Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
16. dub 2010

Jsi měla sjed ty maminy 😉 To takhle jedna mamina v plaváčku si to nakráčela mokrá do šatny a ještě si stoupla na podložku na kterou pokládáš děti abys je mohla vyslíct. Tak jsem řekla hodně nahlas Matesovi: No nic Matýsku, asi se budeš muset naučit létat, protože je tady potopa z toho jak některý maminy se nejsou schopny utřít než jdou do šatny. Ženská se na mě podívala a hned to začala utírat ručníkem. Víckrát už do tý šatny mokrá nevlezla 😀
Některý ty maminy hold musíš asi trefit po hlavě aby jim něco došlo 😉

janulle22
16. dub 2010

ony cumely a smaly se...fakt na tecku mezi voci 😠 😀 ... tak to je taky baba na padlo po palici... 🙄 rekla jsi ji to dobre... 😉 verim, ze kdyby s nama nebyl hans, tak by si asi prisly pokecat... 😀

lamarika
16. dub 2010

Bys je pozvala na kávičku 😀 😀 😀 Jste měli fajn den, když jste byli všichni pohromadě 😉

elidule
autor
17. dub 2010

holky,jsem doma,už tedy asi půl hodiny
byla to hrůza.dlouho nikam nejdu ☹ kamarádka mi pověděla,co potřebovala,pak furt smskovala,až tam přišel nějaký její kolega z práce a já už tam byla zbytečná 😝 než ten kluk přišel,tak jsme si zatancovaly asi na tři písničky a pak jsem dělala křena 🙄 řekla jsem si známýmu DJ o pár písniček a šla si sama jak tydýt zatancovat,to asi potřebovali ostatní - dodat kuráž - a přidali se a když jsem se pokoušela ještě bavit se s kámoškou a ona nereagovala,tak jsem si zavolala taxi a jela domů 😅 jsem na dlouhou dobu vyléčená z nějakých klubů a diskoték
a nejlepší bylo,že jsem šla na wc a tam se dvě holky fotily (na takovým hnusným záchodě) a nešlo jim to,tak jsem se nabídla,že je vyblejsknu a ony hned,že chtějí i se mnou,takže jestli mě někdy uvidíte na netu na fotce na hnusným hajzlu,tak se nedivte a nepozastavujte se nad tím 😔

elidule
autor
17. dub 2010

dobře jsem pokecala akorát s taxikářem 😀
holky dobrou - nevím,proč vám přeju,když stejně spíte 😀
jdu spát,malá se ještě na jídlo nevzbudila

janulle22
17. dub 2010

bre ranko takjsme vzhuru, jsem usla jak spalek,... 😀
lami jo a jeste za ne budu utracet 60 kc csss bych se vyprdla... 😀
eli toz to teda moc fajn vecer nebyl co?ale vydrzela jsi tam dlouho... 😉 tak aspon sis trsla...jinak s tou kamaradkou uz bych nesla nikam vecer...
tata mi dneska odjizdí, tak mu musím uvařit jídlo...tak jdu na to...

janulle22
17. dub 2010

jo lami bylo to hezky, ze jsme si udelalio vejletek... 😉

lamarika
17. dub 2010

Dobre ránko holky 😎

Liduš, takový večery znám. Taky jsem jeden takovej absolvovala a jelikož jsem nepila, tak jsem dělala ještě toho taxikáře. . . 😠 Vyprdni se na to. Já jsem zjistila, že nejlepší je někam si vyrazit s jinou maminou, protože má obdobný problémy a stejně jako já je i ona ráda, že někam vypadla, takže si to pak užíváme spolu 😉

Chlapi už jsou venku a já valím za chvilku do práce. Pak k našim, jdem tam na oběd. Tak si smlsnu už studený jídlo a pak domů dát Matese spinkat. Pak bude konečně chvilku klid 😔

Tak zatím holky a užijte si pěknej den 😉

elidule
autor
17. dub 2010

ahoj holky,je tam krásně co? 🙂 konečně
jo Jani,taky jsem si říkala,že na tu hrůzu jsem tam vydržela docela dlouho,ale byly jsme tam od půl devátý zase
po obědě pojedem na výlet 🙂

elidule
autor
17. dub 2010

vám taky pěkný sluníčkový den 🙂

janulle22
17. dub 2010

uff tak jsem nahazela veci na bazar...akorad mi to tu zabira misto.. jdu konecne uvarit brambory na obidek...dneska pozde ja vim, ale ada si ve 12 vymrcel kremak a pulku rohlika
tak jdu an to

elidule
autor
17. dub 2010

achooj holky,jsme doma,venku nějak teplo,přišlo mi,že fouká vítr,tak jsem nás nabalila,pak jsme se svlíkali zase 🙂
večer jde pro změnu na pifko taťka,ale ten se určitě nudit nebude 🙂

elidule
autor
17. dub 2010

pivko samozřejmě 😔

elidule
autor
17. dub 2010

taťka nám odešel,jdu sem dát nějakou tu fotečku 🙂

elidule
autor
17. dub 2010

bunda,sedačka a výlet na Mácháč 🙂

elidule
autor
17. dub 2010

tak

elidule
autor
17. dub 2010

a ještě

janulle22
17. dub 2010

ahoj holky, tak sem tu na skok...jdu delat veceri adovi i sobe...jsme pred barakem, projeli jsme se na kole a kopali balonem kreslili kridama... 😉 skoda, ze neni tatka s nama... 😒
eli pekne veci... 😉 se mate ze muzete tak na velet, tu neni nic... 😖

elidule
autor
17. dub 2010

Jani,děkuju,tady je hodně hezkých míst,kam za kukandou naštěstí.
Já se dneska s večeří odbydu a dojím zbytky 😅

elidule
autor
17. dub 2010

děvčátka,co děláte? 🙂
já koukám na streamu na Ano,šéfe! Manžel mě na to naučil koukat 🙂 a někdy je to docela zajímavý,co se děje v zákulisí restaurací 😀

janulle22
17. dub 2010

eli aj by sems e na to nemohla divat...bych se pak bala nekde najest... 😀
tak u nas uz se spi... akorad ada usl na mojem...ho pak budu muset prenest.... 🙂
konecne klidek...

elidule
autor
17. dub 2010

no teď koukám na díl a takej bordel v tý kuchyni,no humus 😝 😀
u nás se spí už od půl sedmý,už je to pár dní,co malá spí jen dvakrát denně a odpoledne kolikrát jen půl hodky,takže je brzo unavená

janulle22
17. dub 2010

tak hlavne ze ti rano vydrzi dyl spat a nevstavate v 5... no co ada zacal spat jen po obede, tak usl az v8 a kolikrat se rvanim... 😅 a ted tomu neni jinak a to nespi po obede... 😀 ale jde na nem videt, ze je hotovej, ale on je takovej tajtrlik, ze i kdyby mel u teho fotbalu usnout tak bude hrat az do sameho vycerpani... 🙂

elidule
autor
17. dub 2010

😀 no co kdyby šel spát a přišel by o goool 😀
jinak manžel má rýmičku a bolelo ho v krku a mě začíná taky,Justýna měla k večeru vodový oči,doufám,že to bylo jen z únavy a neomarodíme všici 😒

janulle22
17. dub 2010

jejda nestras... tohle pocasi je zradne...jsme tak nedavno marodili... ja se bala aby mu nebyla zima tak sem ho nabalila a on se spotil a schladl a uz sme marosili... 😒 no on je strasnej fotbalista... kope zasadne levou nohou, kdyz jsem mu to nachystala na pravou tak si preskocil a stejne kopl levou... jinak vse drzi v prave...
sem hledala ten barandov - mate doma uklizeno ale na netu to neni...

elidule
autor
17. dub 2010

taky to nemůžu najít ☹ zítra v klidu popátrám 🙂
Justýna se ještě na žádnou stranu neorientovala,ale naštěstí,i když bude levák,nebudou jí ve škole úči mučit a odnaučovat jí to,jako mýho bráchu a stejně zůstal levákem 😝 🙂

lamarika
17. dub 2010

Ahoj holky, už jsem konečně tu 🙂

Víte jaká je smrtelná nemoc chlapů? Rýmečka 😀 😀

Já měla dnes tak hodnýho muže, že mi koupil můj notebook aby se se mnou už nemusel otravovat na jednom compu 😒 Ale já jsem z toho vytěžila, takže jsem spokojená 😉

Jinak já jsem si celkem dneska užívala. To sluníčko mě nabilo 😎

lamarika
17. dub 2010

Liduš moc pěkný věci 😉
Jani vždyť je to jedno jestli bude pravák a nebo levák. Někdě jsem četla, že jak bude dítě stranově orientovaný se vyvíjí až kolem čtvrtýho roku

janulle22
17. dub 2010

ja vim lami, ja to myslela tak, ze i kdyz mu to nachystam stejne kopne levou, jako ze je koumak za si preskocil na tu levasku... 😉

janulle22
17. dub 2010

no nic holky moje... tak ja jdu spat, zitra jedem za sestrenkou na cumendu...tak se musim na tu jizdu vyspat, pojedme na kole...🙂
tak dobrou noc...