Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
21. dub 2010

axi, ted jeste aby si vybrali me...🙂
dekuji ze mi pomutee, ja jsem v exelu delala jednou a mela jsem za prdelou hopnzu kterej snad umi vse... 😅 😀 jinak az se to budem ucit ve skole bude to lepsi...
axi ty mas svatek? tak vse nejlepsi... 😉

lamarika
21. dub 2010

Jani občas musím dělat v ecelu nějaký pracovní věci, tak taky pomůžu. Axi má pravdu, víc hlav, víc rozumu (nebo by to tak alespoň mělo být) 😀

Vypočítat ne, ale většinou když otěhotníš během plodných dnů a máš během nich opravdu ovulaci, tak je pravděpodobnější, že budeš mít chlapečka, protože klučičí spermie jsou rychlejší. No a když později, tak máš větší pravděpodobnost na holku, protože holčičí jsou zas vytrvalejší a zatím co klučičí jsou už mrtvý, ty holčičí plavou dál. Tohle je ale všechno podmíněno přesností cyklu a nesmíš mít třeba víc prohnutou cestu k děloze atd. Já mám pravidelnou MS a ovulaci mám právě ve středu cyklu. . . Třeba ještě ten prcek překvapí a přece to jenom ty holčičí spermie těm klučičím natřely 😀 V jádru je mi to fukt co to bude, ale páreček by byl pěknej 😉

janulle22
21. dub 2010

mam doma mozna nejakou knizku...ale nejsem si jista... no jeste neplase holky jeste se musi ozvat a s tim, ze me berou...🙂 ale dekuji moc... 😵

lamarika
21. dub 2010

Určo se ozvou 😉 Jani a jak by to vycházelo časově?

elidule
autor
21. dub 2010

no Jani,nebereš si toho nějak moc? 😕

elidule
autor
21. dub 2010

já jsem na pc blboun nejapný 😔 já moc asi nepomůžu,ale až budeš chtít napsat sloh,tak to vítám 🙂 aspoň bych si vše oživila
Radu další kluk? Dva raubíři 🙂 mě každý říkal,že to bude taky kluk,měla jsem bříško do špičata a podobně a vyklubala se z toho frnda 😀
axi panák sem panák tam 😉

janulle22
21. dub 2010

no je to jen 20hodin tydne...3x v tydnu... tak kdyz pujdu do skoly tak pojedu uz od rana a pak do skoly .. no jeste se neozvali tak je brzy planovat... 😉

lamarika
21. dub 2010

Holky potřebuju kulinářskou radu 😉 Koupila jsem v obchodě uzený maso, ale vůbec nevím jak se připravuje páč jsem ho ještě nikdy nedělala 😝 To se dá vařit do vody, nebo do trouby a nebo se to jen ohřeje? 😅 Si připadám teďka trošku jako jelito. . . ☹

elidule
autor
21. dub 2010

Radu podle toho co s ním zamýšlíš 🙂 někdo ho dá povařit a pak na plátky do trouby s kmínem (to miluju se špenátem a knedlíkem) nebo rovnou do trouby péct,tak to dělá můj muž,ale to maso mi pak přijde trvdý a přitom,když máš vývar,tak z toho je mňamková polívka 😀

elidule
autor
21. dub 2010

hele ale k pivu ho jíme jen tak 😀

elidule
autor
21. dub 2010

a naši ho ještě uděj 🙂 protože mají pocit,že to kupovaný je vyuzený málo 🙂

lamarika
21. dub 2010

já bych ho chtěla udělat s bramborovou kaší. . . Tak ho mám dát jenom do trouby? A na plátky a nebo v kuse?

janulle22
21. dub 2010

lami to ti moc neporadim.. ja to taky nikdy nedelala...🙂

elidule
autor
21. dub 2010

na plátky,líp se udělá,myslím 😅 joooo 😀 ,ale trošku povařený by bylo lepší před pečením 🙂

lamarika
21. dub 2010

ach jo, to je zase zapeklitá situace. . . Trochu povařit je jak dlouho? 🙂

lamarika
21. dub 2010

A to jsem si říkala jak to bude strašná brnkačka a jak tak koukám, tak je to složitější než to vypadá. . . Ještě že si ho nemusím sama i udit 😀

elidule
autor
21. dub 2010

tak aby to změklo tak nějak 🙂 - jsem ti to vysvětlila,že? 🙂 ale klidně to nařež na plátky a dej píct,tím nic nezkazíš,ale bude to tužší 😒 než kdybys to povařila

elidule
autor
21. dub 2010

budeš to vařit a pak když to maso napíchneš na vidličku,sjede ti z ní - aspoň to je u mě poznávací znamení,že je uvařeno 😀

elidule
autor
21. dub 2010

ale my jsme to dělali jen asi třikrát,takže nic zaručenýho 😀 to sis nemohla vymyslet třeba kupovanou sekanou k ohřátí do mikrošky? 😀 😀 😀

lamarika
21. dub 2010

sekanou dělám domácí a když mám náladu, tak ji udělám plněnou a to je pak mňamka 😀 Tak jsem teda zvědavá jak to s tím uzeným zvládnu. . .

Dneska mi přišel mail, že mi zátra dovezou parní hrnec 😵

janulle22
21. dub 2010

holky jeste nafotim jedne mamince gatata pro jednu maminku a pak se vam budu venovat...

axi81
21. dub 2010

Lami, uzené s kaší dělám často a je to hrozně rychlé a moc dobré - buď to dám (v plátcích) jen asi na 10 minut napařit do páry nebo ho (zase plátky) obalím v mouce (můžeš smíchat třeba s grilovacím kořením nebo sladkou paprikou) a narychlo opražím na pánvičce. Udělá to mňam kůrčičku (dozlatova) a zároveň se to prohřeje. Nepeču, takhle je super a rychlovka. 🙂

janulle22
21. dub 2010

To je dobrej napad s kasi... 😉
tak nafoceno, apni poslano... a uz jsem jen vase, ael asi to brzy zapichnu jsem naka znavena

janulle22
21. dub 2010

taky spite nebo co?

lamarika
21. dub 2010

Holky moc děkuju za rady, na vás je spoleh 😉 Ještě kdybyste to tak za mě i uvařili 😀

Jani malej spí, já jsem tu 😉 Co jsi fotila za gaťky?

janulle22
21. dub 2010

tady ty gataa

janulle22
21. dub 2010

lami toz to uz zvladnes ne? ti to tu holky pekne popsali, tak to nebude uz tak hrozne... kdyztak muzes psat i v prubehu vareni... 😉

lamarika
21. dub 2010

no, snad jo. Kdyže jedete do tý ZOO?

janulle22
21. dub 2010

no v sobotu...kolik tam je vubec vlezny...?asi to bude palka... 😒

lamarika
21. dub 2010

Já nevím, byla jsem v ní naposled jako děcko. S malým se tam teprv chystáme. Já myslím, že se tam budou mít nějaký rodinný 😉