Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
22. dub 2010

😀 to je údajů

elidule
autor
22. dub 2010

jdu smažit řízky - sama doma a taková večeře 😀

janulle22
22. dub 2010

tak holky ja jsem doma... jsemmela hlad jak vlk jsem se malem poblula v buse... 😒 jdu ulozit kasparka a pak jsem tu... 😒

elidule
autor
22. dub 2010

tady se už spí,ale jedla moc brzo a pak už nic nechtěla,tak bude brzo hladovka asi 😒
Jani a co jsi jedla naposledy?

janulle22
22. dub 2010

eli obed a ve skole jsem mela tycinky... 😒 tak ada si cte knizky a ja uz mam klidek...jdu na jednu zacina mi ruzofka... 😵

elidule
autor
22. dub 2010

na co budu koukat já 😒

elidule
autor
22. dub 2010

to moc nejíš teda

janulle22
22. dub 2010

na nic ty tu budes se mnou... 😵 ale jim...fidorku... 😀

elidule
autor
22. dub 2010

fidorku můžu taky,ale jen tu hořkou 😀

elidule
autor
22. dub 2010

normálně si na internetu čtu o sídlišti,kam se budeme stěhovat a nic moc hezkýho něm teda nepíšou 😖 samej cikán,koukám na mapu a jsou od nás dál (oni obydlujou asi dva věžáky a seskupují se kolem nich),my budeme bydlet v hnusným opotřebovaným paneláku,ale obydleným normálníma lidma,tak snad ...... ale stejně ☹

janulle22
22. dub 2010

ja mela zelenou ani nevim jaka to je... 😅 asi oriskova ne?zitra uz dojede tata konecne... a ma nejakej kurz a tak skonci nejpozdeji ve 4 tak doma bude okolo 6 jinak by dojel az o pulnoci...
a sere me tchyna celou dobu se domlouvame na tu zoo a ona mi dneska oznami ze pojede asi na floru s dedou... no na liskanec 🙄

janulle22
22. dub 2010

eli no toz to teda je mazec... jako pokud neni nic lepsiho co se nadela... ale tam bych mela strach pres den natoz v noci... 😒 kdyz jsme hledali byt v brne tak hans se optal na lokkality kde jsou a tem sme se vyhli obloukem...bydleli jsme v nove novostavbe bytpvky najem byl 12tis na to by asi nemeli...

elidule
autor
22. dub 2010

jo to je s oříškama,je to divný,ale oříšky mám ráda,ale sušenky nebo čokošky s oříškama nejím,to mi nechutná 😅
no jo - změny na poslední chvíli,to mám taky ráda 😝

janulle22
22. dub 2010

no ja su jako docela dost nasrana pac jsem s tim pocitala adovi naslibovala...to pojedem tak do olmika... 😒

elidule
autor
22. dub 2010

tak tady jsou slušný sídliště obydlený,já mám teda pocit,že jsou všude jo 😖 ale teď čtu,že zrovna tohle sídliště je takový nejblbější,já tam v okolí žádný neviděla sice,ale to neznamená,že se tam nemůžou pohybovat že jo 😠 jinak ten byt je moc hezkej (na tu bídu tady),myjsme procházeli nějaký byty a to byla fakt katastrofa,to by bylo na celkovou rekonstrukci,ale jsem se ptala toho průvodce na slušnější byty a bez cikánů v okolí a doporučil tohle,věřila jsem mu,v našem okolí bydlí i spousta manželových spolupracovníků a ty nám to tam doporučili,ale stejně z toho mám blbý pocit ☹
........... no ale je to na úplným kraji,a máme v okolí zeleň a park,kam si můžeme chodit hrát,tak to mě trošku uklidňuje 😔 určitě bych nešla do paneláku uprostřed sídliště - ten výhled musí stát za to

elidule
autor
22. dub 2010

to jo nejhorší je,že se malej těší a oni to tak zkazí! 🙄

elidule
autor
22. dub 2010

co to je olmik?
a kde je obrázek pasty nebo kartáčku nebo cos to malovala? 😀

janulle22
22. dub 2010

tak to mate hezky jsme meli i v brne okolo jen pola a horu no parada, tam si uzijete... 😵 to bude kradny neboj si zvyknes...ti tak zavidim, ze se stehujete...taky by jsem chtela... a nechteli jste si byt koupit?nebo nejdou penizky...

janulle22
22. dub 2010

jo to zitra skener ma tchynka dole...olmik je Olomouc

elidule
autor
22. dub 2010

já si to myslela s tou Oloumoucí 🙂
my chceme časem kupovat domek,takže protože to neberu jako konečnou stanici,stačí podnájem,hlavně jsme potřebovali do většího no a užili jsme si při nákupu prvního domku,pak prodej,pak do bytu,teď z bytu do bytu,ta představa pak jenom toho dalšího nákupu domu mě děsí,takže teď nic kupovat nechceme 😀 my jsme ten první domek kupovali normálně sedm měsíců - to bylo přes pražskou realitku a táhlo se to jak ... 😠
já jsem v paneláku bydlela do dvanácti asi,pak jsme šli do baráku,tak uvidím,jak si budu zvykat 😅 ale člověk si zvykne na všechno

elidule
autor
22. dub 2010

a prachy taky nejsou,proto chci po mateřský na čas do práce - kdyby mi bylo ale třeba teď dvacet,taky by to bylo jednodušší 😔

janulle22
22. dub 2010

a proc nesjte v tom domku co jste kupovali...?ja myslim, ze si zvyknes... sice lip zvyka se zvyka z panelaku na barak, ale i obracene... jak to ze se to tahlo tak dlouho...?

janulle22
22. dub 2010

se ted koukam na drevostavby a na klic se vlezes do 1700 000 jenze kde mas pozemek... 😖 to jsou tak dva melouny.. to asi nikdy nebudem met...

elidule
autor
22. dub 2010

my jsme v něm byli skoro tři roky a rekonstruovali jsme ho,ale odstěhovali jsme se kvůli tchýni,hrozilo buď že se rozvedem,nebo skončím v nějakým ústavu,tak jsme to prodali (a prodělali dost taky) navíc manža začal právě jezdit na ty montáže a dělat o víkendech bylo dost úmorný,vracel se unavenej a ještě musel furt makat,vždyť my ani nebyli třeba na dovče nebo mám pocit,že jsme se tam i tak zahrabali v takový vesnici šílený
já bydlela ještě v jiným městě,muž jezdil náklaďákem a neměl moc čas na zařizování a hlavně ty lidi z realitky se kvůli nám nepřetrhli 😠 a všechny papíry se posílaly sem tam a navíc vyřizování hypotéky jsme svěřili jednomu staršímu pánovi,který měl taky na vše dost času,jako byl strašně milej,ochotnej a vycházel nám třeba vstříc,že jsme k němu jezdili o víkendech,nebyl jinak čas,ale všechno to stálo takovýho času a později peněz a nervů ještě víc - zkušenost špatná,ale taky zkušenost,teď už víme,jak by to mělo vypadat,máme skvělou finanční poradkyni a až k tomu dojde,že se rozhodneme a budem na tom finančně líp,svěříme se jí a bude to 🙂

elidule
autor
22. dub 2010

no právě - kup si pozemek - splácej ho jako blbec pár let a pak se pusť do stavby 😒

janulle22
22. dub 2010

no to jako by jsme asi nedali, takze je to spise tak, ze sipujcime na vsechno... 😖 co nadelame kdyz nejsme milionari... 😀
tak to jste tedy meli pekne problemy... s tou tchyni to je teda sila...ale co tu ctu na koni tak je to asi dost casty, bohuzel... 😖 ja si zatim nestezuju, ale i presto chci do sveho domecku... chteli jsme stavet vedle baraku mame pozemek kde deda estuje brambbory a tak a nechtel nam ho uvolnit na barak, takze taky na prd...

lamarika
22. dub 2010

Tak mi pozemek koupili, ale byl strašně za levno. Sice už ho máme tři roky, ale nevázlo stavení na splácení, ale na projektu a na tom než se pozemek přepsal z orné půdy na stavební. Teď to vlastně vázne na projektu taky, protože jsme ho ještě neviděli.

Jinak už jsem zkoušela vařit v hrnci a naprostá paráda!!

lamarika
22. dub 2010

jo a dneska jsem mluvila s manžou a on na mě, že si o víkendu promluvíme o autu

Jani mu ty brambory přesuňte jinam

janulle22
22. dub 2010

lami to mate dobre ze mate svuj pozemek....zavidim... tady ani nevim kolik chteji za pozemek... ale tak 30tis minimane... 😅 takze to by jsme splaceli hoooooodne dlouho... 😒 kdyby jsem aspon vedela jak to poresit...ale nic nez ma prace kterou nemam nam nepomuze...leda vyhrat ve sportce... 😀

janulle22
22. dub 2010

lami on je strasnej zemedelec on by se zblaznil.... ☹