Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

fire85
17. led 2011

holky mám vyžehleno,uklizeno,ještě chci zítra převléct peřiny než přijede ve středu Jirka.teda doufám že přijede,prej to místní nemaj dodělaný a oni tam taky můžou ztvrdnout do pátku 😠 no letenku má na středu ,ale firma mu ji klidně přebukuje-jen to stojí asi 3 tácy a letenka 10 tisíc.tak uvidíme
@jiitkka běž spát,ale ty vlastně můžeš jít spát kdy chceš,tak třeba zrovna neusneš.to je děs,není nic horšího než když je člověku blbě a necejtí se,kor těhule.ono to dělá i to počasí,u nás ráno mráz, a odpo jak na jaře.
@elidule tak to je dobrá že to aspon přiznala,ta tvá známá.mě už fakt ta moje kámoška leze docela krkem,děláme v prodejně takže logicky i prodáváme a ona s každým zákazníkem kroutí očima,jako co zase kdo otravuje.ona by ani na nateřskou jít nemohla,vždyt z čeho by si asi kupovala hadry atd.? dostane vejplatu a další týden jí nemá..
já to vidím trochu jinak,práci jsem delší dobu neměla tak jsem za ní ted ráda,ale ona by asi potřebovala nějakou chvíli bejt na ÚP,by si pak všeho víc vážila 🙄

jiitkka
17. led 2011

@fire85 jj, já můžu kdykoliv 🙂 No copak kdyby šlo jen o mě, tak to přežiju, vemu paralen a je to..ale jde o toho špunta ve mě. Když není dobře mě,ani jemu není ok. A nedejbože rodit s chřipkou. Já na to žehlení prdím dneska...nechce se mi vůbec! 😝 Vyprala jsem, umyla nádobí, zametla a nazdar bazar.Ono mi to neuteče 😉
@elidule už tvoříš obrázky?? 😵

fire85
17. led 2011

@jiitkka to je jasný máš pravdu,prádlo počká i na další dny.nic nedělej jen odpočívej,ale to určitě už děláš 🙂

jiitkka
17. led 2011

@fire85 sedím u TV a maluju obrázky Kubčovi 😵

fire85
17. led 2011

@jiitkka správně 😀

denisa31
18. led 2011

ahoj holky🙂

@fire85 jj, známá si myslí, že na mateřský si dá nohy nahoru a dvacet, ...tak to jí přeju, aby do toho co nejdřív vlítla 😀
@jiitkka manžel má taky práci, že tam musí, přece kvůli němu nezavřou...i když teda při nejhorším zaskočí kolegyně na nějakou tu hoďku, ale stejně... Brzo se všichni vykurýrujte 😉
@elidule člověk prostě musí fungovat, i nachcípanej...kort když máš prcka....jsem byla teď dva týdny k.o., manžel v práci....Jolanku jsem měla s sebou i na pohotovosti (protože jí fakt nemam kam dávat - bez babiček) , pak druhý den praktickej taky koukal, že nechci napsat paragraf pro manžela (což nejde, protože pak by tam ta kolegyně chudák makala 3 týdny v kuse a to se fakt 16 hod denně nedá).

jiitkka
18. led 2011

ahojda, já jsem od 8h vzhůru,chrchlám šíleně, krk miasi schoří...prostě paráda 😠 ☹ Už si fakt říkám,proč mi ty bacily debilní nemůžou dát pokoj! Dneska nikam nepáchnu z domu, až zítra musím do krámku a ve čt do města na sociálku...tak snad už mi bude lépe.

@denisa31 díky 😉 No jo,někdy to prostě nejde,jen tak zůstat doma. Myslím, že co se práce týče, tak si to lidi mohli dovolit naposledy když chodili ještě do školy...

fire85
18. led 2011

ahojky tak dnes jsem si vás přečetla už v práci,když tam nebyla šéfová.ta kámoška už dneska byla v pohodě, vlastně už včera odpol.docela.a jak se bude blížit víkend,tak bude mít lepší náladu ale nechápu proč ten pondělek vždycky musí dokonale zkazit.já už pak ani nemám chut se s ní bavit.
@jiitkka to je fakt blbý když na jednom člověku takhle ta práce visí,prostě třeba v ten okamžik nebo tak.přítel když je doma tak to má tak že si bere dovolenou a tak,když se mu chce.no většinou je to když potřebuje něco vyřídit.ale může si to dovolit proto že tady v Jihlavě dělá na dílně,takže v pohodě,práce mu neuteče a je jich tam víc.jinak nemarodil už asi X let,většinou si vezme třeba třeba dva dny dovču a vyleží to.ale pravda že kdyby mu řekli že letí do Litvy a on by nemohl kvůli nemoci,tak to by neudělal,ptz už by třeba tu šanci nikdy nemusel dostat.a kde si pak vydělá 50 táců za měsíc?? nikde,možná jako kamionák,ale jezdit by asi nechtěl.
takže je to fakt drsný 😒

janulle22
18. led 2011

zdravím děvčice...
nějak nestihám, škola, malej, táta doma, dneska tchán narozky, tak jsme babče pomáhala uklízet a chystat pohoštění pro tetu a strejdu a nás samo 😀 jsem dělala učetko od kámošky a měla to nějak divně, tak jsem si to udělala sama tak snad to mám dobře 😅 jinak zítra mě čeká zkoušení z ekonomiky abych měla 1 a píšem z němčiny 😝 ale tu budu dělat až ráno asi až budu mít klid,... 🙂 tak jsem se vypovídala 😀
jak s ejinak máte? něco nového?
Jituš brzo se uzdravte, je to na pytel když musí tak musí... hans to taky má podobný málo kdy si m§že vzít volno 😝 má jich být na směně 3 a on je tam sám a učí nováčka 🙄 takže je na vše sám...
tady je ta moje želvička

elidule
autor
18. led 2011

čus holky 🙂

@janulle22 jéé,mu to sluší 🙂 tos šila sama?
no jo,za chvíli je konec pololetí,tak honíte známky,co?

malou jsem už uložila,tak se sprchnu a budu koukat na Discopříběh,to já můžu 🙂

janulle22
18. led 2011

@elidule néé nešila koupila jsem v hračkářství...jj pololetí a učitelé celej půl rok na to serou a pak před koncem to honijou a my se z toho můžem posrat... 🙄 a už nás už strašijou jak a kdy budem psát další písemky, z dopravy od 2 unora zkouší no bláááázni 😝
jééé dneska je diskopříběh? ten já taky můžu... ty písničky znám nazpamět... 😀 doma mám na videu oba díly 🙂

jiitkka
18. led 2011

@fire85 50tisíc na nákladáku je v dnešní době už jen vyjímečně díky té debilní krizy co "prej" pořád trvá. To maj max.ty co lítaj pauza nepauza! 😖 😠
@janulle22 držím palce na EKO 😉 želvička moc pěkná 😵 Jinak díky, ty bacily nás už serou!! Hlavně mě,když mám v sobě malého...ach jo ☹

Tak jsem tu měla 2,5hod kamarádku,přinesla mi kytku v květináči 🙂 Musím ji ale mít nahoře někde, protože by mi ji kočičáci sežrali 😀 Malej Kubča v bříšku kope chudinka pořád...jak chrchlám neustále, tak se ani šmudlík nevyspinká ☹ No dopoju se cibulí s cukrem,čajem,krk zavázanej...

fire85
18. led 2011

@jiitkka no jo prej krize trvá,to jsou holt ty výmysly.taky si právě myslím že už to v kamionu není s penězma tak růžový,ale tak my si nestěžujem,máme co jíst kde bydlet.veškerý prachy půjdou na barák,a myslím že tímhle tempem by jsme to měli splacený třeba za 10 let.což bohužel nepůjde,ptz budou děti a budem rádi když ušetříme měsíčně tak tisícovku 😀
a zase jezdit pauza nepauza,to si asi taky moc těch chlapů neriskne,je to hlídaný,nevyspali by se,maj těžkej život,no.
tak to máš dobrý,žes pokecala s kámoškou 🙂
@janulle22 želvička je moc hezká 😵

elidule
autor
18. led 2011

@jiitkka cibule s cukrem - to jako nastrouháš a jíš? nebo vymačkáš šťávu? to mojí známý přítel léčí všechno česnekem,ale musí být český,ten čísnkej je prej na prd 🙂

zítra jdu s malou na kyčle,to bude zase breku ☹ sice dostaneme lízátko 😀 ale to na Justýnu absolutně nezabírá 😅 navíc jdeme v takovou blbou dobu, ve dvě tam máme být,to normálně vždycky ještě spíme 😖

elidule
autor
18. led 2011

@janulle22 taky to mám nahraný a viděla jsem asi milionkrát 😀 na to se dá čučet furt

jiitkka
18. led 2011

@elidule nakrájím cibuly, pocukruju (nebo dám med) a za chvílu už to začne pouštět távu,tak piju tu štávu 😉 Držím palce na kyčle 😉

elidule
autor
18. led 2011

@jiitkka to tě obdivuju,já teda cibuli mám ráda, ale takhle ... 😅 no hlavně,když to zabírá,léky nemůžeš 😖
dneska jsem tu měla zase kámošku těhuli,přijela za náma po natáčkách z nemocnice a když do soboty neporodí, to má termín,tak ve středu půjde na vyvolání,tak jsme se tak bavily a najednou ona říká,ježiši,do příštího týdne budu matkou 😀 😀 - to bylo takový náhlý uvědomnění, tak jsme se zasmály, ale ona je v pohodě a má nejvíc postýlek,co znám - u sebe v ložnici bude mít jednu postýlku,dole v patře v kuchyni bude postýlka a v obýváku ještě 🙂 vůbec má všechno nachystaný a už se chudák kroutí, nemůže sedět ani pořádně,jestli bude rodit tak,aby o víkendu ještě byla v nemocnici,tak Vašek zůstane doma s malou a půjdu se za ní mrknout

elidule
autor
18. led 2011

@jiitkka no já doufám,že to je poslední kontrola a už tam nebudeme muset

jinak nepsala jsem vám tady ,že nám někdo chtěl ukrást fusak z kočárku,že ne? 😲 ještě že skrz něj jsou provlečený kšíry,tak nešel vytáhnout,ale stejně,jaká socka chce ukrást fusak a kočárku si nevšimne? 😕 😅 já blbec ho tentokrát u nás na chodbě před bytem ani nezamkla 😔 ale naštěstí to prostě někdo zkusil a když to nešlo,tak šel dál,takhle se prej jiným lidem z pqneláku poztrácely věci,tak jsme kočárek nastěhovali přímo do bytu a mám klid 🙂

jiitkka
18. led 2011

@elidule zatím to nezabírá, pořád chrchlám děsně nasucho ☹ No ono je to sladká štáva z toho, dává se hodně cukříku 😉 Jéééé teda snad porodí spontálně kamarádka!! Já nechci vyvolávanej ani císaře,tak snad to bude ok!! To je mazec no že za týden bude maminkou 🙂 No já mám dneska přesně měsíc do TP a tak za chvílu taky budu 😵 Těším se!! Ale na porod to zatím nevypadá, ale tak ono se to může změnit "dole"ze dne na den ne?? A že má tři postýlky 😀 😀
Držím palce ať kontrola je poslední a Justýnka to zmákne bez velkého pláče 😉 !! No je to vrchol s tím fusekam!!! 😠 Mě kdyby po asi 10tém optání majitel nedal malou místnůstku na kočárek dole v přízemí, tak netuším absolutně jak bych kočár+malého táhla do druhého patra po schodech! A nejdříve říkal,at ho nechám dole na chodbě - no to určitě!! 😠 Novej kočár a nechám ho někomu jen tak na očích a jistě by tam dlouho nepobyl. Navíc když máme v baráku tu novou sousedku co hulí dost...no kdo ví koho si zve na návštěvy. Dneska je od nich děsnej randál! 😠

elidule
autor
19. led 2011

@jiitkka děkujem 🙂 doufám v to
noo,ona bydlí s rodičema v baráku,tak aby mohla být s malou všude a nemusela stěhovat postýlku furt
na starým bytě jsem měla kočárek taky v přízemí a táhla jsem se kolikrát s Jusťulou a nákupem do druhýho patra,tam nešel nikam dát dole jinde,ale v přízemí bylo květinářství s dobrejma ženskejma,tak mi na něj dohlížely a v podstatě ony a soused pod náma chodil okolo toho kočárku,jinak tam nikdo neměl přístup,tak jsem byla klidná,ale tady 😠 jedna paní mi řekla,že si dala za výtah rotoped a za dva dny už byl fuč 😖
jak jsem to zjistila s tím fusakem,tak jsem ho hned i šoupla do pračky,jsem si říkala,jaká špína na něj šahala 😝
noví sousedi jsou asi pěkný poděsové 😒 já musím zaklepat,už je celkem pod náma klid

jinak všem dobrý ráno,spaly jsme celou noc 😵 tak se mi to líbí

janulle22
19. led 2011

dobré ránko
eli tak to je srsný teda... u nás v paneláku se nikdy nic neztratilo (nám) kola byly sice ve sklepě, ale to byl sklep nesklep...jinak vím, že se kradli boty přede dveřma a tak... 😝 u našich se boty berou dycky do vnitř...raději...
tak já jsem se jakš takš naučila němčinu, dala vanu a najedla se a jdu na ekonomiku... už mi to učení začiná líst krkem... a zítra písemka z učetka... 😝

elidule
autor
19. led 2011

@janulle22 u nás je sklep v děsným stavu a taky tam někde zatýká 😒 takže je tam děsný vlhko a smrad 😝 dali jsme si tam jenom nějaký harampádí 😀 a jestli to někdo čmajzne,taky dobře 😀
teda ty máš toho učení 😒 se ti nedivím,že tě to neba
co vlastně Áda ve školce? už je mu tam líp?

jiitkka
19. led 2011

Ahojda, já mám asi roztrhlé plíce ☹ cibule s cukrem pomohla, že se mi uvolnili trochu hleny, ale ta příšerná bolest když je chrchlám 😖 No snad zítra bude líp. V noci jsem skoro nespala a když bych spala, tak bulel kocour asi 2h v kuse,chtěl si hrát a neměl s kým..a jak jsem včera vyvařovala dudlíky+lahvičky, tak jsem to husa nechala na lince oschnout i přes noc a Mourek si vzal jednu savičku z lahvičky na hraní (nevím co dělal na lince 😠 ) a hrál si s ní. No jasně, že je protržená,tak se musí koupit nová. A nejdražší dudlík nějakej spešl na první 2měsíce, se válel u králíčka,ale nic s ním není. Tak ho dneska zas vyvařím. Ale je v tom dudáčku kapka vody, tak nevím jak ji z toho dostat...maj to teda debilně vyrobený! A prostřední kocour se mi tu ráno festově dusil no naštěstí ok... Dnes jsme s Martasem spolu 6 a půl roku 😵 JInak jsem tedka přišla z krámu, musela jsem si pro pečivo,nic tu nemám...a málem jsem nedošla domů,uplně se mi chtělo brečet, jak mi je zle a nemám sílu ☹ Kdyby to na mě dneska přišlo,tak nemám šanci porodit normálně ani náhodou...Malej skoro nekope. Jak mi je zle,tak chudinkovi asi i jemu ☹

@elidule s tím fusakem je to děs! Dneska ty lidi fakt...Nota naše sousedka..jsem zvědavá,co se z ní ještě vyklube 😠 To její dítě lituju, ale je to šílenej spratek. Včera si asi hrál ve vaně-no šílený rány,šplouchání,řev..asi 2hod v kuse. Už sem myslela,že vyrostu! A dneska tam na něj řvala ráno 😠 Co kyčličky???
@janulle22 co vůbec EKO?? nějak jsem asi přehlédla výsledek...

elidule
autor
19. led 2011

@jiitkka to na tebe padlo všechno,viď? 😒 neboj,ještě chvíli a bude ti dobře a Kubča s tebou 🙂
mě se taky stane,že mám v dudlíku kapku vody,tak to pak musím pomačkat a ono to nějak vyteče
takovou dobu ve vaně? ho tam nechala samotnýho určitě 😖

my jsme přišly před chvílí od doktora,stavila jsem se ještě v Lidlu,nerada tam chodim,ale bylo to nejblíž 😅
u doktora milion lidí,starý,mladý,malinkatý miminka,vydejcháno,člověk si neměl pomalu,kam stoupnout,Justý to probrečela,ale dneska nás tam hysterek bylo hodně 😀 už tam nemusíme,máme kyčle v pořádku,tak jsem ráda,nejbližší návštěva doktora je 3.2. u pediatra,to máme prevenci a očkování,ale tam aspoň nemusíme postávat a čekat dlouho

jiitkka
19. led 2011

@elidule to je super, že kyčle jsou v pořádku a máte od nich už klídek!!! 😉
No podle mě tam byl s tím malým její přítel a dělali bordel, protože bylo slyšet víc hlasů,než jen dětský. No ten malej i co jsem slyšela od známých co je znají,je prej šílenej spratek!
Jinak hlavně ať jsem fakt zdravá na ten porod, protože tohle je otřes! Teďka půjdu spát. Jsem uplně vyřízená,a to nemluvím o zádech pořád a hlavě.... A to prý kašel může vyvolat porod-boha jeho, to by ještě scházelo! No já toho dudáka mačkala jak vzteklá,tak musím ještě 🙂

fire85
19. led 2011

@jiitkka ahoj,asi ted spíš ale to je dobře.hlavně se drž, za chvíli máš Kubíka u sebe a bude už dobře.

ahoj holky, dneska mi přijede miláček,tak mám radost.jdu uvařit,budu dělat vepřové nudličky se slaninou a zeleninou s rýží,tak snad mu to bude chutnat.

ale ted si dám ještě kafe a cigáro,jsem z tý práce dnes nějaká vyřízená a bolí mě za krkem.
mějte se 🙂

jiitkka
19. led 2011

HOlky, mám 38.2 horčku co mám dělat?????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jiitkka
19. led 2011

Tak jsem volala na gyndu do nemocnice a měla jsem přijet do porodnice natočit pásy...Tak mi 20min natočili monitor. Jednou začal teda festově houkat, to jsem měla málem infarkt co se děje!! Tak přiběhla PA a koukala a malému tluče rychle srdíčko, protože mu taky není dobře. No jinak je v pořádku-uf!! Mám si brát paralen, tak 3x denně můžu, když mi je lépe od včera co se týče krku,kašel díky cibuly povolil...ale nesmí teplota přesáhnout 38st. Mám si tedka hlídat,zda když mám přes 38st.zda po paralenu klesne. Kdyby ne,přijet - kdykoliv! No zítra mám na sociálku jet pro prachy, je výplatní den,jiný není,tak nevím jak to udělat. Když mi ale bude zle,tak nejedu,to se nedá svítit! No jinak tam byl mladej doktor, sympaták 🙂 usměvavej,milej...pak doktor co je takovej frája,ale dr.je dobrej. Prej na mě,že nevypadám nemocně a tchýně na něj (šla se mnou dovnitř,vezla mě) že jsem červená v obličeji, ale že to je tou teplotou, že jinak jsem bílá jak smrt, takže je mi fakt zle,. A tak koukal a smál se. No a jedna PA v pohodě a pak druhá a to jsem hnedka poznala,že je to ta,co jsou na ní děsný stížnosti na netu,jak je bezdětná,hnusná na rodičky... Hele a mazec! Na mě milá,smála se, prý že je dobře,že jsem přijela. Ať klidně beru paralen,že malému neuškodí ani mě a že je lepší než to zanedbat.apod..takže mě klidně na sál přijít může! Myslím, že bych s ní problém neměla. Vypadá teda jako děsná fůrie, ale asi jak na koho. No a v¨pondělí mám přijít, prý proběhne monitor i registrace. No je krásné slyšet malého!!! 😵 😵 Celý den doma kopnul tak 5x slabonce a tam kopnul 4x přesně do toho monitoru a to byly šlehy slyšet 😀 Tchýně se lekla,prej co se děje...no koukala jak puk,že mi skáče břicho 😀 No jsem klidnější že mu nic není,ale mě je šíleně!!! paralen už mám v sobě a jdu k telce zabalit se na gauč do deky.Klepu se jak ratlik! Snad zítra bude líp!!
Dobrou noc

elidule
autor
20. led 2011

@jiitkka 😲 ☹ tak hlavně,že vyšetření dopadlo dobře a malej je ok
co dneska? je líp?
to je teda blbý,že na tý sociálce je to jen v jeden den 😒 nemůžou ti to poslat třeba složenkou a až budeš moct,tak si pro to zajít na poštu

jiitkka
20. led 2011

@elidule tak tahle noc byla snad moje nejhorší v životě. Jestli jsem spala celkem 2hod,tak to je moc...Pořád mě budil krk jak jsem dýchala pusou,tak šílená bolest, hlava, totál ucpanej frnák a ve 3h jsem si opět naměřila 38.1. No a od půl4 do půl7 jsem seděla zabalená na gauči do peřiny a pila čaj a jedla mandarinky...Do toho mě bolí celé spodní patro zubů ještě,asi z té teploty a spodek jak na silnou MS. Malej zatím trošku kope,tak jsem ráda. Volala jsem své doktorce a prý tu máme děsnou chřipkovou epidemii. No mám si dělat i zábaly,ale vlažné,hlavně né ledové. I prý můžu na bříško,aby to malého ochladilo. Kdybych měla zelenou rýmu,nebo hleny okamžitě k ní pro ATB. No a musela jsem na tu sociálkua děs běs! Všude ze mě lilo, venku ještě ledovej vzduch,takže na ten krk nic moc teda...no ještě že mě zpět vezla tchýně,protože bych cestu dom nezvládla ani náhodou! To co jsem chtěla koupit jsem zapoměla,ale jídlo,čaje,ovoce mám..Do toho mi ještě teče mlezivo jako blázen...no dám si polívku a zkusím jít spát,snad usnu.