Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
29. dub 2010

já chci taky sušenkýýýý 😀 kakajový 😀

elidule
autor
29. dub 2010

normálně se mi ta rozára naše pokajdila na koberec 😝 jen jí vysvkeču a jdu pro plínu a ona se odkutálí a vykadí se,proč to neudělala na podložku? 😀 ale byl to tuhej boban naštěstí

lamarika
29. dub 2010

Tak já jak nechám toho prďolu byť jen deset sekund bez pliny, tak si hned začne masakrovat pinďucha. Si za něj škube a rve ho jak kdyby ani nebyl jeho. Kolikrát si rozdělá až do krve, truhlík jeden.

Já ti dám sušenky, mrkev dostaneš! 😉

janulle22
29. dub 2010

eli nastesti to nebyla ta kajda na obed... 😀 😀

dana19
29. dub 2010

elidule tak to náš prcek taky nejraději kadí na zem...už umí chodit,tak mi prostě zdrhne a hodí bobek 😀 ale naštěstí jen někdy

elidule
autor
29. dub 2010

no Justýna se začala tak štípat a štípe se i do pipiny,že jí to nebolí 😕
mrkev beru,ale musí bejt čokoládová 😀
Jani,to bude zejtra 😀

elidule
autor
29. dub 2010

Dani to jsou pudy 😀

dana19
29. dub 2010

lamarika fakt si tahá tak moc pindíka?třeba ho nějak svědí?náš bobek si ho tahá taky,ale směje se tomu 😀

lamarika
29. dub 2010

Liduš ty si teda navymejšlíš stejně jako ten můj prcek. . .

A nenačůrala ti tam taky?

elidule
autor
29. dub 2010

a jak tak koukám na tu zem,po který se malá válí,tak rychle rychle vyluxovat - to je hrůza 😒

lamarika
29. dub 2010

tahá ho jak vzteklej a přitom mu stojí jak tankovej prapor. Jakmile ho položím na přebalovák, tak už si chystá ručku aby byl rychlejší než já

elidule
autor
29. dub 2010

ale tak,kdyby byl hlad,beru i tu mrkev 😀
naštěstí ne,ale už se jí to taky povedlo,čůrá jak kluk - takovou fontánku do vejšky udělá

dana19
29. dub 2010

😀 já se musím fakt smát....holky a kolik je Vaším prcků?nám je 16 měsíců

lamarika
29. dub 2010

Tak já už dneska luxovala dvkrát a jak to tak vidím, tak bych mohla klidně celej den a bylo by to zbytečný. Sušenky všude. . .

elidule
autor
29. dub 2010

Radu 😀 hlavně že ví, na co ho má

lamarika
29. dub 2010

Ji nauč čůrat ve stoje před sebe, ji pak nebudeš muset venku držet když bude čůrat 😀

Tomu mímu je Dani dneska přesně rok, ale zrovna dneska zkouší kolik mám trpělivosti. Když se vztekal a házel všechno kolem, tak jsem i plácla. .

lamarika
29. dub 2010

No, to se obávam, že na to přišel dost brzo

dana19
29. dub 2010

lamarika Kájovi taky stojí....když si ho tahá,já mu v tom nebráním...

elidule
autor
29. dub 2010

jo to bych mohla 😀 to by bylo praktický

Justýně bude 9 měsíců,ale každej jí tipuje tak rok,když někoho potkáme 😕

holky,ten pityol je zázrak opravdu za 27 korun krása

elidule
autor
29. dub 2010

Ráďo a má to plácnutí účinek?

axi81
29. dub 2010

Ahoj holky!! 🙂

Lami, přeji Matýskovi vše nejlepší, pohodovu maminku, tetu někde hoooodně daleko 😠 , pozorného tatínka, spoustu úsměvů a zdravíčka!!! 😵

A mimochodem, já mám teda dneska taky narozeniny!! 😎 😀

Měli jsme jet dnes na neurologii, ale ráno mi volali, že dr. je nemocná. Tak jsme si s malou užily krásné dopoledne na sluníčku. Večer mě čeká Jarek Nohavica!! 🙂

dana19
29. dub 2010

lamarika to s tou trpělivostí to moc dobře znám,ale můžu tě uklidnit,že se teď už hodně zklidnil a dokonce i poslouchá! tak jsem fakt ráda,protože se to s ním předtím nedalo vydržet a na zadek dostal několikrát,přiměřeně,ale u nás je to účinější přes ručky 🙂

elidule
autor
29. dub 2010

čau Alex,tak ještě jednou všechno nejlepší 🙂 už si prubla kolo?
Od Nohavici znám,se přiznám,asi tři písničky pouze
na koncertu jsem byla naposled na Kabátech - jsou to asi 4 roky zpět 😀 to je kulturní vyžití teda 😔

dana19
29. dub 2010

lamarina jo a zapoměla sem popřát k narozeninám,všechno nejlepší,hlavně zdraví...koupili jste dortík?

axi81
29. dub 2010

Teda to je téma dnes 😀 Malá se teda za pindíka netahá a prcku zatím taky neobjevila 😕 A krásně se dnes vykakala do nočníku 🙂

elidule
autor
29. dub 2010

holky,máte některá doma takovej ten vysavač placku,co sám vysává?

axi81
29. dub 2010

Eli díky!! 🙂 Na kole jsem byla už dvakrát, jednou v obchodě a jednou u kadeřnice. Není čas 😒 Ale je krásné 😀

elidule
autor
29. dub 2010

a to ona už ví,že do nočníků se kaká a čůrá nebo zatím náhoda?

elidule
autor
29. dub 2010

já mám od rána pořád takovou žízeň

axi81
29. dub 2010

Já ji dávám na nočník asi od 10 měsíců. Nevím, jeslti to ví, že se má snažit, ale už ví, že když tam něco je, máma má radost, a když tam nic není, tak udělá takové to gesto ručičkou, jakože "neeeníííí" 🙂 Kolikrát, když ji posadím, tak se vyčurá hned, jak kdyby na to čekala. Dávám ji ráno, při přebalování, před jídlem, po spaní a po procházce.