• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
axi, ted jeste aby si vybrali me...:slight_smile:
dekuji ze mi pomutee, ja jsem v exelu delala jednou a mela jsem za prdelou hopnzu kterej snad umi vse... :sweat_smile: :grinning: jinak az se to budem ucit ve skole bude to lepsi...
axi ty mas svatek? tak vse nejlepsi... :wink:
21. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani občas musím dělat v ecelu nějaký pracovní věci, tak taky pomůžu. Axi má pravdu, víc hlav, víc rozumu (nebo by to tak alespoň mělo být) :grinning:

Vypočítat ne, ale většinou když otěhotníš během plodných dnů a máš během nich opravdu ovulaci, tak je pravděpodobnější, že budeš mít chlapečka, protože klučičí spermie jsou rychlejší. No a když později, tak máš větší pravděpodobnost na holku, protože holčičí jsou zas vytrvalejší a zatím co klučičí jsou už mrtvý, ty holčičí plavou dál. Tohle je ale všechno podmíněno přesností cyklu a nesmíš mít třeba víc prohnutou cestu k děloze atd. Já mám pravidelnou MS a ovulaci mám právě ve středu cyklu. . . Třeba ještě ten prcek překvapí a přece to jenom ty holčičí spermie těm klučičím natřely :grinning: V jádru je mi to fukt co to bude, ale páreček by byl pěknej :wink:
21. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam doma mozna nejakou knizku...ale nejsem si jista... no jeste neplase holky jeste se musi ozvat a s tim, ze me berou...:slight_smile: ale dekuji moc... :dizzy_face:
21. dub 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určo se ozvou :wink: Jani a jak by to vycházelo časově?
21. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Jani,nebereš si toho nějak moc? :confused:
21. dub 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem na pc blboun nejapný :pensive: já moc asi nepomůžu,ale až budeš chtít napsat sloh,tak to vítám :slight_smile: aspoň bych si vše oživila
Radu další kluk? Dva raubíři :slight_smile: mě každý říkal,že to bude taky kluk,měla jsem bříško do špičata a podobně a vyklubala se z toho frnda :grinning:
axi panák sem panák tam :wink:
21. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to jen 20hodin tydne...3x v tydnu... tak kdyz pujdu do skoly tak pojedu uz od rana a pak do skoly .. no jeste se neozvali tak je brzy planovat... :wink:
21. dub 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potřebuju kulinářskou radu :wink: Koupila jsem v obchodě uzený maso, ale vůbec nevím jak se připravuje páč jsem ho ještě nikdy nedělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se dá vařit do vody, nebo do trouby a nebo se to jen ohřeje? :sweat_smile: Si připadám teďka trošku jako jelito. . . :frowning2:
21. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu podle toho co s ním zamýšlíš :slight_smile: někdo ho dá povařit a pak na plátky do trouby s kmínem (to miluju se špenátem a knedlíkem) nebo rovnou do trouby péct,tak to dělá můj muž,ale to maso mi pak přijde trvdý a přitom,když máš vývar,tak z toho je mňamková polívka :grinning:
21. dub 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele ale k pivu ho jíme jen tak :grinning:
21. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a naši ho ještě uděj :slight_smile: protože mají pocit,že to kupovaný je vyuzený málo :slight_smile:
21. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ho chtěla udělat s bramborovou kaší. . . Tak ho mám dát jenom do trouby? A na plátky a nebo v kuse?
21. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami to ti moc neporadim.. ja to taky nikdy nedelala...:slight_smile:
21. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na plátky,líp se udělá,myslím :sweat_smile: joooo :grinning: ,ale trošku povařený by bylo lepší před pečením :slight_smile:
21. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, to je zase zapeklitá situace. . . Trochu povařit je jak dlouho? :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jsem si říkala jak to bude strašná brnkačka a jak tak koukám, tak je to složitější než to vypadá. . . Ještě že si ho nemusím sama i udit :grinning:
21. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak aby to změklo tak nějak :slight_smile: - jsem ti to vysvětlila,že? :slight_smile: ale klidně to nařež na plátky a dej píct,tím nic nezkazíš,ale bude to tužší :unamused: než kdybys to povařila
21. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budeš to vařit a pak když to maso napíchneš na vidličku,sjede ti z ní - aspoň to je u mě poznávací znamení,že je uvařeno :grinning:
21. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale my jsme to dělali jen asi třikrát,takže nic zaručenýho :grinning: to sis nemohla vymyslet třeba kupovanou sekanou k ohřátí do mikrošky? :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sekanou dělám domácí a když mám náladu, tak ji udělám plněnou a to je pak mňamka :grinning: Tak jsem teda zvědavá jak to s tím uzeným zvládnu. . .

Dneska mi přišel mail, že mi zátra dovezou parní hrnec :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jeste nafotim jedne mamince gatata pro jednu maminku a pak se vam budu venovat...
21. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, uzené s kaší dělám často a je to hrozně rychlé a moc dobré - buď to dám (v plátcích) jen asi na 10 minut napařit do páry nebo ho (zase plátky) obalím v mouce (můžeš smíchat třeba s grilovacím kořením nebo sladkou paprikou) a narychlo opražím na pánvičce. Udělá to mňam kůrčičku (dozlatova) a zároveň se to prohřeje. Nepeču, takhle je super a rychlovka. :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrej napad s kasi... :wink:
tak nafoceno, apni poslano... a uz jsem jen vase, ael asi to brzy zapichnu jsem naka znavena
21. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky spite nebo co?
21. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuju za rady, na vás je spoleh :wink: Ještě kdybyste to tak za mě i uvařili :grinning:

Jani malej spí, já jsem tu :wink: Co jsi fotila za gaťky?
21. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ty gataa
21. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami toz to uz zvladnes ne? ti to tu holky pekne popsali, tak to nebude uz tak hrozne... kdyztak muzes psat i v prubehu vareni... :wink:
21. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, snad jo. Kdyže jedete do tý ZOO?
21. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v sobotu...kolik tam je vubec vlezny...?asi to bude palka... :unamused:
21. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím, byla jsem v ní naposled jako děcko. S malým se tam teprv chystáme. Já myslím, že se tam budou mít nějaký rodinný :wink:
21. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek