Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
28. dub 2010

mezi mojí mamkou a mnou to taky moc neklapalo a došlo to tak daleko, že mě vyhodila z domu. Pak když jsem se stěhovala, tak mi ještě chudák pomáhala balit a nakoupila mi všechno možný abych měla alespoň s čím vařit. Od tý doby je to mezi nama skoro skvělí. Zajdem na kavčo, na oběd a tak. Neříkáme si teda úplně všechno jak kamarádky, ale ten vztah se mezi nama zlepšil o sto procent

janulle22
28. dub 2010

lami ona vi nejlip co a jak... nadavala mi, ze malmu davam zralejsi banany, umele mleko atd...takze ver, ze ju to netrkne...!!! ja se u nich zdrzim hodinu a pul a stihnem se pohadat. Podle ni jsem proste neschopna a nula...!

taky si to s mati nemela lehke, ale je dobre ze ted uz to je... 😉

lamarika
28. dub 2010

Jani tak tam jezdi jenom s chlapem, alespoň tam budeš mít nějakou oporu

lamarika
28. dub 2010

Jani my jsem takový dva neslučitelný typy. Spolu žít nemůžem, ale když jsme zvlášť, tak nám to svědčí a rozumíme si (nebo spíš se respektujem)

janulle22
28. dub 2010

jenze ona se nestydi to rict i pred mojim a pred mou tetou a jejim pritelem- jako to ze jsem vyzrana atd... aji teta ji uz rikala, ze je to blby rikat to tady a oon ajezisi dyt ji to nekdo musi rict, se podivej jak vypada... 😠 a honza sedi a drzi hubu... 😖

lamarika
28. dub 2010

Tak to je přesně jako ten můj když mi moje mamka říká, že bych měla shubnout. Taky sedí a nic neříká a pokud něco řekne, tak je to: jojo, to by neuškodilo. Jani a ty už jsi jíto asi řekla X-krát, že ti tady to její chování vadí a ona si nedala říct, co? Se do ní obuj taky. Když ona na tebe, že si tlustá, tak ty na ni, že má tlustý nohy. Když mi mamka řekne, že mám velkej zadek, tak jí na to řeknu, že po kom ho asi mám tak velkej a aby se koukla na ten svůj, že ho má jak vrata od stodoly.

janulle22
28. dub 2010

lami 😀 😀
no on sedi a nerika nic... 😠 jj rikala, ale asi budu muset prejit do utoku taky...nebo se za chvilu zblaznim, sebevedomi na bodu mrazu... 😒

lamarika
28. dub 2010

Dej si panáka nebo zakousni čokoládu a nebo si cestou zapal než tam zas pujdeš a normálně jí útok oplácej. Však ono ju to přestane bavit. Kritiku nemá nikdo rád. Na moji mamku to taky funguje a hnedka změní téma.

janulle22
28. dub 2010

no ona mi rekne ze ji nemam co vycitat, ze ona uz je stara...uplůne ju vidim, ale kazdopadne to zkusim... pomohlo mi to se vypsat, hend je svet lepsi... 😀

lamarika
28. dub 2010

za zkoušku nic nedáš, buď to pomůže a nebo budeš tam kde jseš teď. Taky mi to vždycky pomůže se "vykecat" 😉

janulle22
28. dub 2010

tak ja se loucim, za chvilu mi konci hodina a pak mam ekonomiku... 😉 vecer jsem tu, mozna po 6 uvidim esi zdrhnu ze skoly nebo ne... 😀
diky za virtualni poslouchani.. 😵 😵

lamarika
28. dub 2010

Zatím ahojky Jani,

ten můj raubíř už spí přes dvě hodiny. Se za chvilku pujdu kouknout jestli ještě dejchá 😀 Odpo jedem na návštěvu k našim, tak snad budou mít něco dobrýho na jídlo 😀

janulle22
28. dub 2010

lami tak mi vem neco na vecer k telce ju? 😀 😀 a uzijte sipekne odpoledne... 😉

lamarika
28. dub 2010

Něco ti pošlu přes Net 😀

elidule
autor
28. dub 2010

teda holky,vy máte problémy s mámama 😕 Jani,to by mě taky naštvalo,kdyby dělala něco proti mýmu rozhodnutí 🙄 já mám mámu ,naštěstí - co se týče Justýny,tak se mě desetkrát ptá,aby něco neudělala špatně a říká,že se radši zeptá,protože za jejích časů se dělalo všechno jinak a říká,že kolikrát blbě 😀 mám z ní pocit,že má respekt,my máme fajn vztah,mluvíme spolu každý den
co se týče postavy,div se mi neomlouvá: "podívej se na mě,po kom bys taky měla být hubená" 🙂 to jenom tchán (150 kg) mi říká,jak jsem tlustá a že bych se sebou měla něco dělat
ten můj se mě taky nezastane,jenom kouká a pak řekne,když jsme doma sami,že s tím nesouhlasí,ale že by se ozval v pravou chvíli,to ne 😠

elidule
autor
28. dub 2010

mámu zlatou jsem tam chtěla napsat

lamarika
28. dub 2010

Liduš tak to máš dobrý, že ti alespoň doma řekne, že mu to nevadí. Ten můj mi řekne: Ale když jsme s polu začínali, tak jsi byla hubenější a kdybys něco zhubla, tak bys byla určitě krásnější, ale i tak jsi teď krásná a já tě i tak mám rád. Takže si to tak trochu tím závěrem vyžehlí.

Tak malej se mi konečně vzbudil. Jdu pro něj, nakrmím ho a jedem vyzvednout mamku do práce. Dneska jsem byla v obchodě, měli tam slevněný maso a taťka ho chtěl "trošku" koupit-řekl si o 14 kg. Tak to nějak musím odnosit s malým zpět do auta a odvést jiim to

lamarika
28. dub 2010

A mamku máš fakt zlatou 😉

elidule
autor
28. dub 2010

14 kilo? 😀 netroškaříte
tak já jak vidím kolikrát,jak si mě ten můj prohlíží,tak si říkám,ježiš,to abych se zahalila víc radši 😅 ale nikdy mi zatím neřekl nic ošklivýho,on taky ani nemůže,taky nemá figuru,jak za mlada 😀 😀

elidule
autor
28. dub 2010

ale máš pravdu,taky budu vracet útok útokem a ne jen čumět 😠 až budem u tchána a bude mít zase nějaký řeči,tak mu to vrátím!

janulle22
28. dub 2010

eli takto mas stesti, ze mas tak fajn mamku... to tchynka se me takhle pta... tchynk aje daleko lepsi nez mama... 😔 je to smutny ale je to tak... jsem to psala honzovi tak je taky nastvanej...a rekne az doma, ze mam pravdu ja... ale zase ne vzdy se mnou souhlasi, respektuju to, ale zamrzi to... 🙂 kdyby to bylo s tim cumlem poprve ale to uz je asi po 3 a dycky sme se dohadaly...je neponaucitelna..

lami ty jo 14kg to ma tatka pro armadu ne... 😀

lamarika
28. dub 2010

tak jsem se vrátili od našich, měli svíčkovou 😵
Jako taťka netroškaří. Z něj vypadlo, že maj nahoře v mrazáku 40kg vepřovýho a 35kg kuřecího. . . Jsou sami dva, ale jídla tam maj jak pro celej regiment. A to nemluvím ani o tom jak maj vybavenou ledničku 😔

Holky a co budete dělat zítra? My pujdem dopo ven a odpo bych chtěla na písek. Zítra bude u nás nádherně

Nevíte od kolika let se můžou nechat děti očkovat proti klíšťové encefalitidě?

janulle22
28. dub 2010

lami s tim ockovanim nevim...
teda k vasim se asi nastehuju takove dobrutky... 😀 mnaam... tak ja zitra rano bud uklizet nebo ucit a odpoledne do skoly... 😀

axi81
28. dub 2010

Lami, 14kg masa, to je jak pro armádu!! 😀 Trošku mi to připomíná mého taťku. Ten v malém vařit neumí.

Jani, taky to nemáš jednoduché. A s cumlem by mě to ještě víc naštvalo! Taky malou odnaučuju, ale zatím to nehrotím. Má ho už jen na spaní a to jí ho ještě dám jen tehdy, když fakt pláče. když se jen vzteká, tak se snažím odolat. A s tou mámou - asi bych se taky ozvala. Řekla bych jí spíš to, že by měla respektovat tvou výchovu, tebe jako osobu ať máš 40 nebo 140kg, protože ty ji respektuješ zrovna tak. Nezraňuješ ji, neponižuješ a protože ti už není 15 to samé očekáváš i od ní. Řekla bych to dost důrazně, aby bylo vidět co říkáš.

axi81
28. dub 2010

A z kurtů jsem se vrátila osmahnutá od sluníčka, bylo parádně 😵 Ale teď už jsem zase doma, malá spí a nálada klesá... ☹

axi81
28. dub 2010

Lami, to očkování je tuším od 1 roku.

Svíčkovou bych si dala. Ale zatím jsem měla jen hubnoucí koktejl. 😖 A víc nemůžu. Ale mám tááááákový hlad!!! 😖

lamarika
28. dub 2010

tak to uklízení taky potřebuju zapojit někam do programu. Po dnešní a včerejším zásahu malýho to tu vypadá hrozně a já sama z toho šílím a to je co říct.
No, nastěhovat. . . Bys to tam moc dlouho nevydržela, protože zvlášť taťka je takovej hodně rozkazovačnej a u mamky musí být všechno hned

lamarika
28. dub 2010

Axi vyprdni se na tu dietu a jdi se pořádně najest.

Vyfoť nám ty prstýnky a botičky, trošku se ti u toho zvedne nálada

lamarika
28. dub 2010

A myslíte, že je dobrý takhle malý dítě naočkovat? Malej jak se mi teď pořád válí venku, tak z toho mám celkem strach

axi81
28. dub 2010

Já jsem se radila zatím jen s jedním doktorem a ten mi to moc nedoporučoval. Ale zkusím ještě někoho...taky nad tím očkováním přemýšlím.

Holky, mě ty prstýnky nejdou vyfotit!! ☹ Znáte nějaký trik? Hrozně se lesknou nebo jsou rozmazané.