Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
14. dub 2010

tak jsem doma sem zdrhla driv... z pocitacu sem dostala za 1 pac ucitel to nevedel, tak sem za to dostala 1 a z ekonomiky mam 1 😀

elidule
autor
14. dub 2010

týýý jo,to bude vysvědčení 😀 já ty svoje raději dala na dno šuplíku 😝

janulle22
14. dub 2010

eli no to bude des bes... 😀 ja ani nevim kde mam vyucnaky... 😅

elidule
autor
14. dub 2010

já v tom mám taky trošku nepořádek ............. no spíš bordel 😅 po ruce mám akorát maturitní vysvědčení - to ostatní beztak nemusí nikoho zajímat 😝 😀

janulle22
14. dub 2010

no to joo to nejdulezitejsi mas... 😉 se mi chce spat a tata nechce udelat bramboraky... 😒

lamarika
14. dub 2010

tak už jsme doma. U babičky a u dědi se Mates patřičně ukázal a pěkně se tam vztekal. . . Se zas vyznamenal 😖 Jinak na večeřu zase nic nechtěl a teď našel křupky v misce, tak se jima láduje 😠

elidule
autor
14. dub 2010

bohužel jestli budu hledat někdy nový zaměstnání,budu ho potřebovat,nevím jak se to dělá,když by mi třeba shořelo? 😅

no jo Radu,křupky jsou lepší 😀

elidule
autor
14. dub 2010

tady se spí od čtvrt 🙂

lamarika
14. dub 2010

Kdyby ti shořela, tak musíš jít na školu kde jsi maturovala a oni ti udělají opis 😉 Já už ho jednou nemohla najít, tak jsem to řešila. Nakonec ale našla 😎
Klube se mu další zub, tak zas stávkuje. Křupkám ale neodolá. . .

lamarika
14. dub 2010

Já dám malýho spinkat běhěm chvilky 🙂

elidule
autor
14. dub 2010

ježiši fuuuj 😀 pro mě hrozná představa se tam někdy vrátit: měla jsem a nejen já problémy s jedním kantorem,byl dost arogantní,když člověk něco nevěděl,jen ho sjel nebo nějak odbyl,vůbec nepomáhal a shazoval při hodinách,dokázal z člověka udělat totálního idiota,já ho měla právě na výpočetku,hrozil mi propadnutím,byla jsem z něco strašně vynervovaná nejen já teda 😖 jednou si mě zavolala k sobě ředitelka a oznámila mi,že bych si měla vážit studia a děkovat,že mi vlastně umožnují studovat právě tam a že bych neměla toho učitele pomlouvat - dodneška nevím,kde to vzala,nenechala mě ani něco říct nějak se obhájit,přitom neměl ho nikdo rád a každej o něm říkal špatný věci,tak proč mě to měla potřebu říct? buď změním postoj k tomu učiteli a jeho předmětu nebo můžu odejít! ten učitel si jednou podal jednoho klučinu z prváku a ten to už neunesl (asi měl i jiný problémy) a oběsil se ten den - no hrůza,učitele sice vyhodili,já dostala novýho, z předmětu měla maximálně dvojku,ale co z toho - takovej hajzl to byl!!

elidule
autor
14. dub 2010

a vůbec nám na tý výpočetce měli ukázat třeba,jak si hledat práci a nebo najít a vyplnit formuláře důležitý pro pojišťovny,katastry,úřady práce a podobně 😀 😀 😀 nějaký vzorce v hranatých závorkách mi byly a jsou úplně ukradený a naprd 🙄

lamarika
14. dub 2010

takovej podobnej rozhovor jsem měla v práci. Dělala tam (a ještě dělá) jedna taková pipina co si post "vyšukala". Strašně donášela a i to co nebylo pravda. Jednou jsem jí řekla, že ji nehodlám poslouchat, protože není moje přímá nadřízená. Druhý den jsem šla na kobereček s tím, že si mám vážit svý práce a že je za mnou dalších deset takovejch (tohle byl naprostej nesmysl) a že ta pipina je starší, tak se k ní musím chovat s úctou a respektem. Nakonec jsem se jí musela omluvit a to taky bylo to poslední co jsem jí kdy řekla. Úplně jsem se třepala vztekem, protože právo bylo na mé straně

elidule
autor
14. dub 2010

no ale to bylo tak ponižující,taky jsem se musela omluvit (ale jen tý ředitelce!!!!) a slíbit,že už budu studium brát vážně! 😠 kdybych mohla,zalezu někam do země a už se nevyhrabu

lamarika
14. dub 2010

ani mi nemluv, tehdá bych už nejradši nešla do práce, ale musela jsem se chovat zodpovědně a dospěle. Blbec jsem tehdá měla dát výpověď a najít si lepší práci. Jenže už to bylo v době dy jsme se snažili o Matese, tak jsem si říkala, že tu chvilku tam už vydržím. . .
A jaký jsi měla den?
Ta Jaňule je ale šprt, co?! 😀 😀 😀

elidule
autor
14. dub 2010

no to je nejhorší,že se nemůžeme zachovat vždycky hrdinně ☹
aaale,tak normálka no 😀 zítra snad bude nějaká vzpruha v obchoďáku 😀 byli jste na písku? měl Matý správně kalhoty? 😀
jo to teda je - bejt ošklivá s rovnátkama a popelníkama na očích,tak je jasná 😀 😀 😀

elidule
autor
14. dub 2010

jéé hele,víš,že ten popis sedí na mě? 😅 😅 na nose brejle (oči neslouží už jako za mlada 😀 ), a můj zubař mi na roční preventivní prohlídce po deseti letech,co mě má v péči řekl,jestli nechci rovnátka,že mám křivý zuby 😅 přišel na to brzo

elidule
autor
14. dub 2010

žádná Merylin Molnárová taky nejsem 😀

lamarika
14. dub 2010

Kdepak na písku jsme dnes nebyli. Dopoledne jsme jeli do města nakoupit křupky a pak jsme jeli okružní jízdou domů, protože malej spal jak zabitej 🙂 A teď odpoledne jsme byli u těch našich kde se ukázal v pravým světle. Doufám, že už ho to vztekací období brzo přejde. Se kolikrát za něj až stydím. Dneska si při tom záchvatu vzteku dokonce lehl i na zem. Fakt katastrofa ☹
Já jsem si chtěla nechat dát rovnátka po porodu. Říkala jsem si, že to bude dobrá odtučňovací kůra, protože mě bude ze začátku po každým stažení bolet pusa a nebude se alespoň tolik ládovat. Jenže moje známá je měla a ty zuby se jí začaly zase rozjíždět a ke všemu musí na noc pořád nosit rovnátka jak puboš. Takže jsem si řekla, že to není tak hrozný a že je nepotřebuji 🙂
Pak napiš co sis všechno koupila. Bych šla nejradši nakupovat s tebou 😀

elidule
autor
14. dub 2010

no jo,zásoba křupek musí být 😀
my jsme to venku vzali hopem,jak se Justýna probudila v kočárku,tak šupem domů,jsem mrzla 😅
mě naši kolikrát ani nechtěj věřit,že je malá hodná a nepláče ani,protože jak k nim přijedem,tak se taky začne "projevovat" - kňourá,nechce mi z ruky,jíst pořádně nechce,pak si trošku připadám jako neschopná,ale naštěstí mamka je chápavá a Justýnu to většinou po nějaký době přejde a chová se "normálně"
já si s těma zubama taky říkala,že když jsem to vydržela doteď,tak už to nějak doklepu,mě se začaly křivit,když mi velejzaly moudráky,prej neměly v puse místo,někomu je vytrhávaj,mě je nechal na úkor ostatních zubů 😅
no manža bere,tak toho využiju 😀 potřebuju hlavně tu bundu a tu autosedačku bysme taky mohli sehnat,půjdeme do Bambule 🙂 tam jsme koupili i kočárek,snad tam něco vyberem,no a jak se znám,uvidím nějakou kabelku a určitě bez ní nebudu moct žít 😀 ale v tomhle se musím přemoct,mám jich dost a není to potřeba,to spíš možná kalhoty,ale jak uvidím u vchodu vyzáblinu,jdu pryč 😀 😀 😀
máte v okolí nějaký nákupní centrum? já je milovala v těhotenství strašně - procházeli jsme se po obchůdkách,koupili nějakej užitečnej nesmysl,najedli se,případně kino 🙂 to se mi líbilo

axi81
14. dub 2010

Dobrý večer, holky, jsem zase zpět, malá spinká, dnes jsme to trošku přetáhly. Naši se vrátili z dovolené, tak jsme si byly převzít dárečky. Dostala jsem úplně úžasný červený kožený kabátek. Škoda, že teď většinu času chodím ve sportovním 😅

K tomu tématu škol - Jani, gratuluju k jedničkám!!! Naštěstí ze škol nemám tak hrozné zkušenosti...možná jednu z vysoké, ale to člověk zapomene. Prostě ti učitelé jsou zakomplexovaní, závidí ti mládí, a vezou se po tobě 😠 Nikdy jsem nebyla žádná držka, což nevím, jestli je výhoda nebo nevýhoda, ale začínám se pomalu otrkávat a už si na mě jen tak někdo nepříjde 😀

Jo, a posílám slíbenou fotečku v těch svatebních šatech. Omluvte aranžmá... 😅

elidule
autor
14. dub 2010

jééé ty jsou kláásnýý 😀 ty jseš štíhlá holka,můžeš si vybírat
já minulý rok chodila s kámoškou po salonech a vybíraly šaty,až jsme došly do jednoho stísněnýho s takovou ježibabkou,ona kamarádku prohlídla a vnucovala jí jen těhotenský (kámoška je normální postavy,holka krev a mlíko),vůbec to byl divný salon,v jedný místnosti pár šatů,v druhý místnosti měla paní na prodej plastový nádoby s víkama do mikrovlnky a do mrazáku 😅 😅 😀 docela jsme čučely,co se dá v jednom kšeftu spojit 😀 😀

elidule
autor
14. dub 2010

kde byly rodiče? já bych jela k moři hnedka ☹

lamarika
14. dub 2010

Axi, šatečky fakt nádherný!!! 😉 Jako princezna. A budeš k nim mít rukavice a závoj? Jo a z čeho kytici? A bude nastávající v černém obleku a nebo bílém?

Liduš, jak někde vidím kabelky, tak bych je hned koupila snad všechny. Problém je, že teď ke kočáru stejně kabelky nenosím, takže se ovládám. Tady žádnej nákupák není. . . Když jsem byla těhu, tak jsem jezdila do nákupáku do Jihlavy. To je od nás asi 50 km, takže se to dalo. . . Teď se s malým tak akorát dostanu do města kde slintám u vejloch 😀 😀 😀

lamarika
14. dub 2010

Axi taky se ti začala malá teďka víc vztekat?

elidule
autor
14. dub 2010

já taky kabelky teď nenosím,všechno nacpu do kočáru,ale v pátek si nějakou vezmu 😀 konečně
já tady taky jenom koukám do výloh,páč se s kočárem ani dovnitř nedostanu 😠

lamarika
14. dub 2010

já sem tam dostanu, ale tady v těch obchodech je všechno tak nahustěný, že se ty prodavačky po mně dívají stylem jestli to myslím vážně. . . A Matese ty nákupy teda taky moc nebavijou 😒

elidule
autor
14. dub 2010

axi budete mít knedlíčkovou polívku? 🙂

lamarika
14. dub 2010

My ju měli a dostali jsme děravou lžíci s kterou jsem měla nakrmit novomanžela. . . Teda moc vtipný mi to nepřišlo

elidule
autor
14. dub 2010

já jsem zvědavá na naši cácoru,vyndali jsme z kočáru spací lůžko,připli nějaký ty vycpávky a popruhy a bude koukat,taky bude poprvý svačit někde takhle "venku" ............ jí tam vyfotíme 🙂
tady jsou krámy se schody hlavně nebo s úzkými vchody a třeba do DM se sice dostanu,je tam nájezd pro vozíčkáře,ale skončím hned za dveřma,protože jak píšeš,mají tam tak úzký uličky,že tam neprojedu,nechci jim tam všechno shodit 😅