Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
15. dub 2010

máš jí místo kapesníku a vatových tyčinek 😀 😀
ty nehty - mám pocit,že stříhám každou chvilku,mě růst tak rychle,tak si pískám,se se svýma tak piplám,vyroste to o milimetr a už musím pilovat,aby se nezatrhly,jak jsou slabý a jí to roste raz dva 🙂

axi81
15. dub 2010

Jojo, co týden to tak vychází. Zrovna dnes jsem před spinkáním stříhala 🙂

axi81
15. dub 2010

Objednala jsem dnes Apolence židličku se stolečkem 🙂 Ta plastová (drahá, půjčená od známých, se "super udělátkama") mě pěkně vytáží. 😠

elidule
autor
15. dub 2010

my jsme o takový taky uvažovali,ale nakonec jsme se rozhodli právě pro tu plastovou a zatím jsme spokojený a malý se v ní moc líbí
co máte s ní za těžkosti?

axi81
15. dub 2010

Štvou mě ty záhyby v polstrování, samý drobek, je to těžké, malá má ten stolek po bradu, je od ní moc daleko atd...

elidule
autor
15. dub 2010

jé,tak to naše je lehká bych řekla,cestuju s ní po bytě,když v ní malá sedí,tak aby na mě viděla 🙂 a je dobře omyvatelná,takže drobečky jdou snadno pryč,je fakt,že na ten stolek dosáhne zatím taky jen na kraj,je na ní ještě velká ta židlička,řekla bych

elidule
autor
15. dub 2010

tak já jdu do pelechu,už jsem nějaká vykoukaná 😒
dobrou noc 🙂

axi81
15. dub 2010

Dobrou noc!! 🙂

janulle22
16. dub 2010

dobry ranecko, tak dneska se u nas bude vrazdit.... 😠 tchan nevi, ze dvere maji kliku a vzbudil nas v pul 7... 😠 takze dneska jdem spat po obede... zrovna kdyz mame nekam jet... sem si rikala jak to bude dobry ze se tam poradne unavi a pak brzy usne... 😖 no a prd...boze jak ten me nasral... 😠

elidule
autor
16. dub 2010

čauky holky 🙂
no jo Jani,někomu to holt nedochází 😖

elidule
autor
16. dub 2010

že,kde se spí,má být klid

elidule
autor
16. dub 2010

stáhla jsem si film Jak přicházejí sny - ten miluju,ale probulím ho od začátku do konce,tak si ho musím pustit,až budu doma sama 🙂

janulle22
16. dub 2010

to mi neco rika eli...ale nevim co... 🙂 no ho to prej nezajima...ale krape porad, kdyby jednou ale to nez odjede do prace jde 3x dom a to sou hlavni dvere a dvere do predsine... 😠 bych ho pleskla

elidule
autor
16. dub 2010

sousedi pod náma taky strašně třískají dveřma,zvlášť,když se vracejí z hospody 😠

elidule
autor
16. dub 2010

pak se většinou hádají a chodí na etapy do koupelny,co mají na chodbě a to jsou další dvoje dveře 😝

janulle22
16. dub 2010

hmm takze taky veselo... 😒 tak ja to tu liskam a peru... konecne po tadnu vysvitlo slunko... 😵

axi81
16. dub 2010

Ahoj holky,právě jsme s malou uklidily, povysávaly, povytíraly, nakrmím dravou zvěř a jdeme za sluníčkem 🙂 ˇ

Čeká mě nabitý víkend - ta´tka má práci, tak když jsem o víkendu sama, zvu si vždycky kamarádku, takže ta přijede + můj brácha slaví zítra 30. Dnes máme babský večer a budou se chystat chlebíčky... 🙂

elidule
autor
16. dub 2010

holky,vy jste nějaký pilný,se mi zdá 🙂
tady je pod mrakem 😒
jůů chlebíčky - mňamky 😀 se šunkou a vajíčkem
já jdu dneska konečně po delší době mezi lidi s kámoškou,tak se taky těším

janulle22
16. dub 2010

my nejdem nikam, jen do toho centra a budem radi kdyz pujdem po kamenaku spat... 😀 ani mi to nijak nevadi... vidina postele je silnejsi nez nejaka hospoda... 😉 ja to tu mam jen zlehka poliskany, kluci asi pujdou na chvilu ven a pak se najime a pujdem na bus... ale spala bych... 😔

lamarika
16. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem se včera navnadila tím stmíváním, že jsem se na to musela hned podívat 😀 . Liduš o čem je ten film? Neznám ho 😕
Mates už je najezenej, mně se za chvilku dodělaj špagety a pak valíme rychle do koberců, kde s tchyní vyberem koberec do budoucího Matesova pokojíčku a pak do plaváčku. Pak dám Matese spát a douklízím co jsem včera ještě neudělala. Odpo se k nám staví naši, tak snad vytáhnou malýho ven a já zatím upeču buchtu.

lamarika
16. dub 2010

Liduš a dneska už jdeš na ty nákupy?

lamarika
16. dub 2010

A ještě jsem chtěla. Jak píše Janča o bouchání s těma dveřma, tak to přesně dělá můj děda. Když jsem bydlela ještě u našich, byl pravidelně budíček okolo šestý 😠
Axi taky bych brala dámskou jízdu, ale kdyby si tak vzal druhý den na celej den někdo Matese 😉

janulle22
16. dub 2010

lami tz mas teda na pilno... mz uy jsme po jidle a ja bzch spala ay bzch brecela... ☹ pujdu hodit oblicej na xicht a yacnem se pomalu vz[ravovat do olomouce... ada uy se tesi na kubika... 😀 nemele o nicem jinem, ney ye uy pojedem ya kkubikem... 😀 tak se tu mejte holkz heykz..dojedem ay v pul 8 nejspis, tak snad na vas jeste kouknu ney usnu.. 😀

elidule
autor
16. dub 2010

dámy,jsem zpět 🙂 koupila jsem si bundičku asi až v pátým krámu,protože v předchozích asi neví,co to znamená XL 🙄 byla drahá,ale sedí mi a jsem spokojená,později vyfotím a pochlubím se,taktéž s autosedačkou 🙂 byli jsme v Pompu,měli tam toho na výběr moře,ale za celých 15 minut,co jsme tam stáli,ošahávali a hledali pak prodavačku,jsme to vzdali,nikdo se nám nevěnoval a šli jsme do Chicca a tam koupili a o tři stovky levnější než v Pompu - značka 4baby
pak jsme šli do potravin,ale protože se nevyznám v Albertu,nekoupili jsme v podstatě nic 😒
Justýnka nechtěla ani svačit,jenom udiveně koukala,kde to je a ten čas věnovaný sváče přece tak nepromarní,takže se vůbec nenajedla
ten film je o tom (výklad tatara),že umře táta,dvě děti (myslím,že jsou dvě) a máma se z toho zblázní a spáchá sebevraždu a zatímco ona se dostane do očistce a hrozí jí za ten čin peklo,zbytek rodiny jde do nebe a táta jde pro tu mámu - jak říkám,popisuju to ve zkratce a vypadá to jako pitomost,ale je to strašně krásnej film,hraje tam Robin Williams (mám ho moc ráda) - pro všechny 😀 cíti pravej film

elidule
autor
16. dub 2010

Radu,máš nabitý program teda fakt 🙂 😅
axi už dělá chlebíčky asi nebo už je konzumuje 😀
já jsem horkotěžko vybrala.co si beru na sebe večer ............ no mohla jsem dopadnout hůř 😅 (snad,to posoudím,až to tam uvidím) a koukala jsem i po džínách a moc pěkně jsem si pokecala s prodavačkou v exe,ta říkala,že to co mám na sobě - to jsem koupila taky v exe asi před pěti lety - že to se už bohužel vůbec nešije,všechno lesklý,barevný a do sportovna,takže až zas tak nic pro mě,no a ty velikosti klidně na mě,ale já jí říkám,že když už seženu džíny v takový velikosti,abych je oblíkla přes zadek,tak stejně ty nohavice jsou úzký,mám to jak leginy a to fakt nemusím - oni se dělají úzký roury a velikost zvětšujou v obvodu pasu,což mi přijde nelogický,protože mít nohy jak tyčinčičky a zadek 42 - to bych byla postava jak od "pikasa" 😀 😀 😀 prodavačka byla moc milá a ochotná,nicméně tyčka,takže si nemyslím,že by moje problémy až tak chápala 😀 😀 ale byla fakt milá,to se musí nechat

elidule
autor
16. dub 2010

jo a víte,co dělal můj děda,když ještě žil? u oběda se nadzvednul a co nejhlasitěji si prdnul a pak se smál a koukal z okna,že je bouřka 😅 😝 😀 😀 tak asi tak 😀

elidule
autor
16. dub 2010

Jani,ty máš nastavenou anglickou klávesnici co? 😀

elidule
autor
16. dub 2010

ještě se tu stavím před odchodem a pozdravím 🙂

lamarika
16. dub 2010

Tak jsem všechno co jsem chtěla udělala a i tu buchtu upekla. Ale jsem asi nějakej smolař. Vždycky když dělám nějakou buchtu poprvý, tak ju zpackám. Teď se mi zdrclo těsto (a to jsem postupovala podle návodu) a buchta nenaskočila. Takže je slaboulince potaženej plech. Jsem zvědavá jak bude chutnat. . .
Taky jsem zvědavá jestli mě ten náš táta pochválí za to jak se to tu dnes leskne, když minule měl keci kvůli pár hračkám. . .
Liduš, to je fajn, že jsi něco ponakupovala 😉 Hlavně nezapomeň pak na tu fotečku. A dneska si to užij! 😎 Zítra nám napiš všechno dopodrobna ať můžu slintat 😀
Axi ty už asi popíjíš a chlebíčkuješ 😀

janulle22
16. dub 2010

tak sme doma, jeste jsme vyvencili psa a uz kluci uspavaj... 😉 bylo to dobre, deti si pohraly az an par rozmazlenejch smradu... 😠 ada chtel jit na trampolinu a byly tam starsi deti a porad do adu zduchali a vyhazovali a tak em si sla pro adu a rikam at si jde hrat jinam, ze to jsou rozmazleny decka a slysely me i ty matky a jen jsem slysela:coze to rikala? 😠 je tam domecek a tam ti smradi nanosili balonky a pak se tam decka mmalem nabili kokosy... 😒 dneska se me tam teda nelibilo... 😖