Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
18. dub 2010

tak to já jsem taky důchodkyně 😀
kdy jsi začala číst pohádky? kolik bylo Adámkovi?

elidule
autor
18. dub 2010

jo a jinak mám ještě jeden zdravotní problém,který,kdybych byla s váma na kafi,řekla bych ho,ale takhle veřejně ne 😀 ......... ale bolí to jak svině 😔

janulle22
18. dub 2010

zacli jsme asi az okolo 2 let on nechtel abych mu cetlla... ale kamoska cte uz od miminka to zalezi na kazdem... 😉
tak ip

elidule
autor
18. dub 2010

Jani,já zkoušela číst,ale Justýna mi do toho mýho projevu hulákala 😀 ale chtěla bych z toho udělat takovej uklidňující večerní rituál,aby to vnímala že jo 😀
posílám a nesměj 😔

janulle22
18. dub 2010

eli tak jenak to peobihalo i u nas a ja na to nemela nervi 😀 😀
ale tak od dvou let je to nad vecerni ritual- z koupelny jdem do loznice tak se oblecem do pyzamka on si hajne na moje a jeste se hladime a vykladame si a pusinkujem a pak si sam zaleze do postlky a ja ctu...dam mu ruku a prectu treba dve kratsi pohadky a on bud usne a nebo ne... kdyz ne dam mu tu klizku a on se diva na obrazky a pak usne sam... 😉

elidule
autor
18. dub 2010

jéé to je hezký 🙂 no tak nějak bych si to představovala - pamatuju si,jak nám četla máma a u toho nás šimrala na zádech 🙂 to bych brala někdy i teďkon v dospělosti 😀

elidule
autor
18. dub 2010

to se axi pořád láduje chlebíčkama? 😀

janulle22
18. dub 2010

me cetl tata a porad dokola mikese... 😀 tak sem ji napsala ale nevim kdy se tu objevi ani FCB neni tak asi az pozde... 😅 snad do zitra napise...

elidule
autor
18. dub 2010

nám táta nečetl nic 😝 a můj muž malý taky nic číst nebude,protože když mi chce přečíst jednu jednoduchou větu z novin,trvá mu to deset minut a ještě na konci vůbec nerozumím,co mi to vlastně řekl 😀 😅
joo,já jsem taky chtěla napsat,že mám profil na fb

elidule
autor
18. dub 2010

jako správná důchodkyně jdu spát 😀
dobrou noc 🙂

janulle22
18. dub 2010

tak pod cim te najdu...?
me zas tata mama ta delala v hospode takze vecery se mnou travil tata... ted jsme na to vzpominali, jezdi mi hlidat maleho... jsem rada jakej je k malemu... ze zacatku jsem se bala, ale ted uz v pohode... 😉 abych pravdu rekla mam radeji tatu jak mamu... 😅
jo hans je dislektik a tak spatne cte ale i tak cte adovi...adovi je jedno ze tam dela chyby..ale nekdy tam jsu s nema a to mame s adou zachvaty... ada se smeje me a ja tatovi 😀 a jeste kdyz se nastve ze cist nebude tak tomu doda korunu a ja jdu do kolen,.. 😀

janulle22
18. dub 2010

eli ja cekam a ted cumim a ty jsi sla spat... 😀 😀 tak to je gooool teda... 😀 😀 tak ja teda nebudu cekat a taky pujdu... 😀
tak dobrou noc... 😉

