla lepší,to je jasné! Mě taky škrábe v krku jako hrom,mám návaly horka..no děs běs!! Jenže u mě je to o to horší, že mám v sobě pinďu a porod se blíží 😖 No už ať je lépe venku a bacily jdou k šípku 😉 Taky musím nějak žehlit...nechce se mi ale. Kamarádka z práce je asi na ránu....takový ženský miluju 😠

fire85
17. led 2011

@jiitkka je tak to je blbý ale chápu že si nemůže dovolit vypadnout když není žádná náhrada za něj 😠 snad mu Ibalgin pomůže 😒 mě se taky žehlit nechce,ale vždycky jen než se k tomu dokopu,pak už to jde 🙂

elidule
autor
17. led 2011

@jiitkka prsa jsou už v pohotovosti 😀 Kubík má papání připraveno!
ibalgin je protizánětlivej a tlumí bolest,tak snad mu to zabere 😒 já když jsem byla třeba nemocná,ale potřebovala jsem chodit do práce,tak jsem šla k doktorovi a řekla mu,že potřebuju něco silnýho,ať můžu fungovat,nikdy se mu to nelíbilo,ale něco mi předepsal 😅

@fire85 to mi připomíná mojí známou z práce,ta mimčo nechtěla ještě dlouho,že se na to necítí,pak se mi narodila malá a ona občas zašla na návštěvu a když viděla,že se nehroutím a ještě mi je dobře a do smíchu,tak si řekla,že když to zvládnu já,tak ona taky 😅 já jsem jí upozorňovala ale,že si to celkem užívám,že Justýnka je hodný spavý miminko a ona že mít nemusí,ať to nevidí tak růžově a přesně - její chlapeček první dva měsíce doslova probrečel a kdyby se jí manžel nevracel každý den z práce domů,tak by prý to nezvládala,on jí chodil s kočárkem každý den ven,večer koupal,před spaním si s ním hrál a zabavoval ho - přiznala mi časem,že byla hloupá,že si myslela,že to bude lehčí

jiitkka
17. led 2011

@elidule jj už má Kubča nachystáno 😀 @elidule @fire85 No snad mu zabere...je to děs!! Játedka dosebe naládovala skoro celej citron, piju čaje... krk mi asi schoří. Je mi děsně a to jsem doma. Chudák on,za volantem,spát půjde až v 10h...děs běs!!