Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

axi81
14. dub 2010

Dobrou, Eli!! 🙂

elidule
autor
14. dub 2010

měla bys mě vidět jíst čokoládu,pak bys poznala pravý význam slova "nenažraná" 😝 😀 😀

elidule
autor
14. dub 2010

dobrou dobrou

lamarika
14. dub 2010

a co je kurkuma?
Já jsem teď akorát dotelefonovala s mužem. Liduš, tak doboru noc a pěkně se vyspi 😉

axi81
14. dub 2010

Eli, trumfneš mě? Když jsem kojila, sežrala jsem jednu VELKOU milku denně. Nekecám. 6 měsíců v kuse!! 😀

Lami, kurkuma je takové žluté koření, trošku něco jako kari, akorát ne tak ostré, je to prostě jemná směs koření, tuším že to pochází z turecka. Já to třeba dávám do dušené rýže, na ovonění a barvu 🙂

lamarika
14. dub 2010

já jsem teda fakt neználek. . . ☹

axi81
14. dub 2010

Na to máš nás, ne..? 🙂

lamarika
14. dub 2010

No, nic. Jdu se psem a pujdu taky do hajan. Zítřek bude zase náročnej a jestli bude zase celej den pršet, tak se mám na co těšit. . . U prvního těhu jsem neměla nějaký chutě a teďka bych zase jedla furt okurky a meloun 😀 Snad se z toho moc nepřibírá. Nechtěla bych nabrat to co u prvního těhu. Měla jsem přes 30 kg, ale většina byla jen voda. .. Ale i tak by mi stačilo 15 kg 😉

lamarika
14. dub 2010

to jo, ještě že chodím na toho koníka se vzdělávat 😀

axi81
14. dub 2010

Lami, okurky a meloun - to je samá voda 🙂 takže v pohodě.

Tak dobrou, holky všechny. Já si jdu sednou malé na albíčko. Dnes došly další fotky a mám jich teď asi 300 nezaložených...

Tak pa zítra!! 🙂

lamarika
14. dub 2010

já nemám udělaný ještě žádný. Mám je jen nachystaný na udělání, ale nic víc. Dobrou kočky, jdu do hajan 😉

janulle22
15. dub 2010

dobre ranko devcata... omlouvam se za vcerejsek, ale udelalo se mi tak zle... bolel me zaludek uplny krece a hlava a byla mi strasna zima... jsme se presunuli do pelecha a ja po 8 vytuhla... a to jsme nemeli adu doma a ja to musim tak zkazit... 😀 ted uz je to dobry... obcas jeste zaboli zaludek, ale ne tak moc... 😉
ja nejsem zadna sprtka.... ma 4 z matiky na vysvedceni... 😀
axi moc hezke saticky... 😉
ja v tehu milovoala cokoladu s chipsama... 😅 😀 a vubec sem si koupila nutelu a celu ju snedla na posezeni... 😀
ja na mimaci nakupuji i sobe, ale vic malemu... u sebe jsem byla dycky spokojena a u adu taky...zatim... tuk tuk... 😉
jak je u vas,..?u nas prsi.... uz me to leze krkem to uspavaci pocasi... prsi tu od nedele s prestavkama...ani slunicko na chvilinku nevykouklo... uz mate materskou...?uz aby dosla... 😀

elidule
autor
15. dub 2010

dobrý ránko holky 🙂
Jani,to bylo z těch karbošů? 😕 tak hlavně, že ses z toho vyspala 🙂 jsi mě uklidnila s tou matikou 😀
axi 😀 ne ttak na tebe opravdu nemám,taky si občas koupím tu velkou,ale mám jí v lednici a pár dnů to trvá,než jí zbaštím 😀 akorát jsem si teďkon koupila malý čokoládky milky,nasypala do mističky a to ubývá mnohem rychleji 😅
můj muž si taky dává kari do rýže,mě to celkem chutná
Radu,závidím,že ti ten tvůj volá a aspoň večer po telefonu prohodíte pár slov,ten můj,když je pryč,tak se volat neobtežuje,napíše sms a někdy večer taky vůbec,že buď si myslel,že napíšu já 🙄 nebo šli z chlapama na večeři,na pivo a pak strašně rychle usnul 😠
tady prší a pršelo celou noc ☹
ale spali jsme po delší době krásně,jako vstávala jsem,ale nebylo to tak strašný 🙂
axi,ty ještě vstáváš v noci na krmendo?

janulle22
15. dub 2010

eli jo to nevim z ceho to bylo... 😅 ale mastny nebyli tak ja nevim...hlavne ze je mi lip, sem myslela, ze je to ma posledni hodinka.... takovy bolesti jsem mela i na intru a jen jsem pila pac sem do sebe nic nedostala a zhubla jsem7 kilo... a pak jeste jednou a to jsme byli i na pohotovosti...takze asi k tomu mam nejake predpoklady vzdycky jednou za rok se to objevi....

elidule
autor
15. dub 2010

já měla jednou hrozný bolesti břicha,do toho hrozný průjmy,po dvou dnech jsem jela na pohotovost,byla jsem furt v předklonu,nemohla se narovnat,tam si mě nechali,dali na kapačky,protože jsem byla úplně bez tekutin a čtyři dny jsem ležela v nemocnici nedali mi ani nic na bolest,že prej neví,proti čemu mají "bojovat" tak aby něco ........... průjem mi sice zastavili,ale po čtyřech dnech mi doktor sdělil,že nemůžou přijít,z čeho mám ty bolesti,tak když to nepřejde,tak mě budou operovat 😅 jsem nechápala co,mi chtěj operovat,když neví,kde je příčina a ten doktor,že mě otevřou a zjistí to 😕 a pak to přešlo,jak když utne a další den jsem šla domů,v papírech pro obvoďáka byla napsaná zpráva,že příčina nenalezena,jsem si připadala,jako když jsem si to vymyslela 😅 😀

elidule
autor
15. dub 2010

jo a co se týče mateřský,tak mě chodí pokaždý jinak - když mi to platil ještě podnik toho půl roku,tak jednou mi přišla třeba desátýho,jindy až po pětadvacátým,jak kdy,vyřizovala to sociálka v Praze,kam jsem volala tři dny,abych se dozvěděla od nějaký vrátný,že volám v blbou dobu,že tam už nikdo není 🙄 pak jsem to vzdala a jedna paní na sociálce,u které jsem si to vyřizovala dál,ta mi vysvětlila,že každý úřad má tu výplatu podle něčeho jinýho,ona mi prý bude posílat peníze koncem měsíce,přesně mi to neřekne 😅 😀 asi jak budou mít náladu nebo co

janulle22
15. dub 2010

eli no to verim, ze to sis pripadala blbe... ja si pripadala taky jak debil mela jsem po te pohotovosti jit na sono na ktere me mel poslat muj obvodak a ja se tak strasne bala(myslela jsem si ze je to polykani te kamery) 😀 , ze jsem ho ukecala ze kdyby nahodou to bolelo prijdu znova... 😀 jeste mi vcera blesklo hlavou tehotenstvi, ale to je asi blbost.... 😀

elidule
autor
15. dub 2010

Jani,co ty víš 😉 😀

janulle22
15. dub 2010

no ja myslim,ze je to blbost... 😉

elidule
autor
15. dub 2010

no,kdo jinej by to měl vědět,že jo 😅 😀

janulle22
15. dub 2010

jako stat se ato muze to nerikam, ale to by muselo byt naky porouchany abych otehotnela...jen me to tak prolitlo palici vcera... 😀

elidule
autor
15. dub 2010

to já kdybych otěhotněla,tak budu už věřit v neposkvrněný početí 😀

janulle22
15. dub 2010

eli 😀 😀 😀

axi81
15. dub 2010

Dobré ráno, kočky 🙂

Jani, hlavně, že je ti už líp. Ještě mám živě v paměti střevní chřipku, co jsem měla před 2 týdny... 😝

Eli, na krmení nevstávám od 6 týdnů. (do té doby jsem malou budila 2x za noc). Malá spí od 7 do 7 celou noc 🙂

elidule
autor
15. dub 2010

axi,to máš taky pěkný,ta naše Jusťulína má pořád hlad 😀 celej tatínek 😀

axi81
15. dub 2010

Však my máme drobka 🙂 Vždycky byla super jedlík, ale poslední dobou (doufám, že je to jen kvůli zubům) mi hodně špatně jí vařená jídla. Takže s obědem mám smůlu. Má zatím jen jeden zub, takže to co normálně už mimča mají za sebou, my máme teprve před sebou. A prý se jí teď derou 3 nové. Nevím, do pusy mě nepustí a takhle na pohled jsem zatím nic nezahlédla. Pořád jen ted jeden bílý tesák... 😀

elidule
autor
15. dub 2010

jé chudáček,tři najednou 😒

janulle22
15. dub 2010

my jsme na zuby netrpeli ale mame je 😀

elidule
autor
15. dub 2010

teď mě zas tak muž naštval!!!! vždycky když mu zavolá nějaký prodejce bůhvíčeho a chce si sjednat schůzku,dává jim moje číslo,už jsme se kvůli tomu tak pohádali tolikrát,řekla jsem mu,že nehodlám kupovat nádobí za statisíce nebo chodit na předváděčky nějakých matrací,kde ti daj večeři a podobně! teď pro změnu mu volá známá,jestli si nechceme přivydělat,ovšem je to strašně tajný,nic mu po telefonu neřeknou,musíme se sejít,ale fyzická práce to není,nabízení služeb ani zboží to není žádný pojišťovnictví ani jiný poradenství ,ale měsíčně si vyděláme tisíce 😠 on jim řekne,domluvte se se ženou! oni mě pak otravujou,on když je doma,tak se válí na gauči a já si mám hledat přivýdělek - ježiši,ten mě zase nadzvednul! ať si sám něco najde,když mají teď málo práce,néé on radši bude doma nic nedělat nebo chodit po kamarádech 😠

janulle22
15. dub 2010

eli to mi zavani firmou EF to ze ti nereknou o co jde, pak jdes na schuzku tam te pod psychyckym natlakem donuti podepsat smlouvu a kdyz ju chces zrusit tak musis zaplatit 20tis, tak bacha an to... 😒
my jedem do skolky a pak si ejdem k ansim pro maleho... 😵 no a ja pak do skoly... 😖 😀