• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
jo to asi jo,radši nějakou teda přírodní cestou :slight_smile:
22. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem upllne v riti nenabiji s emi notas a nabijekou to neni... :angry: :cry: tak uvidim co s tim, tak se loucim,.. za chvilku jedu do skoly, tak pokud bude fungovat notas tak vecer...
22. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
normálně půl jedný a v televizi dávaj nějakou erotiku :sweat_smile: :confused:
22. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde? :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani může tam být špatnej kontakt. Vypni comp, vyndej baterku, znovu zandej, zapni a zkus to znovu
22. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na Nově :grinning: v dnešní době už neplatí že po desátý večer,ale už po desátý dopoledne :grinning:
22. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu a jak že se vlastně bude jmenovat kluk,když to bude kluk teda? Leonard nebo Cecil? :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem četla článek v Květech o Travoltovi,ten pojmenoval syna "tryskáč",protože sám miluje letadla
já mám ráda kuřecí,takže dcera bude slepice :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě dneska napadají kraviny,to bude tím provětráním dopoledním asi
22. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mailuju si se spolužačkou,která je těhotná a bydlí v Anglii a různě se mě tak ptá a jedna z otázek byla,jestli si myslím,že jsem dobrá matka? co se dá na to odpovědět? :sweat_smile: .......................... nejlepší na světě
22. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty si jedla vtipnou kaši :grinning: Já ti dám Cecial. .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě nevím. S manžou jsme se ještě nebyvili, teď se dohadujem kvůli autu, tak až dořešíme auto, tak můžem kvůli jménům :grinning: :grinning: :grinning:

Samo sebou, že ji napiš, že jsi. Taky si myslím, že jsem dobrá máma, protože z mého pohledu dělám pro svý dítě maximum a to co já považuju za správný :wink:
22. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi měli před hodinou přijet dělat ten sprcháč a nikde nikdo. . . Tak teda nevím :frowning2:
22. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nelíbí se ti Cecílek? se divim :grinning: tak budete přece jenom kupovat vůz? to už uběhly dva měsíce? :wink: :grinning:
nevykoupeš se - to neva,ve středověku se nekoupali - to bylo normální :grinning:
22. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky myslím,že každý rozhodnutí,který dělám v dobrý víře a pro malou,je to správný
22. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já furt nevím co ten můj zamýšlí. . . Dneska mi volá tchán, že mě objednal s mým autem na servisku do Znojma. Je to asi 60km od nás. V našem městě máme servisy škoda dva, tak jsem samozřejmě nadávala proč do Znojma?! Manžílek si to přál, protože je na zdejší servis naštvaný. Jenže mu trošku nedochází, že jsem doma s malým sama a tohle je pro mě docela komplikace. Ke všemu nevím co tam budu dělat po tu dobu co budu bez auta a nákupák tam žádnej není. S tchána vypadlo, že to chtěl objednat do Znojma aby se tam s nima domluvil, že by odkoupili naše auto a mi si vzali jiný za lepší cenu. Tchán tam s nima už nějaký kšefty dělal, tak tohle vypadá celkem reálně. Ale vůbec nechápu manžílka. Před týdnem o jiným autu nechce ani slyšet a teď by někde něco domlouval. . . .
22. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami ty mas u me mega cokoladu... :dizzy_face: dekuji brouku asi se to nabiji, teda nebeha mi to tu ,ale pise ze se to nabiji...predtim to psalo, ze se to nenabiji...
22. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě, že zítra jdem do toho plaváčku, se tam zase konečně vykoupem :grinning:
22. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda Jani, že jsem pomohla, jen teda nevím jak mi tu čokoládu dáš. . . :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti ju poslu postou... :grinning: ne fakt jsi mi pomohla... uz sem premyslela od koho si pujcim notas abych nebyla bez netu :grinning: zavislak no :sweat_smile: :grinning:
22. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja valim do s klidnou hlavou do skoly... :grinning: pa vecer...
22. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a Jani

už jsou tu :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hotovo,budu se dneska sprchovat!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už mám doma i hrnec, takže to uzený budu dělat v něm :sunglasses:
22. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda ty si žiješ - vykoupeš se,můžeš si uvařit,i co na sebe máš :grinning:

mě asi upadnou ruce,nohy a kdoví co ještě,malá spala půl hodinky dneska a furt brečí,když jí položím,začne hysterčit a jde do luku,když jí mám vysát nos,tak se rozeřve ještě víc,je celá slaná z těch slziček :frowning2: do večera daleko :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš, já myslím, že jí začíná někde nějakej ten zoubek. Mates když mu rpste zub nějak hodně bolavej, tak má předtím rýmu a je taky takovej plačtivej a ukňouranej.

Tak hrnec fakt supr. Jsem nadšená, jen má jednu chybičku. . . Všechno (návod i ty recepty k tomu) je v polštině :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže už vím čím se budu bavit večer. Budu hledat český návod. . .
22. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem jí na chvilku zabavila krabičkou od nosních kapek :sweat_smile: je zajímavý,jak věci,co vůbec hračky nejsou,se hračkami stávají :grinning: tak ať jí to vyroste všechno najednou a je to - takový trápení s tím - proč ten růst zubů je takovej proces,když stejně vypadají :sweat_smile: :grinning:

ty neumíš polsky? :grinning:
22. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolikalitrovej je ten hrnec drnec?
22. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, slovensky bych to ještě zvládla,ale polsky už neeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ti právě ani nevím kolika litrovej je. Někde v popisku to bude napsaný, ale nějak se v něm nevyznám. . . :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty zuby jsou fakt na prd. Nám se teď rve nahoru taky jeden a nějak se mu pořád nechce
22. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je 2,5l, další 1,5 l a 1,5 l
22. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek