Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
22. dub 2010

jo to asi jo,radši nějakou teda přírodní cestou 🙂

janulle22
22. dub 2010

holky jsem upllne v riti nenabiji s emi notas a nabijekou to neni... 😠 😢 tak uvidim co s tim, tak se loucim,.. za chvilku jedu do skoly, tak pokud bude fungovat notas tak vecer...

elidule
autor
22. dub 2010

normálně půl jedný a v televizi dávaj nějakou erotiku 😅 😕

lamarika
22. dub 2010

a kde? 😀 😀

lamarika
22. dub 2010

Jani může tam být špatnej kontakt. Vypni comp, vyndej baterku, znovu zandej, zapni a zkus to znovu

elidule
autor
22. dub 2010

na Nově 😀 v dnešní době už neplatí že po desátý večer,ale už po desátý dopoledne 😀

elidule
autor
22. dub 2010

Radu a jak že se vlastně bude jmenovat kluk,když to bude kluk teda? Leonard nebo Cecil? 😀 😀

elidule
autor
22. dub 2010

jsem četla článek v Květech o Travoltovi,ten pojmenoval syna "tryskáč",protože sám miluje letadla
já mám ráda kuřecí,takže dcera bude slepice 😀 😀 😀

elidule
autor
22. dub 2010

mě dneska napadají kraviny,to bude tím provětráním dopoledním asi

elidule
autor
22. dub 2010

mailuju si se spolužačkou,která je těhotná a bydlí v Anglii a různě se mě tak ptá a jedna z otázek byla,jestli si myslím,že jsem dobrá matka? co se dá na to odpovědět? 😅 .......................... nejlepší na světě

lamarika
22. dub 2010

Ty si jedla vtipnou kaši 😀 Já ti dám Cecial. .. 😝 Ještě nevím. S manžou jsme se ještě nebyvili, teď se dohadujem kvůli autu, tak až dořešíme auto, tak můžem kvůli jménům 😀 😀 😀

Samo sebou, že ji napiš, že jsi. Taky si myslím, že jsem dobrá máma, protože z mého pohledu dělám pro svý dítě maximum a to co já považuju za správný 😉

lamarika
22. dub 2010

tak mi měli před hodinou přijet dělat ten sprcháč a nikde nikdo. . . Tak teda nevím ☹

elidule
autor
22. dub 2010

Nelíbí se ti Cecílek? se divim 😀 tak budete přece jenom kupovat vůz? to už uběhly dva měsíce? 😉 😀
nevykoupeš se - to neva,ve středověku se nekoupali - to bylo normální 😀

elidule
autor
22. dub 2010

taky myslím,že každý rozhodnutí,který dělám v dobrý víře a pro malou,je to správný

lamarika
22. dub 2010

jako já furt nevím co ten můj zamýšlí. . . Dneska mi volá tchán, že mě objednal s mým autem na servisku do Znojma. Je to asi 60km od nás. V našem městě máme servisy škoda dva, tak jsem samozřejmě nadávala proč do Znojma?! Manžílek si to přál, protože je na zdejší servis naštvaný. Jenže mu trošku nedochází, že jsem doma s malým sama a tohle je pro mě docela komplikace. Ke všemu nevím co tam budu dělat po tu dobu co budu bez auta a nákupák tam žádnej není. S tchána vypadlo, že to chtěl objednat do Znojma aby se tam s nima domluvil, že by odkoupili naše auto a mi si vzali jiný za lepší cenu. Tchán tam s nima už nějaký kšefty dělal, tak tohle vypadá celkem reálně. Ale vůbec nechápu manžílka. Před týdnem o jiným autu nechce ani slyšet a teď by někde něco domlouval. . . .

janulle22
22. dub 2010

lami ty mas u me mega cokoladu... 😵 dekuji brouku asi se to nabiji, teda nebeha mi to tu ,ale pise ze se to nabiji...predtim to psalo, ze se to nenabiji...

lamarika
22. dub 2010

Ještě, že zítra jdem do toho plaváčku, se tam zase konečně vykoupem 😀

lamarika
22. dub 2010

Tak to jsem ráda Jani, že jsem pomohla, jen teda nevím jak mi tu čokoládu dáš. . . 😀 😀 😀

janulle22
22. dub 2010

ti ju poslu postou... 😀 ne fakt jsi mi pomohla... uz sem premyslela od koho si pujcim notas abych nebyla bez netu 😀 zavislak no 😅 😀

janulle22
22. dub 2010

tak ja valim do s klidnou hlavou do skoly... 😀 pa vecer...

lamarika
22. dub 2010

Ahoj a Jani

už jsou tu 😵

lamarika
22. dub 2010

hotovo,budu se dneska sprchovat!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lamarika
22. dub 2010

tak a už mám doma i hrnec, takže to uzený budu dělat v něm 😎

elidule
autor
22. dub 2010

teda ty si žiješ - vykoupeš se,můžeš si uvařit,i co na sebe máš 😀

mě asi upadnou ruce,nohy a kdoví co ještě,malá spala půl hodinky dneska a furt brečí,když jí položím,začne hysterčit a jde do luku,když jí mám vysát nos,tak se rozeřve ještě víc,je celá slaná z těch slziček ☹ do večera daleko 😅

lamarika
22. dub 2010

Liduš, já myslím, že jí začíná někde nějakej ten zoubek. Mates když mu rpste zub nějak hodně bolavej, tak má předtím rýmu a je taky takovej plačtivej a ukňouranej.

Tak hrnec fakt supr. Jsem nadšená, jen má jednu chybičku. . . Všechno (návod i ty recepty k tomu) je v polštině 😝 Takže už vím čím se budu bavit večer. Budu hledat český návod. . .

elidule
autor
22. dub 2010

jsem jí na chvilku zabavila krabičkou od nosních kapek 😅 je zajímavý,jak věci,co vůbec hračky nejsou,se hračkami stávají 😀 tak ať jí to vyroste všechno najednou a je to - takový trápení s tím - proč ten růst zubů je takovej proces,když stejně vypadají 😅 😀

ty neumíš polsky? 😀

elidule
autor
22. dub 2010

kolikalitrovej je ten hrnec drnec?

lamarika
22. dub 2010

no, slovensky bych to ještě zvládla,ale polsky už neeeee 😝 Já ti právě ani nevím kolika litrovej je. Někde v popisku to bude napsaný, ale nějak se v něm nevyznám. . . 😅

lamarika
22. dub 2010

ty zuby jsou fakt na prd. Nám se teď rve nahoru taky jeden a nějak se mu pořád nechce

lamarika
22. dub 2010

tak je 2,5l, další 1,5 l a 1,5 l