Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
7. dub 2010

šla jsem v pondělí a v sobotu domů,tkže jako ty šest dnů,pediatr říkal,že se chodí kolikrát až desátý den,ale to je asi jen,když nastanou nějaký komplikace

lamarika
7. dub 2010

Já mám necitlivej podbřišek, ale doktor říkal, že se to ještě zpraví. No, právě takhle malýmu dítěti nevysvětlíš, že maminku bolí bříško. Hlavně otěhotni až bude malá chodit, to je mnohem lepší 😉

lamarika
7. dub 2010

U nás šla dokonce jedna mamina třetí 😕 úplně jsem čučela. Já třetí ještě sotva lezla

elidule
autor
7. dub 2010

blbý je to,že mám tou jizvou přepůlený břicho,měla jsem jeden velkej špek,teď mám dva 😀 a byla jsem si koupit v obchodu se spodním prádlem nějakej stahovací pás,paní chápavě mi prodala,co potřebuju,jenže když si ho navlíknu a chodím,tak se mi shrne do ruličky mezi ty dva špeky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak už ho nenosím samozřejmě
jsem zvědavá,kdy si ta naše potvora na nožky stoupne vůbec

elidule
autor
7. dub 2010

třetí jo? nějaká Xena? moje spoluležící ještě pátý den chodila shrbená 😕

lamarika
7. dub 2010

Asi měl sníženej práh bolestivosti. Ona byla fakt v pohodě, pomalu mohla jít tančit 😅 Taky jsem si ten pás pořídila aby se mi to dřív zatáhlo a to břicho bylo takový pěkný, celý rovný s ním. Jenže jak píšeš, pak se zařízl a efekt nulovej. . . Mně přes tu jizvu to břicho tak nějak blbě visí 😝

elidule
autor
7. dub 2010

tak každej organismus to snáší jinak
no přesně a když si vezmu normální kalhoty bokovky,tak to šíleně přetejká
šla jsem do obchodu a ptala se na kalhoty se zvýšeným pasem a prodavačky na mě koukaly jak na ufona,to se už ale nešije takhle ☹ prej 🙄

lamarika
7. dub 2010

ty ale švagrovka si teď koupila stahovačky a je s nima maximálně spokojená.

elidule
autor
7. dub 2010

diskutuje se mi tu s tebou moooc dobře,ale už mě pálí oči ☹ takže asi odložím cvikr 😀 a jdu spát
co ty? budeš ještě na něco koukat v telce nebo to taky zabalíš?

elidule
autor
7. dub 2010

jo to jsou takový ty gatě od stehen až přes břicho?

elidule
autor
7. dub 2010

taky bych si je pořídila a holt delší tričko,to je jasný,takový ti trika,z kterých mi vykukovalo bříško,jsem už odložila

lamarika
7. dub 2010

nene, jsou to normální kalhotky, ale právě skoro až pod prsa. Ještě něco málo udělám do práce a jdu taky do hajan

elidule
autor
7. dub 2010

no ale nejsou pak vidět pod kalhotama? když už bych slila břicho,tak aby se mi nezařízly do zadku 😅 a neměla bych 4 půlky
jéé,co děláš do práce ještě takhle po večerech? 😕

lamarika
7. dub 2010

tak to nevím, se jí na to musím zeptat. jenom nějaký papírování, ale už se toho brzo zbavím, tak se těším, že už budu mít klid

elidule
autor
7. dub 2010

no,vyzjisti to 🙂
příští pátek jdu se starou známou na sklenku a bude asi i taneček,tak ať jsem koooča 😀
tak se na to už vybodni a běž chrupkat,jdu tééž
dobrou noc i dětem 🙂

lamarika
7. dub 2010

dobrou noc a pěkný sny 😉

elidule
autor
7. dub 2010

vám taky

janulle22
8. dub 2010

dobre rano holky... tak jsme se hezky vyspala ale jeste bych si dachla.... 😀 dnes bude asi zase hezky a ja jdu do skoly, zitra bude hnusne kdyz jsem doma... 😠 😀

lamarika
8. dub 2010

dobre ranko 🙂
janule už zas? Jak často chodíš do školy?
Dneska jsme to ránko měli i s koupáním. Malej si ukousl velkej kousek a všechno šlo ven. Tak jsem ho musela osprchnout, protože to měl všude. Teď se jdem venčit. Jen přemýšlím do čeho nás obleču aby nám nebyla zima a nebo moc teplo 😨
Jestli bude zase zítra hnusně, tak se z toho snad picnu. . . 😝

janulle22
8. dub 2010

lami ja nevim jestli zitra bude hnusne, ale tak to mam dycky ze kdyz jsem ve skole tak je hezky a kdyz jsme doma tak je hnusne...uvidime zitra,..dnes to vypada na peknej den...asi bych vic oblikla...vyslict muzes dycky... 😉 skolu mam pondeli steda ctvrtek...od pul 3 do pul 7... 🙂 doma sem o pul 8 a to jsem kolikrat rada ze ziju... 😀 chudak, tak lepsi se poblinkat nez kdyby mu to zaskocila... 😉 ... kdy vam dojedou tatinci?me az ve stredu...nejhorsi jsou ty vikendy bez nej... 😒

elidule
autor
8. dub 2010

ahoj holky 🙂 my už jsme byly s malou venku,došel mi jar 😀 a bylo mi vedro už tak po ránu 😕
dneska taťka přijede večer a už hlásil,že půjde na pííívo 🙄 když mi přišly ty daně 😅 ten je dobrej co? 😀
Jusťulín si zatím vždycky jen ublinkla,nikdy toho nebylo nějak moc naštěstí. Jsme po sváče a půjde se za chvílu spát.

