• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
já chci taky sušenkýýýý :grinning: kakajový :grinning:
29. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
normálně se mi ta rozára naše pokajdila na koberec :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen jí vysvkeču a jdu pro plínu a ona se odkutálí a vykadí se,proč to neudělala na podložku? :grinning: ale byl to tuhej boban naštěstí
29. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jak nechám toho prďolu byť jen deset sekund bez pliny, tak si hned začne masakrovat pinďucha. Si za něj škube a rve ho jak kdyby ani nebyl jeho. Kolikrát si rozdělá až do krve, truhlík jeden.

Já ti dám sušenky, mrkev dostaneš! :wink:
29. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli nastesti to nebyla ta kajda na obed... :grinning: :grinning:
elidule tak to náš prcek taky nejraději kadí na zem...už umí chodit,tak mi prostě zdrhne a hodí bobek :grinning: ale naštěstí jen někdy
autor
no Justýna se začala tak štípat a štípe se i do pipiny,že jí to nebolí :confused:
mrkev beru,ale musí bejt čokoládová :grinning:
Jani,to bude zejtra :grinning:
29. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani to jsou pudy :grinning:
29. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamarika fakt si tahá tak moc pindíka?třeba ho nějak svědí?náš bobek si ho tahá taky,ale směje se tomu :grinning:
29. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš ty si teda navymejšlíš stejně jako ten můj prcek. . .

A nenačůrala ti tam taky?
29. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak tak koukám na tu zem,po který se malá válí,tak rychle rychle vyluxovat - to je hrůza :unamused:
29. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tahá ho jak vzteklej a přitom mu stojí jak tankovej prapor. Jakmile ho položím na přebalovák, tak už si chystá ručku aby byl rychlejší než já
29. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale tak,kdyby byl hlad,beru i tu mrkev :grinning:
naštěstí ne,ale už se jí to taky povedlo,čůrá jak kluk - takovou fontánku do vejšky udělá
29. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já se musím fakt smát....holky a kolik je Vaším prcků?nám je 16 měsíců
29. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už dneska luxovala dvkrát a jak to tak vidím, tak bych mohla klidně celej den a bylo by to zbytečný. Sušenky všude. . .
autor
Radu :grinning: hlavně že ví, na co ho má
Ji nauč čůrat ve stoje před sebe, ji pak nebudeš muset venku držet když bude čůrat :grinning:

Tomu mímu je Dani dneska přesně rok, ale zrovna dneska zkouší kolik mám trpělivosti. Když se vztekal a házel všechno kolem, tak jsem i plácla. .
29. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to se obávam, že na to přišel dost brzo
29. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamarika Kájovi taky stojí....když si ho tahá,já mu v tom nebráním...
29. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to bych mohla :grinning: to by bylo praktický

Justýně bude 9 měsíců,ale každej jí tipuje tak rok,když někoho potkáme :confused:

holky,ten pityol je zázrak opravdu za 27 korun krása
29. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ráďo a má to plácnutí účinek?
29. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!! :slight_smile:

Lami, přeji Matýskovi vše nejlepší, pohodovu maminku, tetu někde hoooodně daleko :angry: , pozorného tatínka, spoustu úsměvů a zdravíčka!!! :dizzy_face:

A mimochodem, já mám teda dneska taky narozeniny!! :sunglasses: :grinning:

Měli jsme jet dnes na neurologii, ale ráno mi volali, že dr. je nemocná. Tak jsme si s malou užily krásné dopoledne na sluníčku. Večer mě čeká Jarek Nohavica!! :slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamarika to s tou trpělivostí to moc dobře znám,ale můžu tě uklidnit,že se teď už hodně zklidnil a dokonce i poslouchá! tak jsem fakt ráda,protože se to s ním předtím nedalo vydržet a na zadek dostal několikrát,přiměřeně,ale u nás je to účinější přes ručky :slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau Alex,tak ještě jednou všechno nejlepší :slight_smile: už si prubla kolo?
Od Nohavici znám,se přiznám,asi tři písničky pouze
na koncertu jsem byla naposled na Kabátech - jsou to asi 4 roky zpět :grinning: to je kulturní vyžití teda :pensive:
29. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamarina jo a zapoměla sem popřát k narozeninám,všechno nejlepší,hlavně zdraví...koupili jste dortík?
Teda to je téma dnes :grinning: Malá se teda za pindíka netahá a prcku zatím taky neobjevila :confused: A krásně se dnes vykakala do nočníku :slight_smile:
autor
holky,máte některá doma takovej ten vysavač placku,co sám vysává?
Eli díky!! :slight_smile: Na kole jsem byla už dvakrát, jednou v obchodě a jednou u kadeřnice. Není čas :unamused: Ale je krásné :grinning:
29. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to ona už ví,že do nočníků se kaká a čůrá nebo zatím náhoda?
29. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám od rána pořád takovou žízeň
29. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ji dávám na nočník asi od 10 měsíců. Nevím, jeslti to ví, že se má snažit, ale už ví, že když tam něco je, máma má radost, a když tam nic není, tak udělá takové to gesto ručičkou, jakože "neeeníííí" :slight_smile: Kolikrát, když ji posadím, tak se vyčurá hned, jak kdyby na to čekala. Dávám ji ráno, při přebalování, před jídlem, po spaní a po procházce.
29. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek