Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
15. dub 2010

nikdy by mě nenapadlo zaplétat se do toho,on to ví,řeknu mu to desetkrát a co udělá? dá jim na mě číslo.kdyby se to stalo poprvý,tak neřeknu,ale to je snad už fakt podesátý

elidule
autor
15. dub 2010

dneska bez písemky?

lamarika
15. dub 2010

Ahoj holky, konečně jsem tu. Jsme se akorát vrátili z prochajdy. Je tady pěkná kosa, ale zatím neprší. Co s ním budu dělat odpoledne teda vůbec netuším. . .
Jo a dneska jsem si udělala radost a objednala jsem si parní hrnec. Dokonce jsem byla tak šikovná, že jsem ho našla o 1000,- levnější než je obvyklácena. Tak se těším, do týdne má přijít. A taky jsem si objednala ty šaty, ale byla jsem zmatená z jejich číslování velikostí. Nakonec jsem si objednala velikost XL 😀 😀 😀 ta by měla odpovídat velikostem 44/46. To jsem nikdy neměla. Většinou mám 42, ale tam ty moje obvody odpovídaly tý velikosti XL. Tak jsem zvědavá jak budou velký ve skutečnosti a kdyby něco, tak je ještě stihnu vyměnit 😉

axi81
15. dub 2010

Tak my už jsme taky doma, venku hnusně, mlha mrholí... 😒

To zase byl boj s obědem. Nic jsem do ní nedostala...ani kaši 😖 Už si říkám, jestli to, že mi odmítá obědy není kvůli tomu, že prostě v době oběda nemá hlad...(?) ☹

Lami, co budeš dělat v parním hrnci?

Eli, s takovými zaměstnáními bych byla hodně rychle hotová. teď mi jeden známý nabízel obchodovat s diamanty. Kdyby to nebyla multilevelová společnost, možná bych nad tím třeba z 5% uvažovala. Ale co je multilevel, to ať nepřekračuje práh mého domu!! 😠 A tady tyto "strašně tajné" nabídky jsou jasný multilevel. Ani náhodou!!! 🙄

elidule
autor
15. dub 2010

tady se spí,dopoledne spala jen půl hodky,takže to zalomila dřív 🙂
my jsme měli zatím dvě "nebaštící" období,prostě nechtěla a basta a i v noci dlouho spala.neměla hlad ,já si furt říkala,vždyť musí něco jíst 🙂 pak se rase rozjedla a co se týče kaše,tak jsem zjistila,že jedině k snídani,večer do ní kaši nedostanu ani heverem,normální jídlo ještě jo,ale jak je unavená,tak jde stejně po flašce s mlíkem 😀 myslela jsem,že jí ty kaše nechutnají,ale ke snídani si dá říct 😀

Radu,ten hrnec je drahej teda,mě to úplně bacilo do očí,jak jsi psala,že jsi ho sehnala o 1000 míň,kolik normálně stojí? 😕

do tohodle podniku mě lákala známá,co mi kdysi dělala nehty,poslala mi snad sto sms a ani v jedný v podstatě nenapsala o co jde,tak jsem už na ní pak nereagovala,ale ta první se mi líbila nejvíce: "nevěřila jsem,že si můžu vydělat tak hodně peněz a přitom se nenadřu,nemůžu ti ani napsat,kolik to je,taky bys mi neuvěřila" 😀 😀 😀 😝

elidule
autor
15. dub 2010

obchodovat s diamanty - to je jak v nějaký bondovce 😀 😀 mě to strašně rozesmálo,lidi mi nabízeli leccos,ale tohle 😅
promiň za mojí reakci,nemyslím to nějak zle,ani nevím,proč se tomu tak směju,zvlášť když píšeš,že to stejně bude nějakej švindl 😅 😔

lamarika
15. dub 2010

Tak abyste věděli co jste zapřičinili tím, že jste tu nebyly-začala jsem uklízet a vydrhla jsem koupelnu (krom sprcháču, to udělám až bude malej spát aby nefetoval saponáty), záchod a částečně obyvák 😠 Zítra už jenom utřu prach, poklidím, vytřu a mám to.

No, já jsem si vybrala tenhle http://www.tefal.cz/All+Products/Elektrické+vař... a podařilo se mi ho sehnat "jen" 2300,-. Chtěla bych v něm začít vařit, hlavně pro mě a pro malýho.

Já jsem teda ještě nenatrefila na žádnej pochybnej kšeft. Asi žiju v jiným světě 😕 😀

axi81
15. dub 2010

Eli, ono se dá vydělat na všem. S těma diamantama to není až tak blbý systém, s ohledem na to, jaké lidi oslovujou, aby se k tomu připojili...ony ty multilevely fungujou tak, že na začátek vložíš nějaké peníze (ať už tak, že si musíš něco koupit - většinou vlastní produkt té společnosti, nebo tak, že dáš prostě nějakou částku většinou v desítkách tisíc) a tvou jedinou prací pak je, sehnat další takové, jako jsi ty. Z těch ti pak jdou provize a provize jdou i těm, co do toho zlákali tebe a tak to postupuje nahoru po těch úrovních a čím výše jsi (tzn. kolik lidí jsi zlákala a oni zlákali, a zlákaní zlákali) o to vyšší provize ti jde. Mě to příjde na hranici, protože přidaná hodnota veškerá žádná. Vyděláváš v podstatě na důvěřivosti lidí. Já bych do diamantů šla, ale ne do multilevelu. A protože tohle multilevel je, vlastní produkt (tedy diamant - ať už jako šperk, nebo jako investiční kámen) je fakt hodně drahý. To když si zajdu tady k nám do zlatnictví, tak ho mám minimálně 20x levněji. Fakt! Jenže je to drahé proto, že ty provize se holt z něčeho musí platit. Takže, vydělat se na tom dá, ale musíš se tomu ze začátku věnovat a doufat, že máš okolo sebe dost "zoufalých a naivních" lidí, kteří si "chtějí vydělat bez práce".
Mě to nabídl člověk, který není rozhodně hloupý a který mě zná. Že se oblbnout nenechám a moc dobře vím, o co jde. Ten mi to nabízel jako prestižní produkt. Jo, diamant je prestižní, ale tímto způsobem pro prestižní blbce. Myslel si, že když uslyším diamant a já jsem TA vyvolená, po.eru se z toho. No, tak nepo.rala! 😀

axi81
15. dub 2010

Lami, ten hrnec mají naši. Jedla jsem z toho zatím jen ty hranolky a fakt super!! 🙂

Já se takovým koupím do domácnosti bráním...sice mě to láká, ale nesnáším krámy..! Bojím se, že kdybych takto vždy koupila něco, co je zrovna "zdravé a výhodné", že se mi do kuchyně a bytu už nic nevejde...ale kdybych měla víc místa, koupila bych si asi taky...tak´tka mi ho nabízel k narozeninám, ale odmítla jsem to jen kvůli tomu místu. Mám obavy, že bych ho použila 5x a pak strčila někam do skříně... 😅

Nejvíc využívám v kuchyni troubu, papeňák a napařovací podložku do hrnce. 🙂

axi81
15. dub 2010

Ne Eli, tak oni mají asi něco jiného než parní hrnec. V parním hrnci se asi hranolky dělat nedají...mě tam naskočilo nejdříve to na to zdravé smažení. Až teď se tam objevil ten parní hrnec. Vypadá ale fakt super...kurňa, že bych si udělala radost..? 😵 Když já si včera k narozeninám koupila kolo... 😅 😀

lamarika
15. dub 2010

mně k tomu donutily okolnosti. Doma se moc zdravě nestravujeme a malej zatím jí skleničky, ale chci už aby jedl s nama. Jenže ty naše smažený blafy a samý rychlovky by pro něj nebylo to pravý ořechový. Tak jsem se rozhodla pro parní hrnec. Láká mě aji to jak to jídlo z něj pěkně vypadá, tak přece nemůže chutnat špatně 😀 😀 😀
Ještě chci parní vysavač a budu zase na chvilku spokojená 😀

lamarika
15. dub 2010

Jé, všechno nejlepší!!!! A oslavila jsi to?

axi81
15. dub 2010

Narozky teprve budou. A Lami, to sis koupila ten hrnec s těmi jakoby dvěmi nádobami a nahoře další místo..?

axi81
15. dub 2010

My taky nejíme nějak extra zdravě...přítel si poslední stěžuje na slabosti a nevolnosti (jestli není těhotný, darebák?!?! 😀 ), je fakt, že i při svém zaměstnání má ten stravovací režim hrozný. Samé restaurace... 😒 No, asi počkám, co na něj budeš říkat... 🙂

lamarika
15. dub 2010

jojo, ten. Já jsem nechtěla s těma miskama nad sebou a tuhle jsem vzhlédla jeden pořad a tam ho doporučovali. Je teda fakt, že možná jenom propagovali značku tefal, ale slepě jsem jim důvěřovala a hrnec pořídila. Já jsem sama zvědavá jak mi to v něm pujde a hlavně jak z něj bude chutnat maso. . .

lamarika
15. dub 2010

No, jestli je těhotnej, tak se začni pídit po tom s kým 😀 😀 😀 😀

elidule
autor
15. dub 2010

no,když tomu člověk rozumí,pak asi jo 🙂
manželovi rodiče dělají samý lepší kšefty,ještě tisíc let budou splácet nádobí asi za 30000,hlavně,že dostali jako dárek popelník a klobásy 😅
axi "hepybrzdejtůůůjůů" 😀
já narozeniny slavím na silvestra,protože je mám 30.12. ........... ale vlastně už jsem je dlouho neslavila - od jistý doby to ani nijak neslavím 🙂

elidule
autor
15. dub 2010

my bysme si hlavně měli koupit talíře

axi81
15. dub 2010

Eli, děkuju. Mám je ale až 29. Ale potěšily jste mě holky i tak 😀

Můj taťka, hodně zaměstnaný člověk, má koníčka jakékoli experimentální vaření. Takže je vlastníkem asi 3 grilů, rýžového hrnce, napařovačů, římských hrnců, kameninových, smažích hrnců a kdovíčehovšeho... 😀 U nich otevřít v kuchyni dvířka do linky je zdraví nebezpečné... 🙂

axi81
15. dub 2010

Eli, my skleničky. Předloni jsme zařizovali byt, tak jsem nakoupila křišťálové sady a dnes mám z těch běžných skleniček 3 kusy. Vínovky a šampusky se ještě drží v plném počtu. Každou jsem bohužel rozbila já, a to asi v průběhu 14 dní. Tu první jsem fakt obrečela. Mám na to štěstí. Nový gauč jsem do měsíce propálila uhlíkem z vodní dýmky...jsem se pokoušela svést taťku a takhle to dopadlo...sex vyloženě škodí našemu bytu!!! 😀

elidule
autor
15. dub 2010

😀 😀 😀 hlavní je,když se zadaří nakonec
když se u nás doma něco rozbije,tak za to můžu taky já - vždycky mi všechno vyklouzne,hlavně při mytí nádobí - myčka do budoucna bude nutná investice 😀

elidule
autor
15. dub 2010

římský hrnec? na co to je? 😕

axi81
15. dub 2010

Kdo nic nedělá, nic nepokazí. Proto není gramlavý taťka, ale já... 😀

římský hrnec - sama nevím, na zdravé pečení, prý. Prý se líp upeče...ale nejsem si jistá...

janulle22
15. dub 2010

ahojky holky, tak sme byli ve skolce u nasich a venku chcije jak svina... 😠 a peknej ftip dne... ja zapomnela jit do skoly... 😀 jsem myslela, ze je patek... 😀 😀
jdu nam nachydtat nakou svacinku a zetra jedem za kamoskoua jdem do MC tak snad tam bude malo lidi... 😝

axi81
15. dub 2010

U nás bouřka... 😠

Jani, super výmluva!! Tak si ty volné dny užij 🙂

elidule
autor
15. dub 2010

tady je taky hnus počasí 😝
nákupy se nekonají dneska,muž přijel pozdě a je tady divný dusno,tak prej zítra 😒 jsem na to zvědavá teda 😔

elidule
autor
15. dub 2010

bouřky mám ráda ty letní 🙂

janulle22
15. dub 2010

axi kde ze to zijes...?ja chci taky bourky... 😵 to ale neni vymluva... 😢
eli tak trba zitra... tady je hnusne prsi a teplo skoro zadny... 😒
zetra jedem za kamoskou a jdem do detskeho centra.... 😵

elidule
autor
15. dub 2010

já tady u nás ani ještě nezjišťovala,kde se nějaký to centrum nachází 😔 ale poohlídnu se 🙂

lamarika
15. dub 2010

u nás taky prší, teď jsme přišli z venku a stihli jsme to taktak. Jak jsme byli před barákem, tak akorát začlo pěkně lít.
Taky jsem si říkala, že budu chodit do MC, ale nějak mě to pak přešlo 😒
Jsem si pěkně koupila křupky v obchodě jak jsem na ně měla tuhle chuť, ale nechutnají tak dobře jak si pamatuju. . .