Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
29. dub 2010

ono to bylo přesně tak,že jsme seděli s manžou na zahrádce a na návštěvě jsme měli jednu kámošku s děckem a tchánovci šli z hospody domů,tak že se u nás stavěj a tchýni strašně dopálilo,že ona k nám přijde na návštěvu a my si dovolíme tam už někoho mít,ale přitom jsme nevěděli,že oni přijdou a už to začalo,navíc ten chlapeček byl trošku rozjívenější,tak tchýně si stoupla a normálně tu naši návštěvu vyhodila,že tam je jako ona,tak jdou pryč no a to jsem se pak zvedla já 😅 nevím tenkrát,kde se to ve mě vzalo,ale dokázala jsem se jí vzepřít a vyhodit jí 🙂 byla jsem na sebe pyšná 😀 ........... stejně pak za několik týdnů přišla a jako by se nic nestalo 😝 asi jsem mluvila čínsky nebo co,že mi nerozumněla

janulle22
29. dub 2010

toz asi bych si mela udelat taky ten ridicak co...? 😀 jak vas tak posloucham... ale ja se strasne bojiiiiiiiim 😢 😀

elidule
autor
29. dub 2010

všechno nejlepčeeeeejšííííí k narozkám 😵

elidule
autor
29. dub 2010

Jani,to zvládneš 🙂
mě táta říkal,že já to neudělám,protože jsem ani pořádně neuměla na kole - dokázal mě vždy povzbudit 😀 no a řidičák mám a jsem ráda za něj

janulle22
29. dub 2010

eli borka... 😉 😉 vidis to a sve mame tp ja nedokazu pritom je o me znamo ze se s nicim a nikym nemazu ze jdu pekne tvrde...a hle, doma mi to nejde... 😀

janulle22
29. dub 2010

prej na kole... 😀 😀 😀 tchynka se naucila jezdit az v 25 na kole a ridicak ma taky a jela snad jednou, tak sme ji zaplatili kondicni jizdy a je spokojena dojede si kam potrebuje... 🙂

lamarika
29. dub 2010

jani přesně tak. Taky o mně všichni říkají, že si nenechám srát na hlavu, ale doma. . .

elidule
autor
29. dub 2010

já už pár měsíců neřídila,strašně jsem zpohodlněla a to jsem v těhu jezdila furt,musela jsem na vyšetření do jinýho města a k mámě jsem jezdila pořád,jak jsem už nebyla v práci
zase začnu,bude teplo,budeme jezdit na zahradu k našim 🙂

elidule
autor
29. dub 2010

tady se už asi deset minut spí 🙂 ,vstávaly jsme po šestý,tak už byla utahaná,dala jsem si karboš studenej a starej rohlík - snídaně jak fík 😀

lamarika
29. dub 2010

No nic holky, já se zatím loučím. Jdeme ven 😉

janulle22
29. dub 2010

fuj z toho bych se poblinkala... tak ridicak stoji u nas 9tis... toz to abych vyhrala ve sportce... 😀

elidule
autor
29. dub 2010

Radu ahoj,užijte si sluníčko

Jani mě stál ještě 6000,furt to jde nahoru 😒

janulle22
29. dub 2010

no jde to na splatky, ale i tak... 😖 jak dlouho trva ridicak...?

elidule
autor
29. dub 2010

no já nevím,kolik je teď povinnejch jízd - já měla 11,ty jsem si musela odjezdit a pak jsem klidně mohla jít na zkoušku,jde o to,jak se domluvíš s instruktorem,já to měla během pár týdnů odježdínoa šla jsem na zkoušky a taky jsem chodila jednou týdně na hodinu teorie,ale to jsme ani neměli povinný

elidule
autor
29. dub 2010

jako 11 hodin odjezdit jsem musela a kolikrát jsem třeba měla i dvě najednou,tak to jde rychle,jezdili jsme i o víkendu 🙂

janulle22
29. dub 2010

http://www.autoskola-skala.cz/b.htm

jako jestli bych to dokazala splatit... 😅

elidule
autor
29. dub 2010

aha,tam píšou zbytek peněz do konce výuky 😕 no podle toho,na jak dlouho by sis to zorganizovala 😅 ale podle mě je lepší ten kurz moc neprotahovat,tak si spíš dávej stranou peníze a až to budeš mít našetříno,tak si to zaplať najednou,protože kdyby se stalo,že bys zrovna neměla prašulky,tak bys to musela protahovat a zbytečně oddalovat mezi sebou jízdy nebo bys mohla absolvovat všechny jízdy a pak bys zbytečně čekala,až dáš dohromady prachy na doplatek - já to beru podle sebe - byla jsem ráda,že jsem odjezdila všechny jízdy a pak šla hnedka na zkoušky,měla jsem to ještě živý a v ruce 😀

janulle22
29. dub 2010

no prave to je na prd... tak uvidime jak se k tomu postavi tata,... treba na me vytasi nejake tajne konto s milionama... 😀 😀

elidule
autor
29. dub 2010

no a rovnou ti koupí nějakej bourák 😀

janulle22
29. dub 2010

tak nejakou starou popelnicu... 😀 😀

lamarika
29. dub 2010

Jani, tak když mluvíš o tajnejch kontech, tak jsi mi připomněla, že jsem vám zapomněla říct, že jsem tomu svýmu teď o víkendu přišla na další dvě tajný konta 😠 Kolik na nich má mi teda neřekl, takže třeba tam budou ty miliony na ten barák

Já měla autoškolu za 7000,- a odježděný a odzkouškovaný jsem to měla za dva měsíce.

Venku bylo nádherně, teď už se mi vaří oběd. Za deset minut bude hotovej. Malej bude mít krutí prsa s bramborem a mrkví a já krutí prsa s hranolkama-to abych nejedla až tak zdravě 😀

janulle22
29. dub 2010

lami 😀 😀 jen si dej. ja mela dva chleby, jeden se syrema druhej s pastikou... 😀 tak vidis, treba manza sporuje na baracek, jen by mi asi vadilo, ze mi o tom nic nerekl.. a kolik tech kont ma?staci jedno ne? 😕

lamarika
29. dub 2010

Tak teď už vím o třech tajných. . . No právě, to je to co mi na tom vadí, že to přede mnou tají. Přitom se mu na peníze (jako kolik měl výplatu, kde a za co kolik utratil) neptám. Co si vydělá a má své užití je jen jeho věc. Stejně jako to co já mám jen na své užití je zas má. Tak furt nechápu proč to tají, když bych mu na to nic neřekla. A to už jsem mu několikrát říkala, že je to jeho věc co si dělá s penězma

janulle22
29. dub 2010

vy nemate spolecne penize? 😕 tak treba opravdu setri na bydleni, ale proc na 3 uctech je mi zahadou, dyt to zere penize... na ucte nema smysl mit penize...

lamarika
29. dub 2010

měli jsme kdysi společnej účet, ale nedělalo to dobrotu, tak jsem si založila svůj. Jelikož má manža větší výplatu než já mateřskou, tak mi každej měsíc dá něco na malýho a on poplatí účty. Zbytek je jeho. Já si ze svých peněz taky poplatím nějaký účty, něco musí zbýt na jídlo pro nás a Matese, na šacení Matese a zbytek je můj.

Tak ten hajdalák mi to nechtěl vůbec jíst. Narvala jsem do něj násilím pět žliček a pak jsem to vzdala. Přitom se mi to dneska tak povedlo, že bych to klidně jedla i já. . .

janulle22
29. dub 2010

tak asi nema chut... 😉 mu to schovej an pozdeji, treba si to pak da...
my mame kazdej ucet ale penize spolecny... z jeho se poplati co je treba, z materske poplatim najem a co zbyde na jidlo a saceni...

elidule
autor
29. dub 2010

my máme každý svůj účet,ale finance jsou v mojí režii
jinak máme spořící účet,ale ten se zmenšuje a zmenšuje a místo,abysme tam posílali,tak vybíráme 😠

elidule
autor
29. dub 2010

venku je vedro vedrovatý 😝

lamarika
29. dub 2010

ale prdlačky nemá chuť. Chuť má ale na sušenky 😠

Venku je nádherně!!!!!!!!!!!!! 😵

elidule
autor
29. dub 2010

zítra má ale pršet
my jsme dneska obědvali dřív a měli jsme kuře,brambory a všechnu možnou zeleninku - v konečný fázi z toho byla zelená kejda 😀 ale chutnalo