• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
tak jsem doma sem zdrhla driv... z pocitacu sem dostala za 1 pac ucitel to nevedel, tak sem za to dostala 1 a z ekonomiky mam 1 :grinning:
14. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týýý jo,to bude vysvědčení :grinning: já ty svoje raději dala na dno šuplíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli no to bude des bes... :grinning: ja ani nevim kde mam vyucnaky... :sweat_smile:
14. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já v tom mám taky trošku nepořádek ............. no spíš bordel :sweat_smile: po ruce mám akorát maturitní vysvědčení - to ostatní beztak nemusí nikoho zajímat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to joo to nejdulezitejsi mas... :wink: se mi chce spat a tata nechce udelat bramboraky... :unamused:
14. dub 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme doma. U babičky a u dědi se Mates patřičně ukázal a pěkně se tam vztekal. . . Se zas vyznamenal :confounded: Jinak na večeřu zase nic nechtěl a teď našel křupky v misce, tak se jima láduje :angry:
14. dub 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bohužel jestli budu hledat někdy nový zaměstnání,budu ho potřebovat,nevím jak se to dělá,když by mi třeba shořelo? :sweat_smile:

no jo Radu,křupky jsou lepší :grinning:
14. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady se spí od čtvrt :slight_smile:
14. dub 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby ti shořela, tak musíš jít na školu kde jsi maturovala a oni ti udělají opis :wink: Já už ho jednou nemohla najít, tak jsem to řešila. Nakonec ale našla :sunglasses:
Klube se mu další zub, tak zas stávkuje. Křupkám ale neodolá. . .
14. dub 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dám malýho spinkat běhěm chvilky :slight_smile:
14. dub 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši fuuuj :grinning: pro mě hrozná představa se tam někdy vrátit: měla jsem a nejen já problémy s jedním kantorem,byl dost arogantní,když člověk něco nevěděl,jen ho sjel nebo nějak odbyl,vůbec nepomáhal a shazoval při hodinách,dokázal z člověka udělat totálního idiota,já ho měla právě na výpočetku,hrozil mi propadnutím,byla jsem z něco strašně vynervovaná nejen já teda :confounded: jednou si mě zavolala k sobě ředitelka a oznámila mi,že bych si měla vážit studia a děkovat,že mi vlastně umožnují studovat právě tam a že bych neměla toho učitele pomlouvat - dodneška nevím,kde to vzala,nenechala mě ani něco říct nějak se obhájit,přitom neměl ho nikdo rád a každej o něm říkal špatný věci,tak proč mě to měla potřebu říct? buď změním postoj k tomu učiteli a jeho předmětu nebo můžu odejít! ten učitel si jednou podal jednoho klučinu z prváku a ten to už neunesl (asi měl i jiný problémy) a oběsil se ten den - no hrůza,učitele sice vyhodili,já dostala novýho, z předmětu měla maximálně dvojku,ale co z toho - takovej hajzl to byl!!
14. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vůbec nám na tý výpočetce měli ukázat třeba,jak si hledat práci a nebo najít a vyplnit formuláře důležitý pro pojišťovny,katastry,úřady práce a podobně :grinning: :grinning: :grinning: nějaký vzorce v hranatých závorkách mi byly a jsou úplně ukradený a naprd :rolling_eyes:
14. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovej podobnej rozhovor jsem měla v práci. Dělala tam (a ještě dělá) jedna taková pipina co si post "vyšukala". Strašně donášela a i to co nebylo pravda. Jednou jsem jí řekla, že ji nehodlám poslouchat, protože není moje přímá nadřízená. Druhý den jsem šla na kobereček s tím, že si mám vážit svý práce a že je za mnou dalších deset takovejch (tohle byl naprostej nesmysl) a že ta pipina je starší, tak se k ní musím chovat s úctou a respektem. Nakonec jsem se jí musela omluvit a to taky bylo to poslední co jsem jí kdy řekla. Úplně jsem se třepala vztekem, protože právo bylo na mé straně
14. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale to bylo tak ponižující,taky jsem se musela omluvit (ale jen tý ředitelce!!!!) a slíbit,že už budu studium brát vážně! :angry: kdybych mohla,zalezu někam do země a už se nevyhrabu
14. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nemluv, tehdá bych už nejradši nešla do práce, ale musela jsem se chovat zodpovědně a dospěle. Blbec jsem tehdá měla dát výpověď a najít si lepší práci. Jenže už to bylo v době dy jsme se snažili o Matese, tak jsem si říkala, že tu chvilku tam už vydržím. . .
A jaký jsi měla den?
Ta Jaňule je ale šprt, co?! :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je nejhorší,že se nemůžeme zachovat vždycky hrdinně :frowning2:
aaale,tak normálka no :grinning: zítra snad bude nějaká vzpruha v obchoďáku :grinning: byli jste na písku? měl Matý správně kalhoty? :grinning:
jo to teda je - bejt ošklivá s rovnátkama a popelníkama na očích,tak je jasná :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé hele,víš,že ten popis sedí na mě? :sweat_smile: :sweat_smile: na nose brejle (oči neslouží už jako za mlada :grinning: ), a můj zubař mi na roční preventivní prohlídce po deseti letech,co mě má v péči řekl,jestli nechci rovnátka,že mám křivý zuby :sweat_smile: přišel na to brzo
14. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žádná Merylin Molnárová taky nejsem :grinning:
14. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak na písku jsme dnes nebyli. Dopoledne jsme jeli do města nakoupit křupky a pak jsme jeli okružní jízdou domů, protože malej spal jak zabitej :slight_smile: A teď odpoledne jsme byli u těch našich kde se ukázal v pravým světle. Doufám, že už ho to vztekací období brzo přejde. Se kolikrát za něj až stydím. Dneska si při tom záchvatu vzteku dokonce lehl i na zem. Fakt katastrofa :frowning2:
Já jsem si chtěla nechat dát rovnátka po porodu. Říkala jsem si, že to bude dobrá odtučňovací kůra, protože mě bude ze začátku po každým stažení bolet pusa a nebude se alespoň tolik ládovat. Jenže moje známá je měla a ty zuby se jí začaly zase rozjíždět a ke všemu musí na noc pořád nosit rovnátka jak puboš. Takže jsem si řekla, že to není tak hrozný a že je nepotřebuji :slight_smile:
Pak napiš co sis všechno koupila. Bych šla nejradši nakupovat s tebou :grinning:
14. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,zásoba křupek musí být :grinning:
my jsme to venku vzali hopem,jak se Justýna probudila v kočárku,tak šupem domů,jsem mrzla :sweat_smile:
mě naši kolikrát ani nechtěj věřit,že je malá hodná a nepláče ani,protože jak k nim přijedem,tak se taky začne "projevovat" - kňourá,nechce mi z ruky,jíst pořádně nechce,pak si trošku připadám jako neschopná,ale naštěstí mamka je chápavá a Justýnu to většinou po nějaký době přejde a chová se "normálně"
já si s těma zubama taky říkala,že když jsem to vydržela doteď,tak už to nějak doklepu,mě se začaly křivit,když mi velejzaly moudráky,prej neměly v puse místo,někomu je vytrhávaj,mě je nechal na úkor ostatních zubů :sweat_smile:
no manža bere,tak toho využiju :grinning: potřebuju hlavně tu bundu a tu autosedačku bysme taky mohli sehnat,půjdeme do Bambule :slight_smile: tam jsme koupili i kočárek,snad tam něco vyberem,no a jak se znám,uvidím nějakou kabelku a určitě bez ní nebudu moct žít :grinning: ale v tomhle se musím přemoct,mám jich dost a není to potřeba,to spíš možná kalhoty,ale jak uvidím u vchodu vyzáblinu,jdu pryč :grinning: :grinning: :grinning:
máte v okolí nějaký nákupní centrum? já je milovala v těhotenství strašně - procházeli jsme se po obchůdkách,koupili nějakej užitečnej nesmysl,najedli se,případně kino :slight_smile: to se mi líbilo
14. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, holky, jsem zase zpět, malá spinká, dnes jsme to trošku přetáhly. Naši se vrátili z dovolené, tak jsme si byly převzít dárečky. Dostala jsem úplně úžasný červený kožený kabátek. Škoda, že teď většinu času chodím ve sportovním :sweat_smile:

K tomu tématu škol - Jani, gratuluju k jedničkám!!! Naštěstí ze škol nemám tak hrozné zkušenosti...možná jednu z vysoké, ale to člověk zapomene. Prostě ti učitelé jsou zakomplexovaní, závidí ti mládí, a vezou se po tobě :angry: Nikdy jsem nebyla žádná držka, což nevím, jestli je výhoda nebo nevýhoda, ale začínám se pomalu otrkávat a už si na mě jen tak někdo nepříjde :grinning:

Jo, a posílám slíbenou fotečku v těch svatebních šatech. Omluvte aranžmá... :sweat_smile:
14. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé ty jsou kláásnýý :grinning: ty jseš štíhlá holka,můžeš si vybírat
já minulý rok chodila s kámoškou po salonech a vybíraly šaty,až jsme došly do jednoho stísněnýho s takovou ježibabkou,ona kamarádku prohlídla a vnucovala jí jen těhotenský (kámoška je normální postavy,holka krev a mlíko),vůbec to byl divný salon,v jedný místnosti pár šatů,v druhý místnosti měla paní na prodej plastový nádoby s víkama do mikrovlnky a do mrazáku :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: docela jsme čučely,co se dá v jednom kšeftu spojit :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde byly rodiče? já bych jela k moři hnedka :frowning2:
14. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Axi, šatečky fakt nádherný!!! :wink: Jako princezna. A budeš k nim mít rukavice a závoj? Jo a z čeho kytici? A bude nastávající v černém obleku a nebo bílém?

Liduš, jak někde vidím kabelky, tak bych je hned koupila snad všechny. Problém je, že teď ke kočáru stejně kabelky nenosím, takže se ovládám. Tady žádnej nákupák není. . . Když jsem byla těhu, tak jsem jezdila do nákupáku do Jihlavy. To je od nás asi 50 km, takže se to dalo. . . Teď se s malým tak akorát dostanu do města kde slintám u vejloch :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Axi taky se ti začala malá teďka víc vztekat?
14. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky kabelky teď nenosím,všechno nacpu do kočáru,ale v pátek si nějakou vezmu :grinning: konečně
já tady taky jenom koukám do výloh,páč se s kočárem ani dovnitř nedostanu :angry:
14. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem tam dostanu, ale tady v těch obchodech je všechno tak nahustěný, že se ty prodavačky po mně dívají stylem jestli to myslím vážně. . . A Matese ty nákupy teda taky moc nebavijou :unamused:
14. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
axi budete mít knedlíčkovou polívku? :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ju měli a dostali jsme děravou lžíci s kterou jsem měla nakrmit novomanžela. . . Teda moc vtipný mi to nepřišlo
14. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem zvědavá na naši cácoru,vyndali jsme z kočáru spací lůžko,připli nějaký ty vycpávky a popruhy a bude koukat,taky bude poprvý svačit někde takhle "venku" ............ jí tam vyfotíme :slight_smile:
tady jsou krámy se schody hlavně nebo s úzkými vchody a třeba do DM se sice dostanu,je tam nájezd pro vozíčkáře,ale skončím hned za dveřma,protože jak píšeš,mají tam tak úzký uličky,že tam neprojedu,nechci jim tam všechno shodit :sweat_smile:
14. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek