Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
26. dub 2010

jaký byly párky? já se tou pizzou docela přejedla (zase)

janulle22
26. dub 2010

a ne na to ze... 😀 ta postel neni dle meho vkusu... 😅
me se libi tahle... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28935945&tab=6

elidule
autor
26. dub 2010

jo přesně 😀
mě joo mooooc 🙂 na dětský jsem ještě nekoukala,ale to uteče a taky budeme muset 🙂 já bych ráda s úložným prostorem

janulle22
26. dub 2010

kdo z vas hledal ty oamlovanky na zed?nasla jsi?za kolik...?

janulle22
26. dub 2010

asi by jsme meli uz odstehovat, ale me bude strasne smutno... ☹

elidule
autor
26. dub 2010

tak jdu spát 😒 je mi nějaká zima,zachumlám se pořádně
dobrou noc přeju 🙂

elidule
autor
26. dub 2010

jáá,ale ještě ne 😒

axi81
26. dub 2010

Tak jsem tady a vy už jdete zase spát... 😝

Jsem si myslela, že jsme jediní, kdo to dělá na gauči... 😀

A k tomu tématu spaní - malá je ještě s námi v ložnici, spí odmala v postýlce, k sobě si ji občas přenesu v noci, když je mi bez taťky smutno. Jinak tam s námi moc nechce být. A taky neuspávám. Prostě položím, políbím, zhasnu a jdu. A do 5ti minut je tuhá. A abyste se nasmály, moje ségra spala s našima tak do 8 let. 🙄

janulle22
26. dub 2010

aha, tak kdyby jsi nasla dej echo.... 😉
dobrou noc... 😉 taky za chvilku pujdu... 😉

janulle22
26. dub 2010

axi do 8?ty jo tak to chudaci vasi... 😅 ja byla s nasima do 5 ale v postylce...az nad ranem sem prelezla za nima a dospala se tam.... 😀

lamarika
26. dub 2010

tak do těch 8 to už je teda fakt mazec. . .

Holky třeští mně strašně palice, jdu do hajan. Dobrou noc 😉

janulle22
26. dub 2010

ja valim taky... 😉 tak dobrou noc... 🙂

janulle22
27. dub 2010

Dobre ranko, devcata,... tak jsem vzuhuru a ada ted vylezl taky... 😒 to zas bude den...ale povali chrapat po obede.... 🙂 doufam, ze ho donutim... 😅
asi to tu poliskam, zas je to tu jak po vybuchu... 😝

elidule
autor
27. dub 2010

čauves holky 🙂

janulle22
27. dub 2010

no cau eli... to jsi toho tedy napsala

elidule
autor
27. dub 2010

malá tu od půl sedmý vejská 😀 to jsou vejšky 😀 úplná zpěvačka
já dala prát zas něco,utřu prach a po sváče půjdeme ven asi

elidule
autor
27. dub 2010

nejsem po ránu moc mluvná 😀

elidule
autor
27. dub 2010

s tímhle jsme narážely s mámou,když jsem ještě bydlela u našich - já jsem po ránu kolikrát taková mrzutice nemluvná a ona furt mele a mele 😀

janulle22
27. dub 2010

to moje maminka i vecer se rada vyklada a to jsem kolikrat myslela, ze ju zabiju... 😀 ja jsem strasnej spavec, takze jak me nekdo vzbudi neni se mnou tak 2 hodiny rec a jsem nastvana a protivna... 😀

elidule
autor
27. dub 2010

to je i jak ten můj - ráno vstane a má hned dobrou náladu a srší energií,nevim,kde jí bere pořád 😅

elidule
autor
27. dub 2010

taky nejsem nadšená,když mě někdo vzbudí 😠

janulle22
27. dub 2010

honza je nastesti stejnjej jak ja takze u nas po ranu je ticho... 😀 nikdo nema naladu se bavit... 😉 az chvilu po probuzeni...

elidule
autor
27. dub 2010

venku to pěkně fouká 😒 zasejc něco přijde
byla jsem v KIK a zase jsem utrácela 😔

janulle22
27. dub 2010

copak sis koupila hezkeho...?ada kouka na madagaskar....tak sem tu na skok... uklizim... 😝

elidule
autor
27. dub 2010

manžovi košili a malý šatičky a kraťásky 🙂 sobě nic 😝 ale líbilo se mi tam jedno triko,ale neměli ho v mojí velikosti 🙄
taky jsem uklízela,koupelnu,záchod jsem vydrhla (to nemám ráda nejvíc ze všech domácích prací),ještě doutřu prach na policích a pak si udělám gulášovku z pytlíku 😀
Jusťule spí,tak je klid
Madagaskar se mi taky líbí,vůbec ty kreslený pohádky mám ráda

elidule
autor
27. dub 2010

ty šatičky jen tak na zahradu,žádný volánky a třásně a tak 😀

janulle22
27. dub 2010

eli a do mesta musi mit volanky 😀 ?ja nevim proc, ale ada nechce vubec spat... uspavala jsem ho strasne dlouho a rval a rval a rval... nakonec teda usl, ale na nasem, tak nevim esi neni cas na svou postel a ne postylku... 😖 a usli jsme oba coz jsem nechtela... 😠

elidule
autor
27. dub 2010

no tohle jsou takový zástěrkošatičky 😀 do města ji vyfiknu 😀
já úplně čuměla,Justýna spala dvě a půl hodiny 😕 už jsme po sváče,asi půjdeme ještě ven
aspoň sis schrupla

janulle22
27. dub 2010

no ale vecer budu cumakovat jak trubka a nebude se me chtet spat to same ada... nevi ani jak dlouhojsme spali... 😖 za chvilu dojede tchynka tak se ada vzdali dolu... 😀 a ja pujdu udelat neco do skoly... 😉
tak se bezte provetrat tady se to honi... chvili slunko chvilu cerno a vetr....

elidule
autor
27. dub 2010

tak jsme nakonec ven nešli,začalo tam strašně foukat 😖
tady se už spí 🙂