Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
27. led 2011

ahojda
@janulle22 no nikdy jsem neměla,ale minule jsem měla vyšší,tak že mi ho budou hlídat...tak uvidím v PO na kontrole
@elidule tak už víš jak?? tak dej stejnej název a pak "=kecáme dál" 🙂 a musíš nám povolit vstup a pak hoď odkaz 🙂

elidule
autor
27. led 2011

@jiitkka no já nevěděla,že se musí dát název skupiny a pak ještě název diskuze 😖 blbec no 😔 ale skupina se teda jmenuje Kecáme dál 🙂 a diskuze je tam jen tak o všem a můžeme debatit dál,všechny jsem vás zařadila mezi členy,tak snad to půjde 😅
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jen-tak-...

detskahrabarna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eeefffaaa
17. zář 2013

Snad nevadi ze obnovim diskuzi...

Takze ted u nas asi nastane situace kdy bude muset muz delat přes tyden mimo blizkosti domova...Měli jsme to tak uz nez jsme měli kluky,ale když jsme se pak rozhodli ze založíme rodinu nasel si praci tak aby byl každý den s nami...jenze vypada to ze firma krachuje (ted mu prisla polovicni vyplata!!!) nic navíc nasetreno nemame takze musíme rychle jednat..muz dela stavbyvedoucího a v tomto oboru to je proste tak ze je kde se zrovna stavi,hlavne je to teda okoli prahy...nedovedu si představit ze bych byla bez nej a hlavne deti!!jsme spolu deset let a i když jsme každý den spolu,prijde nam to jako když jsme spolu chvili a porad u sebe potrebujeme byt,kluci ho zboznuji,on ani nemá zadne konicky,rika,ze jeho největší konicek jsme my 🙂 ale bohužel to jinak asi nepujde...chci se zeptat jak to zvladate vy bez manžela??me i hodne pomaha psychicky,jsem často po dni s klukama totalne psychicky vyrizena,mladsi se hlavne od rana do vecera jen vzteka,takze jsem fakt uplne hotova a on je takova moje vzpruha a pomoc....v breznu mi navíc konci materska a budu si hledat praci,mladsi pak pujde taky do skolky,do te doby ho budou hlidat moji rodice co budu v praci,ale nedovedu si představit ze tu na všechno budu sama-chodit do práce,brat kluky ze skolky,pak casem delat s nima ukoly,do toho starat se o domacnost aby to taky tak nejak vypadalo atd.atd. mam z toho strach,ale co jiného mi asi taky zbyde ☹