janulle22
8. dub 2010

eli a kolik mate stupnu, ze ti bylo vedro... ja mam balkon zatim ve stinu, ale byla mi tak fakt kosa... 😖 ale na slunicku bude urco teploucko...no my asi dneska zase bez spani... nevim jestli je to pro nej dobre.. 😒 ale co nadelam..kdyz nechce tak s nim nic nenadelam, bude rvat kopat do postylky a kvicet ze nechce spinakt, ze chce jit do pokojiku... 😀 ty se mas , ze ti tatka dojede, tak na pivo by nemusel, ale zase chapu, ze si chce taky orazit jen tak s kamarady a jit na pivko... 😉 pokud nespi pak do obeda, tak by mi to bylo asi jedno, jenze nas tata dojde ve 4 silne podnapili a pak chrape do 3 a to sem teda pekne nastvana...mlatim tu vsim a s nim to ani nehne... 😠 😀

elidule
autor
8. dub 2010

já nevím,nemáme teploměr 😅 ale měla jsem na sobě triko s krátkým,slabou mikču a vestu a šla jsem ven ve čtvrt na devět a říkala jsem si,že jsem tu vestu klidně mohla nechat doma.
Tak po obídku si schrupne ne? To by mohlo stačit 🙂 já ještě nevím,jaký mají spací režim jak starý díťata,ale zatím u nás se chodí spát 2 - 3x denně,ale když se jí dopoledne nechce spát a že už se to párkrát stalo,tak nenutím,dožene to odpoledne.Taky nevim,jestli je to dobrý 😅 ale nehrotím to nějak.
Příští týden už nám to začne a bude pryč přes ten týden - paradox je,že když jsem zakládala tohle téma,tak jsem si vlastně uvědomila,že za posledních nevim x měsíců je s námi teďkon nejčastěji 😅 - ale v létě nemá ani dovču,všechno si to museli vybrat přes tu zimu,má dny jen na Vánoce 😒
A do hospody chodí často podle mě - ani před mým těhotenstvím tak často nechodil 😕 ale neříkal,že bych ho nějak štvala 😀 tak náš chodí okolo půlnoci až jedný (o víkendech,takhle v týdnu přijde max. v 11) a musím říct,že se naučil ovládat a svlíkne se na chodbě,nedělá rámus,lehne a spí,jenže chrápe a to tak že fááákt hodně a my máme 1+1,malou to zatím nebudí,ale mě jo 😠 a nejhorší je,že ho taky nemůžu vzbudit,otočit nic! Ráno je celkem fit a vstává brzo,ale odpoledne na něj padne únava a musí se prej dospat 🙄 a vůbec je celej unavene,ani neví z čeho 😀 no znáte to.

janulle22
8. dub 2010

tak ada uz spi jen po obede... ale posledni dobou od posunu casu nespi...za to vecer padne za vlast... 😀 aspon neco...tak v 1+1 bych ho vzbudila okamzite a malej tuplem, by po nem skakal a rval tato vstaaaaaaaaavej... 😀 😀 to by asi nedal chudak... my mame 3+1 ale stejne ho prej budime 😅 beztak chrape jak zabitej a jen se vymlouva na to ze ho budime aby mel vymluvu proto ze musela teda spat o to dyl... 😠 😀 ...
tak jak mam od pani komplet tak sem jeste u ni nasla krasny platene 3/4 na maleho tak sem si je priobjednala... a veci jsou nove... 🙂

elidule
autor
8. dub 2010

hoď sem nějaký foto,ať se taky pokocháme 🙂
no já se tak těším do našeho budoucího,zatím imaginárního 😀 domu a budeme tam mít každej místnost na to se těším
já když jsem sháněla pro nás byt,tak jsem chtěla malinkej,vždyť tady budu jen já,muž pryč,tak co,jsem si říkala,sehnali jsme,zařídili a já zjistila,že jsem těhotná - ale stěhovat jsem se zase nechtěla 🙂

elidule
autor
8. dub 2010

janu,máte stejnej koberec jako naši,koukám 🙂

elidule
autor
8. dub 2010

holky,jak se vůbec jmenujete? 😅 mě ty nicky nejdou přes prsty 😀

janulle22
8. dub 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29631852&tab=4 souprava
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29633051&tab=1 kratasy

tak u me se jemenem je to jednoduche... 😀 je to prijemnej koberec...ale jde na nem videt kazdej flek a ja lemra lina nejsem schopna vyprat koberec... 😝

elidule
autor
8. dub 2010

Jani 😀 souprava cheskáá 😀 ty šátky na klukách se mi hrozně líběj!
kraťásky se mi nezobrazily (mrchy)
s tím jménem se nench mýlit - v jedný diskuzi byla misa a nakonec se ukázalo,že je to Jíťa 😀
Já jsem Lída,těší mě 😀 jedna naše teta z Chebu nám s mamkou říká Ludmilky a já to nenávidím 😅
my máme tu barvu koberce docela podobnou,nedávno jsem vylila skleničku červenýho,no flek jako hrom a jediný co jsem měla po ruce,byla ariel na skvrny a kupodivu to šlo,nevypadalo to dobře,ale jak to uschlo,tak dobrý.

janulle22
8. dub 2010

no me tez tesi... 😉 ale u me je to stejen...jana, jen mi nerikete jana na to su alergicka... 😀 jak to ze se ti neukazaly... sakra ty sou tak nadherne... 😵
a jeste tohle asi umaknem...🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31891163&tab=1