• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
:grinning: to je údajů
22. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu smažit řízky - sama doma a taková večeře :grinning:
22. dub 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ja jsem doma... jsemmela hlad jak vlk jsem se malem poblula v buse... :unamused: jdu ulozit kasparka a pak jsem tu... :unamused:
22. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady se už spí,ale jedla moc brzo a pak už nic nechtěla,tak bude brzo hladovka asi :unamused:
Jani a co jsi jedla naposledy?
22. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli obed a ve skole jsem mela tycinky... :unamused: tak ada si cte knizky a ja uz mam klidek...jdu na jednu zacina mi ruzofka... :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na co budu koukat já :unamused:
22. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to moc nejíš teda
22. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
na nic ty tu budes se mnou... :dizzy_face: ale jim...fidorku... :grinning:
22. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fidorku můžu taky,ale jen tu hořkou :grinning:
22. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
normálně si na internetu čtu o sídlišti,kam se budeme stěhovat a nic moc hezkýho něm teda nepíšou :confounded: samej cikán,koukám na mapu a jsou od nás dál (oni obydlujou asi dva věžáky a seskupují se kolem nich),my budeme bydlet v hnusným opotřebovaným paneláku,ale obydleným normálníma lidma,tak snad ...... ale stejně :frowning2:
22. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela zelenou ani nevim jaka to je... :sweat_smile: asi oriskova ne?zitra uz dojede tata konecne... a ma nejakej kurz a tak skonci nejpozdeji ve 4 tak doma bude okolo 6 jinak by dojel az o pulnoci...
a sere me tchyna celou dobu se domlouvame na tu zoo a ona mi dneska oznami ze pojede asi na floru s dedou... no na liskanec :rolling_eyes:
22. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli no toz to teda je mazec... jako pokud neni nic lepsiho co se nadela... ale tam bych mela strach pres den natoz v noci... :unamused: kdyz jsme hledali byt v brne tak hans se optal na lokkality kde jsou a tem sme se vyhli obloukem...bydleli jsme v nove novostavbe bytpvky najem byl 12tis na to by asi nemeli...
22. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to je s oříškama,je to divný,ale oříšky mám ráda,ale sušenky nebo čokošky s oříškama nejím,to mi nechutná :sweat_smile:
no jo - změny na poslední chvíli,to mám taky ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja su jako docela dost nasrana pac jsem s tim pocitala adovi naslibovala...to pojedem tak do olmika... :unamused:
22. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady jsou slušný sídliště obydlený,já mám teda pocit,že jsou všude jo :confounded: ale teď čtu,že zrovna tohle sídliště je takový nejblbější,já tam v okolí žádný neviděla sice,ale to neznamená,že se tam nemůžou pohybovat že jo :angry: jinak ten byt je moc hezkej (na tu bídu tady),myjsme procházeli nějaký byty a to byla fakt katastrofa,to by bylo na celkovou rekonstrukci,ale jsem se ptala toho průvodce na slušnější byty a bez cikánů v okolí a doporučil tohle,věřila jsem mu,v našem okolí bydlí i spousta manželových spolupracovníků a ty nám to tam doporučili,ale stejně z toho mám blbý pocit :frowning2:
........... no ale je to na úplným kraji,a máme v okolí zeleň a park,kam si můžeme chodit hrát,tak to mě trošku uklidňuje :pensive: určitě bych nešla do paneláku uprostřed sídliště - ten výhled musí stát za to
22. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo nejhorší je,že se malej těší a oni to tak zkazí! :rolling_eyes:
22. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co to je olmik?
a kde je obrázek pasty nebo kartáčku nebo cos to malovala? :grinning:
22. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mate hezky jsme meli i v brne okolo jen pola a horu no parada, tam si uzijete... :dizzy_face: to bude kradny neboj si zvyknes...ti tak zavidim, ze se stehujete...taky by jsem chtela... a nechteli jste si byt koupit?nebo nejdou penizky...
22. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to zitra skener ma tchynka dole...olmik je Olomouc
22. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si to myslela s tou Oloumoucí :slight_smile:
my chceme časem kupovat domek,takže protože to neberu jako konečnou stanici,stačí podnájem,hlavně jsme potřebovali do většího no a užili jsme si při nákupu prvního domku,pak prodej,pak do bytu,teď z bytu do bytu,ta představa pak jenom toho dalšího nákupu domu mě děsí,takže teď nic kupovat nechceme :grinning: my jsme ten první domek kupovali normálně sedm měsíců - to bylo přes pražskou realitku a táhlo se to jak ... :angry:
já jsem v paneláku bydlela do dvanácti asi,pak jsme šli do baráku,tak uvidím,jak si budu zvykat :sweat_smile: ale člověk si zvykne na všechno
22. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a prachy taky nejsou,proto chci po mateřský na čas do práce - kdyby mi bylo ale třeba teď dvacet,taky by to bylo jednodušší :pensive:
22. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc nesjte v tom domku co jste kupovali...?ja myslim, ze si zvyknes... sice lip zvyka se zvyka z panelaku na barak, ale i obracene... jak to ze se to tahlo tak dlouho...?
22. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
se ted koukam na drevostavby a na klic se vlezes do 1700 000 jenze kde mas pozemek... :confounded: to jsou tak dva melouny.. to asi nikdy nebudem met...
22. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme v něm byli skoro tři roky a rekonstruovali jsme ho,ale odstěhovali jsme se kvůli tchýni,hrozilo buď že se rozvedem,nebo skončím v nějakým ústavu,tak jsme to prodali (a prodělali dost taky) navíc manža začal právě jezdit na ty montáže a dělat o víkendech bylo dost úmorný,vracel se unavenej a ještě musel furt makat,vždyť my ani nebyli třeba na dovče nebo mám pocit,že jsme se tam i tak zahrabali v takový vesnici šílený
já bydlela ještě v jiným městě,muž jezdil náklaďákem a neměl moc čas na zařizování a hlavně ty lidi z realitky se kvůli nám nepřetrhli :angry: a všechny papíry se posílaly sem tam a navíc vyřizování hypotéky jsme svěřili jednomu staršímu pánovi,který měl taky na vše dost času,jako byl strašně milej,ochotnej a vycházel nám třeba vstříc,že jsme k němu jezdili o víkendech,nebyl jinak čas,ale všechno to stálo takovýho času a později peněz a nervů ještě víc - zkušenost špatná,ale taky zkušenost,teď už víme,jak by to mělo vypadat,máme skvělou finanční poradkyni a až k tomu dojde,že se rozhodneme a budem na tom finančně líp,svěříme se jí a bude to :slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě - kup si pozemek - splácej ho jako blbec pár let a pak se pusť do stavby :unamused:
22. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jako by jsme asi nedali, takze je to spise tak, ze sipujcime na vsechno... :confounded: co nadelame kdyz nejsme milionari... :grinning:
tak to jste tedy meli pekne problemy... s tou tchyni to je teda sila...ale co tu ctu na koni tak je to asi dost casty, bohuzel... :confounded: ja si zatim nestezuju, ale i presto chci do sveho domecku... chteli jsme stavet vedle baraku mame pozemek kde deda estuje brambbory a tak a nechtel nam ho uvolnit na barak, takze taky na prd...
22. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi pozemek koupili, ale byl strašně za levno. Sice už ho máme tři roky, ale nevázlo stavení na splácení, ale na projektu a na tom než se pozemek přepsal z orné půdy na stavební. Teď to vlastně vázne na projektu taky, protože jsme ho ještě neviděli.

Jinak už jsem zkoušela vařit v hrnci a naprostá paráda!!
22. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska jsem mluvila s manžou a on na mě, že si o víkendu promluvíme o autu

Jani mu ty brambory přesuňte jinam
22. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami to mate dobre ze mate svuj pozemek....zavidim... tady ani nevim kolik chteji za pozemek... ale tak 30tis minimane... :sweat_smile: takze to by jsme splaceli hoooooodne dlouho... :unamused: kdyby jsem aspon vedela jak to poresit...ale nic nez ma prace kterou nemam nam nepomuze...leda vyhrat ve sportce... :grinning:
22. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami on je strasnej zemedelec on by se zblaznil.... :frowning2:
22. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek