• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
máš jí místo kapesníku a vatových tyčinek :grinning: :grinning:
ty nehty - mám pocit,že stříhám každou chvilku,mě růst tak rychle,tak si pískám,se se svýma tak piplám,vyroste to o milimetr a už musím pilovat,aby se nezatrhly,jak jsou slabý a jí to roste raz dva :slight_smile:
15. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, co týden to tak vychází. Zrovna dnes jsem před spinkáním stříhala :slight_smile:
15. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objednala jsem dnes Apolence židličku se stolečkem :slight_smile: Ta plastová (drahá, půjčená od známých, se "super udělátkama") mě pěkně vytáží. :angry:
15. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme o takový taky uvažovali,ale nakonec jsme se rozhodli právě pro tu plastovou a zatím jsme spokojený a malý se v ní moc líbí
co máte s ní za těžkosti?
15. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Štvou mě ty záhyby v polstrování, samý drobek, je to těžké, malá má ten stolek po bradu, je od ní moc daleko atd...
15. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé,tak to naše je lehká bych řekla,cestuju s ní po bytě,když v ní malá sedí,tak aby na mě viděla :slight_smile: a je dobře omyvatelná,takže drobečky jdou snadno pryč,je fakt,že na ten stolek dosáhne zatím taky jen na kraj,je na ní ještě velká ta židlička,řekla bych
15. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já jdu do pelechu,už jsem nějaká vykoukaná :unamused:
dobrou noc :slight_smile:
15. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc!! :slight_smile:
15. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry ranecko, tak dneska se u nas bude vrazdit.... :angry: tchan nevi, ze dvere maji kliku a vzbudil nas v pul 7... :angry: takze dneska jdem spat po obede... zrovna kdyz mame nekam jet... sem si rikala jak to bude dobry ze se tam poradne unavi a pak brzy usne... :confounded: no a prd...boze jak ten me nasral... :angry:
16. dub 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauky holky :slight_smile:
no jo Jani,někomu to holt nedochází :confounded:
16. dub 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že,kde se spí,má být klid
16. dub 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stáhla jsem si film Jak přicházejí sny - ten miluju,ale probulím ho od začátku do konce,tak si ho musím pustit,až budu doma sama :slight_smile:
16. dub 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi neco rika eli...ale nevim co... :slight_smile: no ho to prej nezajima...ale krape porad, kdyby jednou ale to nez odjede do prace jde 3x dom a to sou hlavni dvere a dvere do predsine... :angry: bych ho pleskla
16. dub 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sousedi pod náma taky strašně třískají dveřma,zvlášť,když se vracejí z hospody :angry:
16. dub 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pak se většinou hádají a chodí na etapy do koupelny,co mají na chodbě a to jsou další dvoje dveře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm takze taky veselo... :unamused: tak ja to tu liskam a peru... konecne po tadnu vysvitlo slunko... :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,právě jsme s malou uklidily, povysávaly, povytíraly, nakrmím dravou zvěř a jdeme za sluníčkem :slight_smile: ˇ

Čeká mě nabitý víkend - ta´tka má práci, tak když jsem o víkendu sama, zvu si vždycky kamarádku, takže ta přijede + můj brácha slaví zítra 30. Dnes máme babský večer a budou se chystat chlebíčky... :slight_smile:
16. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,vy jste nějaký pilný,se mi zdá :slight_smile:
tady je pod mrakem :unamused:
jůů chlebíčky - mňamky :grinning: se šunkou a vajíčkem
já jdu dneska konečně po delší době mezi lidi s kámoškou,tak se taky těším
16. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nejdem nikam, jen do toho centra a budem radi kdyz pujdem po kamenaku spat... :grinning: ani mi to nijak nevadi... vidina postele je silnejsi nez nejaka hospoda... :wink: ja to tu mam jen zlehka poliskany, kluci asi pujdou na chvilu ven a pak se najime a pujdem na bus... ale spala bych... :pensive:
16. dub 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se včera navnadila tím stmíváním, že jsem se na to musela hned podívat :grinning: . Liduš o čem je ten film? Neznám ho :confused:
Mates už je najezenej, mně se za chvilku dodělaj špagety a pak valíme rychle do koberců, kde s tchyní vyberem koberec do budoucího Matesova pokojíčku a pak do plaváčku. Pak dám Matese spát a douklízím co jsem včera ještě neudělala. Odpo se k nám staví naši, tak snad vytáhnou malýho ven a já zatím upeču buchtu.
16. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš a dneska už jdeš na ty nákupy?
16. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem chtěla. Jak píše Janča o bouchání s těma dveřma, tak to přesně dělá můj děda. Když jsem bydlela ještě u našich, byl pravidelně budíček okolo šestý :angry:
Axi taky bych brala dámskou jízdu, ale kdyby si tak vzal druhý den na celej den někdo Matese :wink:
16. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami tz mas teda na pilno... mz uy jsme po jidle a ja bzch spala ay bzch brecela... :frowning2: pujdu hodit oblicej na xicht a yacnem se pomalu vz[ravovat do olomouce... ada uy se tesi na kubika... :grinning: nemele o nicem jinem, ney ye uy pojedem ya kkubikem... :grinning: tak se tu mejte holkz heykz..dojedem ay v pul 8 nejspis, tak snad na vas jeste kouknu ney usnu.. :grinning:
16. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dámy,jsem zpět :slight_smile: koupila jsem si bundičku asi až v pátým krámu,protože v předchozích asi neví,co to znamená XL :rolling_eyes: byla drahá,ale sedí mi a jsem spokojená,později vyfotím a pochlubím se,taktéž s autosedačkou :slight_smile: byli jsme v Pompu,měli tam toho na výběr moře,ale za celých 15 minut,co jsme tam stáli,ošahávali a hledali pak prodavačku,jsme to vzdali,nikdo se nám nevěnoval a šli jsme do Chicca a tam koupili a o tři stovky levnější než v Pompu - značka 4baby
pak jsme šli do potravin,ale protože se nevyznám v Albertu,nekoupili jsme v podstatě nic :unamused:
Justýnka nechtěla ani svačit,jenom udiveně koukala,kde to je a ten čas věnovaný sváče přece tak nepromarní,takže se vůbec nenajedla
ten film je o tom (výklad tatara),že umře táta,dvě děti (myslím,že jsou dvě) a máma se z toho zblázní a spáchá sebevraždu a zatímco ona se dostane do očistce a hrozí jí za ten čin peklo,zbytek rodiny jde do nebe a táta jde pro tu mámu - jak říkám,popisuju to ve zkratce a vypadá to jako pitomost,ale je to strašně krásnej film,hraje tam Robin Williams (mám ho moc ráda) - pro všechny :grinning: cíti pravej film
16. dub 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu,máš nabitý program teda fakt :slight_smile: :sweat_smile:
axi už dělá chlebíčky asi nebo už je konzumuje :grinning:
já jsem horkotěžko vybrala.co si beru na sebe večer ............ no mohla jsem dopadnout hůř :sweat_smile: (snad,to posoudím,až to tam uvidím) a koukala jsem i po džínách a moc pěkně jsem si pokecala s prodavačkou v exe,ta říkala,že to co mám na sobě - to jsem koupila taky v exe asi před pěti lety - že to se už bohužel vůbec nešije,všechno lesklý,barevný a do sportovna,takže až zas tak nic pro mě,no a ty velikosti klidně na mě,ale já jí říkám,že když už seženu džíny v takový velikosti,abych je oblíkla přes zadek,tak stejně ty nohavice jsou úzký,mám to jak leginy a to fakt nemusím - oni se dělají úzký roury a velikost zvětšujou v obvodu pasu,což mi přijde nelogický,protože mít nohy jak tyčinčičky a zadek 42 - to bych byla postava jak od "pikasa" :grinning: :grinning: :grinning: prodavačka byla moc milá a ochotná,nicméně tyčka,takže si nemyslím,že by moje problémy až tak chápala :grinning: :grinning: ale byla fakt milá,to se musí nechat
16. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a víte,co dělal můj děda,když ještě žil? u oběda se nadzvednul a co nejhlasitěji si prdnul a pak se smál a koukal z okna,že je bouřka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: tak asi tak :grinning:
16. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,ty máš nastavenou anglickou klávesnici co? :grinning:
16. dub 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě se tu stavím před odchodem a pozdravím :slight_smile:
16. dub 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem všechno co jsem chtěla udělala a i tu buchtu upekla. Ale jsem asi nějakej smolař. Vždycky když dělám nějakou buchtu poprvý, tak ju zpackám. Teď se mi zdrclo těsto (a to jsem postupovala podle návodu) a buchta nenaskočila. Takže je slaboulince potaženej plech. Jsem zvědavá jak bude chutnat. . .
Taky jsem zvědavá jestli mě ten náš táta pochválí za to jak se to tu dnes leskne, když minule měl keci kvůli pár hračkám. . .
Liduš, to je fajn, že jsi něco ponakupovala :wink: Hlavně nezapomeň pak na tu fotečku. A dneska si to užij! :sunglasses: Zítra nám napiš všechno dopodrobna ať můžu slintat :grinning:
Axi ty už asi popíjíš a chlebíčkuješ :grinning:
16. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme doma, jeste jsme vyvencili psa a uz kluci uspavaj... :wink: bylo to dobre, deti si pohraly az an par rozmazlenejch smradu... :angry: ada chtel jit na trampolinu a byly tam starsi deti a porad do adu zduchali a vyhazovali a tak em si sla pro adu a rikam at si jde hrat jinam, ze to jsou rozmazleny decka a slysely me i ty matky a jen jsem slysela:coze to rikala? :angry: je tam domecek a tam ti smradi nanosili balonky a pak se tam decka mmalem nabili kokosy... :unamused: dneska se me tam teda nelibilo... :confounded:
16. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek