Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
19. dub 2010

teda vy jste hrozný matky - přidávám se 😀 já teďkon kolikrát nevím,jak mám oblíkat,protože já jsem věčně zmrzlá,ale Justýna ne,tak je horkokrevná asi 🙂 a vždycky mám sebou slabou deku a bundičku,kdyby něco

elidule
autor
19. dub 2010

ta sluneční clona,jak to vypadá? to je jako nějaká "pláštěnka"? taky musíme něco pořídit nebo paraple 😅

lamarika
19. dub 2010

tady ti dávám link, koukni na to http://www.lilinka.com/

elidule
autor
19. dub 2010

to je šikovný,ale už vidímJustýnu,jak se po tom sápe

lamarika
19. dub 2010

No, já to zkusím, lepší než nic a slunečník nechci páč mi vadí jak ti zavazí ve výhledu a jak tam pořád klimbá. . .

elidule
autor
19. dub 2010

že jo? taky si vždycky říkám,jak se klátí ze strany na stranu 😀

elidule
autor
19. dub 2010

po deštníku by se taky asi sápala 🙂 ona musí vše do rukya do pusy,dneska málem snědla lůj na rty

lamarika
19. dub 2010

o lůji mi radši ani nemluv. Jeden už mám zničenej 😒 Mates jde taky po všem, ale ta clona tam bude a basta 😀 Liduš třeba vám ještě nezačalo vztekací období, třeba to byl jen špatnej den. Většinou začíná až okolo roku a řeknu ti, že to stojí za to 😠

elidule
autor
19. dub 2010

no já doufám,že to bylo jen takový náhodný,protože to bylo právě s tím lůjem,jsem jí ho vzala a dostala hysterickej záchvat 😀 jinak zatím neprotestuje proti ničemu 🙂

elidule
autor
19. dub 2010

tak holky,Justýna se budí a vzdychá a poplakává,takže se s váma loučím,mám připravenej ten libenar a vysavač,snad jí ulevim (chrápe jak taťka 🙂 )
dobrou

lamarika
19. dub 2010

Dobrou noc

janulle22
20. dub 2010

bre ranko devcata... 🙂
eli taky jsi mohla rict ze se tu neco deje vcera... 😀 ja sem myslela, ze tu nikdo neni... 😅 😀

janulle22
20. dub 2010

nespiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

elidule
autor
20. dub 2010

ahoj 🙂
Jani,já myslela,že načuhuješ i séém 😀

elidule
autor
20. dub 2010

tady prší,je hnusně - co víc si přát 😝 😀

elidule
autor
20. dub 2010

co kuchtíte dneska? Justýna má zbytky od včera a já si taky něco ulovím 🙂

janulle22
20. dub 2010

eli neee prave... 😀 tak priste uz budud... 😉
ja nic, ja mam obed u nasich... 😀

elidule
autor
20. dub 2010

musím žehlit dneska,malá nemá už ve skříni bodýčka 😅 ............ jsem ostuda 😔

elidule
autor
20. dub 2010

jéé ty to máš dobře zařízený,my jezdíme k našim každou neděli na oběd,tak aspoň něco,ale máma jinak přes tejden nevaří,protože táta je fuč,tak taky nebude vyvařovat pro sebe,že jo?

janulle22
20. dub 2010

no nasi maji adama, tak so pro nej jedu.. a pri te prilezitosti bude i obed...🙂 vcera byl styk s hranolkama...mnaaaaaaaam

janulle22
20. dub 2010

eli ja tu mam kos pradla a vubec nevim kdy to vyzehlim... 😀 tak si z toho nic nedelej... a zehlim jen veci do spolecnoszi, jinak hezky povesim a poskladam...se to vyzehli samo... 😀

elidule
autor
20. dub 2010

styk s hranolkama 😀 😀 😀 to je kulinářský zázrak 😀 😀 😀 to se ti povedlo - a hned je den veselejší,ale my jsme si ho dávali před třemi dny - já tohle taky můžu a vůbec maso maso maso 😀

elidule
autor
20. dub 2010

no já nežehlím třeba cejchy - to fakt ne,ale já to asi blbě věším,páč to mám takový zmuchlaný vždycky 😅

janulle22
20. dub 2010

my to tu tak rikame, ze si ugrilujem styka atak no... 😀 akle zetra budu delat zapekane brambory s uzenym masem, zelim a smetanou...🙂

janulle22
20. dub 2010

eli tak ja mam krepove povleceni a to se nezehli... 😉

elidule
autor
20. dub 2010

ale někdo žehlí i ponožky 😕

elidule
autor
20. dub 2010

jo takhle,tak to jo ............. hele,vy vaříte samý dobroty
taky pořídím nežehlící a bude to

janulle22
20. dub 2010

ty brambory jsou fakt mnamka tchynka to nasla v casopise udelala to a jen se po tom zaprasilo... 😀 fakt supeeeer...uz ted mi tecou slinty jak rikava malej... 😀

janulle22
20. dub 2010

kdo zehli ponozky...? 😕 😀 ja driv i slipy a kalhotky... 😀 to sem byla jeste blba... 😉

elidule
autor
20. dub 2010

taky už musíme v tý kuchyni změnit repertoár 😖 vaříme furt dokola to samý,mám pocit
švagrový sestra je žehlí
já dřív žehlila manželovi i monterky - taky blb 😅