Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

axi81
14. dub 2010

Lami, tak to si moc neužiješ. Ale mysli na to, že to je teda kvůli matýskovi 🙂

lamarika
14. dub 2010

Teď kdyby to byla holčička, tak by to byla Julie, pak ještě byla ve výběrovým řízení Thea. Takový obyč jména 😀 😀 😀 Manželke chtěl a pořád chce Nikolu, ale to se mi nelíbí. . .

axi81
14. dub 2010

Nikola taky není podle mého gusta, ale Julinka i Thea super! 🙂 I Když ta Thea taky není zrovna obvyklá, tak nech naše holčičky na pokoji!!! 😉 😀 A chlapeček?

lamarika
14. dub 2010

My se pořád na holčičm jménu nějak nemůžem shodnout. Klučičí nám nedělalo problém. Řekli jsme Matěj a bylo to 😀

lamarika
14. dub 2010

Já jsem se ještě s těmi jmény nesetkala, tak mi to přijde zvláštní, no 😅 Teď by se mi líbil třeba Kryštov, Štěpán

axi81
14. dub 2010

Kryštof s F na konci..? 😉

Jinak jsem koukala do tvého albíčka a jste krásný pár 🙂 A malej je sladkej!!

No a Justýnka jaká je krásná holčička!!!

elidule
autor
14. dub 2010

v porodnici byla jedna naše romská spoluobčanka a ta měla holčičku Melánii 🙂

axi81
14. dub 2010

My měli pacientku a ta se jmenovala Merylin Molnárová...a takových zázraků tu máme plný barák 😀

elidule
autor
14. dub 2010

mě se líbí Mikuláš

elidule
autor
14. dub 2010

axi 😀 😀 😀 😀

elidule
autor
14. dub 2010

Amálku v rodině máme a strašně dlouho jsme se už neviděly,ale co pamatuju,tak už jako holčička by vydala svými tělesnými proporcemi za tři,tak tenkrát jsme si s mamkou říkaly - to je teda Amálka

lamarika
14. dub 2010

No jo, ta čeština už není co bývala. . . 😅 Škola kapánek chybí a na mateřský se opravdu blbne 😢

axi81
14. dub 2010

Mikuláš je krásný jméno 🙂

elidule
autor
14. dub 2010

my měli v práci Artura Molnára a když vyplňoval osobní dotazník,napsal do místa narození nemocnici 😀 😀

lamarika
14. dub 2010

Já si při jménu Amálka vybavím tu vílu-makovu panenku 😉

lamarika
14. dub 2010

liduš tak jsi mě teda pobavila, se tady řežu smíchy ještě teď 😀 😀 😀 😀

elidule
autor
14. dub 2010

já blbla už před 😅

lamarika
14. dub 2010

My jdem dát sváču 😉

axi81
14. dub 2010

S tou Amálkou - nám se líbila i Andělka (po mé prababičce), ale přítel je 2metrový, tak varianta, že budeme mít třeba 190cm vysokou basketbalistku Andělku nás dostávala do kolen 😀

axi81
14. dub 2010

To je vůůůůl!!! 😀 😀 😀

Lami, nechte si chutnat!

Holky, jdu zase na chvíli tvořit hodnoty, ráda se za vámi později vrátím 🙂

elidule
autor
14. dub 2010

Radu 😀 😀 😀
no právě,já si pod amálkou taky předsavím nějakou jemnou bytost 😀

elidule
autor
14. dub 2010

on byl vůbec pracant 😉 po jednom dni řekl,že s prací končí a protože si ho šéf zrovna neoblíbil,tak k nám jezdil asi týden pro "vejplatu",když jsem se ho ptala,kolik denně projezdí busem,řekl,že 60 kč 😀 nakonec z šéfa vymámil 200 kč a šel spokojeně domů 😅 😀 😀

elidule
autor
14. dub 2010

my půjdeme ven za chvilku,tak se taky mějte 🙂

lamarika
14. dub 2010

asi nějakej inteligent 😀 😀 😀

lamarika
14. dub 2010

tak papa, já jdu jak se malej probere k našim, tak se tu ukážu až večer. Né, že toho zase napíšete na 4 strany, kdo má pak číst. .. 😔
Tak zatím papa

elidule
autor
14. dub 2010

čůůůůs

janulle22
14. dub 2010

jsem zde a du vas docist...doufam, ze jste tu na naznackach

janulle22
14. dub 2010

no teda vy jste frajerky jako... jsem rikala o pul 3 su tu a tu nikdoooo 😝 😀 😀

axi gratuluji ke svatbicce, taky bych se chtela vsavat... 😵
holky me je nak zle...sem mela dva karbose s kasi a je mi na zvraceni... 🙄 uz se tesim domu.... 😵

janulle22
14. dub 2010

boze to je zase smysluplna hodina 🙄 chce nam ukazat jak se vkladaji rovnice do wordu a nefunguje mu to na vsech pocitacich tak tady sedime a cumime...to sem mohla sedet doma na net jako...kdyby nebyla pisemka asi nikam nejedu... 😝

elidule
autor
14. dub 2010

jsme se rozutekly 🙂
my jsme zpět z prochajdy,je tam zima,zítra jedeme odpoledne na nákupy - holky já se tak těším 😀 snad seženu tu bundičku a kouknem po autosedačce 🙂
Jani,co ta písemka? jakej z toho máš pocit?
hodiny výpočetní techniky byly pro mě utrpením a stejně všechny důležitý věci jsem se naučila až v práci 😝