Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
29. dub 2010

já chci začít s nočníkem hnedka,jak se udrží v sedě,jsem na to zvědavá

lamarika
29. dub 2010

Axi všechno nejlepší k narozeninám, hodně štestíčka a zdravíčka a co nejmíň trápení!!!!!

Což o to, já bych ho klidně toho pinďuchu dlachnit nechala kdyby si ho tak nerval

Plácnutí účinek má. Když si hrajem, tak ho plácám po zadečku normálně a to se mu líbí, ale když dělá neplechu, tak ho plácnu stejně a to ví, že udělal něco co nemá a nechá toho

lamarika
29. dub 2010

Já jsem začala dávat od 8 měsíců, ale klepal se mi na něm zimou jak ratlík a stejně to nechápal, takže jsme toho nechali a začnem teďka v létě znovu.

Dortík bude mít v sobotu. Velkýho nema

dana19
29. dub 2010

holky já taky dávala na nočník od 10 měsíců,aby si na to zvykl,vždycky jsem mu řekla vyčůrej se,a když se podařilo chválila sem...ted je 16 měsíců a párkrát za den ho tam posadím a někdy se vyčůrá,když se mu chce,ale ne sám,neumí si říct...zkoušela jsem i ho nechat bez plíny a bylo to k ničemu,takže si myslím,že až bude starší tak to lepši pochopí...

axi81
29. dub 2010

Lami, děkuji 🙂

Holky, jdu si dát na střechu kafíčko a trošku si přismahnout ksichtík než se ta moje čaramůra probudí 😉

dana19
29. dub 2010

já si jdu taky dáchnout tak ahojky

elidule
autor
29. dub 2010

já dala malou spát až teď,dopoledne spala dvě hodinky,tak by stejně dřív neusnula 🙂

elidule
autor
29. dub 2010

tak nakonec ani neusnula,zaklínila si chudák nožičku do šprušlí v postýlce,tak jsem musela zachraňovat,pak bylo chovando,pak se spustila rýma,tak jsem odsála a chtěla dát zase spinkat,v tom přijel muž,že jedem podepsat smlouvu na byt,tak jsme jeli - malá neusnula ani v autě,jak je jejím zvykem,i když v tom teple se jí ani nedivím,tak jsme rovnou jeli na nákup,teď jsme doma,ale nevypadá to moc na spaní 😅 uvidíme,kdyžtak odpadne dřív večer 🙂
manža se šel rovnou s kamarádem podívat na byt,jak to bude s tím malováním,případně štukováním a cestou se samozřejmě staví oba v hospodě,aby to prodiskutovali 😀

holky,upřímně a objektivně,vypadá Justýna jako chlapeček? ☹

elidule
autor
29. dub 2010

jo Alex ještě jsem si vzpomněla na film Sabrina s Julii Ormond - ten můžu,ten je krááásnej 😀

elidule
autor
29. dub 2010

tak jsem si namíchala víno s colou 🙂 nasypala brambůrky a přečtu si v klidu Květy (a kecám si tu sama se sebou 😅 - nejsem blázen že ne?)

lamarika
29. dub 2010

Liduš jak jsi zase přišla na to, že by měla být Jusťule podobná na chlapečka? Já v ní teda vidím víc holčičku.
Z vína s colou by mi bylo špatně. To bych si radši dala vodku s juicem 😀
Dneska mě nasrala jedna stará babizna od nás z baráku. Jsem šla s malým ven a ona nás potkala před barákem a povídá: No, ten váš malej je čím dál tlustší a tlustší. To teda budete mít pak co dělat aby to shodil a nezůstalo mu to. . . Mám asi miminu počítat kalorie nebo co 😠

elidule
autor
29. dub 2010

no Radu,každej,ale fakt každej říká,jak nás vidí: jéé ten je hezkej a dneska jedna pokladní říká,ten se směje hezky,ale vlastně když vidím,jak je to dítko oblečený,tak je to holčička ☹ a to třeba podle toho oblečení a podle naušniček musí být patrný hned,dneska měla bílý pláťáčky,ty capáčky s růžovými proužky a halenku s červenýma kytičkama 😅 tak si říkám,že asi podle obličeje v ní každej vidí kluka,když už to ty blbý lidi nepoznají podle oblečků 😕

jéé,to je teda ježibaba 😠

moje neteře byly jedny velký kuličky,jak byly malinký a teď jsou tak hubený,že jak si stoupnou z profilu,tak nejsou vidět 😀

elidule
autor
29. dub 2010

tak ses rozhodla,co s těma šatama?vrátíš je?

lamarika
29. dub 2010

Z toho si nic nedělej. Na toho mýho prďolu zase všichni: jéé, ta má ale pěkný očička. A to je třeba celej v modrým. Já na to prdím, že má pinďuchu vím a to mi stačí.

Jojo, dneska jsem tam volala, že je chci vyměnit. Tak je pošlu zpět a budu doufat, že ni je stihnou poslat než bude ta "sláva" a že už mi budou dobře. Jinak budu vymýšlet nějakou alternativu

elidule
autor
29. dub 2010

to je fakt,budu se snažit je neposlouchat 🙂

běž tam v "císařových nových šatech" 😀

lamarika
29. dub 2010

Tak to bych asi tu "slávu" fakt pokazila, protože by se mě všichni lekli a utekli 😀

elidule
autor
29. dub 2010

aspoň by se na ten den jen tak nezapomnělo

lamarika
29. dub 2010

No to asi ne a ta hvězda by mě asi zabila 😀

Dala jsem Matese spát a dělám si klobásky na večeři, mňam, mňam

lamarika
29. dub 2010

Dneska jsemkonečně přilepila tu dekoračku, tak jsem si přitom vzpomněla na tebe Liduš. Našla jsi nějaký ty šablony?

janulle22
29. dub 2010

holky jsme doma...cekali na me u hiospode tak sem si dala male pivko a sli jsme dom... okoupu zvire a ulozim a snad tu jeste nekdo bude...🙂

nedocitala jsem zatim ale mame novou clenku??

lamarika
29. dub 2010

jo, ještě jsem vám holky chtěla. Dneska jsem byla venku se známou co je děcká sestra a čeká dítko na konec června. Úplně jsem byla paf z toho jak málo toho ví o péči o mimino 😕 Jako takový ty klasiky jako, že by neměla mimi mazat každý den, koupat každý den, atd. Čekala bych, že ba naopak dětská sestra by mě mohla poučovat než já ji.

Jojo Jani, vypadá to, že se rozrůstáme

elidule
autor
29. dub 2010

no koukala a tady u nás po krámech prdlačky,ale vzpomněla jsem si,že když jsme ještě v těhu byli nakupovat v Globusu,tak tam právě měli všechny možný dekorace do pokojíčku i tapety krásný tam měli třeba s delfínkama nebo s motivy těch nových kreslených pohádek jako je Hledá se Nemo a podobně,tak se tam zajedeme podívat a něco tam určitě koupím,nedala bych to po všech zdech to ne,ale na jedný celý zdi by se mi to docela líbilo a veliký nálepky tam byly stoprocentně taky,takže umluvím manžu a sjedem tam (taky si vybavuju ty ceny 😒 ),ať to má Jusťa v novým pokojíčku hezký,pak se pochlubím,to je jasný 😀 a jinak jsem si říkala,že vymalujem na žluto,ale nic křiklavýho,jen ne čistě bílou

jinak dobrou chuť,já si dám chleba s máslem a s nějakým salámkem

Jani,pivko by dneska bodlo taky,vedle toho novýho bydlení je pěkná hospoda,až bude malá chodit,dostane džbánek 😀 😀 😀 .................... a v tu ránu bude u nás sociálka 😝 😀

stáhla jsem si horor,ale nevím,jestli si ho mám pustit,abych pak usnula 😅

elidule
autor
29. dub 2010

nebo budu koukat na růžovku,to je taky horor 😀

elidule
autor
29. dub 2010

myslíte,že pomáhá to alli? 😕

elidule
autor
29. dub 2010

no já jsem koukala na jednu diskuzi,která byla založená minulý rok v létě a tam toho nenakecaly tolik,jako my za měsíc 😲 😀

lamarika
29. dub 2010

My máme na žluto ložnici a jak tam pujde Mates, tak to tak necháme aby byl ten pokojík neutrální až tam bude i to druhý dítko (třeba to bude ta holka)

Holky nedělejte mi tady furt chutě. Já nic pít nemůžu a ještě dlouho nebudu moct. . . A to bych si nejradši rozdělala lahvinku 😅

elidule
autor
29. dub 2010

a tak jednu sklenku můžeš né? já jsem občas zhřešila právě tím malým pivkem v létě nebo třeba bílým vínem se spritem

lamarika
29. dub 2010

nevím, já ny tyhle věci moc nevěřím. Asi před třema rokama jsem taky zkoušela něco co zrovna letělo v televizy a bylo to taky zaručený. Vůbec to nepomohlo a akorát jsem vyhodila prachy. Teda vlastně k něčemu to bylo. Když jsem se nemohla vykadit, tak to zabíralo jako projímadlo a do hoďky jsem šla

elidule
autor
29. dub 2010

a kde budete spát vy?

lamarika
29. dub 2010

Jenže to bych si dala i zítra, pozítří. . .