• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Lami, tak to si moc neužiješ. Ale mysli na to, že to je teda kvůli matýskovi :slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď kdyby to byla holčička, tak by to byla Julie, pak ještě byla ve výběrovým řízení Thea. Takový obyč jména :grinning: :grinning: :grinning: Manželke chtěl a pořád chce Nikolu, ale to se mi nelíbí. . .
14. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikola taky není podle mého gusta, ale Julinka i Thea super! :slight_smile: I Když ta Thea taky není zrovna obvyklá, tak nech naše holčičky na pokoji!!! :wink: :grinning: A chlapeček?
14. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se pořád na holčičm jménu nějak nemůžem shodnout. Klučičí nám nedělalo problém. Řekli jsme Matěj a bylo to :grinning:
14. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se ještě s těmi jmény nesetkala, tak mi to přijde zvláštní, no :sweat_smile: Teď by se mi líbil třeba Kryštov, Štěpán
14. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštof s F na konci..? :wink:

Jinak jsem koukala do tvého albíčka a jste krásný pár :slight_smile: A malej je sladkej!!

No a Justýnka jaká je krásná holčička!!!
14. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v porodnici byla jedna naše romská spoluobčanka a ta měla holčičku Melánii :slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli pacientku a ta se jmenovala Merylin Molnárová...a takových zázraků tu máme plný barák :grinning:
14. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se líbí Mikuláš
autor
axi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Amálku v rodině máme a strašně dlouho jsme se už neviděly,ale co pamatuju,tak už jako holčička by vydala svými tělesnými proporcemi za tři,tak tenkrát jsme si s mamkou říkaly - to je teda Amálka
14. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ta čeština už není co bývala. . . :sweat_smile: Škola kapánek chybí a na mateřský se opravdu blbne :cry:
14. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikuláš je krásný jméno :slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my měli v práci Artura Molnára a když vyplňoval osobní dotazník,napsal do místa narození nemocnici :grinning: :grinning:
Já si při jménu Amálka vybavím tu vílu-makovu panenku :wink:
liduš tak jsi mě teda pobavila, se tady řežu smíchy ještě teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
já blbla už před :sweat_smile:
14. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdem dát sváču :wink:
S tou Amálkou - nám se líbila i Andělka (po mé prababičce), ale přítel je 2metrový, tak varianta, že budeme mít třeba 190cm vysokou basketbalistku Andělku nás dostávala do kolen :grinning:
To je vůůůůl!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Lami, nechte si chutnat!

Holky, jdu zase na chvíli tvořit hodnoty, ráda se za vámi později vrátím :slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu :grinning: :grinning: :grinning:
no právě,já si pod amálkou taky předsavím nějakou jemnou bytost :grinning:
14. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on byl vůbec pracant :wink: po jednom dni řekl,že s prací končí a protože si ho šéf zrovna neoblíbil,tak k nám jezdil asi týden pro "vejplatu",když jsem se ho ptala,kolik denně projezdí busem,řekl,že 60 kč :grinning: nakonec z šéfa vymámil 200 kč a šel spokojeně domů :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my půjdeme ven za chvilku,tak se taky mějte :slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nějakej inteligent :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa, já jdu jak se malej probere k našim, tak se tu ukážu až večer. Né, že toho zase napíšete na 4 strany, kdo má pak číst. .. :pensive:
Tak zatím papa
14. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čůůůůs
14. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zde a du vas docist...doufam, ze jste tu na naznackach
14. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda vy jste frajerky jako... jsem rikala o pul 3 su tu a tu nikdoooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

axi gratuluji ke svatbicce, taky bych se chtela vsavat... :dizzy_face:
holky me je nak zle...sem mela dva karbose s kasi a je mi na zvraceni... :rolling_eyes: uz se tesim domu.... :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze to je zase smysluplna hodina :rolling_eyes: chce nam ukazat jak se vkladaji rovnice do wordu a nefunguje mu to na vsech pocitacich tak tady sedime a cumime...to sem mohla sedet doma na net jako...kdyby nebyla pisemka asi nikam nejedu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme se rozutekly :slight_smile:
my jsme zpět z prochajdy,je tam zima,zítra jedeme odpoledne na nákupy - holky já se tak těším :grinning: snad seženu tu bundičku a kouknem po autosedačce :slight_smile:
Jani,co ta písemka? jakej z toho máš pocit?
hodiny výpočetní techniky byly pro mě utrpením a stejně všechny důležitý věci jsem se naučila až v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek