Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
26. dub 2010

teda Jani,to je morálka školní 😀
dobrá zpráva - mužík mi volal,že jsou nějaký problémy se stavbou a tak příští týden bude na firmě jenom něco šolichat,tak se to třeba hne kupředu - pro mě dobrá zpráva,pro ně,jako pro zaměstnance,moc ne 😔

elidule
autor
26. dub 2010

jinak jsem na aukro vložila naši kuchyňskou sedajdu k prodeji,co na ní říkáte? stála 15000,ale už jí máme rok,nikdy jsme u ní ale nejedli paradoxně,dávám jí za desítku,myslíte,že jí někdo za tu cenu koupí?
ta červená je daleko výraznější než na obrázku

janulle22
26. dub 2010

eli ta je hezka...ja myslim, ze jo... ze bez problemu...
no skolni moralka to je... 😀 tak bud rada asúpon ty kdyz manza nadsenej neni...
jinak tady pekne prsi... jeste ze jsem mela destnik... je bourka i z sede oblohy?

elidule
autor
26. dub 2010

tady už svítí sluníčko
to nevím,nikdy jsem bouřku nesledovala,za jakýho stavu mraků je 😕 letní bouřky jsou z tepla a může být třeba jen zataženo,jéé já nevím 😅

elidule
autor
26. dub 2010

já jsem ráda,aspoň se bude něco dít po odpolednách 🙂

axi81
26. dub 2010

Eli, ta sestava je moc hezká!! 🙂 myslím, že i cena je ok. Však uvidíš, když se nebude nikdo hlásit, můžeš slevnit 😅

U nás teď pršelo, ale už se to vybírá. Malá už spí, já jsem se "navečeřela" (ježiš, já mám táááákový hlad 😕) a mám volno 🙂

elidule
autor
26. dub 2010

tak jste mě holky trošku uklidnily 🙂 a to je fakt,s cenou můžu jít dolů vždycky
co jsi jedla? že máš hlad? já si dělám v troubě pizzu - ale jen z mrazáku 🙂

lamarika
26. dub 2010

jani jsem z Třebíče, ale to už ti je teď asi jedno, že? 😀

Teď jsem se vrátila od kamarádky, děcka si tam vyhrály. Teď se Mates sám krmí rohlíkem a vidím, že krmí i psa.

Liduš ta souprava je moc pěkná a jestli jsi ji nepoužívala, tak bys ji mohla nabídnout i za 12000,-

Na snídani jsem měla dvě jablka, na oběd nic a teď jak dám malýho spát, tak si udělám konečně párky na věčeři. Už aby to bylo 😵

elidule
autor
26. dub 2010

no Radu,on muž taky říkal,že jsem mohla něco přidat na ceně,ale já nikdy nevím,co si za to říct (to samý bylo i s barákem,když přišla paní z realitky a ptá se,za kolik to chcete prodat? - za co nejvíc to půjde,to je jasný,ale o ceně jsem představu neměla teda 😠 )
ty taky jíš nejíš 😒 já jím nejradši v klidu,to vy asi taky že jo 🙂 a toho klidu je nějak čím dál míň 😀
párky taky můžu s plnotučnou 😀

lamarika
26. dub 2010

Když nejhorší je, že si před malým nesmím dát nic do pusy, protože to hnedka chce taky a nějak to nestíhám.

Jdu dát do hajan toho našeho raubíře a pak už jsem jen vaše 😉

lamarika
26. dub 2010

tak už jsem tu a jdu si ohřát ty párky. Holky dneska jsem měla tak úspěšnej den, že z toho mám až radost. Dopo jsem koupila malýmu botičky, něco mezi páskovkama a botaskama. Pak jsem zvládla návštěvu u tchánovců, pak ty klíče a pak ještě návštěva u kamarádky. Takhle bych si to nějak představovala každej den a ještě kdybych tak našla na zemi 2000, tak by to bylo úplně suprový 😀

elidule
autor
26. dub 2010

to je hnedka veseleji co? 🙂 no ty dva tisíce by byly fajn,ale kdyby tam leželo 5000 ...... 😀 😀
dobrou chuť

janulle22
26. dub 2010

lami nechtela by jsi toho nejak moc? 😀 u nas uz se taky spi... konecne, ale dneska to asi taky brzo zalomim jsem nejaka presla... 😒 bude mi smutno v posteli tata nikde ale ada usl na mojim, takze ho musim uklidit do postele...me je ho dyckx lito prehazovat...

