• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
teda vy jste hrozný matky - přidávám se :grinning: já teďkon kolikrát nevím,jak mám oblíkat,protože já jsem věčně zmrzlá,ale Justýna ne,tak je horkokrevná asi :slight_smile: a vždycky mám sebou slabou deku a bundičku,kdyby něco
19. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta sluneční clona,jak to vypadá? to je jako nějaká "pláštěnka"? taky musíme něco pořídit nebo paraple :sweat_smile:
19. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ti dávám link, koukni na to http://www.lilinka.com/
19. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je šikovný,ale už vidímJustýnu,jak se po tom sápe
19. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já to zkusím, lepší než nic a slunečník nechci páč mi vadí jak ti zavazí ve výhledu a jak tam pořád klimbá. . .
19. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že jo? taky si vždycky říkám,jak se klátí ze strany na stranu :grinning:
19. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
po deštníku by se taky asi sápala :slight_smile: ona musí vše do rukya do pusy,dneska málem snědla lůj na rty
19. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
o lůji mi radši ani nemluv. Jeden už mám zničenej :unamused: Mates jde taky po všem, ale ta clona tam bude a basta :grinning: Liduš třeba vám ještě nezačalo vztekací období, třeba to byl jen špatnej den. Většinou začíná až okolo roku a řeknu ti, že to stojí za to :angry:
19. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já doufám,že to bylo jen takový náhodný,protože to bylo právě s tím lůjem,jsem jí ho vzala a dostala hysterickej záchvat :grinning: jinak zatím neprotestuje proti ničemu :slight_smile:
19. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky,Justýna se budí a vzdychá a poplakává,takže se s váma loučím,mám připravenej ten libenar a vysavač,snad jí ulevim (chrápe jak taťka :slight_smile: )
dobrou
19. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc
19. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko devcata... :slight_smile:
eli taky jsi mohla rict ze se tu neco deje vcera... :grinning: ja sem myslela, ze tu nikdo neni... :sweat_smile: :grinning:
20. dub 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nespiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
20. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:
Jani,já myslela,že načuhuješ i séém :grinning:
20. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady prší,je hnusně - co víc si přát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co kuchtíte dneska? Justýna má zbytky od včera a já si taky něco ulovím :slight_smile:
20. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli neee prave... :grinning: tak priste uz budud... :wink:
ja nic, ja mam obed u nasich... :grinning:
20. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musím žehlit dneska,malá nemá už ve skříni bodýčka :sweat_smile: ............ jsem ostuda :pensive:
20. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé ty to máš dobře zařízený,my jezdíme k našim každou neděli na oběd,tak aspoň něco,ale máma jinak přes tejden nevaří,protože táta je fuč,tak taky nebude vyvařovat pro sebe,že jo?
20. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nasi maji adama, tak so pro nej jedu.. a pri te prilezitosti bude i obed...:slight_smile: vcera byl styk s hranolkama...mnaaaaaaaam
20. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli ja tu mam kos pradla a vubec nevim kdy to vyzehlim... :grinning: tak si z toho nic nedelej... a zehlim jen veci do spolecnoszi, jinak hezky povesim a poskladam...se to vyzehli samo... :grinning:
20. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
styk s hranolkama :grinning: :grinning: :grinning: to je kulinářský zázrak :grinning: :grinning: :grinning: to se ti povedlo - a hned je den veselejší,ale my jsme si ho dávali před třemi dny - já tohle taky můžu a vůbec maso maso maso :grinning:
20. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já nežehlím třeba cejchy - to fakt ne,ale já to asi blbě věším,páč to mám takový zmuchlaný vždycky :sweat_smile:
20. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to tu tak rikame, ze si ugrilujem styka atak no... :grinning: akle zetra budu delat zapekane brambory s uzenym masem, zelim a smetanou...:slight_smile:
eli tak ja mam krepove povleceni a to se nezehli... :wink:
autor
ale někdo žehlí i ponožky :confused:
autor
jo takhle,tak to jo ............. hele,vy vaříte samý dobroty
taky pořídím nežehlící a bude to
20. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brambory jsou fakt mnamka tchynka to nasla v casopise udelala to a jen se po tom zaprasilo... :grinning: fakt supeeeer...uz ted mi tecou slinty jak rikava malej... :grinning:
20. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo zehli ponozky...? :confused: :grinning: ja driv i slipy a kalhotky... :grinning: to sem byla jeste blba... :wink:
20. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky už musíme v tý kuchyni změnit repertoár :confounded: vaříme furt dokola to samý,mám pocit
švagrový sestra je žehlí
já dřív žehlila manželovi i monterky - taky blb :sweat_smile:
20. dub 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek