Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
7. dub 2010

tady se už nespí 😒 to je režim nerežim 😅 posledních pár dní si to ta potvůrka dělá jak chce 🙂

lamarika
7. dub 2010

Malej obědval okolo třičtvrtě na dvannáct, ale většinou má tak za hoďku po obídku trošku zase hladeček 😀 Přijde mi, že se na oběd šetří. Dostanu do něj tak 130g, výjmečně 150g a víc nic. Pak se takhle doráží sváčou. Malej mi teď pěkně spinká a počítám, že se kolem třetí probudí, tak jdu trochu poklidit (dnes už podruhé 😝 )
Jak dlouho ti spinká po obídku? A jak často ti ještě chodí spinkat přes den?
Ten náš raubíř vztává tak o půl sedmé až v sedm, pak si kolem desátý na hoďku a půl schrupne v kočáru, pak kolem druhé na hoďku a čtvrt odpoledne a pak už vydrží až do půl osmé večer maximálně osmé a jde spinkat.

elidule
autor
7. dub 2010

my jsme to donedávna měly takový krásně zaběhnutý: budíček tak v sedm,po desátý taky tak nějak okolo usne a někdy se stalo,že spala až do dvanáctý,obídek,a okolo jedný když jsme šly ven,tak usnula a to znamenalo,že okolo pátý odpo si ještě schrupne,ale když jsme ven nešly,tak usne tak okolo třetí a spí do sváči a pak jde spát taky nějak půl osmý
jenomže se nám to během těch minulých dní nějak pokazilo a všechno je rozbouraný 🙄 snad se to zase ustálí,ale myslím,že s blížícím se létem to bude spíš naopak,budeme třeba trochu dýl venku a pak se nám všechno šoupne 🙂
a budí se spláčem,jak v noci,tak i přes den kolikrát,nevím,co se děje,jenže je vidět,že by spala dál,takže je za chvíli mrzutá a chce se jí spát 😒
já jsem umyla nádobí a dala prát prádlo,to je můj nevětší výkon dnešního dne asi 😀

lamarika
7. dub 2010

prádlo už mám vypraný 😝
Taky se ti občas budí s křikem? Malýmu se to stává asi posledních 14 dní. Do té doby to nedělal. Najednou se vzbudí s šíleným křikem a chce se jít za mnou pomazlit. Zajímalo by mě proč to dělá. . . Jestli se mu zdají zlý sny? Je možný, že už má takhle starý dítě sny? To by pak ale měl pořád noční můry 😲

lamarika
7. dub 2010

Třeba vám rostou jen zoubky 😉

elidule
autor
7. dub 2010

nooo,ale jo tak přesně,jak píšeš,jako noční můra,taky beru do náručí a utěšuju 😒

elidule
autor
7. dub 2010

no je to taky možný - bohužel mi to ještě nemůže říct chuďátko moje ☹

elidule
autor
7. dub 2010

dneska přijede taťka neobvykle brzy,sbalíme starý věci a zimní věci a odvezem to k našim,my tady v bytě nemáme, kde všechno ukládat 🙂

janulle22
7. dub 2010

ahoj hlky vy jste teda plkalky... 😀
ja jsem ve skole tak jsem vas sla pozdrvit, ale vy zase prchate tak aj se asi mrknu na mma a treba se neco postesti...🙂...
tak hezkej den... 😉

lamarika
7. dub 2010

já chci koupit ty vakuový pytle a narvat to všechno tam. Plánuju, že až se nám vrátí taťka a já budu doma sama, tak že to všechno přeberu a takový ty ošklivý opotřebovaný věci vyhodím. Stejně musím trošku přeorganizovat skříně, protože se s nima bude za chvilku manipulovat. Budem rušit ložnici a dělat z ní dětský pokoj. Ještě do konce dubna to chcem mít sfouklý, maximálně půlky května. Mates ho dostane k narozeninám

lamarika
7. dub 2010

ahojky janulle, tu školu ti dnes mo nezávidím když je tam tak hezky 😅

lamarika
7. dub 2010

malej se vzbudil, musím jít

elidule
autor
7. dub 2010

jak Kelišky 😀
uč se uč 🙂
jo tam mají hezký věcičky

elidule
autor
7. dub 2010

my ty vaky koupili taky - na doporučení mé tety,jsme pro ně zašli k našim vietnamským spoluobčanům 😀 a ........... jsou pěkně naprd,pomalu se zasejc nafukujou 😠

elidule
autor
7. dub 2010

kdepak je vůbec další studující 🙂

elidule
autor
7. dub 2010

my jsme doma a nechce se nám spát ☹
gde ste holkýýý 😀

lamarika
7. dub 2010

malýho jsem dala před chvilkou spinkat a už chrní. Dneska byl úplně vyřízenej 🙂 Měl moc velkou radost z návštěvy, ale to má z nějakýho důvodu vždycky. Některý děti návštěvy snáší špatně a ten náš je zbožňuje 😉 Pak jsme byli ještě na písku, tak se tam pěkně vyválel a pak šup domů na večeři a do hajan 😉

elidule
autor
7. dub 2010

Justýnce taky návštěvy nevadí,ale musí včas odejít 😀
tady se vejská,hlaholí,mává vším možným,co je po ruce

lamarika
7. dub 2010

Tak malej je celkem flegmouš na to kdy odejde návštěva. Čím ju krmíš, že je tak v ráži 😀 😀 😀 😀

janulle22
7. dub 2010

ahooooj kelisky... 😀
tak ja jsem doma ze skoly a uspany dite a mam klidek,... 😵
mam objednanej komplet adovi...bude frajer jak hrom... 😵

lamarika
7. dub 2010

adovi je značka?

elidule
autor
7. dub 2010

už je klíííd 😀 jak je možný v jednu chvíli tolik energie a najednou k.o. 😅 měla jen mlíko 😀 a bouchla mě do očíčka 😢 ........ 😀
Ádovi - jako Adámkovi? 😀

elidule
autor
7. dub 2010

janu: ukaž žákovskou - máš nějakou jedničku? 😉 😀

lamarika
7. dub 2010

ježíš já jsem tupoun. . . A to máme v rodině Adamy dva 😅

elidule
autor
7. dub 2010

nejsíííí 😀 mě to došlo,až když jsem si poposedla 😀 😀
my máme jednoho,ale už jsem ho léta neviděla - je to nějakej mámin nevlastní strýček,ani nevim,jestli ještě žije,ale asi jo 😕

janulle22
7. dub 2010

hihi no ada- Adam... 😀
joo jednicek par mam...kdybych nemela za 4 z matiky tak sem mela vyznamenani... 😠 😀 ale su debil tak co uz... 😀

lamarika
7. dub 2010

teď nějací blbci jezdí tady u nás pod oknama v autech a naschvál hvízdají gumama. Jestli mi zbudí malýho, tak jim pujdu dolů rozbít huby. . . Omlouvám se za to vyjadřován, ale tohle mě dokáže fakt naštvat

janulle22
7. dub 2010

to verim, to je na radnej pruplesk... 😠

elidule
autor
7. dub 2010

já se kajícně přiznávám,že já z matiky propadla na střední,slohy,eseje a úvahy jsem mohla psát denodenně, to mi šlo a bavilo mě to,ale matika nééééé,na gymplu to byla chemie a fyzika,na obchodce ta matika - jsem ráda,že jsem odmaturovala a rychle pryč odtamtud 🙂

elidule
autor
7. dub 2010

lidi jsou blbouni,já to mám u našich se sousedama - když vyjedu na balkon s kočárem,že se bude spát,začnou řezat dříví,tak zalezem a oni přestanou,kdyby se to stalo jednou dvakrát,ale to je každou chvíli ☹
tady taky občas projede nějakej pitomec a ještě troubí jako splašenej!