elidule
autor
26. dub 2010

u nás se spí už od půl sedmý 😕 po mlíku si taky na mě položila hlavičku a už jen odpočívala,v postýlce usnula prakticky hned - tak by se mi to líbilo.hlavně bez křiku 🙂

lamarika
26. dub 2010

Asi jsem kropet náročnější, ale Liduš by brala 5000 😀 😀 😀

Malej k nám do postele nechce, jenom ráno na kojení 😅

Koukněte do mýho fotoalba, dala jsem tam snímeček fazole

lamarika
26. dub 2010

Já jak to všude čtu, tak náš malej na spaní zlatej. Od mala spí jenom ve svý postýlce (jinde ani spát nechtěl), neuspáváme ho, jen ho položíme do postýlky, otočí se na bříško, chvilku si popovídá a do 5 minut je tvrdej

janulle22
26. dub 2010

lami ja ho neuspavam, ja mu ctu pohadku a kdyz usne tak usne kdyz ne doctu pohadku a odchazím... 😉 ale dycky si povidame na nasi posteli a pak si vleze di sve a spi...ale dneska tam nejak nedosel... 😀

elidule
autor
26. dub 2010

zrovna jsem na fotečku koukala 🙂 krásný
vydrží ty fotky? nebo si je necháváte zalít do folie?

my jsme taky neměli s uspáváním dřív problémy,vždycky byla jen v postýlce,u nás ve velký posteli se jí moc nelíbí
to až teď vyžaduje,aby tam s ní někdo byl,ale stejně nezůstáváme (krkavčí rodiče 😀 ) chodíme pohladit nebo jen juknout,ale musí být v postýlce,ona dřív nebo později usne,ale poslední dobou s řevem 😔

janulle22
26. dub 2010

u nas spal jednou kdyz byl nemocnej,... jinak neee... muj odstradujici pripad je ma sestrenka se kterou jeji syn spal do 4let s nema... 😒

janulle22
26. dub 2010

lami to uz na fazolku nevypada... to je poradnej falik uz... 😵 😵 krasna fotecka... 😉

elidule
autor
26. dub 2010

do čtyř let? měli asi bohatý sexuální život 😅 😨

lamarika
26. dub 2010

Do čtyř let?! a to nevadilo jejímu chlapovi?

Taky jsem měla snahu číst pohádky, ale malej se mi zatím po těch knížkách sápe a chce je roztrhat

Děkuju 😅 Porovnávala jsem ji z fotečkou ze stejnýho týdne Matese a tohle druhý je menší, tak snad to vydrží až do konce.

lamarika
26. dub 2010

Liduš to byla první věc, ketrá mě taky napadla, ale říkala jsem si, že to nenapíšu na plnou pusu 😀 😀 😀

elidule
autor
26. dub 2010

😀 😀 ono se to nabízelo 😀
já se těším na oddělenou ložnici od ostatních pokojů 😅

lamarika
26. dub 2010

Nás teda malej takhle v ničem neomezuje, ale taky se těším až bude od nás "izolovanej", protože nebudem muset být tak opatrní abychom neudělali nějakej hluk a nevzbudili ho 🙂

janulle22
26. dub 2010

no nevim jak to delali na to jsem se ji neptala, ale asi obyvak tak jak u nas... 😀 a kdyz v loznici, tak to bylo sup sup pac me vrze postel... 😀 😀 tak aby jsme ho nevzbudli... 😉 dala by jsem ho uz do postele a do pokojika, ale bojim se... 😅

elidule
autor
26. dub 2010

to jsou starosti,co 😀 😀

lamarika
26. dub 2010

U nás to za 14 dní přijde, pujde k sobě do pokojíku.Hurá!!!! Chůvičku budu mít zaplou celou noc kdyby něco, ale myslím, že to bude v pohodě. Mně to už na tom gauči teda moc nebaví 😝

elidule
autor
26. dub 2010

http://www.aukro.cz/item1006501285_luxusni_drev...

tak taková postel by se mi líbila

elidule
autor
26. dub 2010

náš gauč je malej a blbej a vhodnej na sezení tak akorát