Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
27. dub 2010

eli ty se mas u nas se nespi je dole u babci a ja taky... ted jsem si odskocila nahoru... 🙂 dneksa si netroufam odhadnout kdy malej usne...mam na bazaru ten kocarek- ted nevim kdo chtel kupovat sportak... 😅 😀 no jo hlava derava

elidule
autor
27. dub 2010

to já chtěla kočík - ale golfky 😀

lamarika
27. dub 2010

Ahoj holky, tak už jsem tu 😉

Dneska jsem byla v servisu v autě v tom jiným městě, tak jsme měli výlet. Pak jsme šli ještě na písek, ale pořád se tam po mně sápal, takže jsme se po chvilce zbalili a šli pryč.

Jani ty prodáváš váš kočárek?

elidule
autor
27. dub 2010

zatím si se sporťákem vystačíme,je rychle složenej a lehkej,ale zabere docela místa ☹
manža už po nějakých koukal a měřil,mě nakonec dá vybrat zase jen barvu 😀

lamarika
27. dub 2010

Takže přece jen budete kupovat Liduš golfáč?

elidule
autor
27. dub 2010

Radu a co? Jaký byli v servisu?

poraďte prosím: malý se strašně oprudil zadeček (měla několikrát za sebou řidší kakání),ale já jí to mažu,ale nic nepomáhá a kolikrát když jí rozbalím,tak to má místama takový úplně krvavý a pořád se jí to rosí nebo co,jak je nahatá,tak má furt na těch opruzeninách po chvíli kapičky 😖 rybilka vůbec nezabrala,zkouším po několik dní sudokrém,ale to mi přijde snad ještě horší,tak nevím,co na to ☹

elidule
autor
27. dub 2010

asi jo,protože se do kufru nevejde celej kočár složenej,musíme dát na jednu stranu konstrukci a na druhou korbičku,nedá se to splacatit natolik,aby se to vešlo ☹ a pak když jedeme z vejletu ještě na nákup,tak jsme tak narvaný v tom autě a to tam máme místa celkem dost

lamarika
27. dub 2010

liduš jdi do lékárny a kup pityol
jinak bych ti doporučovala abyste zítra naběhli za doktorkou

V servisu až na jednoho chlápka dobrý, ale zbytečná zajížďka. Naštěstí byl malej perfektní, takže alespoň po týhle tý stránce to bylo v pohodě

axi81
27. dub 2010

Ahoj holky!

To byl zase den! 🙄 Ještě že mám Apolenušku... 😵

Eli, zkus Pytiol - já ho dávám vždy, když se trošku oprudí a za chvilku je to pryč. Pokud to má takto hodně, tak ho dej rozhodně. Koupíš ho i v lékárně za pár kaček bez receptu.

axi81
27. dub 2010

Lami, předběhla jsi mě!! 😅

elidule
autor
27. dub 2010

pityol,jo? to je taky nějakej krém?
já mu zejtra brnknu určitě,měla jsem to udělat už dneska,aby mi něco poradil nebo si nás pozval 😖

lamarika
27. dub 2010

Náš malej to měl s tou prckou taky. Doktorka mi řekla, že se to občas stane jakmile se smíchá nějaký agresivnější jídlo a mliko, tak že pak i to kakání a močení je taky agresivnější. Válčili jsme s tím strašně dlouho, malej to měl až do krve. Fakt hrůza. Ještě nám pomohl Imazol na kvysinky (ty pupínky), ale to až po tom co se mu to zahojilo s tím pityolem.

lamarika
27. dub 2010

pityol je zázrak našich babiček. Je to úplně historickej krém, kterej z lékáren nikdy asi nezmizí, protože je to lék nad léky. Určo ti ho doporučí i doktorka

elidule
autor
27. dub 2010

díky holky,zítra zajdu do lékárny určitě
a to jsem si do týhle doby říkala,jak má Jusťule krásnou pokožku 😒

Alex copak? den blbec?

lamarika
27. dub 2010

co je Alex?

elidule
autor
27. dub 2010

jsem si na tebe Ráďo vzpomněla 🙂 jsem si namazala chleba s máslem a dala na to šunku a jak jsem zakousla,tak koukám,jak se malá mlsně olizuje,já nemůžu pak jíst 😀 tak jsem si jí vzala na klín a dala ochutnat,ale moc jí to nejelo,tak přestala mít zájem 🙂

lamarika
27. dub 2010

já jsem taková krkavčí matka. . . Co nemá malej ve svým nedostane. Takže ani nedostává od nás nic ochutnat nebo nic podobnýho. V tomhle byl pro mě odstrašující můj synovec. Pořád ho krmili tím co jedli a on se pak neustále sápal všem do talíře a pokud jsi ho nezačala krmit, tak se začal vztekat.
Takže u nás to funguje podobně jak se psem. Jenom ze svý misky a to svý

elidule
autor
27. dub 2010

no vidíš,abych jí taky nenaučila 😕 😖 zatím to bylo asi po druhý,ale kolikrát,když se chci najíst,tak si sedám tak,abych neviděla,jak na mě kouká,přesně jak píšeš u psa - toho jsem ale vyhnala nebo zavřela 😅

elidule
autor
27. dub 2010

venku je takový jasno a svítí měsíc 😲

lamarika
27. dub 2010

U nás to fakt funguje a pokud je malej najezenej, tak se nám do talíře nesápe a můžem se vklidu naobědvat.

lamarika
27. dub 2010

jsem se ani nedívala, bych musela vytáhnout žaluzie 😀

janulle22
27. dub 2010

lami jj mam ho tady na bazaru... 😉
eli jj pytiol je vybornej stoji asi 30 kc a je fakt super, davala jsem ho adovi a do rana se to o hodne zlepsilo... 😉
ada je porad dole... 😠 a nechce se jit koupat...

lamarika
27. dub 2010

se mu tam u babičky líbí 😀 Tak jim ho tam nechej 😉

janulle22
27. dub 2010

no ale to je blby ze tam je... 😒

lamarika
27. dub 2010

proč, vždyť tam někdy spává, ne?

janulle22
27. dub 2010

nee spava jen u nasich u tchynky dole jeste nikdy nespal...

lamarika
27. dub 2010

ajoooo, já právě myslela, že jo. Tak ho doveď domů násilím. Nebo ať ti s ním trochu pomůže tchyně a nějak šetrně ho vyhodí

janulle22
27. dub 2010

uz lezi jsem mu prectla úphadku a lezi... tak dnad i brzy usne... 🙂
koukam, ze tady uz se taky spinka

elidule
autor
28. dub 2010

čau holky 🙂
já se tak včera lekla - zase mi začal pískat počítač - radši jsem ho vypla - jestli nám odchází,tak je to pro mě,jako pro závisláka,katastrofa ☹ na novej není samozřejmě!
já jsem asi před dvěma měsíci polila nechtít klávesnici arielem - od tý doby se ve něm pořád něco sere,manžel ho vyčistil,ale blbne

Jani,tak co? usnul brzo? u nás se spalo fajn,po snídani si odpočineme a pak půjdeme ven do tý apatyky a pro chleba a něco musím ukuchtit,přijede taťka

janulle22
28. dub 2010

dobre ranko...
eli ani nevim kdy usl... ale asi brzy ja uz pak za nim nesla... sla jsem spat az o pul noci... 😀 jsem celkem vyspana... 😉