axi81
18. dub 2010

Ahoj holky... ☹

Tak v pátek dámská jízda, dodělaly jsme akorát chlebíčky a přišel brácha, že akce se ruší. Že mu zrovna v náručí umřel nejlepší kamarád. Šli opékat špekáčky na hřeben nad městem a lezli na vysílač. A ten kamarád spadl. Byla to ikona města, boží kluk co nikdy nezkazí srandu. Všem dali dýchat a žádný alkohol... Brácha mu pak při hledání dokladů v batohu pro kriminálku našel dárek, který byl pro bráchu k těm narozeninám, náramek s vyrytým jménem. Brácha u mně do dnešního večera bivakoval, protože nechtěl být sám. Navíc to byl syn mé chůvy, což je o vše horší, zítra za ní chci zajít. Samozřejmě z toho bráchu všichni obviňují - nejvíc takoví ti hospodští povaleči, co hledají drby, problémy a důvod se ožrat (naštěstí rodiče toho kluka ne...znali ho...takhle umřít měl asi v osudu, byl to živel...). Jsme hotoví, nemůžeme mluvit, nemůžeme spát. Máme kocovinu... Už dva měsíce u našeho domu houká sýček, dávám mu to za vinu. Z okna na ten vysílač vidím, vždycky večer tam svítí světýlko, tak mu od pátku mávám 😢 Je to nespravedlivé...bolí to, jsem hotová. Zrovna minulý týden jsem ho pozvala na svatbu, pár hodin před smrtí vyváděl s Apolenkou kraviny...nedochází mi to.

Nezlobte se, nevím, jestli je tady něco nového, teď vás dočítat nebudu...ale vrátím se 🙂 Třeba už zítra. Uvidím, jak bude.

janulle22
19. dub 2010

ahoj axi tak to je mi moc lito... 😔 byla to hloupa nahoda...skoda tak mladeho zivota... ☹ uprimnou soustrast...posilam hodne sil... 😔

elidule
autor
19. dub 2010

Alex je mi z toho taky hrozne ☹ uprimnou soustrast .......... a držte se

janulle22
19. dub 2010

tak sme po snidani a za chvilu se budem chystat k nasim a ja pak do skoly... 🙂 se me nak nechce... uz at je patek, at uz dojede tata...

janulle22
19. dub 2010

tak kocky, jsem nachystana tak se oblecema valime do k nasim... tak papa a hezky den... vecer jsem tu jak na koni... 😀

elidule
autor
19. dub 2010

Jani,taky hezký den 🙂
já jsem hnusná chcíplotina,a asi zhubnu,páč,nemám v puse chuť a krk nic nepozře 😅 .................. u mě to stejně nezafunguje,protože až se budu moct pořádně nadlábnout,tak sním vše,co najdu 😀
jinak jde dneska manžel na průzkum bytů,uvidíme,jaký jsou tu možnosti - zase netekla teplá voda,se asi nebudeme mejt no 😝 😠 domácímu je to fuk - naivně jsem si myslela,že když jsme mu tady z toho jeho chlívu,který pronajímal,udělali pěknej útulnej byt,bude si toho trošku vážit,ale prd,jak jsem stará,tak jsem blbá 🙄 ............ ne že by se mi chtělo zasejc stěhovat,ale máme možnost bytu 3+1 za stejný nájem (na druhou stranu v paneláku,čemuž jsem se bránila),ale zase bysme měli možnost zahrádky 🙂 .......... no uvidíme

elidule
autor
19. dub 2010

jinak jsme v noci odsávali,Justýna má plnej nos,budeme dneska objednávat odsávačku do nosu ruční na baterie - není nejlevnější,ale je praktická,prý ne moc hlučná a výkonná jako ta na vysavač,co máme - tak jsem zvědavá,nebaví mě mít vytaženej vysavač a i v noci,když je malá rozespalá,to není zrovna nejlepší

lamarika
19. dub 2010

Ahoj holky, už jsem konečně tu. Včera mně bylo hrozně, tak jsem se jenom kroutila na gauči. ..

Axi to mě fakt mrzí, hlavně drž bráchu. Jeho chyba to rozhodně není

Liduš, tak mi napiš do IP ten problémek 😉

Taky jsem zkoušela malýmu číst a dopadlo to šíleným vztekem, protože jsem mu nedovolila zničit knížku. . .

elidule
autor
19. dub 2010

Ahoj Ráďo,posílám 😔
copak bylo tobě?
jinak malá se začala pěkně vztekat,když jí něco odepřu nebo zakážu - jsem si myslela,že to přijde dýl 😅 😀

elidule
autor
19. dub 2010

jéé Jani,tys mi psala ještě potom,jak jsem šla spát 🙂 - jsem si to přečetla až teď,jsem úplnej slepoň,protože kolikrát přehlížím příspěvky 😠

elidule
autor
19. dub 2010

holky,uložila jsem malou,už byla hotová,úplně jí tečou oči ☹
já vypiju čaj a jdu si taky lehnout,možná s knížkou,ale moc šancí tomu čtení zas tak nedávám 😅

lamarika
19. dub 2010

Ahoj, tak jsme došli z písku, malej ho má snad i v plině.

Ále jak jsme měli brzo budíček, tak mě chytla strašná migréna a ke všemu se mi navalovala, tak jsem se dávila nad záchodem. No a táta nikde, byl u tchánovců, takže jsem se modlila aby už bylo půl osmý a šel malej spát. . . Fakt nezávidím maminám co mají x měsíců ranní nevolnosti. . .

Taky bych už brala aby malej spal, ale za chvilku už bude. Ještě ho nakrmím a pak už se pomalu bude chystat 😉

elidule
autor
19. dub 2010

tak spát nejdu,stejně bych se asi jen tak převalovala 😒
Radu,migrénu naštěstí neznám,občas mě bolí hlava,ale to se s tím nedá vůbec srovnávat a i tak,jak ucejtím v hlavě píchanec,už si srábotka beru prášek 😔
co se týče písku,tak ten se mrcha dostane úplně všude 😀 si pamatuju u moře,vždycky jsem ve vodě nenápadně vyklízela plavky,ale stejně se tam vždycky něco nechalo 😅 😀
Justýna v postýlce strašně chrochtá,vysavač ani nebudu uklízet

lamarika
19. dub 2010

já je normálně taky nemívám, tohle byla výjimka. Dokonce jsem si vzala i paralen.
Zakapej jí na noc Libenarem nos, strašně pomáhá 😉

elidule
autor
19. dub 2010

mám ho doma,ale je to boj s ní 😕 strašně se brání potvora 😀 (to i kocour držel,když jsem mu ošetřovala oko)

lamarika
19. dub 2010

Dej ji do kazajky a bude 😀 Mates jak byl nachlazenej a museli jsme odsávat, tak to byl taky boj. První den mu to bylo jedno a ty další už to byl horor. Taky jsem s ním zápasila abych mu mohla vůbec kápnout do nosu. . .
Už mi chrní, paráda 😎
Dneska jsem objednala sluneční clonu na kočár, takže jak dojde klidně může začít ten oscar pořádně svítit 🙂

janulle22
19. dub 2010

ahoj holky... tak ja jsem doma.... dneska to bylo v pohode... 😉 dosla materska tak sem hned nasolila tchynce najem a koupila tatovi plakaky na ven, sobe triko a kratasi na kolo a adovi teplaky a ponozky... 😀 jo a dneska jsem dostala nadany od me mamy ze adam nemel natelnik a puncochace... 🙄 mel zateplene kalhoty a mel spocene nohy a venku mu bylo horko tak sem mu vyslikla bundu a sel jen v mikine...du strasna matka... 😠

lamarika
19. dub 2010

Teda Jani ty máš snad milionovou mateřskou 😀 Já tohle všechno poplatit, tak už mi nic nezbyde 😅
Taky už nedávám Matesovi punčochy a už vůbec né tílko. Dneska si spokojeně hověl na písku a taky nezmrzl 😉 Si z toho nic nedělej, já taky nejsem podle mojí mamky matka ideál, protože ho málo oblíkám, doma mám je v místnosti s otevřenými okny, dávám mu na jídlo kašu a ještě by to byl dlouhej seznam toho co dělám špatně 😎
Já jsem dneska taky měla úspěšnej den. Koupila jsem si těhu tříčtvrťáky a dvě trička. Tak jsem spokojená 😉